Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

A u mnie....Rano pofatygowałam się i wstałam bo podjechał tu ten pracodawca mojego.Pierwsze na spokojnie spytałam o kasę a jak on zaczął mnie zbywać to użyłam pełnej artylerii typu że co on sobie myśli z czego my mamy żyć ,że nie chce jego tylko swoje co mój mężuś zarobił...ten dalej nic, to w końcu mu powiedziałam że traktuje ludzi jak chu.... ten wsiadł w samochód i odjechał.Ale za to popołudniu tel i kaskę przywiózł elegancko.Mój się śmieje że facet wystraszył się kobity w ciąży he he.A prace ma dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm to wręcz dobrze ze jest tam pusto bomartwic sie trzeba kiedy tam widac płyn:):D aneta- nam to juz niedługo rok stuknie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm luz luz luz i jeszcze raz luz....nie daj się zwariować.Może trzeba zacząć sie pilnować żeby nie zajść tak jak ja, nie wiem sama.W każdym bądz razie głowa do góry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- bomba kochana super jestes :D bardzo sie ciesze że kaskę w zebach przytelepała :D Pewnie sie wystraszył że mu myszy wszytko zjedzą hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nam tez juz prawie rok ale ja juz jestem po badaniach droznosci jajowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- a ja głupia myślałam ż ema tam cos byc jak po owulce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETA- to możesz nam kliknąc jak wyglada takie badanko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuśka- super zrobiłas ze facetem potrząsnęłaś:):D A ten link fajny jest i na pewno sobie przejrzę:) mAAm- myometrium to błona męśniowa macicy,jednordna to znaczy ze nie ma tam zadnych nieregularności co moze byc przy gozkach,mięśniakach i innych złych rzeczach,u ciebie jest jednorodna to znaczy ze super:) endometrium to błona wyscielająca jamę macicy i u ciebie tez jest jednorodna czyli ok:) .A szerokosc 8 mm to chyba szerokość światła macicy. ap to wymiar macicy przednio-tylny a dł to dł macicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mój mężuś obiera mi nowe ziemniaczki, i już nie mogę się doczekać pyszne z kefirkiem i koperkiem.Wiem już późno ale ja po prostu ziemniaki uwielbiam zwłaszcza nowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okropnie dostajesz znieczulenie i tak zwanego głupiego jasia jest wykonywane w gabinecie rendgenowskim lekarz wkłada do srodka jakies rurki przez które wlewa płyn i robione sa zdiecia od 2 do 4 zalezy od droznosci jajowodów ja mialam 2 zdiecia bo byly drozne ale strasznie boli wlewanie plynu samo badanie trwa ok 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja uciekam cos porobic bo jutro wyjezdzamy i nic nie zrobie:O:P trzymcie sie ciepltko i miłego weekendu👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- kochana moja ❤️ rany jak ja ci dziekuje normalnie podtrzymałas mnie na duchu że moze ta owulecja dupecja była :D oj jak bym chciała :D tylko zastanawiam sie czemu mam cyce nabrzmiałe i mnie te brzucho pobolewa a wczoraj to tak bolało z emyslałam że to owu:o NUSKA- ja tez klikłam w link i juz sobie do ulubionych dałam bardzo fajny dzieki :) EVIKA- jak tam rusza sie cos ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA- jejku ,ale sie nacierpiałas :o dobrze że tylko 2 zdjecia ci robilii że były drozne :D Ale przyznam sie szczeze że mam nadzieje ż enie bede tego musiała miec :O NUSKA- smacznego kochana :) Jeszcze jajeczko sadzone i mniam mniam POLA- kotek zostawiasz mnie na wekendzik :( Juz tesknie :( My nie jesdziemy bo młody w poniedziałaek na zieloną szkołe jedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta-nie psz takich rzeczy mAAm bo ona bardzo wrażlwa jest a czy boli czy nie to sprawa indwidualna bo jedne boli a drugie nie boli .Poza tym jeśli zaboli to na bardzo krotko gdy kontrast pod cisnieniem podają..A że my mamy to jeszcze byc moze przed sobą to daruj sobie z łaski swojej straszenie ze okropnie i boi bo tak własnie powstają te forumowe mity nie z tej ziemi. ja juz na serio spadam:) miłej nocki:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepomyslałam przepraszam napisałam jak bylo u mnie masz racje kazdy ma inaczej jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA- nie masz za co przepraszac bo sama cie oto prosiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A że ja dzisiaj w dołeczku to inna sprawa :O Ale stronke wam zgarnełam hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie straszyć bólem to przyjazny topik.Każdy odczuwa ból na swój sposób i raczej trudno dyskutować o nim.I w ogóle mAAm moze w ogóle to nie będzie potrzebne.życzę miłej nocki i udanego weekendu może u was zaświeci słonko bo u mnie pada i zimno.Może jutro zaglądnę, całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem ze przyjazny juz przeprosilam troche sie zapedzilam poprostu zawsze mówie szczerze i dlatego tak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam w wanięce leniuchowac wiec buziolki do jutra 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz luz dziewczyny dajcie spokuj Anetce niechcacy tak palneła :0 PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz tez uciekam bo synek stoi nademna i teraz on siada pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kwiatki odrazu tlumacze ze szylam caly czas i dzis o 15.30 skonczylam ale sie musialam naczytac zeby nadrobic :) aneta310 ja bralam ten lek na owulacje mialam przepisane trzy opakowania ale wybralam tylko jedno bralam od 2 do 6 dc i w nastepnym miesiacu juz nie dostalam @ 2 krechy na tescie tylko ze w 9 tygodniu okazalo sie ze mam martwą ciążę :( maam wszystko bedzie dobrze ja jak mialam monitorig w 11 dc do 16 bo lekarka chciala zobaczyc czy wogole rosnie pecherzyk u nas jest troche taniej bo pierwsze kosztuje 80 a kazde nastepne 40 i ja placiłam a czy jest refundowane to nie wiem opis usg wydaje mi sie ze jest dobry a ten lekarz to ma troche racje zeby zobaczyc caly cykl ja tak mialam tak mi tlumaczyl lekarz bo moze jest ta owulka ale nie rosnie pecherzyk i dlatego chce to sprawdzic bo jak nie rosnie to dupa mi rosl ale powiedziuala ze jest za slaba i zaraz po tych lekach mi sie udalo takze glowa do gory wydasz kaske ale bedziesz wiedziala co i jak :):):) pola w koncu sie pojawilas i dalas znak bo tak pusciutko bylo :):) evika wszystko bedzie dobrze kochana nie denerwuj sie misiu teraz rodzila moja kolezanka pisalam wam o tym co jej wiliczalam dni urodziła tydzien po terminie ale samo ją zlapalo odeszly jej wody takze misiu trzymaj sie:):):) wiecie ja tak sie zastanawiam bo ja pale te okropne papierochy:(moz e dlatego nic nie wychodzi co mam zrobic zeby rzucic? bo ja juz nie wiem jutro bede juz obecna bo nie mam szycia narazie, przywiezie mi ale nie wiem kiedy ale chyba weekendzik bedzie spokojny :) mi,łej nocki dziewczynki do juterka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼HEJ DZIEWCZYNKI🌼❤️🌼 Umnie dzisiaj pogoda dupowata, tempka terz dupowata bo trzeci dzień pokazała 36.55 wić w sumie ten skok był maluni i w góre nie rosnie więc dupowato owulki pewnie wogle nie było :o zaraz poszukam sobie w necie bo moze gdzieś taniej robią ten monitoring :O bo jak narazie znalazłam to ceny jak z kosmosu :o i powiem wam szczeże że jednak się podłamałam bo nawet wczoraj ochoty na sexik nie miałam :o Teraz tak pytanie o ten monitoring bo ten chujek kazał mi robić : 3-4dc 8-9dc 13-14dc Ale ja 3-4-8 dc mam jeszcze @ to przeciesz to głupio bo zaprzeproszeniem zakrwawiona mam chodzić :o a wy jak miałyście z tym monitoringiem :o bo ja już sama niewiem kiedy ja mam iśc przy moich 34dniowych cyklach :o MAGDALENKA -🌼 witamy w srud żywych :) Fajnie że wkońcu bedziesz miała kiedy pisać:) no ja na ten monitoring polece tylko juz zgłupiałam od którego dnia ja mam na niego iść :O przy moich cyklach:o POLA-🌼 miłego wyjazdu i owocnego leniuchowania:D EVIKA-🌼 jak tam kotek dzisiaj u ciebie ?????Ruszyło się :) ANETKA-🌼 a kiedy planujesz testować???? KISA- 🌼 napisz kochana jak córcia na siostrzyczkę zareagowała ?:) no i Jak przyjeła prezecik od młodszej siostry? :) JULY-🌼 jak dzisiaj córunia się spisuje ???:) NUSKA- 🌼stronka bardzo fajna jeszcze raz dzięki przegladałam ja dzisiaj troszkę :) BIGMAM-🌼 Kochana już sobie normalnie jajca robisz napisz wrescie co u ciebie i nas tak nie zostawiaj:o WODNISIA-🌼 Jak tam staranka kochana ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS...:O:O:O:O MULAN-🌼❤️🌼 sorki kochana gdzies mi umknełas :) napisz jak dzisiaj kochana u ciebie mam nadzieję że @ nie ma i że 3.06 będą IIkrechy trzymam kciukasy MOCNO!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam a ja ;) U mnie pogoda też do d... Dopiero w połowie tygodnia ma być ładnie :) Idę zjeść śniadanko :) I powiem Wam, że faktycznie niema co sie sugerować odczuciami innych osób w sprawie bólu, smaku - bo każdy z nas inaczej odczuwa. A ja trzeba to Maam pójdziesz na badanie drożności i wytrzymasz ale Pola ma rację powinaś cały cykl zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się też.U mnie tez zimno i pada.Mieliśmy jutro iść na wycieczkę z małym a tu wygląda ze chyba kurtki zimowe będzie trzeba wyciągnąć he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA-To tak brzydko jak u mnie :o My jutro chcielismy isc bo mamy pod nochem festyn i maja byc tańcerze z YCD ale jak bedzie taka pogodza to bedzie lipa na całego:O IZA- ja polece tylko od kiedy mam iŚĆ....to jest pytanie od którego dnia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×