Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Gość Ile razy trza powtarzać
nie do ciebie było to się nie wtrącaj plastusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już pisałam SZKODA KLAWIATURY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu- kochana olej bo szkoda twoich nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywam z odsieczą :) Lu, Maam , ignorujemy!!! To naprawde działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- no ciebie tu dzisiaj brakowało ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przybywam z pomocą:) Napiszę jedno słowo: Dziewczyny: TOTALNA IGNORANCJA bleeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- gotowa do wyjazdu ? i jak Tusia wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ❤️...jak niunio lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blachara nie wypowiadaj się
już bo głupio wyczytywać ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja juz nie daje rady, kobieta kobiecie potrafi zalezc za skore, i te teksty dotyczace czegos na czym wogole sie nie znaja tak jak napisalas szkoda klawiatury Kochane ja mam taki nawal w pracy ze nie wiem gdzie mam rece wlozyc zamowienie za zamowieniem itd staram sie nie myslec ale nie da sie maz pisze slodkie smsy zebym tylko nie myslala, wiem ze jemu jest tez ciezko tak samo jak mi wspieramy sie nawzajem zwlaszcza ze juz nie jedno razem przeszklismy i jestem naprawde szczesciara majac takiego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w weekend mamy z dziecmi z projektu wyjazd 20 km od nas w piekne gory, mam nadzieje ze pogoda nam dopisze, dzisiaj jest pieinie 27 stopni, az zadziwiajace u nas ale dobrze dla Emmy zabieramy ja po pracy na plaze wykapac sie i pospacerowac , muszelki pozbierac ona to uwielbia no i zapewne wielki zamek zbuduja z tatusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka,Evika,Maam,Nuska,Kisa,July Pola,Iza,Magdalena,Aneta Kochane dziekuje wam bardzo , ze jestescie :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu - ❤️ ❤️ ❤️ mAAm -tak niunio lepiej zdecydowanie, więc tylko się cieszyć:))) Lu -ale przyjemnie cieplutko u Was super:) Ja też dzisiaj pracuję pod presją czasu, szok, dopiero zrobiłam sobie przerwę na kawkę i sucharka:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dośka123
KOBIETY- ja nie piszę tu na forum ale bardzo często was podczytuję ale to co przeczytałam dzisiaj.... dzieciakiem pomarańczowym się nie przejmujcie bo fajne kobitki z was ktoś kto pisze cyt.blachara....to dorosłą kobietą nie jest zawsze możecie zgłosić ją do usunięcia :) pozdrawiam wszystkie i piszcie bo bosko was się podczytuje :) DO LJUHAJMKI-czytałam twoją historię i łza mi się w oku kręciła miałam podobnie jak ty :( ale teraz jestem mamą bliźniaków więc bozia mnie podwójnie wynagrodziła :) mocno ci kibicuję więc się nie poddawaj :)dobrze że masz wsparcie bliskich i tych fajnych kobitek z forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem taka jakas dzisiaj bez sił , szok nic mi si eie chce , goraco mi i najlkepiej drzemła bym się. Co do wyjazdu. raju zaczynam panikowac , nic jeszc enie gotowe , nie wsyztsko kupione , dopisuję tylko na kartce coraz to nowsze rzcy do załatwienia. nie wime kiedy na wsyztsko znaleźc czas. Tuśka narazie ok i oby tak zostało , za to starsza cos wczoraj znowu gorączka. Tylko na basen pojdzie od razu tak jakos reaguje. Ach. Jutro ide jej badania zrobic rano. Mało tego wyleciała jej wczoraj blomba z mleczka :( ale ide dzisiaj jej to naprawic ( znowu kasa :() a tyle mi jej teraz potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaadaaaam stronka mi sie na pocieszenie trafiła :D Dośka ❤️ :) miło nam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- super że ninio lepiej bo dość już tego chorowania już swoje wycierpiał :)a jak konkurs masz już jakieś wieści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doska123 dziekuje tobie takze, ale masz szczescie i to podwojne pieknie dolacz do nas jak masz ochote 1 rada zaczernij sie bo zapewne beda sie podszywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa nie denerwuj sie najlepiej wszystko na spokojnie wiem ze latwo mowic ale w nerwach wiecej sie pomija i zapomina a z basenem to tak jest ze czesto sie cos lapie tyle ludzi sie przewija , ze o chorobe nie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- no wyjazd juz macie tuz tuż :D siostra pewnie już się doczekac nie może :D zobaczysz jak będzie super :) A kinie moż eboli od tego chloru bo zawsze człowiek taki padniety po basenie :) DOŚKA- dziękuję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane młody już jest uciekam mu papu robić👄 POLA- zaciskam mocno poślady ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normlanie pomyslałam ze moze to alergia na chlor ... ale czyzby ? Sama nie wiem zawsze jeszcz ejakis objaw towwarzyszy: bol gardła , czy głowy , ale wczoraj nic tylko goraczka ( nie wysoka ) i zadnych innych objawów. Sama juz nie wiem. Ostatnio chorowała 2 tyg. temu przez ten cza snie puszczałam na basen , wczoraj wróciła na kurs i zonk , znowu to samo wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Maam Tak siostra tez sie cieszy juz. Rodzice moi lecą juz teraz poniedizałek, my za tydzien. ale czas leci .... stresssssssssss oj pomarudze Wam tu jeszcze oj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka ale wyzej byki walnełam jak pisałam drugi post sorrrry plomba oczywiscie miała byc a nie blomba ech ale wymysliłam hihiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa jak masz jeszcze jakies pytania dotyczace lotu to wal smialo pomoge przynajmniej nie bede myslala tyle o wszystkim a w glowie mam tylko jedno i do tego koszmary nie wiem jak dlugo to jeszcze potrwa czasem az boje sie zasypiac specjalnie wymyslam sobie jakies zajecia byleby tylko nie polozyc sie spac.... czesto budze sie po 3 , 4 razy w nocy i rycze ....... wiem ze z czasem minie ale jest ciezko jak niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu na pewno jeszcz ebede pytac , bo pewnie mi sie poprzypomina wiele. Zastanawiam sie nad wwózkiem czy brac go w ogóle . ( taka laske składaną) Dalej nie wiem czy do picia i jedzenia moge dla dzieci cos brac , tyle sie naczytałąm ze juz nie wiem sama. Normlanie wszystkiego sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja obecna ignorujemy pomaranczowe tak jak wczesniej zesmy uzgadniały na nk Lu jestesmy z tobą i niczym sie nie przejmuj bo dzieci piszą tylko takie teksty:) buziaki dla wszystkich dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kochane nie mogłam dziś pisać bo w pracy telefon za telefonem ale doczytałam, super dziewczyny reagujecie na nieproszonych gości tak trzymać! Lu Witaj kochana tak się cieszę że jesteś z nami, straciłyśmy nasze kruszynki ale musimy być dzielne i wiesz co tak myślę, a może te nasze aniołki spotkały się w niebie,mój aniołek troszkę starszy więc zaopiekował się twoim aniołkiem. Nuska Fajnie że babcia będzie miała zajętą głowę amorami wtedy nie będzie miała czasu na chorowanie i "wymyślanie". Evika Super że u synka poprawa i córeczka lepiej się czuje, trzymam kciuki za dietkę tylko czy 54 to nie przesada!!!! chudzinka będziesz Maam Super " ochrzan" dla pomarańczowej Kisa Dużo zdrówka!!! samo wesele bliskiej osoby to przeżycie a tobie dochodzi jeszcze tak długa podróż i przygotowania ale tak dzielna dziewczyna poradzi sobie, ja trzymam kciuki. Iza Tort pyszny i super że uroczystość udana. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CÓRECZKI!!!!!!!!!!!!!! Fajnie ma Paulinka,dwie uroczystości więc prezentów pewnie dużo! Pola Więc przeprowadzka lada moment, jak już kuchnia będzie można mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dośka123
KOBIETY- ja nie piszę tu na forum ale bardzo często was podczytuję ale to co przeczytałam dzisiaj.... dzieciakiem pomarańczowym się nie przejmujcie bo fajne kobitki z was ktoś kto pisze cyt.blachara....to dorosłą kobietą nie jest zawsze możecie zgłosić ją do usunięcia pozdrawiam wszystkie i piszcie bo bosko was się podczytuje DO LJUHAJMKI-czytałam twoją historię i łza mi się w oku kręciła miałam podobnie jak ty ale teraz jestem mamą bliźniaków więc bozia mnie podwójnie wynagrodziła mocno ci kibicuję więc się nie poddawaj dobrze że masz wsparcie bliskich i tych fajnych kobitek z forum KOBIETY- ja nie piszę tu na forum ale bardzo często was podczytuję ale to co przeczytałam dzisiaj.... dzieciakiem pomarańczowym się nie przejmujcie bo fajne kobitki z was ktoś kto pisze cyt.blachara....to dorosłą kobietą nie jest zawsze możecie zgłosić ją do usunięcia pozdrawiam wszystkie i piszcie bo bosko was się podczytuje DO LJUHAJMKI-czytałam twoją historię i łza mi się w oku kręciła miałam podobnie jak ty ale teraz jestem mamą bliźniaków więc bozia mnie podwójnie wynagrodziła mocno ci kibicuję więc się nie poddawaj dobrze że masz wsparcie bliskich i tych fajnych kobitek z forum KOBIETY- ja nie piszę tu na forum ale bardzo często was podczytuję ale to co przeczytałam dzisiaj.... dzieciakiem pomarańczowym się nie przejmujcie bo fajne kobitki z was ktoś kto pisze cyt.blachara....to dorosłą kobietą nie jest zawsze możecie zgłosić ją do usunięcia pozdrawiam wszystkie i piszcie bo bosko was się podczytuje DO LJUHAJMKI-czytałam twoją historię i łza mi się w oku kręciła miałam podobnie jak ty ale teraz jestem mamą bliźniaków więc bozia mnie podwójnie wynagrodziła mocno ci kibicuję więc się nie poddawaj dobrze że masz wsparcie bliskich i tych fajnych kobitek z forum KOBIETY- ja nie piszę tu na forum ale bardzo często was podczytuję ale to co przeczytałam dzisiaj.... dzieciakiem pomarańczowym się nie przejmujcie bo fajne kobitki z was ktoś kto pisze cyt.blachara....to dorosłą kobietą nie jest zawsze możecie zgłosić ją do usunięcia pozdrawiam wszystkie i piszcie bo bosko was się podczytuje DO LJUHAJMKI-czytałam twoją historię i łza mi się w oku kręciła miałam podobnie jak ty ale teraz jestem mamą bliźniaków więc bozia mnie podwójnie wynagrodziła mocno ci kibicuję więc się nie poddawaj dobrze że masz wsparcie bliskich i tych fajnych kobitek z forum KOBIETY- ja nie piszę tu na forum ale bardzo często was podczytuję ale to co przeczytałam dzisiaj.... dzieciakiem pomarańczowym się nie przejmujcie bo fajne kobitki z was ktoś kto pisze cyt.blachara....to dorosłą kobietą nie jest zawsze możecie zgłosić ją do usunięcia pozdrawiam wszystkie i piszcie bo bosko was się podczytuje DO LJUHAJMKI-czytałam twoją historię i łza mi się w oku kręciła miałam podobnie jak ty ale teraz jestem mamą bliźniaków więc bozia mnie podwójnie wynagrodziła mocno ci kibicuję więc się nie poddawaj dobrze że masz wsparcie bliskich i tych fajnych kobitek z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×