Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

wiem kochana jesteś - ale wiesz jakbym ci pokazała moją poprzednią temperaturę i kiedy było przytulanko to też powiedziałabyś że jest super naprawdę nie wiem co sie dzieje - jestem trochę podłamana dzisiaj - wiesz te krwawienia nie wróżą nic dobrego :-(( no nic trzeba czekać - w dzień dziecka zrobię teścik - zobaczymy co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już i tez zła trochu....Dalej nie wiem co się urodzi...Pytam jej czy widać ogonek? Ona no chyba tak za chwile że w sumie mogą to być też wargi sromowe i w sumie nie jest pewna i nie powie mi jednoznacznie bardziej jednak skłania się na córę.Z dzidziusiem wszystko ok tylko położony jest pośladkowo co ją martwi trochu gdyż w sumie może jeszcze się obrócić ale ma coraz mniej czasu.Czyli wiem tyle co nic...a termin porodu trzeci raz zmieniony teraz mam na 24 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- bo to wszystko przez tą cholerna pogode jest i juz duł nas dopadł :O NUSKA- może ty idx na USG gdzie indziej bo może baba sie nie zna :O EVIKA- 👄❤️[usta ty wierz za co :D Dzieki kochana ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wkurzona jestem nawet nie wiem ile prywatnie kosztuje...zreszta i tak kaski brak bo mojemu dalej nie wypłacił.Macie racje ta pogoda chyba tak nastawia denerwująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- oj tak pogoda jak pod psem :O co do usg to u mnie prywatnie to koszt około 120-150 zł .ale w wawce ponoc ceny zawsze wysze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do warszawy burza się zbliża i chłodniejsze powietrze czuć. Byłam w kibelku, krewka tylko podczas podcierania - ale zauważalna - no papier zabrudzony. Czytałam że czasem jak jest za mało porgestronu to występują takie małe krwawienia/plamienia. Ale jeśli dziecko się zagnieździło to musi być jak najwięcej czasu od owulacji do tego plamienia wtedy ma szansę na przetrwanie. Moja owulacja była 10-11 dzień - a plamienia 20 dnia - to miało 9 dni na zagnieżdżenie - oj mówię wam już nie ma siły czytać ciągle tego samego - niby wszystko już wiem ale i tak wyszukuję coś może co dało by mi szansę :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- ale spokojnie bo czesto po zapłodnieniu około 10 dni pojawia sie jednodniowe plamienie :) jeszcze @ nie ma i nie bedzie jeszcze do 03.06 jest troche czasu to nie wywołuj wilka z lasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki informuje że mi przeszło łzy juz nie ciekną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - to ja Tobie dziękuję z całego serca 👄 Jesteś kochana. I głowa do góry :) Bo jak Ty nie będziesz się uśmiechała na naszym topiku, to my wszystkie normalnie się zdołujemy :) nuska - spokojnie, może na kolejnej wizycie Twój aniołek pokaże w końcu co ma między nogami :) Mój za to uparł się i nie chce wyłazić, ech..... Mulan - tempka naprawdę super, nie dołuj się, jeszcze nie wszystko stracone :) Lecę kochane zaraz po córcię do szkoły. Odezwę się później. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabele by była pod ręką :D Że by II KRECHY WPISYWAC NO I NO I NASZE DZIECIACZKI :) KISA- juz cie wpisałam :) ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ....... EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. WODNISIA..............16.o5.2009..........36............ ...ZACH_POM MULAN...................03.06.2009.........34........... .....W-wa mAAm....................11.06.2009..........29.......... .....W-wa.... MAMUSIE *************** NIK-----------ur.----------waga------cm----imię--------wiek-----miasto------ *************************************************************************************** KISA---------___-----------_____----____---Marta-------31------śląskie PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............RÓŻA/LUKRECJA...........MIKOŁAJ....... ............. ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) Ja sie zwlekłam z wyra i do sklepu muszę gnać:D U nas całą noc były burze i ulewy.Temperatura spadła z 30 st do 20 st co kazdy odczuwa i chodzimy wszyscy do tyłu. Dziewczynki,doły zwalcie na wielkie wahania pogody i zacznijcie sie uśmiechać:D:D mAAm- a ty kochana załagodz stosunki z mężusiem i dobierz sie do niego dzis w nocy i bedzie :)nie ma co łez wylewać,przecież nic straconego:D:D mulan-doskonale cie rozumiem,człowiek zawsze trzyma sie nadziei jak tonący byrztwy, tez tak miałam bo tez mam najpierw plamienie 3-4 dni przed i choc mam nadzieje ze @ sie nie rozkręci to ona zawsze sie rozkręca:) Teraz wiem ze jak zacznam plamic @ przyjdzie i juz:Dpogodziłam sie z tym i jest mi dużo lżej. :):) Moja rada - nie wertuj internetu,nie szukaj na forach bo bedziesz sie tylko męczyc i czas tracić. I tak to niczego nie zmieni. Bo jesli jest fasolka to jest a jesli nie to nie. To juz wiadomo,tylko my kobitki niestety dowiadujemy sie ostatnie i fisiujemy:):):)Spoko,zajdziemy laseczki ale wydaje mi sie ze wtedy kiedy najmniej bedziemy sie tego spodziewać:D:D:D A u mnie 18 dc i brzuch mnie boli,temp niskie,cyckow zero,więc spokojnie:D:D Na weekend bozego ciała jedzie nas juz 10 dorosłych i 7 dzieci:) 17 osób!! ale impra sie szykuje:D:D:D Dziewczyny,my zaczynamy hartowac wątroby hihihihihih:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JA WAM WKLEJAM MOJE 3 CYKLE TEMPEK marcowy ************ 15dc-36.5 16dc-36.5 17dc-36.55 18dc-36.25 19dc-36.25 20dc-36.20 21dc-36.9 22dc-36.40 23dc-36.50 24dc-36.40 25dc-36.25 26dc-36.50 27dc-36.70 28dc-36.70 29dc-36.50 30dc-36.60 31dc-36.60 32dc-36.70 33dc-36.80 34dc-36.20 KWIETNIOWY ***************** @ skończyła mi sie 9dc ( mam zawsze długo 2 ostatnie dni plam) 10dc-36.4 11dc-36.4 12dc-36.4 13dc-36.5 14dc-36.7 15dc-36.7 16dc-36.5 17dc-36.2-wizyta u gin(sluz około owulacyjny) 18dc-36.5 19dc-36.6 20dc-36.25- zdaniem gin i powinna byc owulka 21dc-36.7 22dc-36.75 23dc-36.5 a o 9.00-36.7 24dc-36.6 25dc-36.6 26dc-36.6 27dc-36.7 29dc-36.8 30dc- elek 36.6 -rtęciowy-36.9 31dc-elk36.6 rtec 36.9 32dc-36.5 rtęc o 5 rano , a o 8 36.9 33dc-36.60 34dc-36.25 MAJOWY- aktualny ************************ 1dc-36.55(plam) 2dc-36.20(plam) 3dc-36.30(plam ,krwa) 4dc-36.65(pod pachą krwaw) 5dc- krwa 6dc-krwa 7dc-krwa 8dc-plam 9dc-plam 10dc-36.4 11dc-36.3 12dc-36.65 ( z 12dc na 13 dc seksik około 2h) 13dc-36.50( seksik o 23.00) 14dc-36.15 ( seksik o 7.20 rano nigdy nie miałam tak niskiej temp) 15dc-36.30 16dc-36.45 17dc-36.4( seksik o 1.20 h w nocy) 18dc-36.30 (z 17dc na 18 dc seksik o 1.30 w nocy) 19dc-36.39 ( na wykresie zaznaczyła sie owulka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- witaj kochany pracusiu :) A no chyba racja że to przez pogode u mnie lada moment lunie a ja musze wyjsc do szkoły z młodym :O EVIKA- [kwiatek poganiaj Bartusia🌼 MULAN- wklejłam 3 moje tempki zobacz sobie jaka ty masz piekna w porownaniu z moja :) OKI uciekam z mlodym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny bo mi aż z monitora łzy ciekną :) Wszystkim kochane się uda...przecież już wszystkie jesteśmy mamami :) I to najlepszymi na świecie :) Evika ja też miałam poród po terminie - nic strasznego może będziesz miała podwójne urodzinki 31.05 :) Nuska Twoję dziecię uparte jak moje - niech się w końcu odwrócą. Idę kończyć obiadek. Głowa do góry ciotki - Kisa jak nasza Martusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia - jak ram patrzę mAAm to masz według mnie 20-21skok ten właściwy czyli 18-19 owulacja ???? no u mnie może troszeczkę uporządkowane bardziej ale sama widzisz że nie zdaje się to na wiele :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotarłam do domku i kupiłam sobie na pocieszenie czekoladę z pomarańczami :p a co jak nie brzuch to niech mi chociasz d u p a rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no czekolada z pomarańczą ???? mniam mniam :-)) ja dziś mam zebranie w szkole u syna wiec pewnie dostanie mi się za wszystko i znowu usłyszę jakie to oceny, jak to zachowanie - uchhhhh mam dość ale na szczęście już niedługo wakacje :-)) i odpoczynek od lekcji i od szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak kochana mniam ,mniam :) wysyłam ci wirtualnie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już za godzinkę uciekam z roboty. W piątek wzięłam sobie urlop :-)) na sprzątanie i przygotowanie wszystkiego na niedzielę. Więc usłyszymy się dopiero w poniedziałek - po teściku :-)) ale jutro jestem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pękaj matka wcale tak źle nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa a brzucho boli i deszcz leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pogoda się popsuła. Pada deszcz, córcia zasnęła, mąż w pracy a ja siedzę przed tym durnym komputerem i się dołuję. Kurcze, dopiero drugi dzień jestem na zwolnieniu a ja już wariuję :( Synek ani myśli wychodzić :( Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tru dzisiaj taka pusteczka :( IZA,POLA,EVIKa, KISA,KROPKA, BIGMAM list gończy juz wysłałam:)NUSKA halo, halo tylko Ja i MULAn sie ostałyśmy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w przelocie, czekam aż mi ciasto na kluski na parze wyrośnie oczywiście z truskaweczkami....A nie pisałam wam jeszcze o moich wczorajszych wybryczkach...a więc:Mężuś przyniósł taką gre komputerowa erotyczna nazywa się \"sensea\" http://www.sensea.pl/ Po uspaniu małego moglismy zacząć działać.Gra polega na rzucaniu kostką i kto wyrzuci więcej oczek wykonuje zadanie od łagodnych do bardziej pikantnych he he ( cos w stylu np. ściągnij bez użycia rąk bielizne z partnerki) Potem za każde wykonane zadanie dostajecie punkty na końcu kto ma więcej i wygrywa czeka na spełnienie swojej fantazji którą zapisuje się na początku gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- no nie siedzisz z nami przed kompem i sie nudzisz :o A tak serio to BARTUS ciocia mówi wyskakuj juz z mamusi bo ciocia na fluidki czeka a dzisiaj ma kiepskawy humorek to byś cioci go poprawił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusy to że mieliśmy przy tym mnóstwo śmiechu i takie w ogóle inne urozmajcenie.Fajnie rozpala ale nie graliśmy do końca dokończylismy bez gierki. he he Minusy za każdym zadaniem trzeba podchodzić do kompa i nie które zadania nie nadają się dla kobiet w ciąży bo niby jak np. mam położyć się na brzuchu. Ale ogólnie ciekawe doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- no nie :D ja powinnam ja chyba mojemu dzisiaj zainstalowac hihihihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi kumpela powiedziała że coca-cola pobudza u faceta plemniory :) bo jej chłopina miał bardzo wolne i lekarka kazała mu pic szklane dziennie i przed bara bara tez :D więc staraczki coca-cole kupujemy hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój był pod wrażeniem chociaż początkowe zadania nie napalały go optymizmem potem to dwa golasy latały od łózka do komputera he he a mężuś napalony jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×