Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

no to cieszę się - bo mnie też wzruszyło to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ pitunie kochane🌼 EVIKA- bedzie dobrze 👄 MULAN- na pewno sa II krechy :) a słabsza jest pewnie dla tego że test ma większą czułośc ale przyzwyczajaj się ż ejestes mamusią !!!:DI WSZYTKO JEST I BĘDZIE W PORZADKU!!!!!!!! MAGDALENKA- to się zgrałysmy wczoraj razem we trzy :)nie ma co :) Pogadłaysmy sobie hihihih:D Ja tez wczoraj działałam :D choć był to spontan na luzie :) i koniecznie daj znac kiedy do gina idziesz i co ci powiedział :) IZA- super że Paulinka zdrowa:) A co do szkoły to zobaczysz napewno jej się spodoba :) a ty no cóz pewnie jak kazda mama łezkę uronisz:D ANETKA a co uciebie ??? KROPKA- czekam na wiesci i mocno trzymam KCIUKI kochana❤️ KISA- jak niunia????????? A u mnie nic ciekawego pada chlop mi od rana kosiarka napierdziela że mi łepetyna pęka i połowie osiedla razem ze mną :) Co do wczoraj to był seksik całkowicie na luzie :) i BYŁO SUPER co ma byc to będzie dzisiaj rano tempka skoczyła na 36.6 więc w sumie wysoko jak na mój aktualny wykres:O chyba walnę z ciekawosci ten test owulacyjny i dzisiaj ciekawa jestem co mi pokarze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie jak ja się pojawiam to wy znikacie:o chyba już nie nie lubicie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam 12dc brzuchol boli mnie juz pare dni sluzu wcale nie ma cos czuje ze kolejny miesiac bedzie zmarnowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, jestem - ale jakaś zdechła jestem :-(( Nie wiem jakaś zdenerwowana jestem tą sytuacja całą :-(( Jakoś dni mi się dłużą - już chciałabym żeby był piątek to chociaż bym coś wiedziała - tak czy siak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA- duz o zdrowka dla syna ❤️ jak masz 12dc to działaj :)ja trzymam kciukasy :) MULAN- powiem tak te twoje zmeczenie i rozdraznienie to jak nic ciąza :D kotek juz się nie wywiniesz bo 14 lutogo będziesz miała w ramionkach najpiekniejsza Valentynke która wspolnie z mężem stworzyliście :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- nie kochna tylko uświadamiam ci fakt :) że po raz drugi będziesz MAMĄ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie sprawe że nam kobitka jest cięszko uwierzyć jak sie wkońcu uda zajść w ciążę ale todla tego że tak bardzo tego pragniemy i tak długo się staramy liczymy dni , badamy szjki , sluz, mierzymy tempki latamy po pare razy w miesiacu na monitoring i co miesiac do gina i na hormonki ż ejak w końcu się uda to jak grom z jasnego nieba :D az trudno uwierzyc że to już :D że za 9 miesięcy bedziemy miały kruszynkę w ramionach :D która zreszta za klikanascie lat zacznie nam pyskowac i robic fochy hihihihi:D ale my i tak będziemy kochać je nad życie ❤️ bo chyba tak w skrucie mozna nas matki zdefiniowac hihihiih:DNie ma nic piękniejszego jak zostac mamą ,urodzic wychowywac i każdego dnia patrzec jak nasze szczescie rosnie i staje sie samodzielnym dużym człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI KOCHANAE 👄 ale taka jest prawda o nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mAAm mam nadzieje ze szybko mu przejdzie pomylka mam 13dc ale mysle ze znowu nic masz racje ze jak długo sie czeka to puzniej trudno w to uwierzyc jak zobaczy sie 2 kreski mam nadzieje ze wszystkie sie doczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po 13.00 więc jak zwykle badałam szyjke i jest cholernie wysoko jest mięka i otwarta do tego stopnia ż ejak bym mogła to chyba bym tam palucha wsadziła :D to tak jak by był anp. piłka golfowa a w niej dziura około 0.5cm :) nie wim ajk wam to opisac mokro mam bardzo że aż mam wrażenie że mi cos poleci :)pewnie częsc to pozostałosc mojego M ;) ale ciagnie się bardzo :)lekko ćmi z prawj strony i mam napiete cycki :) PRZEPRASZAm że wam tak obrazkowo i dosłownie tu pisze ale juz sama nie wiem czy to ta owulka :O była by 12 dni przed @ zazwyczaj jest 14dc przed juz sama nie wiem co się dzieje moz eto na @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- zrobie o 16.00 jak wczoraj :) teraz się napiłam ,a pisza tam że dwie godz przed dobrze jest nie pic aby nie rozcięczac hormonków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj maam - a może to faktycznie owulacja !!!! nie zawsze wszystko jest co do dnia. Dla mnie wszystko opisałaś tak jak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze - działałaś z mężusiem w odpowiednim momencie. Mówię ci, ze jeszcze ty do mnie dołączysz :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no bo jak to na owu to czemu mi ten dziadyga gin nic nie powiedział że cos widzi :( A może jak nie ma owulki to obiawy sa takie same jak na owu, no ale nie wiem czy wtedy test owulacyjny tez by pokazał II krechy :O Kuźwa juz zgłupiałam D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×