Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

nie pozostaje nam nic innego jak czekać na @. przyjdzie albo i nie :-) no nic, spadam bo wczoraj tak późno wróciłam i się wcale nie wyspałam. dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA-ano właśnie tak trzeba nam czekać :( Pa pa ja uciekam się kompac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolorowych kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ :Dkochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ kochane ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nareszczcie piątek :) Siedzę od rana i czytam naszego topika....ależ czas szybko ucieka ... U mnie dzisiaj ptaszki śpiewają hmm czyżby wiosna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! ja też zgłaszam swoją obecność :-) jak samopoczucie? (poza tym że piątek hahaha). U nas dzisiaj już odczuwalnie cieplej (jakieś 4-5 stopni) ale okropnie, szaro, buro i mokro. bleeeee a podają że cały weekend ma lać jak z cebra... ja po kolejnej luteince. dzisiaj 22 dc i temp. rano (ale mierzona jakieś 20minut póxniej z tym że natychmiast po przebudzeniu): 36,4. cały czas powolutku powolutku idzie jednak coś tam do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobitki, jestem znowu :) co do fajek to nie palimy obje i nigdy nie paliliśmy. Mąż nawet przestał kawę pić, bo to też podobno nie najlepiej wpływa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej krop.ka - jak to powoli idzie w górę? U mnie jednego dnia spada mocno w dół i następnego już jest 37...więc jak to ma być tak normalnie? Bo już zgłupiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś głowa mnie dziś boli...pewnie dlatego, że musze zabrać się za dodatkową prace, której nie lubię brrrr oby do 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do temp to poczekajcie dziewczyny na Evikę ona wszystko Wam wytłumaczy - dla mnie to ciemna magia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika - ja nie bardzo jestem specjalistą od tempki, jest nią nasza kochana Evika, ale z tego co mi tłumaczyła, przed owulką powinna tempka być niska, potem lekko pójść do góry potem spaść (gdzieś wtedy jest owulka) a po owulce znacznie skoczyć do góry i utrzymać się do samej @. a przed samą @ opaść. Jeśli dobrze zrozumiałam. ja mam ten problem że u mnie wszystko było ok do owulki ale niestety po owulce tempka mi nie skoczyła tylko powolutku powolutku się dźwiga. ale ja też po owulce byłam u gina, powiedziałam mu o tym i on mi powiedział że jest to jedna z oznak braku progesteronu więc dał mi luteinę i biorę. dzisiaj 3-ci dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest chyba ok, dzień przed spada, następnego rośnie i już utrzymuje się tak do końca. Co z tego jak i tak coś nie zaskakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Nalatałam się dzisiaj od rana i teraz dopiero co usiadłam do kompa. Kobietki moje kochane jeśli chodzi o tę nieszczęsną tempkę to powiem wam jeszcze raz, że zaraz po @ tempka powinna być na niższym poziomie, w dniu owulacji tempka podnosi się do góry i może być to skok jednodniowy lub kilkudniowy. Póxniej po owulce, tempka przez około 14 dni powinna być dosyć wysoko i nie spadać - to świadczy o działaniu progesteronu w naszych organizmach. Dzień lub dwa przed @ tempka spada w dół i przychodzi @. Jeśli temka w dniu spodziewanej @ nie spada a jest cały czas w górze, czyli powyżej 16 - 17 dni od momentu owulki to wtedy oznacza ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika77 - bądź dobrej myśli, jeśli Twój wykres wygląda podobnie to znaczy że owulka występuje i jest duża szansa że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ...dobrze, że chociaż Ty pomożesz naszym dziewczyną :) Jak samopoczucie dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Evika, widzę,że Ty to jesteś nieźle obtrzaskana :)) dobrze, że u mnie wygląda na ok, ale dlaczego nie chce "się zrobić" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ! u mnie dzisiaj temp.37,4 ale od wczoraj brzuch boli mnie zupełnie tak jak na @ więc chyba nici z marca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Iza, czuję się lepiej, jednak całą noc prawie nie spałam, bo okropnie bolała mnie głowa. Nawet nie wiem do końca, czy była to głowa. Po prostu bolało mnie strasznie za uszami, tam gdzie są węzły chłonne. Ból był naprawdę nie do wytrzymania i musiałam wziąść APAP. Może nasza kochana PO-la poradzi mi dlaczego tak bolała mnie ta głowa i czy to normalne? Nigdy nie miałam takiego mocnego bólu, aż łzy leciały mi z oczu. Teraz też zaczyna mnie boleć, martwię się że znowu będzie tak mocno bolało, nie wiem co jest i dlaczego. Myślę że to raczej nie jest objaw jakiejś innej choroby, ponieważ wyniki krwi i moczu mam super i ciśnienie jak powiedział gin - wzorowe. Myślę że to od tego przeziębienia, ale martwię się, może tam się zbiera jakaś ropa czy co?????????? Mam bardzo zmieniony głos od tego kataru i od gardła, jednak czuję się chyba troszkę lepiej. Po-la może Ty kochana coś doradzisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mnie tez głowa boli może to ciśnienie jest do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika77 - kiedyś interesowałam się bardzo kalendarzykiem małżeńskim i tymi tempkami, to był mój konik i szczerze mówiąc bardzo mnie to pociąga :) BIGmam - Ty tempkę masz super, a to, że boli Cię brzuch jak na @ to normalka nawet w ciąży. Ja też tak miałam, latałam co chwila do kibelka zobaczyć czy przyszła @, bo brzuch bolał i byłam pewna że lada chwila nadejdzie. BIGmam - mam nadzieję że Tobie się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmama mnie tez brzuch bolał... trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po_la Może Ty kochana wyleczysz mnie wirtualnie????????????????????????????? Gdzie jesteś???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas ostatniej @ mnie nawet tak brzuch nie bolał jak od wczoraj.słyszałam o tym ze podczas zagnieżdzania moze bolec ale jeden dzień a dzisiaj jest drugi i boli ( takie skurcze ).@ murowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - nie czekaj kochana bo może na tym etapie da się wyleczyc np. bez antybiotyku a nieleczona choroba może sie skończyć własnie antybiotykiem. Nie czekaj! BIGmam - cały czas trzymam kciuki strasznie!! Też tak myślę z opinii innych dziewczyn że ból przed @ nic nie przesądza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - no mnie akurat przed @ piersi bardzo bolały ale przecież to nie reguła, trzymam kciuki aby się udało. Nie chce mi się okropnie iść od tego lekarza, czekać w tej przychodni, a tam tyle ludzi z różnymi wirusami, choróbskami, przeraża mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ale chyba lepiej żeby lekarz Cię obejrzał bo to ciągnie się i może się pogorszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×