Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej kochane :D IZA- ja kawke chetnie :) Wczoraj w nocy burza w wawce szalała i kreciłam się z boku na bok :o więc troche śnięta jestem ale pocieszajacy jest fakt ż bomble mojej psiny znikły choć jeszcze widać że jest osłabiona mam nadzieję że juz nie wyskoczą :) a u mnie po staremu po urlopiku wypoczęta choć nie odchudzona :) bo goferkom nie potrafie się oprzec a że były XXXL :D to mówi samo za siebie hihihi:D myslłam z ejeszcze odpoczne troche ale i siostra i cioteczny brat kupili mieszkania i do kogo uderzyli do mnie wrrrrrrrr odmówić głupio , a i stres dwa razy wiekszy bo to rodzina :o no ale jak powiedziało się A to trzeba powiedziec i Z i doprowadzic wsystko do końca :D A i sama zaplanowałam maleńka rewolucję w domu więc .........nie wiem kiedy to wszystko zrobię :o dobrze że w nocy choc odpoczywam bo na staranka bym czasu nie miała hihihi:p monitoring bedzie dopiero po tym cyklu więc teraz jeszcze moge się wyluzować :) POLA-IZA- co do ogrodów i ozdobnych krzewów to zawsze ładnie wyglada rododendron i hortensja :) drzewko magnoli też wyglada pięknie :) no i sa na lata a nie jeden sezon :D jak macie możliwosc to i truskawki pnace slicznie wygladają :) jest tego dużooooooooooooo:D👄 EVIKA-MAGDALENKA-KISA-KIKI-JULY-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) kawkę parzę dzisiaj ja,wstawac!;) ja na nogach od 5 30,brrr,juz mroczno o tej godz na dworze,w przyszłym tyg jak bede wstawac to zupełnie ciemno bedzie;( jesien idzie..i poł roku zimna Ale za poł roku znów bedzie wiosna!:) mAAm-nigdy nie widziałam psa z alergią, dobrze ze to nie jakas infekcja bakteryjna i szybko schodzi. Niezła historia z panią nauczycielką od angielskiego:D,która teraz jest weterynarzem,niewiarygodne:) ciekawe kim będzie z kolejne pare lat -czy cos ciekawego wymyśli:D Redodendrony i hortensja i pnące truskawki na pewno w ogrodzie będą,specjalnie dla Ciebie mAAm :):) dziękuję bardzo za poradę:) Tak mi narobiłas smaka na gofry ze wieczorem zrobiłam -były z bitą śmietaną i borowkami amerykanskimi, pycha pycha pycha:D:D obżarłam się na noc jak prosię bo zjadłam 2 olbrzymy a moi chłopcy tylko po jednym zdołali:) Wstawac laski i pisac:) Na wyjazd kupilam sobie 2 bikini i wszystkim obuwie do wody,takie ochraniacze przed kamieniami i różnymi zwierzętami morskimi na ktore moznaby ewentualnie wdepnąć;) jeszcze brakuje mi wysokich filtrów bo nie zamierzamy sie smażyc i kapelusza dla mnie z dużym rondem ,ale juz chyba nie mam szans czegos takiego dostac,może na miejscu sobie kupię..jeszcze 6 dni,ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Maam magnolię uwielbiam :) Pola ależ Ci zazdroszcze :P kapelusz napewno kupisz na miejscu :) wypoczywaj i baw się dobrze :) Wstawać na kawkę kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam o magnolii;) też obowiązkowo wpisuję na listę:D Czesc Iza:) a reszta gdzie? Iza ,a ja ci zazdroszczę Chorwacji,nigdy tam nie byłam i znając naszą słabą kondycje w tak długich dystansach samochodowych,chyba nie prędko będę;) chyba ze z noclegiem po drodze i wakacjami co najmniej 2 tygodnie. Tym razem mamy tylko tydzien i to musi wystarczyc;) U mnie pms sie rozkręca, boli brzucho i cycki jak balony:( może uda sie nie miec wodospadu na wyjazd..:( prze...ne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola tak .. dzisiaj bardzo zdenerwowana bo mają pierwsze zajęcia z innym trenerem ze straszych grup - byłym mistrzem świata w tańcu :D przebierała się trzy razy :P A jutro dyskoteka od 20 do 23 - mój Konrad mało nie padł jak usłyszał ze o 23 jego córeczka kończy dyskotekę :P A Chorwacja piekna ale... to nie jest moje miejsce na najwspanialsze wakację - marzę o Grecji.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Pola dziękuję za kawkę:) Zazdroszczę tego wyjazdu i pięknych emocji związanych z tym wyjazdem:) Musisz kochana odpocząć, nalezy Ci się!!! Zasłuzyłaś na to! mAAm - niezła ta Pani z angielskiego:) No i dobrze, że z psinką już lepiej:) Ja narazie mogę tylko pomarzyć o wakacyjnych zagranicznych wyjazdach,. U nas w firmie kryzys, rozpoczęły się zwolnienia:( i okropnie mnie to stresuje i martwi:( Ale na pocieszenie muszę Wam kochane się pochwalić, że za Waszą namową w sobotę fotografuję swój drugi w życiu plener ślubny:))))))))) Co prawda dużej kasy z tego nie będzie (symboliczna przysłowiowa "złotówka" ), ale zawsze to coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika suppppppppppppper :) Napisz jak było :) A zwolnienia ....przeciez jesteś najlepsza w tym co robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika:) dzięki za miłe słowa:) Gratuluję nowej pracy:) na początek złotówka a potem będzie coraz więcej zobaczysz,trzymamy kciuki:) Iza- urośnie nam tu mistrzyni tańca:) lekcje u najlepszych pobiera no no, a mamę i tatę rozpiera duma:) pewnie-:) jest powód!! tak trzymać:D Ja w zasadzie zmęczona się nie czuję, byłam nad jeziorkiem 10 dni z małym,nad morzem parę dni, mały też trochę pojeżdził,ale prawdziwy wypoczynek należy się naszej głowie rodzinki:) on pracuje od rana do wieczora i jeszcze w tym roku nie miał wcale wakacji, to przede wszystkim dla niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczyny jakoś nie moglam spać - wczoraj byla u mnie koleżanka. Jej mąż od marca był w Holandii- przyjechał tydzień temu i ona w przedostatni dzień jego urlopu wzieła jego komórkę i przeczytała .... - kochanie jak urlop - bedziemy mieli problemy bo właśnie straciłam prace ale poradzimy sobie kotku Zobaczyła tylko ścianę ....koszmar... tyle lat życie, dzieciaczki 3 lata i 10 .... on od razu odwoałał wyjazd do holandii ale ona kazała mu jechać powiedział że ma 3 miesiace albo wróci do nich albo zostaję w Holandii....koszmar...nie wiadomo jak się zachować - chciała go wyrzucić , krzyczeć ale co z dziećmi? Powiedziała że musiał do tego podejśc na zimno.. ale poweim Wam, że mi się wydaję że tego nie da się zapomnieć ... przyjemność...zdrada i po rodzinie ... a tacy fajni ludzie...on też ze mną chwilę pracował..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ❤️ W wawce dzisiaj lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:O i dupska ruszac się nie chce :O co do mojej kochanej psiny to już ok :D choc z 3 kg mi schudła :(Pisze teraz bo za chwilke przychodzi kolega mojego syna więc mi kompa zawbiora bo im 2 potrzebne bo przez net w cos tam razem z sobą grają :O:O:OJutro kochane jade do ikea po tkaniny bo stwierdziłam że sobie nowe zasłony poduchy na wyreczko w sypialni poszyję :D pewnie jeszcze ogrom pierdułek kupię :D ale ja zawsze wychodze z tamtąd obładowana :D a jeszcze fajniej że mąż ze mna nie jedzie hihihi:Dtylko dwie psiapsiuły które mają tak jak ja :D:D:D Katalog nowy w necie już przeleciałam :) A teraz z innej beczki :O Kochane wiecie martwie się o MAGDALENKĘ :O bo woglenie mam z nia kontaktu :( bardzo często dzwoniłysmy do siebie na wet co 2 dni :O a tu stacjonarny jej piszczy ( ale ma go przez net i ostatnio cos szwnkował więc moż enie działa ) dzwoniłam na kom nie podnosi , pisałam sms ( co u niej słychać że sięmartwie i nic ciszaaaaaaaaaaaa):OMam nadzieje że wszystko jet ok i niebawem sie odezwie , a czy ktoraś z was miała jakies wiesci od niej ??? EVIKA- GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!oj kochan może i do mnie na sesyjke wpadniesz taką rodzinną :) IZA- okropne to .........no ale są ludzie i taborety........może lepiej by było jak by nie wyjechał tak jak chciał ....a tak to przez 3 miesiące może byc z tamta baba a znajomej morze ściemniac że to skończone i tylko pracuje ........ja bym chyba wolała by został odrazu jesli miała bym mu wybaczyć i chciała bym ratowac zwiazek :O POLA- to ja wpadam nate truskawy :D:D:D:D:D:D:D Kochane zmykam do sklepu bo chwilowo mniej pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadałam z MAGDALENKA wszystko u nij ok :) pozdrawia was ciplutko ❤️ niestety net jej nie działa :O ale niebawem się odezwie czeka na USG 3D :D w poniedziałek ma wiztę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej!!! ale tu puchy,dawno nikogo nie było!:( No to kawka:) zapraszam z rana:) U nas leje deszcz, całą noc i teraz też. Dzis koszmarna noc-obudziłam sie o 2 48 i juz nie usnęłam,wstałam 4 45 i na 7 poszłam do pracy, jestem teraz jak zombi :P Evika- ależ z ciebie przebojowa laska:) powodzenia w fotografowaniu:) Iza- koszmar z tym gościem:( makabra,nie wiem co bym zrobiła,może to jakies nieporozumienie,moze ona go przesladuje a on nie ma z tym nic wspólnego??;) Gdyby to rzeczywiscie była prawda to ja bym wystawiła takiemu walizki...nie mogłabym inaczej.. mAAm- i co kupiłas??:) Dobrze,że Magdalena sie odezwała i wszystko u niej ok:) :) nuśka- a gdzie ty sie podziewasz?? jak remoncik? wczoraj bylismy w lesie na grzybach,nie ma grzybów ale przynajmniej troszke pochodzilismy po lesie,fajnie.Po drodze obejrzelismy nasz domek i ......mamy taras!!! ogromny,piękny ,z widokiem na las:D ogromnie sie cieszę:) Dzis mam sądny dzien-28dc i czekam jak na sciecie. Jedynie co mi dolega to wzdęcie i wielkie cyce,bolą. Jak dostanę jutro to mam wodospad murowany w srode w samolocie,jak dzis to moze juz jutro ten wodospad i od srody da sie na tamponach jechac, a jak bede miała dostac w środe 30 dc czy 31dc to nie wiem czy robic test przed wyjazdem....,czekac?? :( , Wstawac śpiochy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pola ja trzymam kciuki zeby wodospadu nie było - dopiero za rok :D Pola super że domek rosnie - :D my też wczoraj byliśmy na grzybach- troszkę zebraliśmy kozaków- ale były pyszne podsmażane na masełku na kolacje - oczywiście dzieciaki nie jadły- a od dzisiaj kochne zaczynam znowu Dukana- mam nadzieję że do świąt wytrwam i waga bedzie się trzymać - narazie katuje się gorzką kawką bez mleka :( Kropka co u Was Nuśka remont skończony ? Maam - super że u Magdalenki wszystko ok :) zakupiłam w sobotę 3 borówki- zrobiłam okragły klomb na około przesadzilam poziomki w środku borówki- nawet ok - tylko co dalej ? A najgorszer ze zimno i mokro brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-dzięki:) pewnie @ przylezie,jak zwykle,cycki co miesiąc mam duże przed i puki co to żadnych objawów ciążowych.. Widzę,że inwencja twórcza w ogródku cie dopadła:) super:) ja dzis oglądałam rano dzien w ogrodzie i też nabrałam ochoty na stworzenie w swoim czegos fajnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Sesja nie odbyła się:(((( No i po co ja tak się chwaliłam??? Przez całą sobotę lało jak z cebra, deszcz, deszcz, deszcz, a raczej totalna ulewa. Od rana do nocy:( No i musieliśmy przełożyć sesję na bliżej nie określony termin, bo młodzi musieli już wyjechać. W ogóle mam dzisiaj mega totalnego doła, w pracy zwolnienia, kto wie, może i mnie to dopadnie już całkiem niedługo:( Ech, taki jakiś zdołowany ten poniedziałek u mnie:( Pola - bardzo bym chciała by @ w tym miesiącu Cię nie nawiedziła, bardzo bardzo mocno bym tego chciała! Z Twojego tarasu musi być prześliczny widok, przepięknie będziesz miała:) Ja uwielbiam chodzić po lesie, uwielbiam zapach lasu, tylko boję się kleszczy jak nie wiem co:( Kochana a jak pakowanie do wyjazdu???? Izuś - zazdroszczę Ci tego samozaparcia i stosowania dietki, ja jakoś nie mogę, chyba mam za mało silnej woli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika:) przykro mi ze sesja nie wypaliła, może w przyszły weekend-bo ma byc ładniej:). Jestem pewna,że prezes nie pozbędzie się takiego skarbu,nie martw się,jestes za dobra by cię zwolnił:) Chciałabym byc w ciąży ,bardzo bardzo bardzo,nawet Kreta nie jest w stanie przytłumic tego pragnienia..:( ale dupa i tym razem z tego będzie ,czuję sie coraz bardziej @ -owo:( ech, nie mam juz siły żyć nadzieją z miesiąca na miesiąc....:( A pakowanie? na razie stoją walizki, zgromadziłam różne potrzebne rzeczy i dzis wieczorem po pracy zacznę nas pakowac:) Jutro mam tez do 19 w pracy wiec by jutro na szybkiego czegos nie zapomniec zacznę pakowanie juz dzis:) U nas dalej leje,ulewa okropna i zimno strasznie, w pracy wyciągnęłam juz polar i kurtkę a jak nie wyjeżdżam to siedzę pod kocem i się trzesę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- następny weekend też d**a, bo młodzi nie są stąd (drugi koniec Polski) i nie wiadomo kiedy teraz przyjadą, więc pewnie nigdy:( A praca? Wiesz kochana, jak nie ma zbytu na to co robi moja firma to i dobre imię nie pomoże niestety:( więc się martwię jak cholera, bo z jednej pensji męża przy dwójce dzieci nie damy rady się utrzymać:( A co do Twojej @, to współczuję Ci kochana tego oczekiwania, nastawienia, nerwów i ciągłego myślenia. Wiem jak to jest i jak to bardzo dołuje:( Nie wiem sama co napisać, co powiedzieć, ja po prostu mam nadzieję, że w końcu się uda, musi się udać. Wiem, ciężko jest czekać, doznawać rozczarowań, ale w końcu mu si się udać! Trzeba mimo wszystko nie tracić nadziei. Przecież jeszcze nie wszystko stracone prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja cię tule mocno ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ mam czasem podobnie jak ty ale łapie sie tez na tym że nie myślę i to jest chyba lepsze :D ale mocno wierzę że wkońcu nam się uda :D Bo jak by nie patrzeć tylko my tu zostałysmy na placu boju❤️ dobrze że na dzisiaj zaplanowłaś pakowanko zawsze lepiej wczesnij niz na ostatnią chwilkę TO dziwczynki niektóre rzeczy które kupiłam ,bo jeszcze kupiłam poduchy do dekoracji i ramki , kołdziorke kosz dla psa i takie tam http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00 154323 (czarną) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10 054808 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10 185135 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90 154451 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60 184973 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90 154111 Oki uciekam do sklepu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki,kochane jestescie:) Ale ja wiem ze wcale nie musi się udac:( może po prostu nie będzie nam dane miec jeszcze dziecko i nasz Bartuń zostanie sam na świecie:( Mam nadzieje ,oczywiscie ze ją mam,co miesiącta nadzieja mnie juz zabija,męczy,nie miec,przysięgam.Byłoby mi lżej:( Evika- nie martw się na zapas z tą pracą,bo to i tak niezależne od ciebie.Ja wiem,że kto jak kto,ale Ty pracy w tej firmie nie stracisz>> A nawet gdyby to to nie będzie koniec świata i na 1000% dacie sobie radę:) mAAm-witaj:) dzięki za ciepłe słówka:) tak ,zostalysmy same na placu boju a ja tu jeszcze smuce,buuuuu:( byłoby mi lżej gdybym miała tyle latek co Ty;) dla mnie to ostatni dzwonek,a moze i nawet nie to.. @ nie ma jeszcze ale rwie mnie na dole jak zawsze przed:( Jedynie co mnie dziwi to moje piersi,bolą bardzo,są wielkie,napięte,szczypią,swędzą.Większe są co miesiac ale teraz biją wszelkie rekordy. Niestety może byc to efekt nie ciąży ale terapii hormonami którą mam juz drugi cykl:( mAAm-lecę pooglądac co kupiłas:) Lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA - za smutkowanie i pisanie że ci sie nie uda sle wielgachnego kopala w dupala BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUTRACHHHHHHHHHHHHHHH:D prosze mi tu głupot nie pisać:p Bo osobiscie sie do ciebie pofatyguję i wyperswaduje głupoty z glowy :D A co do cycochów to może własnie się udało :D bo czesto jest tak że jak nastawienie na nie to jest niespodzianka :D życze ci tego z całego serducha❤️ a co do linków to faktycznie cos nie idą :( zaraz wkleje jeszcze raz http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10054808 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10185135 To na zasłony które własnie robię :) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90154111 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00154323 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90154451 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60184973 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40174890 no i resztę ale juz ramek i takich tam kołderek nie bedę wklejać :D EVIKA- mam takie same zdanie jak POLA TY kochana jestes NIEZASTĄPIONA !!!! A jak by cos to z twoim talentem fotograficznym to ja bym sie nie martwiła na twoim miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopal w dupala mi się przyda mAAm:) ciekawe te rzeczy które kupilas, ciekawa jestem jak będzie to wszystko wyglądać w twojej aranżacji:) Ja od 5 godzin leżę,śpię,nie mam pacjentów;) tak trzymac,byle do 19:00, trochę pospałam,brzuch zelżał, cyce też cicho siedzą..pewnie przylezie w nocy lub jutro rano,bo tak jest,że boli boli brzuch a rano budzę się z @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witqm was moje kwiatki nadal nie mam netu mam nadzieje ze juz niebawem bedzie:)bo mi sie teskni za wami strasznie dzisiaj bylam u lekarza w czwartek mam usg w szpitalu bo nadal mu sie ta szyjka nie podoba mowił cos ze jest poszarpana i to musi zobaczyc łozysko jest nisko bo ciezko mu było znalezsc tetno dzidzi ale w koncu sie udało 21/22 tc tak wypada z ostatniej @i tak jest jak mnie badał w czwartek wam napisze jak bede po usg i mam nadzieje ze juz pewna bedzie płec dzidzi bo ta dziewczynka toi nie taka pewna nie dawała ze to głowy bo byl 19 tc mam nadzieje ze mi powiedza zalezy kto bedzie mi robił w czwartek wam napisze wszysko nie bede pisac do kazdej z was bo duzo naklikałyscie nawet nie mam jak was poczytac całuje was mocno moje kwiatki nadrobie jak bede miala neta:):) buziaki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane koniec wakacji :( Magdalenka odzywaj się do nas i dbaj o siebie :) Maam ale cię kochana na czarno wzieło- ale ładne ładne :D Pola i jak sytuacja u Ciebie ? Nuiska ? Evika mam nadzieję że dzisiaj lepiej ? Jesteś świetnym fachowcem- bedzie dobrze :) July ? Kropka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Iza- sytuacja paskudna, rano brunatny śluz co znaczy tylko jedno:(:( Muszę szybko przestac myślec bo nie mogę się nawet cieszyc wyjazdem. Jetsesmy juz prawie spakowani,dzis jeszcze tylko wyprasuję parę rzeczy,kupię karton tampaxów i jutro rano o 9 start do Poznania a samolot 14 40:D:D :D Do usłyszonka po powrocie kochane:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola mimo wszystko udanego odpoczynku- naładuj akumulatory i ciesz się wyjazdem :) Wszystkie wiemy jakie to trudne jak się czeka i czeka... ale warto i zobaczysz że już niedługo :)c szalejcie i bawcie się dobrze :) Stawiam druga kawkę .....hmmmm ale chętnych chyba brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki, wróciłam, żyję, próbuję się w pracy obrobić. na razie się witam a poodpisuję jak poczytam w wolnych chwilach. u nas w miarę ok, malutki ma prawie 2 zęby, siedzi, prawie raczkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×