Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dziękuję, jesteście kochane. Ja tylko siedzę i ryczę. Totalnie się rozkleiłam :( Przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-nie martw sie,ja tam myślę,że ty do tego wtorku nie dotrwasz zobaczysz;)mamy dopiero piątek, polataj kochana jeszcze trochę,gora doł po pięterkach, wieczorkiem delikatny masaz szyjki w wykonaniu mężusia a zobaczysz ze ruszysz do szpitala w te pędy a i bez tych zabiegów wody ci lada chwila polecą zobaczysz:D głowa do góry. Ach te Bartki, jednak to wszystkie takie same uparciuchy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - o tak ja tez jestem za bara.bara z chłopem :) i poleci :) zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- mi sie wydaje że owulki wogle niebyło :(😭 mnie dopada jestem zła że nie wiem :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO dziewczyny...ulżyło mi- byli z Martyna na pogotowiu- ma jakieś dwie plamki ale to nie żadna choroba zakaźna - lekarz się śmiał- szwagier teraz na mnie zły- że kazałam mu do lekarza jechać - ale ma to w d....najważniejsze jest zdrowie mojego dzieciątka :) Od razu mi lepiej :) Evika dziewczyny mają racje - bierz m. do łóżka - napewno pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- super że wszystko ok :D dobrze ze pogoniłas ich do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam też mi ulżyło...ostatnio u gin miałam niskie ciśnienie 120/60 to mi teściowa dzisiaj naturalnie trochę podniosła ;) Myślę że trzeba ją odciąc od internetu - bo już się boje jak maleństwo się urodzi a ona będzie czytałam na necie różne mądrości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam kiedy wybierasz się do gin z opisem ? Może faktycznie owulkę miałaś szybciej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZa- ja mam wizyte dopiero na 23.06 ale moż eudami sie przyspieszyc bo w poniedziałek mam prog. odbór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- narazie sie podłamałam i wogle mi się staranek odechciewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie iwm moz eja wogle owulek nie mam , no ale to chyba wtedy by mi tempka nie skakała sama juz nie wiem co mam myslec :( Jak narazie to mam straszny metlik w głowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam sama widzisz, ze masz skoki temperaturki :) Nie wiem może jednak prywatnie powinaś ten monitoring zrobić albo w innej przychodni a nie u takiego gbura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie tak jak patrzyłam to spadek miałam w 14dc ale u mnie to chyba zawczesnie na owulke :o kurcze chyba jej nie miałam :( 1dc-36.55(plam) 2dc-36.20(plam) 3dc-36.30(plam ,krwa) 4dc-36.65(pod pachą krwaw) 5dc- krwa 6dc-krwa 7dc-krwa 8dc-plam 9dc-plam 10dc-36.4 11dc-36.3 12dc-36.65 ( z 12dc na 13 dc seksik około 2h) 13dc-36.50( seksik o 23.00) 14dc-36.15 ( seksik o 7.20 rano nigdy nie miałam tak niskiej temp) 15dc-36.30 16dc-36.45 17dc-36.4( seksik o 1.20 h w nocy) 18dc-36.30 (z 17dc na 18 dc seksik o 1.30 w nocy) 19dc-36.39 ( na wykresie zaznaczyła sie owulka) 20dc- 36.55(seksik o 8.00) 21dc-36.55( ita wizyta u tego palanta):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- juz dzowniłam prywtnie i sie pytałam ile 1 wizyta 150zł kazda kolejna 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam dużo ale jeżeli Ci pomogą . Idę Paulince poczytać bajkę bo już mnie woła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ten pomysł z usg jedynie 21dc wydawał mi sie szczere mowiąc dziwny ale nie chciałam sie wymądrzać;( mAAm nawet jesli to by cykl bezowulacyjny a niekoniecznie to taki może sie w roku trafić i to jest normalne. Jeśli dostaniesz @,a trzymam kciuki bys nie dostała, odżałujesz trochę kasy,pojdziesz prywatnie po @ i zrobi ci pełny monitoring i wszystko bedziesz wiedziec. Głowa do gory,młoda jestes,urodzisz jeszcze trojeczkę:D A u mnie wszystkie znaki na ziemi i na niebie przemawiają za @. U nie jak nigdy zero temperatur,niziutkie, brzuch boli jak na @ więc nic z tego. Zastanawiamsie czy ni powinnam miec badania drożnosci jajowodów. Moja koleżanka kilka lat temu 2 lata sie starała o bobo,poszła n to badanie i jak ją przedmuchali to w następym cyklu zaszła:):) Hi hi a badali nasienie i okazało sie bardzo słabe,plemniory prawie sie nie ruszały;);) W razie czego maam przedmuchają nas i zaraz zaskoczymy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- z tym USG w 21dc to było tak że miało byxć w 17dc ale nie było miejsc i gin z racji że u mnie niby wypada w 20dc kazała mi zrobic 21dc aby zobaczyć czy było po owulce ale jak widac jej chyba wogle nie było no chyba ż ebyła wczesniej i nie wykazało ale to chyba mało prawdopodobne no nie:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mało prawdopodobne? wcale nie, miałas śluz rozciągliwy,był ból brzucha,dlaczego owulko miałao nie byc? w dzisiejszum usg mogło juz nie byc śladu po owulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA bym wolała by mnie chłopina przedmuchała hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to faktycznie jest tak że jak jest pare dni po owulce to może juz nie wyjśc nic na usg:O??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tego rozciągłego to było bardzo malunio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nasze chłopiny nie dają rady to trzeba sobie inne dmuchanko zafundowac hihihi,rura od odkurzacza od tyłu i wio!!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w 14 dc to mi tempka bardzo spadła bo na 36.15 jeszcze nigdy takiej nie miałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogł juz nic nie widziec,sam ci powiedział ze powinnas miec pełny monitoring no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×