Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

koleżanka przesłała mi dewiza życiowa: JEŚLI CZUJESZ SIĘ CZASEM MAŁY, SMUTNY, BEZUŻYTECZNY, POMYŚL O TYM, ŻE KIEDYŚ BYŁEŚ NAJSZYBSZYM I NAJBARDZIEJ FARCIARSKIM PLEMNIKIEM W SWOJEJ GRUPIE ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem byłam u fryzjera i na solarium i czuję się zdecydowanie lepiej :) brzuch mnie nadal boli ale tak jakoś z przewagą lewej strony czyli tej z której była owulka.czyję się taka napompowana,napuchnięta na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja też się piszę na tę nocną eskapadę !!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- no masię rozumiec :D Ale mi sie wydaje że twoje IIkreseczki to już u ciebie mieszkają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- to ja czekamna fotke w nowej fryzurce na NK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm boli mnie brzucho więc chyba jednak nie tym razem .idę z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- oj biedaczku to ty do 21 w pracy?no ale po pracy to na rug:D/😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam syna u kolegi do 19.30 więc teraz tez trochę pracuje i co chwilkę zagladam na forum :D mnie brzuch boli czasami :o teraz aktualnienie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy umówione !!!!!:) mAAm mnie tak wczoraj napindalał że wzięłam nos-pe bo nie mogłam znaleść sobie miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- nie wiem czemu tak zjednej :o może jak tam owulkę miałas to gdzies z tej strony się jajeczko zagnieżdza i taki ból czujesz:O Niestety ja ci nie pomogę mnie pobolowało wczoraj i dzisiaj rano ale teraz już nie :o tempka tez wczoraj spadła dzisiaj wzrosła sama juz nie wiem co mam myślec o tym czekam do 4.04 i staram sie nie myśleć choc to cholernie trudne:o ogółem stwierdzam że my kobitki mamy przesrane! A co do ciebie jeszcze kochana to że na 100% nie masz się czym martwić bo i wierz kiedy monitoring miałas i kiedy owulka była i działaliście więc ja bym tylko na teścik czekała:D Ja to nawet nie wiem czy owulka była sadząc z mojej tempki i tego co EVIKA mi pisała to pewnie wogle jej nie było :o Wczoraj @ tez nie przyszła wiec teraz jak na szpilkach siedze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- zobacz jaka ironia ciebie z lewej a mnie jak boli to z prawej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm to możemy się zgrać :) ja w kwietniu nic nie monitoruje ,nie badam temp.itd .bo na mnie to nie działa .no to wygląda na to że @ mnie pierwszą dopadnie :( teraz czekam na brazowy śluz bo jutro już powinien być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przytulam się z męzem i wiem że wtedy była owulka to niepotrzebnie się potem nakręcam ( mam wszystkie objawy ciąży )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- o nie ciebie to dopadna ale II KRECHY :D:D:D Kurcze strasznie wolno mi inter. chodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana tak to chyba my wszystkie mamy :Omnie własnie zaczeło boleć z prawej strony :o ja ci powiem że często sikam ale nie biorę tego pod uwagę wogle chyba wmawiam sobie te wszystkie objawy kompletnie bez sesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerzucmy eskapadę na krechy na jutro, pliz!!! ja własnie na nockę lecę na 19 00!!! buziołki ,tzrymam za was kciukasy i lece do roboty,papapapapapapapapapapapapap:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- OK TO NA JUTRO :DA jak by dziewczyna nie pasowało to ja dala ciebie KOCHANA zapakuję jedne i schowam do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co panienki ?? Już mnie nie kochacie bo sama zostałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja jestem poczytałam was ale zaraz znikam bo mam młodego w wannie. jest z tatuniem ale włoski to ja mu myje więc zaraz będzie alarm :-)) ja skorzystałam na ten moment, hihi. Potem ja wskakuję do wanienki i potem już do was postaram się dołączyć :-) Dziewczyny, z tym nakręcaniem się to tak jak pisała mAAm - chyba wszystkie to mamy. Ja przed soatatnią @ która notabene się spóźniała okropnie już też miałam wszystkie dolegliwości. dlatego teraz staram się naprawde olać sprawę co będzie to będzie. Niby człowiek przemawia sobie do rozumu ale nadzieja zawsze jest do samiutkiego końca... Ja na razie luzik, ale ja to dopiero ledwo co po owulce jestem. A może dlatego taki luzik przez ten monitoring, tempkę, brak progesteronu i jakoś zdałam sobie sprawę że to nie będzie tak hop siup że trzeba się podleczyć co z resztą też mi potwierdziła nasza kochana pola i że teraz raczej pudło. No zobaczymy co będzie dalej. Czy nie będzie tak że z każdym dniem to większy stres będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Kochane to ja z racji że BIGMAM w pracy jeszcze i że to ja mam zaraz po niej najstarsze dziecię iże IZA na czatach stoi :D wkradłam sie na ten ich topik i noramalnie niczym kocica zwinna byłam :D i o trzepaniu rzęsiorami też nie zapomniałam podpierdzieliłam delikatnie mówiac dla nas te II KRECHY :D ale dodam że łatwo nie było bo broniły sie zacięcie :) Kliknijcie sobie w link w mojej stopce :) 27 oznacza dzień dzisiejszy a 10 -to 2010 rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeeee. z Wami to się umawiać... :-) mój młody już chrapie stary ogląda tv a ja już świeżutka jak bułeczka w piekarni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka a u mnie zaraz chłopina będzie bo wcześniejszy samolot złapał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc obiecuje ż ejutro was nawiedzę albo jak dam radę to jeszcze dzisiaj szkoda że ten link mi nie działa :( PA PA P A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×