Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej ;0 Tylko w przelocie 🌻 Całuje wszystkie 🌻 Korzystam z pogody 🌻 Sprzątam na ogródku dalej i gdzie się da 🌻 Odezwę się wieczorkiem 🌻 Pola tyle doczytałam że malujesz ;) Ja malowałam dekoralem kolory evy minge , droga ale bardzo wydajna , pierwszy raz kupiliśmy oryginalna farbę i byliśmy w szoku ze taka kryjąca i strasznie wydajna ;) Co do duluxa to jak w sklepie z farbami pracowałam to nie wiem dla czego ale pod nią pasuje tylko jeden grunt tez z duluxa i nie wiem jak potem kolejne malowanie czy inna farba chwyci (nie z duluxa). Miłego dnia i duzo słonka przesyłam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska- własnie grunt z duluxa juz mamy położony wiec duluxem bedziemy malowac..:) najwyzej za kilka lat zmienimy;) mama- też Cię przytulam👄,nie martw sie, duzo w tym prawdy,trzeba patrzec w przyszłość.. mAAm- to mi sie cos popierdzielilo;) z tym twoim usg.Ale plamienie czesto moze swiadczyc o owulce , nie martw sie.Moj gin jest zdnia ze oznaczanie progesteronu jest bez sensu i nic nie wnosi.Nie patrz tak bardzo na ten wynik. Ja w piątek wzięlam ten pierwszy zastrzyk.Czuje sie swietnie,nic mi nie jest,ciesze sie.W piatek @ a w 3-5 dc mam byc u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- wysłałam ci na meila narozniki przykładowo jakie my planujemy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mAAm - słyszałam że po badaniu może sie pojawić plamienie. Ja trzymam kciuki żeby powodem było coś zupełnie innego..... Juz Ty wiesz co ;-) pola - super u Was prace wrą. Ja na temat farb się nie wypowiadam bo się nie znam... Strasznie Ci kibicuję wiadomo czego! mama36 - aż mi się łezka zakręciła... piękne... Co do smuteczków to wyrzuc je koniecznie z siebie! Lu - Gratuluję, że tak się wszystko super udało! Też mnie to zastanowiło, że miałaś pod opieka tyle dzieci?? Chyba miałaś jakąś pomoc?? Co do rodziców to wierzę Ci, że Ci smutno. Ale jak sama pisałaś, niedługo wrócą... iza - gratuluję stronki. To pewnie bedzie Cię mało w tym tygodniu. Oby biegła szybko od Was wybiegła ;-) nuska - nie dziwię Ci się, bo ja też korzystam ile mogę z pogody. Malutki to już wogóle nie chce w domu siedzieć :-) NO I NIKT MI NIE ODPISAL NA PŁASKOSTOPIE MOJEGO SYNKA :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ja tak szybciutkow am odpowiem bo poakuje siebie i corcie lecimy jutro do Trontheim, sprawy sluzbowe na 1 dzien ale chce iec malutka przy sobie , mezus tez na wyjezdzie co do kursu na 29 zieci jestem opieka ja , moj maz i 3 innych rodzicow z rodzin zdrowych dzieci, oraz pani pielegniarka, ktora wywalczylam w urzedzie wiec sama nie jestem, ale powiem wam ze nie bylo zle mamuski tych zdrowych dzieci uwazaly na swoje wlasne potrafie zrozumiec, ale wsumie to oni byli tak jakby ch nie bylo wiec cala robote odwalilismy z mezem no i mama pomogla a zwlaszcza ze jest pielegniarka i wlasnie pracuje na oddziale dla dzieci przewlekle chorych wiec i udzielila wielu wskazowek na nastepny weekend bede miala wolontariuszy osoby mlode chetne do pomocy i uczace sie w kierunkach pielegniarstwo, opieka socjalna itp na kolejne spotkanie bede ja z mezem i nasz przyjaciel lekarz ktory zglosil sie do cotygodniowego pomocnictwa, wiec dolaczyl do zalogi kochane wiecej napisze jutro z hotelu wieczorkiem jak dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziękuję Wam kochane moje za te wszystkie przytulasy, tak mi dziś smutno......... Maam Dzięki za bociana, ja też wam zazdroszczę wspólnego mieszkania z rodzicami moi rodzice mieszkają 15 km od mojego miasta niby blisko ale tak mi ich brakuje,mieszkają z moim bratem. Co do koloru to u nas też mamy jeden pokoik w taki bananowym odcieniu i bardzo lubię w tym pokoju odpoczywać. Różowe plamienia miałam tylko raz ale w innych dniach cyklu tzn. na dwa dni przed @ która się nie pojawiła bo były II kreski. Lu Kochana jesteś wielka poradziłaś sobie z taką dużą grupą chorych dzieci, napisz ile osób razem z tobą bierze udział w tym projekcie. Pisałam Maam że bardzo brakuje mi rodziców choć widzę się z nimi raz w tygodniu lub częściej więc nie wyobrażam sobie jak tobie jest trudno ale przecież jeszcze raz w tym roku się zobaczycie no i Wy przylatujcie do Polski pisałaś że już dwa lata nie byliście. Kropka Witaj kochana co do płaskostopia to ja na szczęście chociaż z tym nie mam problemu, pytałaś co synek miał na te bolące uszy więc to były krople: Otinum, zawsze pomagały no i w czasie bólu ucha noszenie nawet w domu czapeczki bawełnianej bo uszy lubią ciepło. Mój mąż jako dziecko dość poważnie chorował na uszy leżał nawet kilka miesięcy w szpitalu a efektem nie udanych zabiegów jest to że prawie nie słyszy na jedno ucho tym bardziej mamy uraz co do uszek synka i panikowaliśmy ale już jest prawie dobrze w sumie już będzie pół roku jak nic nie boli a katar był nie raz. Iza Chlebki to naprawdę piękny pomysł u nas nie ma takiego zwyczaju ale zapamiętam może mi uda się ten zwyczaj wprowadzić gdy synek pójdzie do komunii, trzymam kciuki za udany tydzień w pracy. Pola Super że dobrze się czujesz, Maam bociany rozdaje więc tylko czekać na efekty, ja co do kolorów też miałam mętlik w głowie ale zawsze można kupić inny kolor i przemalować ja miałam tak mieszkając jeszcze z rodzicami raz w miesiącu przestawiałam meble albo malowałam ściany na szczęście w naszym domku już mi przeszło ale mebelki nadal przestawiam. Nuska Fajnie że miałaś dziś pogodę na porządki w ogrodzie u mnie lało cały dzień dopiero wieczorem przestało a ja mam tyle rzeczy do zrobienia może w tym tygodniu w końcu ruszymy z warzywniakiem a i jeszcze dobre wiadomości nasz kolega zaoferował nam swoją pomoc przy wyrównywaniu ogródka chce nam pomóc i chce to zrobić dla swojego zdrowia bo kondycja po zimie u niego słaba ja w zamian pilnuję dzieci które razem z nim przyjadą bo żona pracuje popołudniami a dla mnie to tylko przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu Szczęśliwej podróży, jestem spokojniejsza wiedząc że masz tyle osób do pomocy przy dzieciach które potrzebują wyjątkowej opieki i dużo miłości u nas w naszym kraju również jest dużo fundacji które pomagają chorym dzieciom i oczywiście musimy pamiętać o 1% który możemy przekazać wybranej fundacji i choć w ten sposób pomóc. Moja młodsza siostra chorowała na raka,była małym dzieckiem skazanym na wózek inwalidzki,przez dwa lata jej choroby moi rodzice byli załamani i bardzo zmęczeni codzienną opieką i wyjazdami do Poznania to były lata 80 i wtedy niestety nie było takich organizacji które pomagały rodzicom w takich chwilach. Kochana ja całym sercem jestem z Tobą bo robisz coś BARDZO WIELKIEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kawkę chętnie :) Co do płaskostopia to porozmawiam wieczorkiem z moim m. Mama nie musisz się tłumaczyć ze swoich smutków... kochana..wiesz że bedzie dobrze :) Pola ty to jesteś optymistka :P ja już maluję 2 raz a mieszkamy 4 lata :P - a przy kominku - bedziecie mieć ? Co do kolorów to ja miała takie żywe- żólte itp a teraz kolory ziemii :) ładnie to brzmi ... a kuchnia wyszła bajka :D taka zgaszona oliwka super pasuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska:) ja tez jestem.Siedzę w pracy,zasypiam.. Kawkę chętnie.I u nas swieci slonce;) Nie martw sie -po poludniu bedzie i u was:) kropka- dobrze ze sie przypomnialas z tym plaskostopiem;) Przyznam sie bez bicia ze tyle klikacie ze nie zdązam doczytywac albo lecę pobieżnie;) Ja ekspertem nie jestem ale wiem ze do 5 roku ż jest płaskostopie fizjologiczne.Powyzej 5 rz juz lekarz powinien sie wypowiedziec co zrobic. Stosuje sie wkładki do butow, ćwiczenia np stawanie naprzemiennie raz na palcach,raz na piecie, podnoszenie palcami z ziemi np woreczka z jakaś zawartoscią np grochem (mnostwo cwiczen znajdziesz w necie) Problemu na pewno nie mozna bagatelizowac.By pozniej nie było koslawych kolan czy skrzywienia kręgosłupa.Na etapie twego synka np obserwacja a i ćwiczenia mozesz z nim robic,tym bardziej ze możecie sie przy tym razem bawic,nie zaszkodzi a może pomoc.Na pewno nie długie,by sie nie zniechecił ale np 3 razy dziennie po 5 minut.Dobrze robi tez chodzenie boso po nierownych powierzchniach,bedzie cieplo,mozecie całe lato wykorzystac na chodzenie na bosaka a jesienią skonsultuj synka z pediatrą:) Nie martw sie, to małe dziecko,w tym wieku nawet jak bedzie płaskostopie to wszystko ładnie się wyrówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez chaotycznie nabazgralam,kropka -mam nadzieje ze wyciagniesz z tego co najważniejsze;) Iza:) zgaszona oliwka tez mi sie podoba,dulux ma oliwkowy gaj,widziałam go u kolezanki na scianie,wygląda super:) Pytasz jaki kolor koło kominka czy o kominek w ogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza gratuluje 700 stronki ;) Co do korepetycji z tańca to dziwne , tylko pewno wy mieszkacie w większym mieście. U nas jako tako nie ma szkoły tańca tylko duży zespół dziecięcy od ponad 10 lat i wiem że bycie tam jest darmowe tylko chęci dziecka ;) Działa tak samo jak harcerze. Nie wiem na ile córa chce wiązać przyszlość z tańcem, ale jeśli to tylko zabawa to moim zdaniem nie ma sensu dawać kasy na korepetycje. Jeśli coś więcej to musicie mocno z mężem zastanowić się co dalej bo jak dziewczyny pisały drogi sport. Swoją drogą te szkoły chyba jak grzyby po deszczu teraz wyrastają. Lu jak tez piszę się na przepis na te ziemniaczki. I widziałam fotki super widoki ;) Kropeczko a co ma syn z uszkami? Ta jonoferaza to wiem że jest na oczy ale na uszy? Mój często chwyta się za uszy kiedy robią mu się czerwone. I w ogóle straszny problem mamy z woskowiną. I rzeczywiście daleko macie , jak tylko istnieje możliwość bliżej to pewno , i kasa zostaje i czas. Kisa dobrze że z tatą lepeij , jeszcze raz dużo zdrówka.;) Mama ja też uwielbiam prace ogrodowe, a jako dziecko jak mnie babcia do pola ścigała to uciekałam. Też przeglądam stronki i tylko marzę ;) Brak środków finansowych z jednej strony jest dobry bo mozna wyczarować cos z niczego, ale z drugiej strony jest tęsknota bo to bym zrobiła, to bym kupiła. My w tym roku nie mamy ani pod czym siedzieć ani na czym siedzieć. Widzielismy super drewniany komplet dwie ławki dwa krzesła i stół i niby nie duzo 550 zł a jednak ogromna kwota 3 wielkie zakupy. Będziemy na oponach siedzieć jak mi przywiozą he he. Też mi marzą się krzewy.... A sama robiłam sadzonki iglaków.Z 40 koło 10 się przyjęło. W tym roku poproszę mojego zeby mi z 4 desek zbił cos takiego jak piaskownica i w tym spróbuje zrobić nowe sadzonki. Anetka napewno coś wymyślisz wspaniałego na roczek ;) I odwiedzaj nas częściej ;) Maam numer z bocianami niezły ;) Oby kochna ci dzidzi przyniosły ;) Co do obsrania przez bociana to jako dziecko miałam tą przyjemność że stojąc pod gniazdem bociek normalnie narobił mi na łeb ;) Taka ilość to szczęście na całe życie ;) Kropeczko moja siostra miała płaskostopie i moja mam nic z tym nie robiła, teraz siora smiga i buty na obcasie itp. Nie wiem czy dobrze ci doradzę ale chyba chodzenie na bosakach i po kamykach....? A do butów są chyba wkładki...? Iza czyli przygotowania na całego ;) Co mnie czeka ....;) Maam żółty jest śliczny , jeszcze jak piszesz bananowy to bajka.... Dobrze ze dogadujecie się z Twoimi rodzicami , wszystko będzie dobrze. Wrzuć koniecznie jakies fotki z remontu ;) Za Twoje sprawy mocno poślady ściskam ;) Pola za Twoje tez ściskam ;) Jak juz farby to coraz bliżej końca;) A w ogrodzie coś działacie? Kiedyś pytałaś o drzewka owocowe to nie długo będzie można sadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola nie zasypiaj , czekam na słonko ;) Dzisiaj mały ma wolne bo w szkole w egzaminy mają. Od poniedziałku znowu 3 dni rekolekcji. Moja diora zafundowała mu szkolną wycieczkę i 29 jadą na 4 dni do Ustronia. Już cierpnę tyle dni bez niego , no ale co zrobić trzeba powoli dziecko puszczać w świat. Potem 5 maja znowu ma wycieczkę z klasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka :) Pola wogóle o kominek :) jak tak to przygotuj się na częstsze malowanie ale ja polecam- te zimowe wieczory przy kominku - i te noce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, kochane bardzo Wam dziękuję za odzew w sprawie płaskostopia. pola - właśnie byliśmy u ortopedy dziecięcego ale babka jakas taka niepoważna. dlatego chciałam Was spytać. Ale chyba wybiorę sie do innego... iza - będę Ci bardzo wdzięczna jak zapytasz swojego m. nuska - mój synek miał 2 lata temu wycinany 3. migdał plus laserowo czyszczone uszy i teraz trzyma sie za uszko podczas smarkania a od czasu do czasu mówi że go boli. Okazało się, że migdał powolutku znów odrasta a w uszkach ma juz płyn to samo w zatokach. I jeździmy na jonoforezę co drugi dzień (niby ma to pomóc). mama - widzisz co lekarz to inna opinia. a mi już własnie kilku lekarzy powiedziało, że noszenie czapki nie ma nic wspólnego z tym co sie dzieje w środku ucha (bo tego zawsze pilnowaliśmy, żeby miał czapkę). I że krople zewnętrzne na to też nie pomogą. Mój synek miał udany zabieg, z resztą cały ten szpital specjalizuje się tylko w laryngologii dziecięcej, jest znany na całe województwo jako najlepszy. Tak sie czasem dzieje, że migdał odrasta, czytałam o tym nawet jeszcze przed zabiegiem, ale oczywiście nie dopuszczałam do siebie mysli, że sie to u nas zdarzy... Lekarz mi jeszcze potwierdził, że tak sie zdarza właśnie u alergików i astmatyków, bo oni bardzo czesto się przeziębiają. Ja po prostu nie bardzo wierzę w te zabiegi rehalibitacyjne, w tą jonoforezę. I stąd moja niepewność czy z nas lekarz nie zdziera tym razem... Bo wiadomo, że zrobimy wszystko, żeby tylko uniknąć kolejnej operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka-ja w sprawie jonoforezy sie nie wypowiadam bo nie wiem.Najwazniejsze ze jestescie pod kontrolą specjalistów:) Iza- kominek zaczeli nam montowac w czwartek,do soboty mial byc skonczony.Ale w czwartek wieczorem pojechalismy zobaczyc i okazalo sie ze chcą nam montowac wklad z drzwiami otwieranymi nie na tę stronę co chcielismy! Podkreslalam ze chce z lewej na prawą a oni przywiezli na odwrot i dziwili sie ze takiej "pierdoły "się czepilam. Musieli wszystko zdemontowac,zabrali i 2 tyg czekania bo muszą zamowic inny wklad. Dla mnie to wazne bo wnękę na drewno mam po lewej stronie i podczes ladowania do pieca musiałabym omijac drzwi albo walilabym w szybę,a jak otwiera mi sie z lewej na prawą to drzwiczki mi nie kolidują.Czy ja się czepiam? Nie mam racji? Powiedzcie..;) nuska- Dawid na pewno się cieszy z wycieczek:):) Zazdroszcze ci ze juz sobie kopiesz w ogrodku:) Tez sie przymierzam, najpierw muszę sobie zakupic chociaz grabie:);) Moj synek w niedzielę wędkował i złowił pol kg-mowego pstrąga,ktorego mamusia usmażyla mu na kolację:D . Był przeszczesliwy,uwielbia łowic ryby.Potrafi tak godzinami siedziec i gapić sie w splawik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki kochane :D 🌼 KROPKA- gratuluję :D stronki :D U mnie dzisiaj tez słoneczko pięknie świeci pranko na tarasik już wywalona a za chwilkę będzie następne :D jak gdzies go brak to wysyłam ekspresowo :DJa kochane moje dalej w sprzątanku siedzę powiem wam że się nie spodziewałam że az tyle mi sie nagromadziło no i papierzyska przegladam bo kupa nie potrzebnych nam się zebrała a o rysunkach moich i mojego męża to juz nie wspomnę :oczłowiek wszystko upycha a potem zapomina :o no ale teraz już tip top będzie :D Na prośbę NUSKI wklejam wam 2 foty zrobione na prędce mojego żółtego tylko troche ciemne wyszły :o http://img195.imageshack.us/i/te04.jpg/ http://img846.imageshack.us/i/te01.jpg/ bo w rzeczywistosci jest bardziej soczysty :) KROPKA- widzę że już udzielone info o płaskostopiu :) ja się kompletnie na tym nie znam więc nie wiedziałm co ci kliknąć ;)co do uszu u alergików to moja psiapsiuła ma tak samo z synem byle przeziębienie to uszy odrazu chore :o on ma alergie wziewne :o ale ona tez o tej czapce mówiła tak jak ty :) NUSKA- no to Dawidek będzie szalał :) a mamusia będzie od zmysłów odchodzic czy dziecko aby nie płacze hihi:) nie no wygłupiam się sama tak mam ;) a czy juz tak sam bez was kiedyś gdzieś jechał ??Bo przyznam się ze jak na I klase to troche długo chyba :oCo do bociana to cholera miał bym jak by mnie tak obwalił na środku ulicy ;) MAMA36- ja zamierzam w sobote wybrać się do ogrodniczego i obkupić się w kwiaty na balkonik :D stronke którą wkleiłaś też skopiowałam :D LU- a masz jakieś foteczki z dnia otwarcia ?? POLA- fajniutkie te narożniki :D ja jeszcze cały czas patrze bo i bardzo bym puf taki z metr na metr chciała :D wkleje ci pare linków to luknij w wolnej chcwili :) przelatuje ikea i teraz lukam na meble Abra czy któras tam cos kiedyś kupowała ? maja fajne narożniki ale musiał bym je tak na żywca zobaczyć bo to z tkaniny , patrzylismy wczoraj tez kanapy i w BRW fajne maja ale nie ma takich puf jak bym chciał :( Może wy macie kochane jakies propozycje :) tylko kanapa lub narożnik z finkcja SPANIA obowiązkowo bo na glebie spać nie będę :p:D POLA i DZIEWCZYNKI- takie patrzyliśmy :)te z ikea można łączyc w dowolne kombinacje :) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S69875659 kolor ciemnoszry sivk bo nie wiem jaki sie wyswietli http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S79875319 też ciemnoszry http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S29893877 ten jest fajny tylko chyba trzeba by inaczej zamawiac bo ten jest chyba nierozkładany http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S09840352 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39875236 http://www.abra-meble.pl/duzy-pokoj/narozniki/naroznik-nero-3772.html http://www.abra-meble.pl/duzy-pokoj/narozniki/naroznik-loris.html http://www.abra-meble.pl/duzy-pokoj/narozniki/naroznik-greg.html ten tak bez przekonania http://www.abra-meble.pl/duzy-pokoj/zestawy-wypoczynkowe/zestaw-forlan.html http://www.agatameble.pl/pl/produkty/typy-mebli/meble-tapicerowane/narozniki/rozkladane-1/naroznik-1 http://www.agatameble.pl/pl/produkty/typy-mebli/meble-tapicerowane/narozniki/rozkladane-1/naroznik http://www.agatameble.pl/pl/produkty/typy-mebli/meble-tapicerowane/narozniki/rozkladane-1/naroznik-6 http://www.agatameble.pl/pl/produkty/typy-mebli/meble-tapicerowane/narozniki/rozkladane-1/naroznik-6 http://www.agatameble.pl/pl/produkty/typy-mebli/meble-tapicerowane/fotele/nierozkladane-2/fotel-14 http://www.agatameble.pl/pl/produkty/typy-mebli/meble-tapicerowane/pufy/pufa-6 te z abry można w tkaninie lub skórze juz kol nie zmieniałam ale ciemny szry bym chciał ewentualnie czrny :) No to was linkami pomęczyłam teraz czekam na opinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- GRATKI dla BARTUNIA od ciotki za pstraga ja tez uwielbiam wcinac ale z grila :) bo jak mam łowić to za miast na spławik to ja rozwalona na słoneczku leżę :D a Mężus mi spławika pilnuje hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza33 spoznione ale gratuluje super 700 stronki mAAm gratulacje skonczenia mlowania, napewno bosko wyglada pola z 29 dziecmi nie jest az tak ciezko, mamy kilka osob do pomocy jak wczesniej napisalam, teraz bede miala pomoc studentow wolontariuszy, wiec przyda sie i naszego przyjaciela rodziny lekarza bedziemy tez mieli a ten projekt z dziecmi daje mi tyle radosci mama36 piekne to co napisalas a zarazem takie mutne az mi lezka poplynela kropka tak pomoc mam ten weekend co bylo rozpoczecie byly matki zdrowych dzieci ale powiem szczerze ze pomoca nie byly kazda uwazaly tylko na wlasne dziecko wiec nic z takiej pomocy dobrze ze byl moj maz, rodzice i 2 przyjaciol teraz bede miala wolontariuszy inni rodzice takze byli chetni ale za oplata, chcieli zarobic na tym, niewiem jak tak mozna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jesli kogos pominelam przepraszam taki mam zawrot ze hoho teraz chwilke odpoczynku w hotelu i koljne spotkanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tylko kawkę serwuję i znikam ...:) Kropka ćwiczyć , ćwiczyć tak jak napisała Pola napewno się stopka ładnie wykształci- idzcie do innego lekarza- wkładki ortopedyczne pomogą . Pola bardzo dobrze zrobiłaś - ciągle by cię denerwował ten kominek :D Maam ja jestem za szarym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja szybko bo lece sie kapac i na kwasy owocowe na twarz do kosmetyczki sie zapisałam:D mAAm- mi te pierwsze 3 się bardzo podobają. Ten pierwszy bardzo ladny ale te z szezlągiem wygodniejsze;) Skóra jest czysta i hipoalergiczna ale powiem ci ze mam skorzany wypoczynek i wiecej nie chce. Lepi sie to do gołej skory latem a zimą zimne jak diabli i zawsze kocyk sobie scielę jak chcę polezec czy posiedziec. Ale to tylko moje odczucia;) A fotki scian mi sie nie otwierają:( Dzieki za gratulacje dla B:) Ja tez plażuję jak oni lowią:);) Iza- dzięki za kawkę:) Kominek stanie za kilka dni ,taki jak chciałam:).Wczoraj wreszcie piec ruszył i w domku pierwsze ciepelko bylo.Cale ogrzewanie mamy w podłogach,ani jednego grzejnika;) Mam nadzieje ze nie bedziemy zamarzac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wczoraj mnie nie było ale mam taką gonitwę w pracy i w domu że ledwo to ogarniam, dziś w pracy troszkę mniej pracy ale na 13 muszę być w przedszkolu bo nasz synek ma małą imprezkę zostaje przyjęty do "Klubu Wiewiórki" warunkiem przyjęcia było dbanie o ząbki i regularne wizyty kontrolne u pana stomatologa potwierdzone musiało to być w specjalnej legitymacji klubu - fajne co nie! zawsze jakaś motywacja. Iza Dzięki za przytulasy Pola Zazdroszczę kominka my nadal na etapie zbierania pomysłów i kaski Nuska Życzę synkowi udanej wycieczki, moje serce też będzie drżało jak synek będzie gdzieś wyjeżdżał ale tak musi być. Maam Jestem posiadaczką wypoczynku skórzanego i również nie polecam, następny zakup to będzie na pewno coś z tkaniny w ciemnym kolorze Kropka Wracam do "czapki" Jak synka bolały uszy to mój mąż zakładał mu w domu czapkę po zakropieniu uszka, pisałam że mój m też miał przeboje z uszami i to zapamiętał że też tak nosił i przynosiło mu to ulgę i tak zostało synek jak tylko zaczynało boleć go ucho sam zakładał czapkę i prosił o krople więc to musiało pomagać, mój m potwierdził że jak tylko nie założył czapki w wietrzny dzień to zaraz bolały go uszy do dziś jak nawet latem jesteśmy nad morzem i jest wietrznie mój mąż jest w czapce może to tylko "podświadomość" że będzie ból ucha no nie wiem. Lu Mam nadzieję że rozmowy z klientem owocne! Dla wszystkich całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D Ja szybciorem bo mam męża do 15 w domu bo ma urlopik :) więc klikac będę tylko NOCKAMI :o USPRAWIEDLIWIAM się od razu :D u mnie bez zman byłam dzisiaj na progesteronie i odebrałm wyniki poprzednie .Prolaktyna ok .ale progesteron niby w normie ale niski bo 0,55 :( w 10dc. jutro mam wynik dzisiejszego to zobaczymy jaki będzie :D POLA- ja tez mam skóre w salonie i tez juz nigdy więcej bym nie kupiła dla tego w tkaninie szukam :)mi te pierwsze 3 tez własnie się podobają :) wczoraj jeszcze znalazłam fajna kanape w BRW za 1690 zł i do tego fotel i puf. pewnie w tym tyg bedziemy jeździć i załatwiac :) IZA o tak ja tez obstawiam szary :D buziaki dla wszystkich i do wieczorka 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja tylko tak szybciutko bo uciekam do przedszkola, mój synek ma dziś małą imprezkę przyjęcie do "Klubu Wiewiórki" musiał dbać o ząbki i regularnie chodzić do dentysty na kontrole to wszystko udokumentowane jest w legitymacji upoważniającej do członkostwa w klubie - fajnie co nie! zawsze jakaś motywacja. Całuski postaram się odpisać wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOO a jednak nie zeżarło mojego poprzedniego pisania jakie to wkurzające!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×