Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

kawka :) Super że piątek...jutro impreza paulinki a wniedzielę idziemy z misiami na teatrzyk :) A wczoraj na szczepieniu ... Biedny Norbert dostał 3 szczepienia ale tylko troszkę płakał... Paulina koniecznie chciała dostać szczepionke żeby jej blizna została na przedramieniu - takie jak my mamy :P bo wtedy będzie juz kobietą :D ale teraz juz nie ma takich paskudnych szczepionek. Idę robic napis na urodziny :) PISAĆ PISAĆ PISAĆ ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kawkę się piszę LU-❤️ Iza- życzę milej zabawy, dzieci napewno będą wniebowzięte :) Dzisiaj przyjeżdżają do mnie rodzice i zabierają Adasia na weekend... wiec mam częściowo luz. Mój M ma dzisiaj wykłady więc też wróci później chociaż nie pamiętam czy dzisiaj czasem nie miał zrobić jakiegoś kolokwium to i by wrócił wcześniej :). Tak czy inaczej zostaję z Olusiem sama bo nawet jak m skończy wcześniej to i tak wątpię, że wróci przed 18-tą :) Obiad mam z głowy tylko pomysłu nie mam, co na kolacje swojemu zrobić bo ja przecież żrę białko. Jeżeli chodzi o moje odchudzanko to jak na początku mi zeszło tak teraz stoi a przecież dzisiaj ostatni dzień pierwszej fazy. Trochę mnie to zastanawia. Na pocieszenie kupiłam serek homogenizowany i zrobię sobie dietetyczne lody :D Zastanawiam się jak to będzie na chrzcinach bo przecież nie podaruję tortu, a potem jeszcze 2-go lipca mam wesele...ciężkie to dla mnie czasy :D A ja tak kocham jeść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w niedzielne przedpoludnie moje robaki sa na dworze u sasiada skakaja sobie na trampolinie hehehe faceci maja lepszy ubaw niz dzieciaki ja mam chwilke wiec pisze u nas jutro wolne swieto narodowe hurra odpoczniemy sobie wiecej pozdrawiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane i znowu poniedziałek... ale za to pogoda u mnie śliczna :) Już myślę o wakacjach :) Impreza suppppppppppper - dziewczynki zadowolone :) Teatrzyk też fajny, tylko po pół godzinie Norbertowi się znudził, tylko smok na końcu wzbudził zainteresowanie :D DZIEWCZYNY PISAĆ !!!!!!!!! MUSIMY WTRWAĆ DO WSZYSTKICH II KRESEK ............ Pola co u Ciebie- bo czekamy... Maam teściowa niech w końcu Ciebie odda :) Evika jak dzieciaczki ? Jak sobie radzicie z nocnikiem - dalej tak super ? Nuśka złaż z trampoliny i pisz :P Kisa - usprawiedliwienie sie kończy :P czekamy Kropka..... Mama ........ July.......... LU.... Nike jak dietka ? ja znowu wracam do proteinek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) U nas 13 na całego mój M pierwszy raz zaspał do pracy. Miał na 7 a o tej godzinie dopiero się obudziliśmy, poszedł na 8 ;) W czwartek auto nam się zepsuło. Rura od przedniego tłumnika urwała się i zostaliśmy bez auta. Dzisiaj idę na konsultacje z mechanikiem na kiedy mogło by być naprawione i za ile w ogóle. Mój zrobił by to sam tylko tam było coś wcześniej kombinowane i nie można tak po-prostu wykręcić tylko trzeba spawać. Bieda bez samochodu. Ja w wózku to z miasta dużo zakupów nie przywiozę.Na rowerze mój M tez po trochu.A jeszcze babci zakupy trzeba robić. A tak to odliczamy dni do wakacji. Iza super ze imprezka udana.Napisz czy coś skorzystałaś z moim pomysłów. Pola Ty juz pewnie w nowym domku albo na dniach. Pisz co tam u Ciebie. Maam normalnie co za komitywa z teściową....... Evika rozstrzygnięcie konkursu juz było? Kisa czekamy na gorącą amerykańską relacje. Anetka czytasz nas jeszcze. Magdalenka.? Kropka przepracowywać się nie jest dobrze i czasem coś skrobnij do nas. Mama36 ??? Nike? Lju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie odnoszę wrażenie , ze topik nam się sypie ;( Nie pamiętam jak w zeszłe lato było, ale takich strasznych przestojów to raczej nie było. Dziewczyny pełna mobilizacja. Maam jesteś wzywana chyba z 20 raz do tablicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka masz rację... dziewczyny brać się w garść ....szkoda ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane witajcie swiatecznym poniedzialkiem my mamy wolne wszystko pozamykane i woooolne od pracy moje lobuzy jeszcze spia wczoraj do pozna balowali na dworze z sasiadami hehehe dzieciaki mialy ubaw na trampolinie ale chyba wiekszy mieli faceci hehehe przyszli zmachani jak niewiem padneli odrazu i do tej pory spia nie bede ich budzic niech sobie odbija wczorajsze heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem głoda- musze po jakieś proteinki skoczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniła niania - Norbert znowu ma kleszcza...prze cholerstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anexxis
Kochane kobietki, czy Wy tutaj piszecie wszystkie z przyzwyczajenia czy któraś dala stara się o drugie dziecko? Ciekawi mnie ten problem, dlatego pozwoliłam sobie napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anex... sama widzisz trafiłaś na przerwe :( ale dziewczyny się jeszcze staraja a piszemy z sympatii do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy sie staramy a ze tak dlugo to trwa to juz nie nasza wina hehehe:) wkoncu nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham, tęsknię ❤️ wszystko u mnie ok mam problem z netem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka :) Maam walcz z netem bo nam Ciebie brakuje :) HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.... pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek kawuche stawiam no po dlugim lenistwie czas pracy buuuuuuu ale dosc leniuchowania dzisiaj popoludniu po pracy wszyscy rodzice ida do przedszkola dzieciaczki przygotowaly dla rodzicow niespodzianke o niczym nie wiemy panie tylko nam powiedzialy ze stawiennictwo obowiazkowe :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)):):):):):):):):) mAAm wracaj do nas szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza wlasnie sie zastanawiamy co to moze byc bo zadnej okazji wsumie nie ma ani nie bylo a panie przeszkolanki nic nie powiedzialy trzymaja niespodzianke w naprawde wielkiej tajemnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki na kawusię się piszę :) U mnie weekend bardzo fajny w sobotę podrzuciliśmy dzieciaczki rodzicom i pojechaliśmy sobie na obiad do Lublina potem do kina. Mój M zechciał się zrehabilitować za urodziny i w restauracji wręczył mi złoty naszyjnik. Fajnie to w ogóle wyszło bo schował mi do torebki i chciał dać na koniec, ale pech chciał, że musiał do toalety a jak siedzę sama zawsze szukam telefonu i natknęłam się na pudełeczko z kokardką na której widniał napis Apart :). Miałam udać, że nie widziałam ale jak tylko wrócił z ubikacji domyślił się, bo miałam uśmiech jak na budyniu :P Potem poszliśmy sobie do kina na film "Beat the World" bo ja uwielbiam filmy muzyczne zwłaszcza o tańcu :) Zrobiliśmy zakupy, kupiliśmy sobie mikrofalę bo nasza nam się zepsuła i mieliśmy pożyczoną od rodziców a potem wróciliśmy do rodziców zostaliśmy do niedzieli. W Poniedziałek wróciłam na wieś bo nasz blok ocieplają i ściągali azbest więc ulotniłam się aby dzieci nie wdychały tego paskudztwa i wieczorkiem wróciłam. I dzisiaj jestem i mogę znowu cosiek wam naklikać :D Iza- co z dietką? Narazie waga mi stanęła jak zeszło mi w pierwszej fazie 2kg tak stoi a jutro ostatni dzień protal +warzywa i znowu zame proteinki :), ale jestem twarda, przynajmniej staram się być, najgorzej było w restauracji :) Podejrzewam, że kucharze to klęli mnie na całego :) Zamówiłam sobie gotowaną pierś z kurczaka z grillowanymi warzywami i gotowaną fasolą. Oczywiście ustalając danie dla siebie podkreśliłam, że nie chcę żadnego oleju ani innego tłuszczu to oni mi przynieśli warzywa grillowane natłuszczone. Powiedziałam, że nie będę tego jadła i kelner odniósł moje danie i za jakiś czas przyniósł takie jak chciałam...Ach serce mi się krajało jak patrzyłam na danie mojego m (rydze w masełku z czosnkiem i grzankami na przystawkę, a potem jeszcze polędwiczki w sosie beszamelowym z plackami ziemniaczanymi i warzywami)..hmmmm. Muszę dać radę.... Wyzwaniem też był pobyt u rodziców bo mój tata wiecznie mnie krytykuje za odchudzanie, uważa, że mam męża dzieci i mam prawo być grubsza niż przed dziećmi :) Niestety zapomina, że jego córcia jest perfekcjonistką :( Lu- to sobie w poniedziałek odpoczęłaś prawda??? A teraz jeszcze będzie niespodzianka przygotowana przez dzieciaczki...suuuper :) Daj znać jak było koniecznie :) mAAm- walcz z tym netem i wracaj do nas, bo nam Ciebie tu brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike ... widzisz jakie masz szczęscie u boku :D Co do diety to ja chudłam tylko na samym białku - białko+warzywa waga też mi stała- wytrzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza -a co robiłaś jak wypadała jakaś okoliczność rodzinna bo 26-go robimy chrzciny Olusiowi i akurat mi wypada pierwszy dzień protal + warzywa. No ale wiadomo ja będę gospodynią więc głupio nie jeść obiadu, który podam gościom, potem szkoda nie spróbować tortu. Jak Ty robiłaś w podobnych sytuacjach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike- bez szaleństwa :P możesz zjeść kawałek tortu, uważaj tylko na pieczywo i ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki................. kawka ......HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Iza Dzięki za pyszną kawkę, kochana doczytałam i wielki BUZIAK za cierpliwe stawianie każdego dnia kawki i wywoływanie nas do tablicy. Całuski dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewzynki Kawka pyyyyyychotka :) Witam się z wami i uciekam bo mi mały coś wyciszyć się nie może a to czas drzemki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam melduje sie nie napisze za duzo bo praca mnie goni mam tyle zlecen ze nawet do wc nie mam czasu buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka :) Kochane ale mam lenia.......... pogoda taka śliczna - chyba dzisiaj pojade do naszego drugiego oddziału na ploty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×