Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Najgorzej jak imię się źle kojarzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak zgadzam się :) Iza a ty masz na nk prawdziwe imie i nazwisko podane czy nie ?! bo jesli tak to może łatwiej nam ci bedzie jakies imie wybrac bo wiadomo że do nazwiska powinno pasowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie....nazwisko mam długie na 12 literków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzeba nam było chociasz w nk kontakty wpisac przy meilu bo tak to mam cie w komórce tez pod nikiem wpisana hihihi:) juz jestes z nami troche czasu to nie ma sie co bac hihihih:p nie wydamy cie hihihihi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam to nie to...ja jakoś nie lubię nk i tak dalej....ale zdjęcie misia po porodzie to napewno Wam pokażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- no ja myśle ż ezdjecie misia Będzie :) To Moze Michał jak go juz misiem ochrzciłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie...mój chrześniak ma tak na imię a ja wolę mniej popularne...Norbert, Hubert, Igor, Eryk ale mojemu m się nie podobają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A misiu jakoś muszę mówić do mojego maleństwa...moją córcią nazywałam moją mała księzniczką ...jak nikt nie słyszał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NORBERT i ERYK też mi się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- list GOŃCZY WYSYŁAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ______________________________________________ _______________________________________________________ _________________________________________________________ BIGMAM- list GOŃCZY WYSYŁAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika jak obiadek ? Ja dzisiaj zwalniam się godzinę szybciej do domku...a najchętniej już bym chciała iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłabym coś dobrego tylko sama nie wiem co :) Maam narobiłaś mi ta botwinką smaku ale dalej nigdzie nie widziałam. Z tego wszystkiego barszcz ukraiński ugotowałam wczoraj - też dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera wszystko mi się skasowało !!! Dobra piszę od nowa - ale już jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - kołomnie jest juz wszędzie a w tesco po 3 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - na obiadzik były kartacze, pychaaa :) Najadłam się a teraz nie mam siły pracować :) Dzisiaj po 15.00 odbieram moje wyniki krwi i moczu. Ciekawe co tam powychodziło.... BIGmam, Pola a Wy gdzie kochane???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc badanie okropne. Bolało jak wsadził coś do środka, ale w sumie poszło dobrze. Napisał w karcie kolposkopia satysfakcjonująca. Czyli taki mój urok z tymi krwawieniami. Wyszło ze mam ogniska endometrium. Czyli po wypalaniu nadżerki zrobiły mi się zrosty i one powodują ze są krwawienia małe. Podobno najlepszym lekarstwem na to jest ciąża. W czasie porodu macica się rozciąga i jak sie skurczy to tego już nie. Mam nadzieję że nie zagmatwałam tego bardzo. Teraz już tylko pozostaje wyłapać dni płodne :-) ale z wami będzie DUŻOOOOOOOO lepiej już czuję że razem będzie raźniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj rano tak w ogóle to zahaczyłam jeszcze o ryneczek i kupiłam świeżą, młodziutką rzodkiewkę. Mniam mniam, a raczej 6 pęczków świeżej rzodkiewki. Chyba mi odbiło :) Ale ochotę mam na nią przeogromną i jak tak sobie pomyślę że ta rzodkieweczka tak leży teraz w samochodzie, w bagażniku i czeka na mnie to tak mi miło się robi.... Kurczę wyszłabym po nią i przyniosła i schrupała ale najgorzej, że parking jest pod samiuśkimi Prezesa oknami i jakoś tak mi głupio, bo jeszcze uzna mnie za jakąś wariatkę :D No nic, chyba poczekam do 15.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- klikaj jeszcze raz ja tez tak miałam :) EVIKa- a co to sa kartacze :o bo nie mam zielonego pojecia?!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan - super, że wszystko ok. Także trzeb się starać :) I wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mAAm na podlasiu kartacze są bardzo znaną i lubianą potrawą. Można powiedzieć że jest to danie regionalne. Bardzo smaczne :) Przygotowuje się ją z ziemniaków, mięsa, cebulki, przypraw. Kartacze to obrazowo mówiąc – duże owalne pyzy ziemniaczane z nadzieniem mięsnym. Wpisz maam w wyszukiwarkę w google i zobaczysz jak apetycznie wyglądają :) A smakują jeszcze lepiej :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- to super!!!! teraz to tylko działac , działac trzeba :)A uda sie nam wszystkim na 100% mocno w to wierzę :) EVIKA- rzodkieweczko :) trzeba było urwac je z peczka i w reklamówke wsadzic zalac woda wylac to by ci nie oklapły a tak to ty lec pod byle pretekstem do samochody chrumku nasz kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- juz mi smaka narobiłas :) mniam, mniam :) Ja dzisiaj na łatwizne poszłam i nasmazyłam naleśników z serem i swierzymi truskawkami polane śmietana i czekoladą ,a zupke mam szczawiowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - truskawki, mmmmmmmmmmmmmmmmmm Pycha :) :) :) :) A rzodkieweczki wytrzymają do 15.00, są zwilżone wodą, będzie ok. Poza tym pogoda deszczowa, więc nie ma słońca, wytrzymają jeszcze troszkę :) Pytanie tylko czy ja wytrzymam ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan to teraz tylko działać , działać ...bardzo się cieszę że wszystko dobrze :) Evika kartacze troszkę chyba podobne do pyz. Biegnij po rzodkiewkę a co tam Prezes ;) udawaj, że wyjmujesz coś innego :) Ja też teraz to jadłabym tylko coś zielonego ciągle :) Już niedlugo truskawki, czereśnie mnia mnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moi panowie to wcinaja truskawki równo :) Ja tez lubię rzodkieweczki chrupac wpierw zjadam samą skórke a potem wszystko to białe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale potem strasznie mi sie odbijaja a tego to juz nie lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Ja jestem i cały czas was czytam ale tyle piszecie ze jak jz przeczytam to nie mam czasu już odpisac:) U mnie młyn przez ostatnie dni był ze hej! nie miałam czasu złapc tcu a co dopiero klikac:D rozumiecie,komunia a wczoraj 12 godz w pracy juto12 h w pracy i jeszcze w piatek do 16. Moze w przyszłym tyg troche mi sie poluzuje..:( Dziewzynki -przede wszystkim Kisa i Evika- trzymam mocno kciuki by ta koncoweczka była bardzo krotka i byscie juz za chwilke trzymały swoje kruszynki w ramionach:D mAAm- a my do dzieła od nowa;):D mi juz sie @ konczy,przetrzymam swego m d owulki moze jak plemniki bedą silne i wyrośnięte to wtedy lepiej bedą działac:) magdalena- temp wysoko wiec jest szansa ze tym razem trafiony,zatopiony:) trzymam kciuki:) Iza- spoznione ale szczere życzonka dla coeczki z okazji urodzin🌻👄 kropka- oj biedaczko, wspołczuje ci bardzo tych nudnosci i wymiotów,moze rzeczywisciewarto byłoby z tych kroplowek w szpitalu skorzystac, ściskam cie mocno i modlę sie do Bozi by ci szybko przeszło.. Kobitki,lece obiad zrobic bo musze na jutro tez rzobic i do nauki.Buzi dla wsystkich:) AAA...I witam serdecznie nową koleżankę Mulan 🌻🌻:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ EU.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - zaczekam do 15.00 bo się wstydzę. Jak mnie nakryje z tymi 6-cioma pęczkami rzodkiewki to chyba padnie w swoim gabinecie :) A kartacze rzeczywiście są troszkę podobne do pyz, tylko tyle że większe :) No to dziewczynki zapraszam na rzodkiewkę :) Do mojego bagażnika :) Starczy dla wszystkich :) Zapewniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- wietam kochana :) i najlepsze zyczomka dla młodego komunisty :)pola u mnie to jeszcze z 4 dni potrwa :( bo ja mam 8dni zawsze @ ale potem riki tiki tak :) zywioł pełną gębą :) hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×