Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, ze będzie dziewczynka i tak myślę o mojej kruszynce jak o niej, cóż zobaczymy grunt aby było zdrowe. Gin powiedział, że 14 listopada zrobi mi USG genetyczne i może wtedy się dowiem, trochę wcześnie ale jak będę miała szczęście i dzidzia sie dobrze ułoży to będzie widać bo sprzęt ma dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki - jestem i ja.... Jutro mam urodzinki i właśnie przed momentem otrzymałam najlepszy prezent pod słońcem: II :-) Wciąż nie mogę wyjść z szoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko będzie dobrze zobaczysz, ja też nie wierzyłam a tu proszę 3 miesiąc powolutku dobiega końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jofika nie przejmuj sie teraz ciesz sie i dbaj o siebie i twoje dziecko :):):):):) mAAm teraz twoja kolej gdzie sie podziewasz :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOFIKA KOCHANA GRATULUJĘ TOBIE Z CAŁEGO SERCA, WPISUJ SIĘ SZYBKO W TABELKĘ WYŻEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJĘ CI DWÓCH KRESECZEK, CUDOWNY PREZENT SOBIE SPRAWIŁAŚ NA URODZINKI!!!!!!! KOCHANA GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WPISUJ SIĘ DO TABELKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ode mnie Gorące Gratulacje Jofika Ale super!!!!! Jest nas juz 4ry jupi jupi! czekamy na nastepne ❤️ Ale wspaniała wiadomosc dzisiaj!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOFIKA❤️ JOFIKA❤️ JOFIKA❤️ JOFIKA❤️ GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERDUCHA❤️ BARDZO SIE CIESZĘ ŻE SIĘ UDALO I ŻE TABELA NAM SIE ZAPEŁNIA BO JUZ WATPIŁAM CZY SIE TOPIK W JAKIEŚ FATUM NIE ZAMIENIŁ :D:D:D DZIEWCZYNKI A JA MAM DOBRY HUMOR MOZE TO GŁUPIE ALE MAM @:D I CIESZE SIĘ BO BĘDĘ MOGŁA SIE STARAC JAK mi sie kończy to uciekam do gina bo dzwoniłam do niej i powiedziała że cykl moze trwac do 43 dni i wtedy jest ok ale jak dłuzej to trzeba sie martwic mi sie spóźnial 8 dni:) pierwsze 2 dni to było marnie ale dzisiaj to :D jest tak jak powinno :D Przepraszam was że sie nie odzywałam ale mialam nieciekawie i juz sie ustabilizowało pisałam wam wczesniej :) ANIA- to jak ty to i ja hihiihihihihihihihi:D wszystkie dziewczynki gorace buziolki dla was 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA- a jak by mogło być inaczej przeciesz jak ty to i ha :D:D:D tez się ciesze ze dostałam bo juz pietra miałam że cos ze mna nie tak :)nie wiem teraz co sobie w tabelkę wpisac bo nie wiem czy mi sie ten cykl nie wydłuzył bo tamten spoźniał się 12 dni , a ten 8 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie wyszłam z ubikacji i piszę do Was.. nie wiem co to jest.. pojawiło mi się dziwne plamienie podbarwione krwią. To chyba nie możliwe żeby mój cykl trwał 22 dni, no i nic mnie nie boli jak na @, ani brzuch, ani plecy, a normalnie to cierpię strasznie dzień przed @ i pierwszy.. Może to plamienie implatacyjne? Nie wiem co o tym myśleć... Może któraś tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) jofika gratulacje, mAAm dla Ciebie w sumie też, bo w końcu wiesz na czym stoisz... :) Wodnisia ja w obu ciążach miałam takie plamienie, okoła tygodnia po owulce kilka kropli krwi na papierze... także może i u ciebie to jest TO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODNISIA- ja tak nie miałam nigdy ale czytałam że tak moze być przy owulacji , a niektóre pisały ze mialy tak przed terminem miesiaczki jak zaskoczyły więc fatum odblokowane to :D moze kochana czeka cie awansik do tabeli :D zyczę tego z całego serducha 👄 BEDERKA- dzieki :) własnie wiem ze wszystko ze mną ok i moge działac dale j :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderka - już się cieszę, że to jest TO :D oczywiście całkowitej pewności nie mam.. Jestem jakieś 10, 11 dni po owulce, a właśnie wyczytałam, że to plamienie może się pojawić między 6 - 12 dni po owu... mAAm - to fatum, to chyba była cisza przed burzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia życzę Ci z całego serca żeby za cztery dni na teściku pojawiły się dwie śliczne kreseczki. mAAm kolejny miesiąc będzie Twój zobaczysz!!!! Ja wiem że tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! A co tu taka cisza? Ja przeżywam to wczorajsze plamienie.. Myślałam, że może to @ się rozkręca, ale nie. Dziś jest czyściutko.. :) Evika77 🌻 - może do Ciebie dołączę :D Dziewczyny, może jakieś małe zaklinanko dla mnie prześlecie, hmmm? ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JOFIKA.................._________..........29........... .....W-WA ************************************************************************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WIELKOP IZA33....................20.10.2008..........33......... ....PODKARPACKIE WODNISIA..............27.10.2008..........36............ ...ZACH-POM KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE MONIA MAMA..........29.10.2008..........35..................POMORSKIE ANIA_B..................14.11.2008..........27......... .....PODKARPACKIE NUSKA27................15.11.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE mAAm...................---------------..........29...... ...........W-WA amama................... -----------........... 34 ...............MAŁOPOLSKIE Poprawiam tabelkę. Iza, Dżessi - co z Wami? 🌻 Jofika ❤️ - policzyłaś na kiedy termin? :D mAAm 🌻 , amama 🌻 , koteczek 🌻 - dopiszcie dane do tabelki :) Może za kilka dni awansuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się melduję na stanowisku wodnisia 🌼 oby oby był awansik moja droga i wierze że tak będzie :):):):) że dołączysz na góre do no to ja zaczynam czarowac moja droga #######^^^^^^^*****:::::::::::::::::::::::*\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' no to teraz napewno @ sie u ciebie nie pojawi :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki przede wszystkim najszczersze gratulacje dla naszej 4-tej przyszłej mamusi Jofiki :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CIEBIE JOFIKO I DLA DZIDZIUSIA :) wspaniała wiadomość na moim topiku ... o mylnym tytule \"problem z zajściem w drugą ciążę\" .... mylnym, bo to już 4 babeczka, która tutaj zaciążyła :) CUDOWNIE mam nadzieję, że zmieszczę się w pierwszej 10-tce ;) u mnie .... już 7 dni biorę duphaston ... cyce mam wielkie i bolące jak balony. Jeszcze 3 tabletki (mam brać do 26) i potem @ . W tym miesiącu nie spodziewam się \"prób ciążowych\", bo działaliśmy w \"zabezpieczeniu\", bo brałam gynalgin na bakterię :( ale od przyszłego cylku biorę się tak na porządnie do roboty ... i tak naprawdę będzie to I cykl porządnego starania się .... bo zawsze coś tam wypadało ... a to zmęczenie, a to służba męża na nocki ... itp ... Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i chyba teraz kolej na wiadomość od Izy33?? coś przeoczyłam? :) a potem Wodnisia ..... bliska memu sercu, bo prawie równolatka ... TO MY Wodnisiu JESTEŚMY NAJSTARSZE NA TYM TOPIKU ??!!! :) :) :) nic nie szkodzi BUZIACZKI DLA NASZYCH \"JUŻ DRUGICH MAMUSIEK\" i starających się :) PA. MONIA-MAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki... ja nie wpisuje termninu @ bo niewiem kiedy ta cholera przyjdzie bo od kilku miesiecy caly czas sie spozniala. a po wymrozeniu moze nadazyc sie niewiadomo kiedy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.. Niestety ta wstrętna @@@@ przyszła do mnie jednak.. i to 3 dni temu, cykl miałam 24 dni, nie wiem co się stało.. najpierw to plamienie, na drugi dzień nic, a na trzeci.. @ Podłamałam się.. aż boję się próbować w tym cyklu... ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JOFIKA.................._________..........29........... .....W-WA ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ MONIA MAMA..........29.10.2008..........35..................POMORS KIE ANIA_B..................14.11.2008..........27......... .....PODKARPACKIE NUSKA27................15.11.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE mAAm...................---------------..........29...... ...........W-WA amama.................----------------......... 34 ...............MAŁOPOLSKIE DŻESSI.................. --------------..........31...............WIELKOP IZA33....................--------------..........33......... ....PODKARPACKIE KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE WODNISIA..............20.11.2008..........36............ ...ZACH-POM Trochę poprawiłam.. może dziewczyny mnie zaraz zjadą :P Ania_B 🌻 - nie udało się, ale przecież w końcu musi.. nie? Monia - mama 🌻 - na to wygląda, że my najstarsze, ale nie aż takie znowu staruszki, no nie? :D Koteczek 🌻 - ale starać już się możesz? Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×