Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

o tak to wyglada : 16dc-36.45 17dc-36.4( seksik o 1.20 h w nocy) 18dc-36.30 (z 17dc na 18 dc seksik o 1.30 w nocy) 19dc-36.39 ( na wykresie zaznaczyła sie owulka) 20dc-36.55( rano seksik o 8.00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak szczeże to mi sie wydaje że ja owulki nie miałam :o wogle ja mam jakos mniej sluzu najwiecej zawsze przy szyjce wiec chyba ze mną to bedzie problem :o Jutro mam te cholerne USG:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM no rzeczywiście ta Twoja tempka już dosyć wysoko, rośnie i rośnie. Szkoda, ale nadzieję trzeba mieć zawsze :) Może te wcześniejsze przytulanka będą skuteczne? A u mnie nie ma żadnych skurczy, niczego. Nic nie czuję, nic nie widzę, kompletnie nic i tak mnie to dołuje że szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- mi już jakos przeszło szkoda mi bardzo no ale co zrobic czasu nie cofne :o ale wczoraj około 1h miałam sluz który sie ciągnoł tak na 3cm ale był głeboko :o bo tak z ciekawosci zbadałam sobie szyjkę :o misie wogle wydaje że ja mam mało sluzu najwiecej własnie przy szyjce :o ( kurcze niewiem jak to wytłumaczyc :o ) wogle jutro sie okaże czy wogle cos tam u mnie pekło :Omam tylko nadzieje że jeśli doszło do zapłodnienia to jutrzejsze usg nie zaszkodzi :O boli mnie jeszcze troche z prawej strony i troszke mam piersi nabrzmiałe jeszcze :o A co do ciebie kochana to nie wiem co Bartuś tak się uparł :o Chyba mu zadobrze u ciebie pod serduszkiem :) kurcze może podjec na ktg sciemnij coć to dadza ci oscytocynke i urodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- napisz koniecznie jutro jak już wrócisz od gina. na którą godzinkę masz wizytę? A z tym śluzem to sama nie wiem. Chyba nie musi być go bardzo dużo, ważne aby był właściwy no i się ciągnął i wyglądał jak białko jaja kurzego. Tak mi się wydaje. Wiesz mAAm - jutro idę po południu do ginekologa i wtedy zobaczymy co dalej. U nas czekają spokojnie z wywoływaniem porodu nawet 2 tygodnie. Tak było też w przypadku moich koleżanek, które rodziły w poprzednich miesiącach. U nas nikt nie wywołuje porodu tylko dlatego że termin minął. Denerwuje mnie to wszystko. I naprawdę zaczynam nieźle się denerwować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- a ty kochana nie szykuj się na wyjazd tylko klikaj bo do Bozego ciała jeszcze troszke czasu masz :p BIGMAM- no już chyba 10 listów gończych wysłałam za Tobą :) KISA- klikni jak Martunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ja rano lece na pobranie krwi (prog.) a o 12.30 mam te USG ale boję sie że u mnie nic nie pękło :O Kurcze to powiem ci ż edziwnie tam u was :o a może sciemnij że ruchy słabiej czujesz to cie podłacza i wywołają :o sama nie wiem :o Kurcze ale wydaje mi sie że to juz tuz tuz sadzą i po twoim samopoczuciu :o Napisz tez koniecznie co ci gin powie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- jak tam złotko? humorek już troszkę lepszy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- napisz jak wyniki Anemi bo czekam i czekam na nie niecierpliwie :o Kurcze ale mam dzisiaj lenia nic mi się nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mAAm - podlasie jest piękne i w ogóle ale jeśli chodzi o leczenie itp to totalne zadupie :( Jak jutro gin nie postanowi nic ciekawego, nie będzie mówił nic o wywołaniu to słowo daję muszę coś postanowić bo boję się o dziecko. Wiem kiedy doszło do zapłodnienia i wiem dokładnie że to już po terminie a ginekolog dalej nic :( MAAm te moje samopoczucie to jest już takie od tygodnia :( I nic się nie dzieje. Ech, tylko wam przynudzam i marudzę. Przepraszam, ale naprawdę się denerwuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ty przynudzasz :O Normalnie kopa ci zasunę i na porodówce wyladujesz :D Ja to wczoraj przynudzałam , ale ty ....oj kotek...bo cię opierdziele zaraz :D a co domnie to sama juz niewiem czy ja wogle te owulki mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze :o sama nie wiem może nagadaj jutro temu ginowi i już :o tak raz a mocno:o że źle się czujesz i wogle ...niech cię zbada jak rozwarcie normalnie zagnaj dziada do roboty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - masz owulki, to widać po Twojej tempce. Wzrasta i owulkę masz na bank :) A to że ja dziś marudzę i okropnie przynudzam to wiem :( Przepraszam ale się denerwuję okropnie. Lecę teraz po córcię do szkoły, może choć chwilę nie będę o tym myślała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z drugiej strony tak sobie myślę że dzidzia sama wie kiedy jest gotowa wyjśc na świat i że żadne sprzatanko , czy kobinowanie na wiele się nie zda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - ja myślę że ten mój gin to może dziad czeka na jakąś łapówkę??? Wiem że lubi kasę. To niezły z niego jak wiem poborca :) Chociaż jako lekarz nie jest zły. gin powiedział aby przyjechać jak on będzie miał dyżur, to zaczniemy rodzić. Zapytałam go "jak to?" a on zaśmiał się dziwnie tak jakoś i powiedział : "no jakby były skurcze to proszę przyjechać" A może jemu chodziło o kasę??? Powiedział kiedy ma dyżur, podał mi dni i powiedział to prosze przyjeżdżać i będziemy rodzić. Może naprawdę chce łapówy dziad jeden. A ja durna nie zrozumiałam? Jak myślicie to możliwe?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ja już po badaniu glukozą - nie było źle. Wyniki jutro - zobaczymy. Evika pewnie dobrze by było gdybyś pojechała na dyżur jak jest Twój lekarz- zawsze inaczej położne traktują pacjentkę jak lekarza pacjentka. Lecę na kawkę i tort truskawkowy do teściowej :) Powiem Wam dziewczyny że mam mniej czasu jak jestem w domku niż w pracy ;) Ale nawet mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- może faktycznie łape po kasę wyciąga :O sama nie wiem :o może jedz do szpitala jak on ma dyżur to moze ci wywoła :o A co do mojej owulki to to chyba cięszko to stwierdzic po tempce bo i tak nie wiadomo czy pekło czy nie :o kurcze boje sie jutra:o IZA- ciesze się że glukoza smakowała hihiih:D i torcik z truskawkami powiadasz ....mhy... przeslij kawałek bo mi smaka narobiłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toja sie raczę koktajlem z truskaweczek chce któraś :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koktajlik ze słomeczką \_/ \_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wróciłam z córcią ze szkoły. Iza - no widzisz, glukoza nie jest taka zła :) mAAm - pogadam z ginem jutro i zobaczę co on kombinuje. Według mnie to czeka na kasę. Ja nie uznaję łapówek, ale co za dziad!!!! Zobaczę co on mi jutro powie. Ale naprawdę jestem tak zła że szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm to ja poproszę koktajl z truskaweczek :) Na poprawę humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem kochanie - ale humor nie lepszy :-(( No nic pozostaje mi czekanie do poniedziałku i wtedy zrobię test a jak nie będzie II kresek no to w środę @ :-(( Evika - to dopiero 2 dni po terminie - spokojnie kochaniutka - po prostu tak ma być, wiesz nie wszystko jest obliczone na tip-top. Natura sama reguluje takie sprawy. Jak się dobrze czujesz (chociaż nie wiem jak można się dobrze czuć w 9 miesiącu ciąży hihihihi) ale jeśli tak to włącz luzik a zobaczysz - jak się odezwę w poniedziałek to już będę CIOCIĄ :-)) Ja zaraz mam jakieś szkolenie więc znikam na 1.5 godzinki. Zresztą chyba kompan do pisania ze mnie najlepszy - ostatniego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś doły zapanowały na naszym topiku. Ech, to wszystko jest do niczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - zraz ty urodzisz my dostaniemy @ i wszystko wróci do normy - niestety tak jest że jak zbliża się termin na @ to następuje dół Ale jeszcze chwilkę i zaraz będziemy liczyły od początku a ty kochana będziesz cieszyć się swoim maleństwem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan - jesteś kochana. A ja? Siedzę i ryczę, ot tak po prostu :( Bo mi się zachciało :( Pójdę chyba przejdę się do sklepu, kupię sobie jakąś dużą dobrą czekoladę bo zaraz zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :) zostaiłam dzisiaj młodego w szkole dałam mu dzień wagarów :0 bo wychowawczyni chora a w poniedziałek jedzie na zielona szkołe to musze sie nacieszyc syneczkiem ;) Kurcze wiecie cyc mam napompowany i ćmi mnie ten brzuchol :o kurcze chyba nie dostaję @ bo do @ to mam jeszcze 13dni :o EVIKA- proszę bardzo koktajlik o :0 I niepłacz puciulku :) chyba przeszło dzisiaj ze mnie na ciebie kochana :o A tak serio to wydaje mi sie ż epoprostu jestes juz bardzo zmeczona tym upragninym wyczekanym balascikiem z przodu :0 i chciała bys go juz miec w ramionkach :) Ale zobaczysz ....a moze juz dzisiaj.... kto wie, kto wie :) A jak nie to Sex i poleci :) MULAN- ja bym się niestresowała na twojm miejscu tempke masz ładną a do 3.06 troche czasu więc nie wiem czemu chcesz 1.06 testowac :o test moze jeszcze wtedy nie wyjsc :o czasem test pozytywny wychodzi dopiero po 7 dniach od spodziewanego terminu @ A juz tak wogle to mozna nawet miec 4 krwawienia NORMALNE i być w ciązy :p :p:p wiec nie BIADOLIC MI TU ZA WCZASU :D!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już - boże o mało nie usnęłam!!! Ale już wszystko wiem o pożarach i ewakuacji !!! :-)) No już dziś ostatni dzień w pracy (w tym tygodniu) ;-)) Dopiero w poniedziałek się widzimy ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie dołować się proszę :) Torcik przepyszny :) Idę kończyć obiadek -jeszcze chwila i zostanę kurą domową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan wiedzę że szkolenia przeciw pożarowe w modzie- ja miałam w tamtym tygodniu szkolenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- łobuzie :p sama zjadłas a my to co.......:p:D MULAN - to ty teraz ekspert jestes hihihih:D A ja opindoliłam kanapeczki z poledwiczka sopocka majonezem i ogórkiem konserwowym a co fajniejsze że majonez lubie raczej tylko w sałatkach , a ogórków konserwowych nie lubire ale od tygodnia nic innego nie jem :) Kurcze troche słońca w głowe przygrzeje i człowiekowi sie wełbie przestawia no nie :p:p:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×