Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Jejku naprawde nasze dzieci jakies takie szybko dojrzałe sie robią. Moja tez sie stroi przed lustrem. Pozy jak modelka odstawia. Kiedys na zakupy poszła odwalona z torebka ( to ja przy niej bladłam ) i ja stoje po wedline a ta wyciaga sobie lusterko i nie patrzac na nikogo ukłda sobie włosy itd... Czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sisu pobiegnę do WC bo juz trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, na 5 minut Was zostawić same :D A naklikałyście tyle że szok :D Aż przyjemnie się czyta :D Iza - spotkanko super :) Kisa - ja też nie wiem czy znajdę w ogóle u siebie gdzieś do kupienia te liście, zobaczę dziś po południu. Wiesz kisa, ja mam tak samo, chciałabym też już urodzić, ale z drugiej strony myślę tak jak Ty, że fajnie z tym brzuszkiem jeszcze kilka dni pochodzić :) Wiesz kisa a ja planuję kupić swojej córci taką porządną grę planszową MONOPOLY, bo bardzo lubi w nią grać. Wiesz Kisa moja córcia też uwielbia Hannah Montanę :) Kisa - ja też codziennie już chyba od miesiąca jem lody, nie umiem się oprzeć. nuśka - witaj :) wiesz ja też ostatnio zwróciłam uwagę, że pielęgniarka, jak pobierała mi krew, bo nałożyła rękawiczki używane - tak myślę, bo wyjęła je z szuflady i były bez żadnych opakowań i widać, że noszone, tymi też samymi rękawiczkami przyjmowała pieniądze itp. Czyli to chyba norma :( Ale igłę to chyba nową wyjęła, więc miałam zastrzeżenia tylko do tych rękawiczek. Nuśka a tę herbatkę to lekarz mówił mi abym piła jak skończę 38 tydzień ciąży - czyli około 2 tygodnie przed terminem porodu. Wcześniej podobno nie można, bo można wywołać wcześniejsze skurcze. mAAm - fajnie że jesteś. Ginekolog mówił, że szklaneczkę coca - coli dziennie - w porywach nawet do dwóch szklaneczek na tym etapie ciąży to mogę spokojnie wypić :) Uf! Ulżyło mi :) Wiecie kobietki moja córcia też stroi się jak nie wiem, normalnie maluje się szminką (w weekendy), i jak twierdzi robi sobie makijaż. Pozuje przy tym w lustrze jak modelka na wybiegu :D , a jak zaczynamy pstrykać jej zdjęcia, to w ogóle daje popis na całego :D Ech... A co będzie później????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRRA sprzedałam biegłego - pojechał przed chwilka ależ dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na spacer...a co należy mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jeszcze mi psiapsiułka zadzwoniła a to godzinka nie wyjeta jak się rozgadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochane dzieciaki nasze szybciorem nam dojrzewają bo za naszych czsów to człowiek się cieszył jak kabluwke miała i MYV mógł ogladac :) A oni teraz to maja wszystko komputery , telefony itd. cóż taka kolej rzeczy wszystko w tepie biegu , wyścik szczórów i gotowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie a co z BIGMAM I POLĄ ????? dziewczynki odezwijcie się ?? MULAn- halo??????? MAGDALENKA - usprawiedliwiona :) bo szyje szliki kibicą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo odkładamy te RZODKIEWECZKI bo am rączki blokuja i klikac nie możecie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd się przyznać ale zjadłam już 2 pęczki rzodkiewki :) I więcej nie ma :( Ja też zastanawiam się gdzie podziała się BIGmam i POla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki! u mnie poranki to tragedia, potem już trochę lepiej, ale to też nie reguła. Kisa - super pomysł z tym prezentem dla straszego rodzeństwa od młodszego. Evika - muszę pomysł z tą herbatką \"sprzedać\" mojej szwagierce, bo ona też już odlicza... Nuska - też się z tym spotykam często, że pielęgniarki nie zmieniaja rękawiczek! A wręcz rzadko kiedy zmieniają. I nie wiem czy w ramach oszczędności nie mają tego przyzwolenia odgórnie... Wczoraj wróbelek z całym impetem wpadł na szybę w mojej sypialni i był tylko brzdęk i pac. Zdechl. Okropnie się wystraszyłam. Iza - super że biegły sobie poszedł, możesz złapać oddech! Kisa - podejrzane te Twoje porządki ;-) magdalena - SZACUN, szok. mAAm - dzięki za herbatkę i cappucinko ale ja się wstrzymam na razie, wybacz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- Pola przed wczoraj klikała , i zajeta nauką jest ale BIGMAM zapadła się pod ziemię :( no chyba że nam zrobi niespodziankę i obwiesci że są II Krechy :) KROPKA- bidulko , jeszcze cię te mdłości trzymają :( A ja gołabeczki pichce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz chrupię kalarepę - uwielbiam je jak są takie młodziutkie Nuśka - powiem ci że z przerażeniem czytałam o tych twoich badaniach - to straszne. mAAm - jestem jestem, ale jakoś się troszkę zapracowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wszyscy zapracowani :) Całkiem przyjemnie się zrobiło..do słoneczka całkiem ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie pracuję :p obijam się dzisiaj:p szukam własnie jakiegos fajnego miejsca na HELU na wekenndzik może coś macie do polecenia fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrzemałam sie znowu :O Maam rzućjakim s obiadem na forum , bo pomysłu dzisija nie mam. A wychodze zaraz na targ po jakas trawe, to cos dokupie moze. Dziewczynki a wy co dzisiaj pichcicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny robicie mi smaka zawsze jakimś pysznym daniem a mi się nie chcę coś ostanio wymyślać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Helu byłam jeszcze za panny z moim obecnym męzem:D Że niby z chłopakiem nad morze pierwszzy raz chyba nawet. Ale nawet nie umiem Ci nic ładnego polecic Maam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- walnij pomidorowa teraz takie pomidorki dobre już są :) to jak je poddusisz z masełkiem i paroma łyzkami koncentratu to jak dodasz do wywaru to zupka jak pychotka:) z makaronikiem krajanka jajeczna mniam :) A na drugie walnij szaszłyki z pierci kurczaka marynowanej w (curcumie, ziołach prowansalskich i papryce słodkiej z odrobina czosnku) mozesz je przekładac cebulka papryka , cukinia , pieczarkami do tego sosik z serka chomonizowanego naturalnego wymieszanego z pieprzem 2 ząbkami czosnku, koperkiem , i do tego frytki albo ryz przysmazany :) a sałata wszystko jedno jaka pasuje :) czym bardziej chrupiaca tym lepsza:) I obiadek gotowy :)A i przy szaszłykach córcia ci pomorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalzałam cos w Jastarni :) całkiem fajne więc moż etam pojedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEE no Maam Szacun normalnie Ty jak zasuniesz pomysłem to na kolana powala. Szaszłyki super sprawa. Teraz widziałam takie fajne cukinki, pieczary i papryke w Lidlu a tam czesto fajne warzywa maja. Mam go zaraz obok bloku w którym mieszkam. Zaraz tam skocze. A pomidorówke wiesz co mam nawet z wczoraj , bo robiłam to sie tylko odgrzeje. Rzuce swiezej pietruszki tylko i bedzie cool. Dzięki 👄 Jak ja kocham te Twoje przepisy... mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam pokaż :) My byliśmy w Karwii na wakacjach ale pokoju nie polecam - do dzisiaj boli mnie kręgosłup ze spania na rozwalonej wersalce :( Ale ogólnie było ładnie i chętnie w przyszłym roku pojechałabym nad polskie morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- prosze bardzo :D wierz ja to taka kuchareczka jestem :) Lubie pichcić :) i to nie koniecznie schabowego :) Normalnie na kure domowa się nadaje jak nic :) IZA- tu jest link http://www.eholiday.pl/noclegi-1958.html Mam ten namiar od znajomych :) Oni spią w tych żółtych domach ( zdjecia sa na dole jak klikniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - obejrzałam pokoje. Wiesz my byliśmy w tamte wakacje na Łebie ale kwatery również nie mogę polecić :( Pokoje w internecie na stronce były ładne a w rzeczywistości? szkoda gadać. Ale ogólnie wakacje super. Nie wiem jak będzie w tym roku. Raczej chyb zostaniemy w domku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam jak się kwatera sprawdzi to my w przyszłym roku się piszemy. Evika moja córcia tez smutna, że nigdzie nie pojedziemy. Ale mam nadzieję że chociaz na 2-3 dni pojedziemy przynajmniej w Bieszczady ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Iza moja córcia też właśnie nie jest specjalnie zadowolona, że w tym roku raczej nigdzie nie pojedziemy. Ale też myśleliśmy nad jakimś krótkim wyjazdem np. 3 - dniowym gdzieś blisko nas. Zobaczymy z resztą jak będzie i jak to wszystko się poukłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika w przyszłym roku sobie odbijemy wakację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Iza - w przyszłym roku to my brzuchatki będziemy odpoczywały na plaży z maluszkami a pozostałe nasze kobietki z topiku będą z brzuszkami paradowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. U mnie bez zmian...mała wierci się okropnie i rozpycha. Wieczorem nie daje sobie z nią rady - najbardziej upodobała sobie moment jak mama się kładzie i chce zasnąć! Poza tym niebawem idę do lekarza i zobaczymy czy anemia stanęła w miejscu czy nadal się pogłębia :-( A tak wszystko już gotowe - ostatnie potrzebne rzeczy zakupione i wszystko już czeka - torbę pakuje na dniach. Niech już grzecznie stoi. A teraz mykam z młodszym do sklepu póki jeszcze jakoś funkcjonuje - bo dla mnie najgorsza pora zaczyna się między 16-17. Pozdrawiam brzuchatki i starające się - no i czekam na pierwsze wieści od Kisy i Eviki że jadą na porodówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×