Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

IZA- jak wobraziłam sobie jutrzejszy wyjazd i stanie w korkach gigantach przez procesje to aż mi się odechciało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopina to troche taki romantyk hihihi:D jak ogladamy np. jakas komedie i tam chłop zdradza babe albo odwrotnie to mój chłopina juz kweka już nie oglada hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pościel też mam bliziutko :-)) Maam no to udanego wypadu ci życzę - pewnie będzie super trochę się oderwiecie od tego wszystkiego. A jeśli chodzi o naukę tych modlitw to też powiem ci szczerze ze przesada -maglowanie i maglowanie mój to z 3 nie zaliczył w ogóle. Wszystko na raz, Klasówka z angielskiego, dyktando z polskiego i jeszcze modlitwy - no chyba nie mógłby iść spać!!!! Wiec darowałam mu to. W końcu liczy się wiara w sercu i dobre uczynki a nie tam maglowanie wszystkiego. jeszcze 4 godzinki do 14 mam nadzieję zę mój mąż będzie tam punktualnie i nie będzie jakiegoś poślizgu. A wczoraj był taki kochany - nie chciało mi się jeść tych okropnych kotletów i kupił mi na mieście sushi :-)) było pyszne !!!! a mąż zażartował że teraz chyba za wszystkie czasy zachcianki będę mu serwować hihihihihihih :-)) Bo niestety coś nie mam ochoty na nic do jedzenia (no nie to że nie jem) ale jak otwieram lodówkę to nic a nic nie jest w moim typie :-)) No nic trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan kochana uważaj teraz na sushi...sery pleśniowe itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak na początku też nie miałam na nic ochoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam uważam - niestety serków już z miesiąc nie jadłam a sushi to powybierałam tylko co lepsze a rybkę surową odłożyłam :-(( ale i tak było pysznie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- o tak uważaj teraz na to co jesz :) no ale że ty taki niedowiarek jestes to możesz sobie to wczorajsze danko wybaczyć hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he - uwierzę o 14 !!!! mąż będzie tam warował pod drzwiami :-)) już smska mu wysłałam zęby był punktualnie ! Ale już obiecuję naprawdę - że jak dziś będę mieć na papierze to już nie usłyszycie ode mnie zę nie wierzę ze w ciąży jestem :-)) A i tak dbam o siebie - ja zawsze dobrze się odżywiałam i zdrowo. No wiecie pleśniaczki można przecież od czasu do czasu spałaszować:-)) więc czekam z niecierpliwością i chyba połowa moich znajomych - hihihihihh - szaleństwo istne szaleństwo :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- alez ty tego chłopa stresujesz :) on juz tam pewnie czeka bidulek :) hihihih:D No ja tez czekam z niecierpliwoscia do 14 abys uwierzyła wkońcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja moje płodne dni będę miec na wakacjach więc mi kciukasy trzymać hiihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile owulka jest i ten pieprzony hormonek skoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam - ja trzymam kciuki za ciebie !!!! Goń mnie goń kochana ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- słonko ale to dopiero w przyszłym miesiacu mogę cię zaczać gonic ;) Bo jutro wieczorem mnie pewnie nawiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem jak z netem będę miec na mazurkach bo tam to róznie chodzi :) a i nawarzniejsze o ile mnie moje chłopiny do laptopa dopuszczą :)więc klikne do którejś z was jak tam moja @ :) mam tylko nadzieję że mi się dziadówa nie spoźni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze dobrze - to będziemy miały miesiąc różnicy :-)) a do mojej godziny 0 - jeszcze 3 godziny !!!! boże oszaleję chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- ty pisz odrazu jak będziesz wiedziała bo my inaczej oszalejemy z tobą :) HIIHIHI:) no fakt był by miesiac roznicy :) i spacerki w centrum wawy by po srodku było hihihihi:D EVIKA- ucmokaj mi Bartusia od ciotki 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 i jeszcze troszkę co by o cioci nie zapomniał w wolne dni 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 KISA- tak samo Tusie prosze mi 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 i tez żeby o cioci nie zapomniała 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już po pracy na dzisiaj ...idę do domku :) Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM W CIĄŻY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)) :-)) :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ja takie informacje przekazuję to was nie ma :-)) - zaglądam i zaglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!RATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!GRATULACJE!! GRATULACJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika777
MULAN - GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Evika77 - widzisz Mulan - aż z wrażenia za dużo siódemek se naklikałam w pseudonimie :) :D Jeszcze raz gratuluję z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan gratuluje dopiero usiwdłam i odeazu dobre wiadomosci zobaczymy która nastepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×