Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

no co Ty! To musi super wyglądać jak on na tych dwóch łapkach biega! Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies pewnie myli ze to przybysz innej planety,kosmita:) I chce go porwac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- no pewnie :) wogle to jest super zwierze dla dzieciaka bo bardzo szybko się osfaja :) Kupilismy ja w sklepie zeologicznym jak miał 3 miesiace i 20cm długości :)kosztował 290zł ( cena może sie troche wachać) do tego potrzebuje terarjum i koniecznie basenik z woda bo załatwia się tylko w wode ( taki kruliczy bobek) więc sprzontanka po nim nie ma:) spi 12h w nocy więc w dzien jest dla dziecka je maczniaki swierszcze i jak ma około 4 lat moze jesc mysie zarodki ale nie musi :) Nasz je czasem rybke gubika wpuszczamy mu do baseniku i ja gania:) Ma swoja smycz i jak jedziemy na wakacje np. na działeczke na mazurki to normalnie dogina po trawie , albo na ramieniu chodzi zemną albo młodym na spacery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pies to jest zazdrosny ostatnio mu maczniaki wyjadł z pudełka i musiałam leciec po drugie hihi:)A i jeszcze moze jesc banany, sok z marchwi i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiewała piosenkę, no doda,jak to doda cała na kolorowo,swiecąco i rózowo;) chciałam wam pokazac dode:) maczniaki? a co to jest mAAm?/? ale musi miec w diecie owady i jakies mięcho by sie nie rozchorował? A do weterynarza można z nim isc w razie czego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie czyscioszek z niego:) Wydaje jakies odgłosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd swierszcze bierzesz mAAm??- koniecznie napisz mi na wszystkie pytania bo mi ie bardzo spodobał:):) Ale zal by mi było tych rybek..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile musi tych swierszczy dziennie zeżreć??? Ale fajny jest:):);) przystojnacha, szczegolnie z tym chyba owadem w japie:) Trzeba chyba uwazac by z mieszkania nie czmychną,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- nie on wogle nie gada ani piszczy tylko jest chłodny w dotyku bo jest z zimno krwistych i czyć czasem jak oddycha takie dmuchanie właściwie całe opiekowanie sie nim polega na spryskaniu terarjum i co dzień wymianie wody w baseniku :) bo agamy nie widza szyb i zdaza się że skocza na szybe z korzenia i lekko moga sobie pyszczek skaleczyc i dla tego trzeba wymieniac wode młode powinny byc karmione co dzień , a starsze co pare tygodni ale tak na serio to może zostac na 14 dni bez jedzenia byle by miała wode w basenie bo one jak sama nazwa wskazuje uwielbiaja wodę inna ich nazwa to chi ński smok wodny :) maczniaki to takie małe okolo 2cm glistki cos jak dzownica co do jedzenia to one głownie swierszcze maczniaki roslinozerne sa legwany zielone ale rosna do 160cm i cieszko je oswoic i raczej dziecia sienie poleca potrafia udezyc ogonem tak że wilczur traci łapę bo jest złamana więc agama jest bezpieczniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA może umówmy się tak że ja ci to wszystko na meilu dzisiaj napiszę bo dziewczyny się zanudzą :) Zrobie ci foto maczniaków itd. i przesle tylko wieczorkiem bo zaraz mój syncio będzie ze szkoły to mi kompa zabierze bo z drugim kumplem wpada ok :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uciekam zupke wstawiac bo chłopaki za momecik wpadną i kliknę wieczorkiem :)👄👄👄 POLA - klikne wieczorem na meila to synkowi wszystko pokarzesz :) PA,pa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - ja ogólnie troszkę boję się takich egzotycznych zwierzątek, ale ogólnie sliczny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm proszę napisz co je Twój gamcio, skąd bierzerz mu te świerszcze????? zaczyna mi się podobać, Po-la ma rację bosko wygląda z tym owadem w dziobku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch boli mnie dokładnie tak jak na @ więc zaczynam łapac doła.aby się nie dac znalazłam stronke 90 gdzie tym razem Iza opisuje swoje testowanie.polecam dla lepszego samopoczucia.krop.ka jak po tej luteinie bo mnie gin .ostrzegał że moze byc niedobrze ale dopiero teraz mnie dopadło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- świerszcze kupuję w sklepie zoologicznym pudełeczko około 20 szt. kosztuje 7-10 zł załeży od wielkości owadów pudełko maczniaków koszt 7zł starcza na miesiąc :je co 2 dzień około 10 maczniaków i 2 świerszcze chyba że sa małe to 4 . Dopiero wylazł kolega mojego syna :) i dorwałam się do kompa :) @ nadal nie mam choc apetycik mam i brzuch boli jak na @ wiec lada chwilka mnie nawiedzi :) POLA jak bym nie dała rady napisać dzisiaj na meila to sorki jutro wysle na 100% buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - ja się b. źle czuję po tej luteinie dlatego w przyszłym cyklu chcę spróbować jednak dowcipną. Zobaczę, tamta ponoć zupełnie omija żołądek. Cały czas mnie żołądek ssie, boli, mam taki "ciężki". ale mdłości nie mam. jak coś zjem to i tak dalej mnie boli. a może nawet tym bardziej. od dwóch dni jestem taka rozregulowana, chodze i jem, ale po troszku bo mi potem bardzo ciężko na tym żołądku. a ciebie mdli? niedobrze ci? och, to może wcale nie luteinka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja tam bym wcale nie wytrzymała do 4.04. przecież to ponad tydzień!! chociaż ci powiem że łatwo się mówi a ja juz teraz się stresuję że mam zrobić ten test za 10dni..... jak sobie o tym pomyślę to normalnie blady strach. a głupia jestem jak but, nic się nie uczę, hahaha. bo przecież wcale w to nie wierzę że mogłabym być a z drugiej strony się tak boję. dziewczyno, luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuz (to było do mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- wysłałam ci na meila fajna stronke o gamci jak będziesz miała pytanka to pisz to ci klikne na meila by tu dziewczyn nie zanudzac :) BIGMAM- witam 👄 KROPKA👄 Dziewczyny mi sie wydaje że ja lada moment dostanę bo bardzo mnie cycki bola i co chwilke kuje podbrzusze :o więc pewnie lada dzień .A co z tym czekaniem do 4.04 to dla tego chce testowac bo nie wiem jak powinnam się spodziewac okresu czy dzisiaj ( tak by było jak by mi się cykle zmieniły na 26dc) czy tak jak miałam przez ostatnie pół roku czyli 34 .Nie wiem czy jak sie dostaje wczesniej albo później to w takim samym okresie ma byc @ czy inaczej czyli tak jak zawsze? wiem masło maslane tu pisze ale juz sama sie w tym gubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety też mAAm - też tak samo jak ty miałam w miarę regularne cykle 28-30 dni az do poprzedniego. wiadomo zawsze zdarzają się jakies wyjątki, raz przez te 3 lata miałam cykl 26 dniowy, raz 34 i może 2-3 razy 32. a tak to 28-30 dni jak w mordę :) a teraz?? ani co wyliczyć ani nic. dlatego rozumiem cię doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×