Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

witam i ja dzisiaj mialam troche latania i nie mialam jak usiąść kikikiki tez mi smutno ze dostałaś to okropienstwo ale głowa do góry:):) eviczko zdjęcia są cudne :):) nike_m pięknie synuś napisał :) kropeczko wszystko bedzie dobrze nie martw sie :):) pola a wiec tak: ja tez jestem za inseminacją bo tez o tym myslałam a nawet mialam rozmowe z mezem na ten temat ze jesli nam sie nie uda do wakacji to moze w wakacje podejme sie tego ale dla mnie to są duze koszta a ja nie pracuje wiec rozumiesz i boje sie tez bardzo ze podemje sie wydam tyle pieniedzy a sie nie uda i co wtedy bardziej sie zalame jeszcze o tym napewno pomysle jak sie nie uda do wakacji to sie zobaczy jak sie wszystko potoczy a teraz mysle tak jesli bedzie mi dane to bede miala i wierze troche, choc niebardzo:):) maam jakies problemy techniczne musiały byc i dlatego bylo zajęte ale juz jest oki:):):) szkoda bardzo ze teraz mezulek jedzie do łodzi bo ja akurat jutro jade do kolumny do mojego dzieciątka a takto bysmy sie spotały ale mam nadzieje ze jeszcze nie raz bedzie to wiec mocno wierze ze sie spotkamy niebawem :):):)juz sie nie moge doczekać a jeszcze sie spotkamy na mazurkach w wakacje bo cie odwiedze z mezulkiem i synusiem hihihihihihihihihihihiii july nuska mulan donia i reszta moich kwiatków BUZIOLENCJE 👄👄👄 wroce w czwartek albo w piątek to zalezy jak mi @ przylezie bo musze zrobic badania a jak dostane jutro to w piątek mam 3 dc wiec na badanka musze leciec wiec wroce w czwartek ale powiem wam ze juz sie nie moge doczekac jak pojade do mojego gogusia tak mi tęskno dobrze ze w tym tygodniu m w łodzi bo bym zwariowała:):):)) napewno sie odezwe wieczorkiem w kolumnie jak bede całuje was mocno:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja do pracy dziś nei poszłam poprostu czuje sie paskudnie...z nosa mi lezi wieczorkiem miałam gorączke...gardło mnie boli.....i jak tu isc ?? ide za to do lekarza po l4 do końca tygodnia.....rozmawiałam z kierowniczką i powiedziała ze spoko nie ma sprawy...i ze sama jest na l4 bo Ja tez rozłozyło . Miłego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) W wawce pogoda do dupy :O pada, szro i buro :o najchetniej bym z wyrka nie wychodziła :O @ już się skończyła :) więc dzisiaj zbałamucę mojego M bo juz mam chcicę hihihi:p a że wyjazd przełozył i jedzie jutro a nie dzisiaj do łodzi to mam ku temu okazję :Ddzisiaj tez wpada do mnie psiapsiułka to pewnie objem się ciach i kawki opiję :) MAGDALENKA- baw się świetnie u synevczka :) POLA- ja ci dzisiaj gołabeczki wysyłam (&) (&) (&) (&) całe cztery sztuki leca do ciebie :D:D:D KIKI- oj kotek zdrówka życzę i tobie i Natalce ❤️ i trzymam kciuki za staranka :D EVIKA- a gdzie poranna kawka :O OK dzisiaj ja cie kawunia częstuję ('''''''')o proszę bardzo :D KISA- halo?????halo????? MULAN- zdrówka dla niunia ❤️ DONIA- mamusia jak tam ???????? NIKE_M- co tam dzisiaj słychać ???? NUSKA- jak tam na polu boju z pijawą ?? mam nadzieję że juz nie drąży temtau bujki chłopaków:) JULY- gdzie te nasze wczorajsze słonko >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie właśnie mAAm - ja tu zamówiłam spacerówkę dla Zochyliny na spacery a tu pogoda dupna....Ile ja bym dała żeby teraz pod kocykiem z ciepłą herbatka posiedzieć...jak na razie to stać mnie tylko na tą herbatkę bo do kocyka mi daleko :-( A co poza tym - Antek kaszlący, Zocha się trzyma, ja coraz słabiej...synek sperzdał mi wirusika i już gardło mnie boli. No i senne jestem - ale przy takiej pogodzie to chyba normalne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- oj tak jak mi się już chce tej wiosny 🌼🌼🌼 wczoraj było tak super :) Te sloneczko na mnie to jak motorek rozpędowy podziałało :D a dzisiaj to tylko spać :O Kochana zdróweczka wam życzę ❤️ kurujcie się szybciej bo ja juz w kościach tą wiosnę czuję więc zdrowiejcie :D u mojego synka w klasie też dużo dzieciaków choruje :o bo ta pogoda jest porypana delikatnie mówiąc:O myślę że tak jak co roku marzy nam się śnieg na święta to w tym roku wcale o niego nie będziemy się upominać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Tak do :D Człowiek lecący balonem zdał sobie właśnie sprawę z tego, że się zgubił. Obniżył wysokość i zobaczył na ziemi kobietę. Zszedł jeszcze niżej i krzyknął: „Przepraszam, czy mogłaby mi pani pomóc? Obiecałem przyjacielowi, że spotkam się z nim godzinę temu, ale nie mam pojęcia, gdzie jestem”. Kobieta odpowiedziała: „Jest pan w aerostacie napędzanym rozgrzanym powietrzem, unoszącym się w przybliżeniu 10 metrów nad ziemią. Znajduje się pan na szerokości geograficznej pomiędzy 40 a 41 równoleżnikiem oraz na długości pomiędzy 59 a 60 południkiem”. „Pani z pewnością jest inżynierem” – stwierdził pilot balonu. „Owszem” – odparła kobieta. – „Skąd pan to wie?”. „No cóż” – odpowiedział mężczyzna. – „Wszystko, co mi pani powiedziała, jest poprawne z technicznego punktu widzenia, lecz nadal nie wiem, jak mogę skorzystać z tych informacji i wciąż jestem zgubiony. Szczerze mówiąc, niezbyt mi pani pomogła”. Kobieta zauważyła: „Pan musi sprawować stanowisko kierownicze”. „To prawda” – odrzekł mężczyzna. – „Skąd pani to wie?” „Cóż” – wyjaśniła kobieta. – „Nie wie pan, gdzie jest ani dokąd zmierza. Wzniósł się pan wysoko tylko dlatego, że jest pan balonem. Obiecał pan coś, ale nie ma pojęcia, jak się z tego wywiązać, i oczekuje, że pański problem rozwiąże ktoś z dołu. Jest pan dokładnie w takiej samej sytuacji, w jakiej pan był, zanim się spotkaliśmy, z tą różnicą, że teraz jakimś cudem okazało się, że jest to moja wina”. __________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Na pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim pogoda jak w Wawie czyli do d.... A ja jeszcze dodatkowo padam gdyż miałam zarwaną noc. Adaś wczoraj dostał spóźnioną paczkę mikołajkową z M pracy, no i przesadził ze słodyczami. Moja wina bo mu zbytnio zaufałam i nie przypilnowałam. Całą noc wymiotował i jeszcze dzisiaj rano. Mężulek sobie spał ( no powiedzmy) bo chciałam aby był przytomny jak pójdzie do pracy a ja walczyłam. Dzisiaj podaję mu tylko ryż na posolonej wodzie. Krzywi się, ale przynajmniej żołądek zaczyna mu pracować. Aby nie robić mu przykrości sama dopiero jem śniadanie bo zasnął....ehhhh....a miałam nadzieję, że może pierwszy raz od początku roku szkolnego przechodzi cały tydzień do przedszkola. mAAm- świetny kawał :) ehhh...mi też chce się wiosny. Czuj kochana tą wiosnę w kościach to może przywołasz ją szybciej do nas :) kiki- kuruj się i zdrowiej szybciutko :) Evika- gdzie ty jesteś??? Gdzie ta kawka z ekspresu z pianką??? july- Kuruj Antka i sama nie dawaj się choróbsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...dziewczynki, ale u nas pięknie się teraz zrobiło, słoneczko wyszło i czuć wiosnę a pomyśleć, że do południa było tak ponuro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza i powiedziała ze mam ostre zapalenie zatok dlatego mam oczy spuchniete i gardło czerwone....dowaliła antybiotyk...wiec podejrzewam ze ten cykl to tez bedzie kicha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj pusto :O:O:O KIKI-Zdróweczka ci dużo życzę ❤️ a co do cyklu to po mimo antybiotyku ja bym go na straty nie spisywała :D bo przezciesz dziecko jest chronione i nawet w ciazy zaawansowanej kobiety dostają antybiotyk :) NIKE_M-Biedny Adaś :O no ale które dziecko w słodyczach sie nie lubuje :) Mam nadziej że mdłosci juz mu całkowicie mineły i czuje się już dobrze :D A ja własnie byłam z młodym na zajęciach :) I wiecie myslałam z eto już koniec @ a jeszcze mi jakas resztówka poleciała wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Szczepiłam dzisiaj Noreberta - waga 8460 hmmm całkiem duży już ten mój kawaler :) A my z Paulinka szalejemy ;) łyżwy, basen i tak w kółko :) Odpoczywam psychiczne po ostatni miesiąc mnie wykończył. Miłego wieczorku kochane dziewczyny :) Idę układac puzzle -1000 kawałków :) Paulinka czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, my jutro idziemy na szczepienie....majka ma chyba plesniawke. ja 4 dzien mecze sie juz z grypa żołądkowa kiki - zdrowka mulan - obyscie szybko wyszli ze szpitala zdrowi iza33- a ile twoj malec ma miesiecy??? july a jaka spacerówke kupiliscie bo ja własnie mysle o zakupie dla reszty dziewczyn 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko na sekunde by życzyc wam kolorowych snów i dużo dużo zdrówka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kochane miałam wolny dzień więc mnie nie było z Wami. Nie miałam nawet czasu zajrzeć na cafe, ale za to od rana dzisiaj nadrabiam:) July - właśnie kochana jaką spacerówkę kupiłaś, bo ja własnie przeglądam je, przeglądam i nie mogę się zdecydować:( Iza - wow duży już Twój synio:) mAAm - jeszcze troszkę i @ się skończy i znowu nowe możliwości, zobaczysz? Ciekawe jak nasza Mulan i jej synek, rety jak mi smutno, od razu przypomina się cała ta moja sytuacje, ech... MUlan wracaj z synkiem szybciutko do nas:) kikiki - nie martw się, weźmiesz antybiotyk i zaraz poczujesz się lepiej:) nike_m - jak synek? Nie przejmuj się dzieci nie znają umiaru w słodyczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Koteczek Norbert prawie rówieśnik Twojej Maji - 30.07 :) Evika ja wpadłam tylko na Twoją kawkę i zmykam do puzzli :) Dzisiaj lodowisko :) Miłego dnia dziewczyny - idzie wiosna ...wczoraj u nas słoneczko było pzreśliczne - buziaczki ....od razu chcę się żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) :) :) Ja juz dzis ciut lepiej...wiec zamierzam to wykorzystac i biore sie zaraz za sprzatanko :) miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) iza no prawie w tym samym wieku mamy dzieciaki:) ja dzis ide na 3 szczepionke i ostatnia... mamy opoznione szczepienia o 10 tygodni ale nic na to sie nie poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Mezus mój juz w tarasie do łoddz:O ale jutro wraca :D:D:D:D @ juz się skończyła :D no ale tak jak wam mówiłam w marcu i w kwietniu sie nie nastawiam :) EVIKA- no kawcia wyborna :D Mulan sie nie odzywała ale kliknę do niej wieczorkiem i spytam się co i jak :) KOTECZEK- zdróweczka ci zyczę ❤️ i trzymam kciukasy by szczepienie bezbolesne było :) KIKI- super ze juz lepiej się czujesz :) i kochana działaj , działaj nie przekreslaj staranek :) ja trzymam mocno KCIUKI:D POLA- za ciebie tez kochana kciukasy zaciskam :D IZA- miłej zabawy na łyżwach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że jesteście:) Ja kochane tylko na chwilę, bo zaraz mam audyt w swoim dziale i boję się jak cholera:( Ech, miałam sporą przerwę w postaci urlopu macierzyńskiego i mam sporo zaległości i teraz na szybkiego uzupełniam. Zajrzę do Was później kochane. Pa pa mAAm - najlepiej jest nie nastawiać się tylko tak spontanicznie, wiem że to trudne i czasem niemożliwe, ale tak jest jednak najlepiej. kikiki - cieszę się że już lepiej:) Iza - zazdroszczę słodkiego lenistwa:) I piszcie kochane żebym miała co czytać jak do Was wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! :)dzien dobry:) kurcze,dopiero wstałam. Rano dziecie poleciało do szkoły a ja z powrotem w wyro,Teraz na szybkiego jakis obiad musze klecic. Puki co to czestuje was toscikami z miodem i kawką z mlekiem,,tak tak,wiem ze wy juz po sniadaniu dawno ,no ale jesli ktoras ma ochotę to prosze bardzo:D U nas słonaczko i bez chmur,plus 5 st:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Dopiero wróciłam do domu ponieważ odstawiłam Adaśka do dziadków bym mogła się pouczyć. We wtorek zaczynam nowy materiał ze swoją grupą w studium i muszę sobie poprzypominać co nieco bo głupio uczyć jak samemu się już zapomniało. A jeszcze dzwonił do mnie klient chce robić u mnie reklamę, więc o 13-tej jadę do niego :) Zobaczymy czy będę mogła sprostać jego oczekiwaniom :) Adaś już ma się lepiej, dzisiaj rano jeszcze go mdliło, ale już wczoraj jadł wieczorem krupnik i dzisiaj także już je normalnie :) Evika- fajnie że jesteś znowu z nami...:) Ty nie możesz chodzić na zwolnienia bo bez Ciebie straszne pustki na forum :P Powodzenia na audycie :) Będzie dobrze :) mAAm- u mnie właśnie tak było, że miałam sobie odpuścić bo w marcu chciałam własną działalność otwierać, a tu bum dwie wymarzone kreseczki, teraz mam mieszane uczucia odnośnie działalności, ale myśl, że Adaś nie będzie sam-bezcenna. Życzę Tobie tego samego :) Tak naprawdę nawet jak sobie odpuściłam to brak kreseczek na teście dołował, dlatego mam przyjemność teraz być z wami na kafe :) pola- piszę się na tościki :) Ja też lubię pospać :) Iza- ale Tobie fajnie :) koteczek - szczepienia bez płaczu życzę :) kiki- super, że już lepiej :) Ja także zaraz się biorę za sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach muszę wam to napisać...dzisiaj Adaś pytał się mnie dlaczego dziewczynki mają piersi a chłopcy nie....no więc tłumaczyłam mu, na przykładzie moim i taty, że dzidziuś jest nasz wspólny ale tylko ja mam go w brzuszku i potem jak się rodzi to trzeba go karmić piersią bo tam się robi specjalne mleko..a on z głebokim żalem "Ale mamusiu to jest także i mój dzidziuś, ja też będę go karmił, ale butelką." I tak to zaczynają się powoli lekcje biologii w naszym domu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja już po :) Wszystko poszło jak należy! :) No i całe szczęście:) Nike_m fajnie, że tak tłumaczysz wszystko swojemu synkowi :) To najważniejsze umieć i chcieć z dziećmi rozmawiać:) Nike_m - a co do klienta w prawie reklamy to jestem pewna że sobie poradzisz:) Pola - dziękuję za kawkę, ja chyba skorzystam i wypiję dodatkową kawkę:) Bartusiowi idę dolne dwójki, więc burczy przez sen, marudzi, wierci się. To juz druga niespokojna noc, ech może już wyszły w nocy? Musze go obadać dziś jak wrócę z pracy:) Mój Bartunio wczoraj podczas wieczornej kąpieli w wanience odkrył, że ma siusiaka :D :D :D Ale mieliśmy niezły ubaw. Próbowała złapać go rączkami, a że woda była pełna piany i nie była przezroczysta, to ciężko mu było znaleźć w pianie tego siusiaka. Więc mały chytrus postanowił zanurkować do wody:) No i siedząc, tak zginał głowę, że cała głowa lądowała w wodzie. Oczywiście ja musiałam asekurować, bo zanurzał główkę z noskiem i bałam się by się nie zachłysnął. Więc skutecznie mu w tym przeszkadzałam. Denerwował się na mnie, że mu przeszkadzam. No i gdy ja na chwilę sięgnęłam po mydło, mały dał nura z głową pod wodę, biegiem go wyciągałam, a on takie zdezorientowany popatrzył na mnie i zaczął się śmiać. No i musiałam wyciągać go biegiem z tej wanienki bo postanowił nie dawać za wygraną i na siłę powtórzyć nurkowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz posprzatałam...ale czuje sie teraz jak z krzyza zdjeta.... ;/ mAAm-hmmm wiesz juz nie wiem troche co myślec o tym wszystkim....19 ide do ginka po closbergyt....boje sie troche...wiec to ostatni miesiac gdzie moge zajśc tak prawie normalnie tylko an bromku i luteinie..... Evika-gratulacje super ze audyt sie udał :* Ja w poprzedniej firmie jak mielismy audyt to tez miałam stracha i to wielkiego :) ale zawsze wypadało oki :) :) nika-fajnie Wam sie poszczesciło !! i udanego spotkania z klientem :) Natka robi teraz zaproszenia na swoje zbliżające sie urodziny :) ma 12 marca :) juz takiego duzego mam pięciolatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja własnie umówiłam się z ginką na 1 .03 po luteinkę powiedziałam jej że to 10 dc i czy uda się podgladanko ma mi dać znac w niedzielę ale mysli ze mnie gdzieś wciśnie bo powiedziała że jesli wczesniej peknie to oczywiscie luteinke zmieniamy , w razie czego patrzyłam prywatnie i moge poleciec tylko tam 120zł a u mojej 45:O więc samo przez sie rozumie :) Kochane zmykam bo młody własnie idzie i mu papu musze dac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och...jestem już po spotkaniu klient sprawia wrażenie konkretnego, no i szykuje się większe zamówienie tylko muszę jeszcze skontaktować się z producentami aby mu wycenić dokładnie. Mam nadzieję, że nie zniechęci się jak usłyszy dokładne ceny bo reklama niestety tania nie jest, każdy to najlepiej by chciał za darmo..ehhh...szczerze to nie chce mi się nic robić no ale do domu jakieś pieniążki też czasem trzeba przynieść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc my juz po szczepieniu, mamy skierowanie do neurlopga dzieciecego... kiki moj tez 5 latek tylko ze grudniowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek - dlaczego skierow. do neurologa? mój starszy synek ur. się 03.12.2005 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kropka prosze to prawie w tym samym czasie rodziłysmy:) majka wazy 9,600 , 77 cm długa no i jest problem bo ciagle ma zacisniete rece i nie siedzi , nawet posadzona nie siedzi. lekarz sie pytał czy ze starszym były tez takie problemy ale michał siedział jak miał 4,5 mies. wiec nie ma do czego porownac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×