Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Maam możecie pękać z dumy z bratanicy ;) I nic dennymi komentarzami się nie przejmujcie ;) Fioletowa miała być moja łazienka.... Tylko po przemyśleniach trudno o dodatki fioletowe do łazienki i brąz bezpieczniejszy. Tu masz ciekawe połączenie fioletu z grafitem; http://www.dobrzemieszkaj.pl./a/3318,Dla_szalonego_wizjonera,,sypialnie Kto jak kto ale Ty na pewno dopieścisz gniazdko;) Eviczko tak myślałam że zapracowana jesteś. My tez mamy szczepienie ale niestety odłożone bo mała po tym zapaleniu i antybiotykach trochu musi odczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa dzisiaj tez śle zdróweczko dla taty ;) I dla córki tez ;) July udanego wypoczynku ;) Iza którego maja masz komunie? Mama36 a ty masz w tym roku czy w przyszłym jak ja? Może to chore ja mam dopiero za rok ale już myślę jak to będzie. Na razie doszłam ze muszę zrobić zaprawy itp żebym miała papryczkę , pieczarki i ogórki. I na pewno w domu robię. Juz nawet mam obmyślone od kogo ławki pożyczę i dla syna taki ładny stołek rzeźbiony żeby był wyjątkowy. Osób razem z nami koło 20. I jeszcze że komunia bezalkoholowa nawet bez wina do obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama36 ja na allegro tylko oglądam , jak pisałam nawet licytować nie potrafię. Ale czasem takie rzeczy widzę ze szok np. kuchnie ludzie pozbywają się czasem całych zestawów mebli razem z AGD i ceny za całość 1500 2000 a kuchnie widać że na zamówienia. Mój znajomy ma wypasiona kuchnie z allegro za 1200 zł. Są i droższe ale jak ktoś ma smykałkę i szczęście to piekne rzeczy moze kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój synek dziś rano oznajmił nam że w przedszkolu jest impreza tzn. od jakiego czasu uczy się roli do przedstawienia "Kopciuszek" i dziś właśnie to przedstawienie jest, szaleństwo-biegałam szukać wizytowej koszuli i spodni, prasowanie układanie super irokeza itd.wyjechaliśmy z domu dość mocno spóźnieni synka odprowadzał mąż dzwonię do męża i pytam na którą ma to przedstawienie być(oczywiście rodzice mieli być na tym przedstawieniu) a tu niespodzianka: nie ma dziś przedstawienia synkowi się coś pomyliło- no nie ale nam numer wyciął! Przez moment też się zastanawiałam dlaczego nie było ogłoszenia na tablicy no cóż nasz synek dziś bardzo elegancko ubrany w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- mi własnie chodzi o kolor jak spodnie tej babki w linku który wkleiłaś :) Co do komuni kochane to ja juz to przerabiałam :) i było w domu na 35 osób i całe jedzonko i dekor robiłam sama i dałam radę :D Jako zupkę miałam chłodnik bo mogłam go rozlać gościa jeszcze przedwyjsciem do kościoła wszyscy wcinali :) na drugie była pieczona piers kurczaka ryz smazony z curry i sałatka z mango :)no i słatki tort itd.obrusy były białe serwetki też i w wazonach były powkładane kamyczki w nich pokrecone gałęzie wierzby i białe lefkonie , a na gałązkach były poprzyczepiane motylki ( białe , niektóre białe z srebnym i gdzie niegdzie piórka)i na obrusie tez tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA36- no to niezłe przebudzenie mieliście hihih:D A co do zaproszeń to kupilismy ładny papier zrobilismy młodemu fote w albie tak do piersi i na pierwszej stronie było jego zdjęcie jak by w kółku które lekko sie rozpływa i zaproszenie a w środku wierszyk i info o uroczystosci.1 godz przed kompem i ładne pare groszy w kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam fajny pomysł z tymi motylkami :) Jeszcze chwilke i muszę się wziąc za wymyślenie menu :) U mnie impreza na 35 osób ale mam kucharkę i oczywiscie też bezalkoholowa impreza :) nuśka służę pomocą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- no to liczba gości jak u mnie ;) tyle że my sami gotowaliśmy :) my podalismy do obiadu po lampce rózowego półwytrawnego wina :)Ja te motylki w kwiaciarni za 50gr. sztuka kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska Mój synek kończy w tym roku 6 lat więc mam jeszcze czas choć zamawiać trzeba wszystko dużo wcześniej ja raczej też w domku zrobię przyjęcie mam duży salon więc miejsca dość zamówię panią kucharkę, ciasta to moja mocna strona więc zrobię sama. Gości nie będzie aż tak dużo żebyśmy nie dali rady moja siostra w przyszłym roku ma komunię synka też w domu więc zobaczę jak to organizacyjnie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a dawalyscie jakieś pamiatki gością po komuni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo jest takich gipsowych aniolków tylko co potem z nimi robić - pomyslałm o swiece z wosku z aniołkiem hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam Tym bardziej przekonana jestem że można poradzić sobie z organizacją tej uroczystości w domu, cudownie udekorowałaś dom i na pewno skorzystam z twoich pomysłów. Ja z mężem zaproszenia na nasz ślub też mieliśmy własnoręcznie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie mamy takiej tradycji dawania gościom prezentów. Mama36 mnie tez denerwuje jak w ostatniej chwili dowiaduje się że np jutro na galowo do szkoły. Ale obczaiłam super sklep to jest sklep z artykułami dekoracyjnymi , czyli wszystkie te wstążki i inne pierdy i za grosze można zrobić samemu super ozdoby. A właśnie dziewczyny teraz już blisko do świat czekam na Wasze smakowite przepisy......;) Są różne tradycje obchodów moja wyniesiona z domu to po święconce zasiadamy do stołu i jemy i świętujemy. U mojego w domu dopiero rano po zmartwychwstaniu. W ogóle wpadłam na pomysła że zrobię dzieciakom niespodziankę i jakieś słodycze obwiąże kokardką i poustawiam na ogródku niech zbierają do koszyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a co do komuni to moja ciocia ma takie krzesła rzeźbione jakby królewskie białe. To specjalnie dla syna pożyczę jedno żeby był honorowy ;) Pomysł Maam z kamyczkami super. Nie wiem czy u was komunia tez jest tak długo ...bo popołudniu znowu idzie się do kościoła czyli impreza cało dniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A plac zabaw to wczoraj dzwoniłam znowu o te opony i facet kazał mi zadzwonić za tydzień, bo sezon z powodu ostatnich opadów śniegu znowu się przesunął. A na ogródku mamy sajgon , grabimy , gałęzie mam do przycinania. Ja to nie za dużo zrobię bo mała mi ucieka i taka robota co coś robię to już jej nie ma i pędem za nią. Dobrze że taki śpioch z niej po 18 idzie spać do rana to póki widno to jeszcze pomagam mojemu m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide obiad kończyć. Pranie wyprane i mogę na polu powiesić. Miłego dnia życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę że temat komunii na czasie......dobrze że u mnie jeszcze chwila oddechu :-) poczytam, posłucham i będę nardziej doświadczona za parę lat. A w przyszłym roku moja chrześnica maszeruje do komunii.... Nuśka widzę że Twoja mała to taki sam śpioszek jak i moja - u nas zośka już o 19-tej śpi jak suseł... mAAm fioletowy kolor uwielbiam...i dochodę do wniosku czytając Wasze wpisy że większość facetów nie znosi tego koloru - mój M też za nim nie przepada nie wiedzieć czemu ;-( tak czy siak my mieszkanie mamy w zupełnie innych kolorach typu pomarańcze, zielenie i beż.... Właśnie zadzwoniła moja mama że listonosz przyniósł mi zwrot podatku - no bombastycznie normalnie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza33 dzieki za kawke smaczna dzien dobry kochane zasniezonym i zimnym porankiem ale macie fajnie czas komuni , ale z drugiej strony pewnie stres calymi przygotowaniami, zeb wszystko bylo perfekcyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane kobitki:) Jestem żyję, mam się dobrze. Wszyscy zdrowi:) Dzięki za troskę:) Własnie czytałam was 2 godziny,tyle naklikałyscie!:D nuśka - super lazieneczka:) gratulacje tobie i mężusiowi bo razem ją przecież robiliscie:) mAAm- widziałam twoją bratanicę,na razie tylko na foto ale w domu otworze sobie jak spiewa, juz nie moge sie doczekac ,tak dziewczyny sie zachwycają:) tu mi sie nie otworzy bo net sloby na tym modemie ale w domu mam lepszy:) Bóle brzucha ,ciągnący sluz i 9 dc to jak nic owulka u ciebie sie szykuje:) działac! kochana,codziennie:) Wg mnie fioletdo jasnych mebli tak, do tego żółtego nie. Ja to inna bajka bo uwielbiam kolory ziemi i u mnie bedzie szaro, grafitowo, oliwkowo,beżowo, brązowo,biało;);) Ale ostatnio bylismy w knajoce włoskiej gdzie sciany były na jasno szaro, jedna sciana była fioletowa-śliwkowa, na niej wisiały duże foty w czarno-białym kolorze z białymi ramkami, meble białe,okna białe,podłoga brąz-szara i było Pięknie!!:) Lu- zdrowka dla taty, gratuluję optymizmu życiowego,tej młodzienczej energi,zapału, kroliczkowanie non stop,super rodzinki:)bosko normalnie:):D Evika-trzymamy kciuki za Bartusia,nawet sie nie obejrzy i bedzie po szczepieniu:):) kisa- zdrowka dla taty,ma motywację by szybko wyzdrowiec,oj wielką:) Iza- ty masz dobrze, solanki, rowerki,siłownie, full wypas,niezła laska z ciebie musi byc:) kropka-jak ząb dzis a raczej rana po nim? july-👄 kogos pominęlam? ręka do gory!?_;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja chętnie poproszę kawkę:) Wczoraj byliśmy z Bartusiem na szczepieniu. Bartuś ogólnie był bardzo dzielny, płakał tylko podczas momentu wkłuwania igły, a potem od razu się uspakajał. Oczywiście buzia mu się nie zamykała i tak oto wychodząc z przychodni wszystkim dookoła mówił "very good" - nie wiem skąd on zna ten zwrot.. no i "miłego dnia, dziękuję, do widzenia itp". Od razu po szczepieniu nam zasnął , a gdy w domu już się obudził to dopiero zaczęło się. Nie chciał iśc ani do mnie ani do męża, uciekał od nas do teściowej, był na nas zły, że daliśmy go pokłóć, miała do nas ogromny żal, mówił, że nie chce do mamy i taty itp. Malutki mądrala, tak mi go było szkoda, po w jego rozumieniu chodziło napewno o to, że pozwoliliśmy aby ktoś zrobił mu krzywdę, że go nie bronilismy... Dopiero moze po godzinie mu przeszło:( Taki maly a tak dużo rozumie.. No nic, na przeprosiny poleciałam do sklepu i kupiłam farbki, stempelki itp, zabawa byłą do samego wieczora a BArtuś zapomniał o przykrych chwilach i już mama i tata byli najlepsi:)) kropeczko - jak Twój ząbek? mam nadzieję, że już lepiej. kisa - jak dzisiaj czuje się Twój tata? Pola - fajnie, że jesteś:) co u Ciebie? Iza - współczuję przygotowań do Komunii, ja miałam to rok temu, niby uroczystosć doniosła, fajna, rodzinna itp ale ja byłam tak zestresowana, spięta i nerwowa, że tak naprawdę te wszystkie emocje przyćmiły radość z tej imprezy. Nuska - u nas na szczeście po komunii już nie idzie sie drugi raz do kościoła, według mnie to trochę przesada. Przyjeżdżają goście, każdy ma i małe dzieci i musi się zająć rodziną a tu trzeba wszystko zostawić i lecieć drugi raz do kościoła, według mnie msza uroczysta w zupełności wystarczy. U nas też nie ma tradycji dawania prezentów gościom. No i kochane muszę powiedzieć Wam coś jeszcze:) Coś, czym bardzo się raduję i cieszę:) Zostanę po raz drugi ciocią:) Ciocią drugiego dzieciaczka mojej siostry:) Niesamowita radość:))))) July - no to będzie male szaleństwo zakupowe coś czuję:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola super ze jestes pisz co tam u ciebie? dziekuje za zdrowko dla taty, przyda mu sie evika no to ale maly pokazal, ale dzieci takie sa rozumieja wiecej niz nam sie wydaje gratulacje zostania ciocia kropka jak bol?minal juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Iza Ty to jesteś sumienna dziewczyna, codziennie dzielnie ćwiczonka-podziwiam Lu Podpisuję się całym sercem, szoooooooooooooooooooook Pola No to mnie pominęłaś Kiedy pierwsza noc w nowym domku? Evika Dzielny chłopiec no i najlepszy sposób na małe smutki - prezencik,dzieci są słodkie w tym szczerym okazywaniu swoich emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama36- juz się poprawiam:):D ,teraz mozemysobie wyobrazac jak wygladasz, ciemne włosy,blękitne oczy, jasna karnacja,pieknie:) i fiolet rzeczywiscie w tym zestawieniu wyglada fajnie:) Moj syn ma 11 lat a i tak ciągle nie wie co,gdzie,kiedy wiec sie nie dziw 6-latkowi:) Evika- a nie wydaje ci sie ze to typowa reakcja dziecka po przebudzeniu? drazliwosc,złosc na wszystko.Mija po jakiejs godzince wiec zgadzałoby sie;) mojn tez tak mial,bez kija nie podchodz,musial się rozkręcic;) Siedzę dzielnie w pracy do 14 dzis,jutro do 19 a potem dopiero we wtorek. A co u mnie? Mamy powtorzone bad nasienia,bylismy w P, zaczynamy długo protokól ICSI (in vitro),mam zastrzyk sobie zrobic jutro, hormony.Najpierw hamuje sie przysadke,potem stymulacja,w polowie cyklu punkcja,zaplodnienie,po3- 5 dniach transfer embrionow do macicy i ok 6 maja na tescie 2 kreski;) hihi. Niestety tak prosto nie bedzie zapewne,ale szanse wieksze niz nic nie robienie. Trzymajcvie za nas kciuki i to mocno poproszę.Z posladami:) Od jutra wprowadzam sie w stan menopauzy wiec nie zdziwcie sie jak bede sie dziwnie zachowywac;) Evika- pamiętam stan psychiczny twej siostry jak nie mogla zajsc w ciaze,a tu proszę,juz jest w drugiej . Wielkie gratulacje CIOCIU:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - wiesz ja myślę, że mały gdy wstał to przypomnial sobie te szczepienie i dlatego płakał, bo tłumaczył płacząc teściowej co się stało, być może rączki i nóżka po trzech wkłuciach też bolały, bo zazwyczaj Bartuś jak wstaje ze snu to nie płacze. No nic, w każdym bądź razie jest już dobrze i to najważniejsze:))) No właśnie Pola - moja siostra bardzo się martwiła, więc kochane - jak widać - cuda się zdarzają i trzeba w to wierzyć:)))) Pola - ja wierzę że się uda, trzeba wierzyć, sama najlepiej wiesz, że psychika też jest bardzo ważna:)))) Trzymam mocno kciuki:) A Twoja menopauza? Hm, jakoś moze przezyjemy...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- gratulacje dla siostry ........ :D super :) Pola- trzymamy poślady :) laską to ja bedę za 10 kilo :P ale postanowiłam zabrać się za siebie :) a ze mam okazję w pracy troszkę skorzystać z dobrodziejstw natury :P za to cały dzień śmierdzę siarką :P jak smok wawelski :D ale czego nie robi się by być piękną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola Trzymam za Was kciuki z pośladami, niech ten maj będzie najpłodniejszym miesiącem w roku to również miesiąc w którym ewentualnie my możemy zacząć starania, masz rację trzeba iść do przodu i pomagać szczęściu, a mi jest wstyd że ja odkładam to w czasie bo moje badania miałam zrobić już tydzień temu a czas ucieka... umówmy się tak: Pola, Maam, Lu i ja najpóźniej w maju II kreski, będziemy mogły wspólnie cieszyć się tym błogosławionym stanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika Cudowna wiadomość! wszystkiego dobrego dla siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×