Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

witaj nika ! my tu wszystkie na tym samym wózku jedziemy i jak widac ( Kisa Evika Iza ) może sie udac więc trzeba miec nadzieję :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika77
zdążę? Obyście miały rację Kobitki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- własnie,coza jaszczura nosisz na głowie????? tego ze zdj na nk????:) hej Nika:) my juz 9 miesięcy i nic:) Kazdego miesiaca wydaje mi sie ze jestem w ciąży a nie jestem:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kobitki jaszczur to ten ze zdjecia z NK :) Ja czesto siedzie u syna w pokoju bo ma świetne oswietlenie przy burku i pracuje sobie na jego laptopiku :) A Jaszczurka jak tylko widziże siedze z wami to wali łapą w szybę i chce wyjśc bo jest osfojona :) I zazwyczaj jak z wami klikam to siedzi mi na ramieniu:) A na parapet przyleciał jakis chyba szoak i sie przestraszyła i mi na głowe wskoczyła hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja nie palę i nigdy nie paliłam .mój mąż palił przez wiele lat ale kiedy urodził się nasz syn to rzucił palenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola jaszczur ma na imię LEGIA :D ale jeszcze nie wiemy czy to on czy ona bo mozna to wiedziec dopiero jak ma 3 lata a nasza ma 16 miesiecy i z ogonem 55cm :) ale wszyscy wołamy na nia gamulcia , gamcia, bo jest to agama błotna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiecie, ja nigdy nie paliłam(czasem dymka do alkoholu pusciłam), ale moj to cmi jak smok,normalnie nie wiem jak go zmobilizowac, cuchną mi te jego faje,ble choc on jest pachnotkiem zawsze i sie stara bym nie czuła. Ale wiem ze palenie drasycznie obniza płodnosc u faceta:(:(:( I moze tu tu tkwi przyczyna naszych niepowodzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKA77- zaczernij nik :0 dolacz do nas zapraszamy :D Co do palenia to ja wczesnie zaczełam bo 16.5 a skńczyłam 18.5 a małzonek rok pali 2 lata nie pali i tak wkółko teraz pali ale lajciki i słomeczki i zawsze na balkon wyłazi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola mój palił i zaszłam w ciążę teraz 14 lat nie pali i mamy kłopot więc chyba nie tu tkwi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLOa- nie wydaje mi sie ja jak zaszłam z młodym to mój M plił jak smok i trafilismy za 1 razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę moj M tez nie pali. :) Nika77 witaj i dołąz do nas . Dziewczyny są super! razem razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm:) dobre:D:D:D pozdrow gamcia:D:D ucałuj , juz go lubię :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale też zastanawiam sie czy zjego nasieniem jest wszystko o.k. gin. mówił że badanie kobiety i mężczyzny powinno przeprowadzac się jednocześnie .ale mój nie jest chętny do badania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nika, to dobrze trafiłaś, hihi. My też od września ale ja też miałam problem z pierwszym \"zajściem\". ale co nie zaszkodziło mi sadzić że no teraz to za pierwszym razem będzie, pójdzie jak z płatka. I za każdym razem znam to rozczarowanie, ten ból jak na teście jedna krecha, bo nigdy nie dotrwałam bez testu do @.... pola- to jak męża nie będzie to zaglądaj częściej do nas. my jesteśmy :-)) pola - my z mężem \"popalamy\" tzn. baaaaaaaaaaaaaardzo okazjonalnie w sumie to jednego, dwa czasem na imprezie. Ale w ciąży czy przy dziecku nie, wogóle. I np. wczoraj jak się dowiedziałam o tacie to też pozyczyłam fajeczkę i poszłam spalić żeby sie uspokoić i zebrać mysli. Nawet nie chodziło o fajeczkę ale żeby rozładować napięcie, coś zrobić. mAAm - rany, nie gniewaj się ale nie lubię gadów i sie ich zwyczajnie boję. Duża ta Twoja jaszczurka? Raaaaaaany, pół metra!! Brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos taka sobie bo go telefonem klikłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czytałam o przyczynach niepłodnosci i tam było,że ma wpływ i to spory,a jak se ma tyle lat co ja i plodnsc jest mniejsza niz u dwudziestki + fajki to moze miec wplyw. Musze go jakos zmusic. On tez nie pali w domu. Nawet w mrozy -20 wychodził, nie zniosłabym tego smrodu w domu. Fajnie macie ze wasi nie palą a mAAm słomki tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA moja jaszczura jest w dotyku jak aksamit jest bardzo delikatna tylko takie wrażenie robi :)A bedzie miała około 90-120cm z ogonem :)A ogon długi wiec ...teraz sama ma z 40 cm reszta to ogon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- Gamcia jest bardzo fajna:):)Bardzo mi sie podoba.:)Moge pokazac mojemu jak wroci z pracy??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co d GAMDZIULA- to maja swietny słuch bo on jak sie przestraszy to jest z tych co na dwuch łapach spiepsza :) on po głosie rozpoznaje i wogle jajka sa bo pies przednim spieprza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale czym Gamcia karmicie??? muchami?? chyba nie myszami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×