Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dzien dobry kochane:) kropka no doklanie dzien wczorajszy byl okropny. a dzisiaj poprostu energia mnie rozpiera nad rankiem przed praca male szalenstwa z mezem hihih, tak mi sie jakos zachcialo pralke kupilismy, wyprobowana i muusze powuiedzuiec ze super, zadowolona jestem , zobaczymy kolejne prania, ale mam nadzieje ze z nia juz bedzie dobrze hehe i sie nie zepsuje , mamy 5 lat gwarancji wiec zobaczymy nie martw sie kropka znajdziesz prace ktora cia usatysfakcjonuje, i masz racje jak masz pracowac za ochlapy to lepiej przeczekac troszke i miec to co sie chce mama36 gratulacje dobrych polowow na allegro no moj maz tez za mna murem stoi chocby nie wiem co sie dzialo to zawsze jest za mna:) a ja za nim :) kropka a co u was sie dzieje, napisalas ze u was inna sytuacja, jesli mozna wiedziec, jesli nie chcesz nie musisz pisac kropka ojjjj z tymi zebami ale masz przeboje ,nie dosc ze strata zebow to jeszcze bol i jakies nadzerki iza 33 rodzice super, tato dobrze sie tu czuje i powietrze mu sluzy, taki uciszony troche jest ale byc moze poprostu delekzuje sie widokami i natura. mowilam mu ze ma zostac tu z mama , ale oni jednoglosnie powiedzieli ze starych drzew sie nie przesadza, a ja to bym wolala ich na oku miec tato zadowolony ze przylecial, wnuczka sie cieszy jak nic , mama tez odpedzic sie od malej nie potrafi wiecie , jak tak patrze na rodzicow , to widze ile stracilam chwil z nimi, ale i tio ze dzieki nim jestestem silniejsza i zaradniejsza, za to im bede dziekowac cale zycie na weekend planujemy z mezem zrobic rodzicom niespodzianke, chcemy im uzadzic piekny wieczor z kolacja przy swiecach tylko dla nich dwojga, mala niespodzianka i prezencik im kupilismy 2 bilety dla nich w obie strony do nas na lipiec:) i dla obojga takie fajne cieoplusie buty eskimoski hehehe Evika- gdzie sie zagubilas?? mama- dokladnie kiedy staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Ja jeszcze w piżamie kawusie pije ;) Słonko tak pięknie świeci. Kwiatki powolutku wiosenne startują i już nawet listki widziałam na agreście ;)to oczywiście wczoraj ;0 Iza brawo teraz po bilansie większy luz w pracy. Co do zmywarki to tak zachwalacie że może tez kiedyś się skuszę;) Na razie mamy w domu dwie cudowne żywe zmywarki czyli mój m i ja ;) I właśnie Pola ? Evika? Kropeczko życzę Ci dobrej pracy z całego serducha. Do póki możesz to przebieraj ile się da. U nas to raczej ludzie biorą co jest , nie ma takiego wyboru.... W ogóle wczoraj w tv pokazywali reportaż jak strasznie wzrosty cen wpływają na funkcjonowanie rodzin. I to takich zwykłych , gdzie nawet oboje rodziców pracuje , brakuje im na podstawowe artykuły. Mama36 gratuluje zakupu , ja w spódnicach nie chodzę. A na allegro mam konto kiedyś założyłam ale uwierz nigdy nic nie kupiłam i nawet nie potrafię tam licytować. July udanej lekcji. Mój mały ma angielskie w szkole ja ni w ząb go nie znam. Wczoraj przy zadaniach stwierdziłam że muszę uczyć się razem z nim. Bo bez znajomości tych słówek i zwrotów nie przypilnuje go przy zadaniach dobrze. Maam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziękuje za pełne zachwytu opinie nad łazienką ;) Wszystko przekaże mojemu , niech pęka z dumy he he. Nigdy nawet w snach nie marzyłam o takiej ładnej łazience...;) Po 10 latach męczarni bez ciepłej wody i w obskurnym wnętrzu mamy łazienkę salonową ;) Na fotkach jest wyremontowana część został jeszcze kibel i ta wnęka z pralką to w ogóle nie ruszone jak kiedyś fundusze pozwolą to skończymy. W ogóle żeby prać to z łazienki ciągnę przedłużacz do pralki bo jeszcze tam nie ma zrobionego gniazdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem :) Witaj Iza, Lu , Nuska, July 👄 Kurka u mnie jakis wirus ze szkoły chyba Kinia przyniosła , siedizała rano na kibelku , stan podgoraczkowy i bol głowy wrrrrr U taty z nowosci to to ze dwie strzykawy tej krwi mu siciągli i został jeszcz ejeden skrzep ale to rozcienczyc chcą kroplowkami , mam nadzieje z enie długo wyjdzie kurka. Z nowym szefem sie ugadał , gosc wydaje sie rozumiec sytuacje. Ufam ze jakos s ie ułozy. Iza dieta ... no mysle ze zaczne niedługo. Na pewno Ci powiem , bede potrzebowac wsparcia 👄 July naspikaj sie i wracaj szybko co tam u Ciebie? Lu gratuluje praleczki :) Nuśka normlanie przez Ciebie zachciało mi sie łazienke robic :) Kropeczko trzymam kciuki za prace. Obys szybciunio znalazła :) Mama pokaz kiecusie :P albo opisz , jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - super że z tatą już lepiej :) Nuśka własnie teraz mam się zabrać za pisanie 3 wniosków na rozpoczecie działalnosci i kochana myślę o Twoim nalesnikowym pomyślę :) w naszym województwie teraz ruszyła edycja- 40.000 do wzięcia- warto skorzystać a ja chętnie Ci pomoge :) pomysl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kropka Kochana ja też trzymam kciuki na pewno znajdziesz szybciutko dobrą prace no i te zębole niech już dadzą ci spokój ja również biorę się w garść i idę na kontrolę bo coś tam mnie pobolewa, całuski dla twoich synków. Jeżeli chodzi o "stanie murem" mój mąż na początku również nie widział problemu wszystko próbował tłumaczyć, usprawiedliwiać bo ten mój m to taka dobra dusza ale w końcu i on miał dość. Zmywarka super!!!!! naczynia super czyste-ręczne zmywanie nie daje takiego efektu jak fajnie wrócić z ogrodu do domu i nie widzieć pełnego zlewu tylko wypadają czasami tabletki i chyba musimy wezwać serwis a może u was też tak się zdarza? Iza Lekarz kazał odczekać 3 cykle jesteśmy dopiero po pierwszym ale.......... dziewczyny boję się.........wstyd mi za to że nawet badania odkładam Lu Tak się cieszę że dziś u ciebie tyle energii, kolacja dla rodziców i prezenty-super!!! July Pozdrawiam Nuska Ja na allegro jak ryba w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa Witaj! Dużo zdrówka życzę dla córeczki i taty i super że są jeszcze tacy wyrozumiali pracodawcy. Spódniczka dżinsowa fason-ołówkowa tak mi się marzyła do getrów i balerinek tylko ze balerinek jeszcze nie mam ogólnie muszę wrócić do bardziej luzackiego ubierania co za tym idzie wygodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama - ja wlaśnie zamówiłam na alegro zaproszenia na komunię :) i poluje na garnitur dla Norberta- był śliczny taki jasny ale się spóżniłam :P lu- super niespodzianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska Twój mąż taki zdolniacha może powinien pomyśleć o dodatkowym zajęciu z takimi zdolnościami na pewno miałby wielu klientów. Kochana kiedy zaczynacie z placem zabaw? my mamy tyle pracy w sadzie i ogrodzie że końca nie widać a jeszcze trzeba przebrać tą hałdę drzewa w wybrać odpowiednie deski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ale akcja dzisiaj w pracy, szefunciowi sie zachcialo zmian, wsumie dobrych kazdemu z naszych pracownikow zafundowal prawojazdy na auto Tir kilku ma wiec nie potrzebuje ale kilku sie przyda chlopaki w 7 niebie musze im wnioski napisac i zawiezc do urzedu, bo oni w czasie pracy nie daja rady , ale chlopaki maja szczescie szef nasz dobra dusza jak narazie firma ma super dochody teraz i szef powiedzial ze zainwestuje w chlopakow mi cos napomnial czy bym jakis studiow nie chciala zrobic , ale jak narazie nie planuje mam jedne i mi wystarcza byc moze kiedys jeszcze cos zaczne kusi mnie isc na prawo karne ale musialabym do oslo latac a to odpada nie chce rodzinki czesto zostawiac samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Nie doczytałam więc masz komunijne dziecko, przyjęcie robicie w domu czy w lokalu? Moja siostra uprzedzała mnie żebym pomyślała już o lokalu lub kucharce podobno dwa lata wcześniej trzeba zamawiać-jestem w szoku? Ja dla synka również kupuję dużo rzeczy czasami to takie okazję że szok! np. buciki firmowe adidas za 20 zł + przesyłka -nowe! szkoda mi było wystawiającego bo nie zaznaczył ceny minimalnej no ale ja skorzystałam. Ustawiając wyszukiwarkę w granicach ceny i rozmiaru można szybko znaleźć coś fajnego nawet w opcji "kup teraz" ja również dużo rzeczy sprzedaję więc mam kasę na kolejne zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 🌼 U mnie dzisiaj słonko :D więc jak go gdzies brak to wysyłam :D LU zwłaszcza tobie by te śniegi stopniały wam w końcu :D Co do mojego to prezesunio miło go zaskoczył ( zawsze był z niego kawał skurwysyna) a tu że jesli by tylko chciał wrócić to miejsce na niego czeka i wogle mój M milunio zaskoczony:) Ja po moim już widzę jak on psychicznie odpoczął na samą myśl że odchodzi i ma inną robotę :D A ja mam zagwostkę :o bo na sobotę planuję malowanko i pamietacie jak mówiłam wam o kawałku sciany w fiolecie i własnie teraz się nad nim zastanawiam ....Czy nie zrobić zamiast niego żółtego bananowego :o ta sciana ma być na tle takich mebli : http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40178609 w tym samym kol jest szafa która stoi z boku komody 2 drzwiowa.i ta ściana miał być na tle tych mebli na tej ,na tej ścianie maja wisieć ramy czarne olchowe i złote . Mam np. taką .http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00091967 Czekam na wasze pomysły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu Super szef! Tak się cieszę że masz lepszy humor, córeczka z dziadkami przeszczęśliwa jak ona ich puści do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość july...
Jezdem nazad :) Ale mam lenia od rana - nic mi się nie chce - mój dyro (do zeszłego miesiąca jeszcze mój kierownik) poszedł do prezesa żeby zmienić mi stanowisko i dodać obowiązków - cieszy mnie to bardzo...od tylu lat mam wpisane stanowisko które ma się już nijak do tego co robię na co dzień :-) Mam nadzieję że się uda... A jutro wolne i wyjeżdżamy....jedziemy sobie w góry świętokrzyskie do mojej cioci ukochanej. Właśnie dzowniła przekęta żeby zapytać co jedzę dzieciaki, co lubią, jaką zupę ma ugotować - ależ się przejęła - jest tak miłą osobą - no i moją mamą chrzestną :) A co jeszcze u nas...u Antosia ślad po upadku zaginął, zośka za to jak zwykle cała posiniaczona bo ona to wszystko musi sprawdzić organoleptycznie :) i kłóci się z naszą młodą kocicą - ostatnio pokłóciły sie o kredki - Mania chciała ukraść do zabawy a Zośka nie oddała bez walki i miała szramę od czoła aż po brodę - no mówię Wam - ona powinna być chłopakiem :) a Antek dziewczynką... Nuśka łazienka śliczna - super że taka ładna Wam wyszło i że to wszystko Wy sami - tym bardziej cieszy... Kisa jak tam dzisiaj humorek? handra poszła w siną dal? Kropeczko nie martw się pracą - coś na pewno znajdziesz....kurcze pytałam gdzie zamieszkujesz bo ja szukam kogoś do pracy ale w zielonej górze bądź koszalinie.... mAAm - siostrzenica ma bombowy głos i nie da sobie w kaszę dmuchać - super z niej dziołcha! mama36 - ja też uwielniam allegro - mogłabym siedzieć na nim godzinami...w chwili obecnej poszukuję fotelika dla młodego. Izuniu jak dietka? Ja już całkiem odpuściłam ale i tak widzę że jest lepiej niż było...chociaż codziennie mam kacje na słodycze a do tej pory nie byłam za słodyczami tak bardzo...muszę porobić badania czy aby wszystko w porządalu.. Lu cieszę się że rodzice dotarli - ja mam swoich na miejscu i codziennie się widzę z mamą (a i tak jeszcze do siebie dzwonimy po parę razy nie mówiąc już o weekendach) bo opiekuje mi się zosią jak jestem w pracy - i nie wyobrażam sobie żeby była gdzieś dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam Witaj! Jak tu się wypowiadać przed takim fachowcem- ta po cichutku i nieśmiało: Na tle fioletu jasne meble wyglądają super ale...na tle żółtego koloru ciepłe złote ramy i czarne olchowe będą bardziej widoczne więc chyba pozostaje decyzja co bardziej chcesz wyeksponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROKA- trzymam mocno poślady za rozmowy :D a co do 3 kg to ja mam ich znacznie więcej w zanadrzu :O LU- ale super niespodziankę robicie :) opisz koniecznie jak rodzice zareagowali na nia ;) no i szef godny podziwu :D może jednak skuś sie na to prawo karne :) IZA- widzę że komunijne przygotowania już po wolutku domykasz :) NUSKA- co za biznes naleśnikowy ???pisz bom strasznie ciekawa :D MAMA36- oj kochana nic na siłę ,spokojnie zrobisz sobie badanka i ja wiem ze wszystko bedzie ok i niebawem II krech bedziemy opijać :) A ja wm zapomniałam napisać ż emnie jajniki napierdzielaja i nie wiem czy na owu czy na @ bo w sumie nie wiem kiedy dostane dzisiaj 9 dc:o a w 7dc miałm przezroczysty sluz ale ciągnął się na 7-8 cm:o w piatek mam usg o 13.00 wiec ciekawe czy wogle jakis pęcherzyk się pojawi czy nie no i rano progesteron i prolaktynę robię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July Miłego wypoczynku w górach! Super że u dzieci wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July Gratuluję awansu! mam nadzieję że i większa kaska będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! U mnie znowu niezły młyn w pracy, nawet na kawkę brakuje czasu:( A jeszcze dzisiaj muszę się zwolnić, bo idziemy z Bartuśkiem na szczepienie, oj, będzie krzyku co niemiara:( Lu - ekstra ten Twój szef, podziwiam naprawdę:) Choć ja pewnie zdecydowałabym sie na drugi kierunek studiów, gdyby pracodawca całkowicie pokrył mi koszty:)) Nuska - łazienka pierwsza klasa:) Zdolnego masz mężusia, musze ci przyznać:) Kisa - super, że z tatą już lepiej:) przesyłam dużo zdrówka dla córci:) Iza - te wnioski na rozpoczęcie działalności, które piszesz, są tylko dla osób bezrobotnych? Chyba nie, prawda? Chcę kiedyś spróbować złozyć taki wniosek, jednak w moim regionie chyba narazie brak takich dofinansowań. Znasz się na tym? mAAm - sama nie wiem co Ci poradzić z tym malowankiem, przecież Ty spec jesteś w tych tematach:)) Myślę, że i żółty i fioletowy będzie ładnie się prezentował:), choć fioletowy akcent jakoś ciekawiej mi się widzi:)) mama36 - ja jeśli sprzedaję coś np. na allegro to zawsze wystawiam dana rzecz od 1 zł, nawet jesli są to drogie rzeczy, po prostu wiem, że cena i tak będzie licytowana, a zainteresowanie jest dużo wyższe, niż bym z góry określiła jakaś kwotę. To już sprawdziłam:) kropeczko - współczuję tych przezyć z zębami:( Oby wszystko szybko przeszło, tego ci zycze:) Kochane, ja chyba też skuszę się na dietkę, w zyciu nie byłam na żadnej diecie, nigdy ale już chyba przyszedł i na mnie czas. Zawsze ważyłam 54 - 55 kg to max, a teraz 61 kg :( I źle się z tym czuję:( Po drugiej ciąży jakoś nie mogę zejść z tych dodatkowych kg. P.S. Zamieściłam na blogu nowe zdjęcia:) Jeśli ktoś ma ochotę pooglądać, to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika Witaj! Trzymam kciuki za syneczka na pewno będzie dzielny! Życzę powodzenia w zbijaniu kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- zdrówka dla KINI ❤️ i dla taty ❤️ u mojego szkoła dalej choruje ja tez tylko zerkam by znów czegos nie załapał bo dopiero zaczoł do niej chodzić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA_ ja też życze by szczepienie szybciorem mineło i Bartus nic nie poczuł :)i foteczki juz lukam :D MAMA36 🌼 EVIKA wiecie jak to jest ;0 szewc bez butów chodzi hihii:) mi się ten fiolet marzy tylko mój M jakos bez przekonania jest :o no i boje sie czy mi się szybciorem nie znudzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam Ja ogólnie mam hopla na punkcie fioletowego koloru, mam ciemne włosy i błękitne oczy jasną karnację więc dodatki fioletu do mnie bardzo pasują, mam czapkę szalik torebkę buty... w tym kolorze i w domku też bym chciała ale mój m też ma problem z akceptacją tego koloru na ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem :) własnie oglądałam bratanice w dzień dobry TVN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA 36- no ja chcę własnie taki ciemny fiolet :) ale musze go jakoś urobić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama36 no mala az w 7 niebie jest , wlasnie tego wyjazdu ich sie boje ze mala bedzie mocno tesknila wsumie za kazdym razem tak bylo, tylko ze jak byla mlodsza to nie az tak bardzo bo nierozumiala wszystkiego , a teraz z wiekiem juz wie co i jak zobaczymy a szef dobra dusza nie ma wlasnych dzieci wiec, on taki dla wszystkich dobry chlopakow to jak synow traktuje july gratulacje awansu kochana i powodzenia o urlopik super przynajmniej sobie uzyjecie suuuppperrr co do rodzicow masz super miec ich blisko siebie , ale ja juz tyle lat zyje z dala od nich ze juz sie przyzwyczailam o ile tak mozna to nazwac, jest ciezko ale co oradzic moze jeszcze sie zdecyduja kiedys do nas przeniesc mAAm jasne ze napisze mam nadzieje ze sie uciesza:) z tymi studiami jak pisalam on placi calosc ale dziewczyny kurcze to tyle czasu i non top zdala od rodziny nie przezylabym tego, poszukam moze znajde cos u nas wiec moze akurat, nie zarzekam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam mnie sie nie pytaj , bo Ty moje zdanie i gusta znasz ;) Wiesz co Ci odpowiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam - ja jestem za fioletem :) Mama ja robie komunię w domu- też z wygody chcieliśmy w lokalu- ale komunie sa dzielone parawanami w restauracjach - nie podoba mi się to :( a poza tym mam gości przyjeżnych to i w domu musiałabym cos dobrego mieć :) July- ja trzymam dietę jak na razie i jeszcze zaczęłam ćwiczyć - muszę jakoś wyglądac :P ... a teraz byłam jeszcze na kąpieli siarkowej :P suppppppppppppper Evika piszę wnioski - troszkę się znam :P te o ktorych mówiłam Nuśce są przeznaczone dla osób bezrobotnych , ale sa inne programy dla osób aktywnie zawodowych u nas na razie nie ma naborów :( fajne są dotacje na obszary wiejskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA-hiiih:D znam znam :D to mi powiedz jak mojego przekonać :D choc wiem że jak powiem to on tak zrobi hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście ;) Iza przy niesprzyjającym szczęściu bezrobotną będę od lutego 2012. Widziałam się z moją kierowniczką i radziła mi iść przed końcem wychowawczego porozmawiać z panią prezes o chęci mojego powrotu do pracy.PSS zatrudnia prawie same kobiety i tam jest duża rotacja w ciążach , wychowawczych. Także jest szansa. Co do naleśnikarni to bardzo Ci dziękuje za pamięć kochana i mam nadzieję ze w przyszłości będę mogła skorzystać z Twoich rad ;0 Dla Maam i dla pozostałych ciekawych.... Kiedyś w Krakowie jak byłam koło Kościoła Mariackiego od głównego wejścia na przeciw lewej strony byłam w takim lokalu gdzie sprzedawali tylko naleśniki z różnymi nadzieniami i koktajle owocowe. Tak mały bar , ludzi tam tłumy bo w sumie to nie drogie było , a wygląd i smak np naleśniki z bitą śmietaną i owocami. Ja myślałam jeszcze o dodaniu do tego gofrów. Tylko czy w moim małym miasteczku to się przyjmie...? Jak pytałam o cenę czynszu pod lokal gastronomiczny to ceny z kosmosu 4000 zł za miesiąc!!!Możliwe że są tańsze ja pytałam tylko o jeden. Widziałam też w jednym z marketów na korytarzu taka mała kuchnia i tam kazdy brał sobie talerz i wybierał co chciał potem to szło na wage płacenia i do stolika , ludzi tez tłum , ale to chyba tylko dlatego ze to był duzy market. W ogóle tak od strony logistycznej to nawet nie wiem jak to miało by wyglądać sama na pewno nie byłabym w stanie smażyć naleśniki i obsługiwać. I w ogóle jakie sprzęty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×