Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

kochane ale troszke oposcilam poczytam was dokladnie dzisiaj mam chorobowe, katar kaszel po ostatnim wylocie, corka zdrowa jak rybka a mnie dopadlo chorobsko, kontrakt poszedl swietnie nastepny klijent nasz wiec chociaz jedno z tego dobre kochane co do zdjec sama bardzo bym sie chciala pochwalic jak niewiem, ale rodzice dzieci nie wyrazaja zgody na to sa zdjecia u nas w tutejszej gazecie, ale rodzice na wysylanie zdjec sie nie zgadzaja poza kraj, a ja nie moge zlamac tego zakazu, musze sie liczyc z ich zdaniem szukalam zdjec na ktorych byc moze jestem ja z mezem i corka z otwarcia ale ni , wszystkie sa z dziecmi tak mi przykro kochane ale jak napisalm nie moge sie sprzeciwic zdanaia rodzicow buziale kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ekspresem mój M maluje całae mieszkanie :o więc mam jedne wielki kipisz klikne w nocy 👄 LU tule mocno ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu - jesteś wspaniała młodą osobą - napewno się uda i to już niedługo :D Maam to tak jak my- ma już dość bałaganu a dopiero połowa ... Dziewczyny napisałam już dwa wnioski - jeszcze trzeci kończę ale mi się już ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy gdzie kobitki :) ja dzisiaj nie wiem jak wyrobię wrrrrrrrrrrrrr najpierw 1 spotkanie w kosciele- szukanie dekoracji, później generalna próba Paulinki pożniej 2 spotkanie komunijne i występ Paulinki ... Trzymajcie kciuki ciotki- dzisiaj Paulinka ma turniej- na razie chce chodzić na tańce- pani troszkę się uspokoiła ale szczerze Wam powiem że kobieta chyba przechodzi menopauzę bo starsznie teraz jest nerwowa i rozdrażniona - ale od września mają przejść na wyższy poziom dzieciaki do jej męża - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ale cisza stawiam kawke ja umieram z bolu od@ tabletki zadne nie dzialaja a ja wrecz z bolu wymiotuje, okropnosc, co miesiac to samo juz mam dosc, ide sie kochane polozyc troche pozdrawiam i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu- kochana odpoczywaj- mi przy takich mocnych bólach pomaga goraca herbata z wódką - ochydne ale pomaga ... Nie ma nikogo ale i tak się pochwałe- waga 65 :) żeby tak piątkę zobaczyć z przodu :P tak 58 to by było super ale i tak jestem bardzo zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ Iza Gratulacje!! I oczywiscie trzymam kciuki za Paulinke! Ja diete zaczynam od poniedziałku :D , a dzisiaj głowa mnie boli ojjjjj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kisa trzymam kciuki za dietkie Iza gratuluje wagi ja to bym chciała troche przytyc z checia wzieła bym pare kilo lu ja tem mam bolece @ i obfite u nas znowu chorobowo mało od wtorku temperatura i biegunka niewiem czy na zeby czy jelitówka juz mam dosc jesc niechce pic tez podaje picie strzykawka na siłe byłam u lekarza to mówiła ze jak sie niepoprawi to do szpitala na nawadnianie mysle ze mnie ominie dzis jeszcze niezrobiła ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet ulezec nie umiem boli jak cholera , bole mam silniejsze niz porodowe parte okropnosc kochane wszystkiego juz probowalam , a na dodtaek jeszcze chora jestem , wszystko mi sie tak na raz zlozylo, ah szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Iza Trzymam kciuki z całych sił za Paulinkę, córeczka będzie ubrana w sukienkę czy albe? Maam Więc malowanie na całego! fajnie na powitanie wiosny zmienić "szaty" mieszkania. Lu Kochana trzymaj się! idziemy łeb w łeb ja również od wczoraj mam @ dużo zdrówka! Kisa Powodzenia na diecie! Aneta Dużo zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. U nas tak sobie - wczoraj o 1 w nocy wylądowałam z antkiem na ostrym dyżurze bo nagle zaczął mi się dusić - diagnoza - ostre zapalenie krtani i gardła - antybiotyk. W szoku jestem że w przeciągu dwóch godzin tak go wzięło - nie miał żadnych objawów, zero kaszlu, nic... Na szczęście zosia zdrowa - a ostatnio to na wciąż miała jakieś drobne infekcje. Ostatni weekend super rodzinny - byliśmy u mojej chrzestenj w górach świętokrzyskich i w parku jurajskim w Bałtowie - było zaje....fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - będe Ci kibicować :) Anetka zdrówka dla misia ... kilogramy oddam chętnie :) Mama u nas mają alby - takie proste ale urocze :D jutro jedziemy po wianek, buty i rękawiczki :) Lu spróbuj herbatki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July :) ale Antka wzięło rany... Park napewno fajny dużo słyszałam i chętnie wybraąłbym się z dzieciaczkami :) może na weekend na wakacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
july ojej kochana wspolczuje pwenie nerwy masz niesamowita herbatjki probowalam nic nie pomaga , wsumie nic nie pomaga mam specjalne tabletki na menstruacje ale szczerze o du....pe do roztrzaskac nic nie pomagaja i tramal takze nic , chyba padne dzisiaj jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dziś z takim pytaniem jesteście zazdrosne o swojego m ? U mnie smutno bo mam ciche dni z mężem, a wszystko przez: Byłam u mojego m w pracy, poszłam razem z synkiem bo wcześniej odebrałam go z przedszkola i tak umówiłam się z m że poczekamy na niego i razem wrócimy do domu, po wejściu do pokoju męża mały oczywiście do kompa męża a ja rozmawiałam z koleżanką męża która ma córeczkę w tej samej grupie z naszym synkiem w trakcie rozmowy inna koleżanka męża cały czas była obok męża i coś tam zagadywała do męża ja oczywiście nie zwróciłam uwagi na to do momentu jak koleżanka z którą rozmawiałam uśmiechnęła się i pokazała na tą dziewczynę przy moim mężu wtedy zauważyłam że rzeczywiście nic konkretnego nie potrzebuje od m tym bardziej synek coś tam cały czas chce od męża a ta odwraca uwagę, niby nic się nie stało w domu powiedziałam mężowi że było mi głupio że ktoś zwraca mi uwagę na koleżankę "adoratorkę" a mój m stwierdził że przesadzam i jak ja mogę coś sugerować normalnie mnie zaskoczył taką reakcją rozkręciła się poważna rozmowa a teraz ciche dni...............co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam36 no ja tez o swojego jestem zazdrosna ale to normalne tylko jeszcze nigdy nawet malutkiego powodu do zazdrosci mi nie dal , wszystkie znajome mowia ze on we mnie wpatrzony jak w obrazek i ze nawet jak niewiadomo jaka lala by podeszla to on zawsze ze ma piekna zone i dziecko i on nie z takich a w dodatku ma przepiekne blekitne oczy i wiem ze wiele kobiet mu mowilo ze ma sliczne oczka, wiele znajomych wiec to jest ok , ale raz na spotkaniu z przyjaciolmi byla jakas nowa osoba i mowi do mojego meza ze w takich oczach nie idzie sie nie zakochac , a moj maz do niej to sie zakochuj i cierp bo te oczy juz maja wlascicielke, i uwazaj bo zona potrafi walczyc hehehe kochana nie martw sie maz napewno na inna nie spojzy majac taki skarb jak ty przy sobie porozmawiajcie jeszcze raz na spokojnie powiedz mu o swoich obawach i napewno bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu Ja bym nie zwróciła uwagi tylko te uśmiechy koleżanki męża mnie zastanawiają to dziwne jak ktoś pokazuję w stronę męża, mój m tłumaczy to tym że nic nie poradzi jak inna dziewczyna tak się zachowuję ale mnie zabolało że tak zareagował przecież mam prawo mówić że coś mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ja jestem okropnie zazdrosna o mojego męża - pisałam wam ostatnio ... podono to świadczy o niskiej samoocenie - dlatego muszę z tym walczyć :P Ale szczerze Ci powiem że to my kobiety jesteśmy gorsze wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama36 jasne ze masz prawo i mow nie ukrywaj swoich uczuc i wlasnie usiadz z nim i powiedz mu jak jest , ze jest ci przykro, i ze to inne osoby takze zauwazyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza No to muszę nad sobą popracować ja ogólne od jakiegoś czasu jestem tak emocjonalnie "rozwalona" smutna, załamana...........więc dużo pracy mnie czeka Lu wiesz kochana tym razem poczekam co mój mąż mi zaproponuję, wczoraj byłam w domu bo @ też dała mi popalić i noc po kłótni z m ciężka ale mój mąż nie zareagował na to więc czekam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama cięzkie chwilę za Tobą kochana- porozmawiaj na spokojnie z mężem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ta pogoda, gdyby było ciepło poszłabym do mojego ogrodu skopać trochę ziemi wsadzić troszkę kwiatów, zmęczyć się tak pracą fizyczną żeby zasnąć bez problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja Was całuje wszystkie 👄 i teskno mi do Was BARDZO ❤️ ....ale jak na razie to wszystko w biegu ....ale od poniedziałku jestem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się:) Wstałam o 7 15 wyprawilam dziecie do szkoły,potem do miasta po dowod rejsstracyjny auta,szybkie zakupy,sprzatanie,obiad na piecu, zjem,zostawie młodemu jeszcze cieply bo on o 14 15 konczy a ja o 14 jadę na dyżur do rana. O 19 przyjedzie moj brat i bedzie u nas spał by młodemu nie było straszno samemu w nocy a nasz tatuncio pojechal sobie juz w srodę z kolezkami konczyc sezon narciarski;) Puscilam go,coz mialam zrobic..;) mama- nie warto sie nie odzywac,szkoda czasu i zdrowia.Pogadajcie dzis spokojnie:) Trzymam kciuki:) Lu- zawsze 2-1- dzien przed @ mozna wziac Ibuprom lub aspiryne,to złagodzi ci objawy kiedy @ nadejdzie,.Ale warunek- wyczuc ją i uprzedzic 1-2 dni. Mi pyralgina bardzo pomagała. Teraz nospa ale 80mg tez dobrze robi. Iza- ale masz szał, do maja juz tuz tuz,potem bedzie wielki luzik:) Trzymam kciuki za Paulinkę:) W poniedziałek bede u swego gina. mAAm- ten progesteron wg mnie o niczym nie swiadczy. Jak juz chcesz oznaczac go to 6-7 dzien po monitorowanej owulacji, inaczej bez sensu. Domek na wiosnę pikny bedzie:) miłego malowania:) aneta:) jak mala? july- Antos lepiej?,kisa:) Miłego dnia kochane:) Evika- a ty gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U nas wszystko dobrze, dzieciaki zdrowe, uśmiechnięte i to najważniesze:) W weekend troszkę zaszaleliśmy z zakupami, zrobiłam ogromne czystki w szafach, no i trzeba było je troszkę uzupełnić:) Teraz mam doła, nie z braku pustej szafy ale doła finansowego, że tyle wydałam...:( Ech, te baby..... U nas okropnie zimno, dziś rano skrobałam szyby, był mróz:( Niby słoneczko świeci ale wiatr silny, wieje dosłownie lodem, ludzie jeszcze w zimowych kurtkach chodzą, szok,na jakiejś Antarktydzie mieszkam czy co:( Zakupiłam nowe tła fotograficzne i w weekend odbyło się wielkie testowanie:) Kilka najnowszych zdjęć z tej sesyjki zamieściłam na blogu, więc zapraszam:) Acha, no i jeśli silna wola i mocne postanowienie mnie nie opuści to od jutra zaczynam dietkę, dosyć tego obżarstwa:( Pytacie o zazdrość względem męża. Hm, mój nie daje mi powodów do zazdrości, więc pewnie jest mi łatwiej, ale jak czasem sobie pomyślę, co by było, gdyby jednak takie powody się pojawiły, to tak jak Wy - zazdrość byłaby bardzo silna:) Wydaje mi się, że to naturalne uczucie w związku prawda? Pola - czekam z niecierpliwością na wieści od gina:) mAAm - oglądałam wczoraj X-factor i jestem pod wrażeniem:))) Ty już wiesz dlaczego:)))) Mama - rozmawiałaś z mężem, na spokojnie, bez nerwów, wiem, że czasem to bardzo trudne, ale warto przecież spróbować. szkoda zycia na kłótnie:) Lu - jak dzisiaj się czujesz? Mam nadzieję, ze już jest lepiej po środkach przeciwbólowych:) July - jak Antoś sie czuje????? Mam nadzieję że Zosia zdrowiutka:) Anetka - napisz jak u Ciebie, przeszły biegunka u małej? kisa, iza, kropka, nuska:))) co u Was dobrego kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika :) kawka ja zawsze pyszna :D Trzymam kciuki za dietkę ale Ty przecież Evika szczuplutka jesteś :) Siedzę i czekam na biegłego - żeby był już piątek :P A mi sie zakupy wczorajsze nie udały- kupiłysmy tylko wianek - no nic musimy wybrać się jeszcze raz :) Maam - boskkkkkkkkkkkkkkko ale głos :D Pola czekmy na wieści :) Mama i jak atmosfera ? Nuśka :) Kisa dzisiaj pierwszy dzień Twojej diety :) July :) Lu jak dzisiaj się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×