Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

jak wroce to mam nadzieje ze ta kawka bedzie na mnie czekac;):D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak z doskoku ale mam nadzieję że mi wybaczycie... no i zostawić was na chwilkę a tu takie wieści ;-) nike_m - GRATULACJE!!!! Życzę, żebyś bezproblemowo zniosła tą ciążę i na końcu ślicznego utesknionego bobaska! Eviczko - fotki po prostu rewelacja. jak ja uwielbiam oglądać Twoje zdjęcia! Przepiękne! Jeśli chodzi o album to nie umiem go otworzyć. program domaga się hasła i loginu? pola - szkoda że @ przylazła. mam nadzieję, że po raz ostatni już! i super prezncik dostałaś!! reszta dziewczynek - serdecznie pozdrawiam! musze lecieć bo młody coś już pokwękuje i zaraz będzie larmo ;-) acha, no i mamy kolki... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :) Ja dzis ostatni dzień leniuchowania :) jutro wracam do pracy....choc taaaaak mi sie nei chce...ale co zrobic.... mAAm-a czemu Ty masz takie krótkie cykle ?? lekarz nie moze dac Ci czegos na lepsza owulke ?? np CLO ? Ja ide zaraz z młoda na spacer i na sanki..trzeba wykorzystac czas który mozemy spedzac razem :) Ja mam zmienione tabletki....i zobaczymy co bedzie :) a 11 czyli za tydzień do lekarza ide :) ale do innego moze cos podpowie nowego....choc Ja mysle ze mój problem jest w tym ze mam za mała dawke lekó...i chyba sie przemecze ze 2 miesiace i dam te 240 zł na leki i moze wtedy poskutkuje zobaczymy...brałam norprolac 75 ale to za mało teraz z miesiac na bromku i jezeli sie nie uda to wracam do norprolacku ale 150 i temu tak duzo bede płacic... miłego dnia u nas mroźnie ale słonko slicznie swieci :) wiec ide z młoda na sanki a później obiadek robic :) pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Niestety musiałam Wymcknąć się troszkę :) więc nie udało mi się zgarnąć stronki, ale zapewniam, moja będzie już wkrótce :) kropeczko cieszę się, że podobają Ci się moje zdjęcia:) Wyślę Ci jeszcze raz Pamiętnik, może tym razem będzie ok :) nuska - wyślę jeszcze raz :) Nie było mnie tylko troszkę a Wy już tyle naklikałyście :) nuska - super, że ta ospa tak łagodnie przechodzi i już się kończy. Cieszę się bardzo :) kisa - witaj kochana :) mAAm - spokojnie wyliczenia nie uciekną :) Proponuję kawkę i wtedy od nowa rozpocząć liczenie :) Musi się udać :) PO-la witaj kochana:) Kawka specjalnie dla Ciebie:) Wiem, że na nią czekasz :) kropeczko współczuję tych kolek. Próbowałaś już jakiś metod? Może ciepła pieluszka na brzuszek, masowanie brzuszka, kropelki, koperek włoski.... kikiki - witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to se sama zaparzę..::( mAAm- ja trzymam kciuki z całej siły zeby @ tym razem zostawiła cie w spokoju na przynajmniej rok:) mocno w to wierze:) madziorek- ja jestem z lubuskiego wiec z lekarzem ci nie pomogę. Ja chodze panstwowo,przychodnia jest prywatna i ma podpisaną umowe z NFZ,kekarze są tam na kontraktach ,całkiem dobrze zarabiają,są zadowoleni,mili i nikt prywatnie nikogo tam na sile nie pcha.Puki co monitoring miałam,teraz szykuję sie na HSG Przyznam wam sie ze ziolka Klimuszki na poprawe droznosci jajowodow sobie zamowiłam.:) nie zaszkodzi a wierze ze mogą pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, już mi lepiej :D Dziękuję Po-la Ja o Tobie zawsze pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do Prezesa bo znowu czegościk ode mnie chce! Normalnie urwanie głowy mam dzisiaj :) Zajrzę później :) LECE pa pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek- Lodz to duze miasto,wieksze od ZG ,jestem pewna ze znajdziesz dobrą przychodnie i gina na NFZ gdzie zrobią ci badanka na ubezpieczenie,poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika:) ty o wszystkich zawsze pamiętasz,wiem to:) lec lec, bo od dawna wiemy ze jestes jak powietrze do oddychania dla swego prezia,zyc bez ciebie po prostu nie moze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a ja w pracy :( ....koszmar...chcę do domku...Norbert rano przez sen...tak się do mnie tulił...jak ja wytrzymam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie na poczatek nike_m - GRATULACJE!!!!!!!!!! życze ci zebyś ciążę przeszla bezproblemowo i urodzila ślicznego, zdrowego małego człowieka!!!!! Kolki niestety pamieam jeszcze u swojego synka (a minęło 11 lat) to straszne było. Teraz mama moja mówi że trzeba trzymać dietę od razu dla mojego i dla dobra dziecka. Schudnę szybkoa i mały kolek nie bedzie miał. no zobaczymy czy się sprawdzi ten jej jadłospis. Jak mi zaczęła wyliczać czego nie mogę jeść to już płakać mi się chce - i od razu borę się za zakazane jedzenie ;-)) U mnie jak zwykle nie ma spokoju. Wczoraj niedziela wieczor a mój psiak miała jakieś zdrętwienie łap, tak że ruszyć się nie mógł. Jak wiecie męża mojego nie ma do wtorku i musialam sąsiada prosić o pomoc. Wróciliśmy do domu od weterynarza po 12 w nocy (ja rano małego do szkoły zawieść musialam) Pies o 2 w nocy pobudkę mi zrobił. Nie wiedziałam co się dzieje tak strasznie dyszał i piszczał przy każdym kroku - a miało mu prześć po zastrzykach !!!!! Wyszłam z nim na dwór bo przecież nie był wieczorem bo nie mógł wyjść i faktycznie kupa od razu pod płotem - ALE JAKI ZIĄB !!!!!! było chyba z - 25 stopni!!!!! Oczywiscie wróciliśmy do domu, znowu powłączać te alarmy tak więc połozyłam się do łóżka o 2:40. Jak zadzwonił zegarek rano to myśląłam ze ktoś w łeb mi dał. Rano niestety pies nie czuł się najlepiej wiec zapakowałam chłopaków do auta. Syna do szkoły zawiozłam a z psem do weta. Tak wiec bylam w domu przed 10 i do łożka od razu. niestety 4 telefony mnie nawiedziły - tak jest zawsze!!!!! W tym jeden z kadr z pracy, ze lekarz pomylił się w zwolnieniu i wisi mi jeden dzień bez niczego. Także jutro rano syna do szkoły potem z psem do weta na kolejne zastrzyki potem do pracy odebrać zwonienie i do lekarza na poprawienie zwolnienia!!!!! I jak tu odpoczywać ?????? już ryczeć mi sie chce od tego wszystkiego:-(( No ale cóż tak jest zawsze, zę jak cos się dzieje to zaraz do tego dochodzą jeszce inne sprawy tak żeby chyba spida większego dostać. nie pozostaje mi nic innego jak jechac jutro i załatwić wszystko. kochane ściskam was mocno w te mroźne popołudnie i trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HU :) Cholerka pomyliłam wymiary szafy z wymiarami in nej babki :) Ale już poprwiłam :) KIKI- ja własnie miałam cykle skracane :) Bo u mnie owu jest wczesniej :) a jak miałam długie to mi się własnie bardzo długie zrobiły bo po 35-36 dc a samo krwawienie trwało 9dni KOSZMAR a teraz mam przewaznie 21-22-23 dc więc jest luzik krwawienie 4 dni :) no i miałam monitoring i u mnie owu jest w 10 dniu bo w 11dc już jest pęknięty pecherzyk :) tylko mój problem to ten niski progesteron :( ale od tego miesiąca luteina 2xpo 2 tabletki pod jęzor i zobaczymy :) ponoć około 3 miesiecy trwa nim luteina zacznie działać tak jak ma więc zobaczymy jak to będzie ...ale coraz bardziej mam juz dość tych stranek :( POLA- kotek to jak kawke piłaś to ja Ci czekoladkę serwuję :)(_)o :D co do mojej @ to tak czuję że będzie bo juz brzucho od wczoraj pobolewa tak jak na @ więc na 99% jestem pewna tej cholery :o NUSKA- super że ospa juz znika :) A młody .....:D:D:D:D super ci odpowiedział aż się uśmiałam :D EVIKA- 500 setną stronkę zostawiam dla Ciebie kochana ❤️ KISA- kochana niech cie męzulek nasmaruje jakimś balsamikiem na rozgrzanie bo ten ból w kościach to na 100% nie na moje II krechy hihihih:D KROPKA- kotek cos zjadła że młodego kolki męczą hihihi:) przyznawaj się bez bicia :) A czy załapałaś się na dłuższy urlop macierzyński ???Bo cos słyszłam że zmieniali :)Tak z ciekawosci pytam :) A tak wogle to cos mi sie wydaje że my straczki jak was zatakujemy to wszystkie w jednym miesiacu POLA, MADZIOREK,KIKI,I ,JA :) i dopiero bedziecie swiętować hihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kolki to znajoma mi kiedyś poradziła aby w ostatnim trymestrze ciąży pić przed śniadaniem szklankę wody z łyżeczką miodu (ja robiłam sobie niepełną szklankę). Po prostu nalać do szklanki wodę, wrzucić łyżeczkę z miodem i zostawić na noc aby się rozpuściło. Nie wiem czy to pomaga, ale mój mały kolki nie miał. Bratowej o tym mówiłam, piła i córeczka jej też nie miała kolki. No i ta koleżanka, która powiedziała o tym przepisie ma dwoje dzieci i żadne kolki nie miało. Może warto spróbować. Niestety nie znam się na kolkach u dzieci bo nie było u nas tego problemu. Kto wie może miodek pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja już jestem :) Muszę Wam się pochwalić oczywiście! Podpisywałam swoją ocenę pracownika :) Prezes dał mi prawie maksymalną liczbę, w każdym bądź razie znalazłam się w najwyższym przedziale :) Niestety podwyżek brak nadal :( Ale dobra i satysfakcja! Acha no i jeszcze jedno! Od jutra zaczynam kurs Grafika komputerowego (to już chyba 4-ty w mojej kadencji - ale wiem, że warto). Czyli popołudniami mnie z Wami przez jakieś 2 miesiące nie będzie. Ale nadrobię w dzionek, nie martwcie się :) mAAm - to kiedy mamy świętować te Twoje dwie kreseczki? Ja mogę już i dzisiaj :) Cieszę się, że przydzieliłaś mi tę 500-setną stronkę :) Przecież wstępnie sama ją sobie zarezerwowałam jakieś 200 stron temu na naszym topiku :) nuska -fajny ten Twój mały, niezły tekścik, ja też nieźle się naśmiałam :D No i w sumie Twój synio ma całkowitą rację!!! :D MUlan - witaj :) życzę bezproblemowego załatwiania tych wszystkich formalności :) Izuś - spokojnie jeszcze troszkę i będziesz w domu! PO-la ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny tak w ogóle propos fasolek. Znacie ten produkt? http://www.duofertility.com/buy-now/exclusive-offer Ponoć ma pomagać w zajściu w ciążę i jak w 12 m-cy się nie uda zwracają pieniądze... Niestety mój angielski nie jest najlepszy,więc mogłam coś poprzekręcać...No i powoli zastanawiałam się nad zakupem...skoro mieliby zwracać kaskę jakby się nie udało... Teraz chyba mnie to nie dotyczy..okaże się u lekarza, ale zastanawiałam się nad tym.. Ma to jedną poważną wadę jest drooogie (ale wiem w jakiej już byłam desperacji a takie firmy to wykorzystują).....gdzieś czytałam też o innych tego typu urządzeniach, tańszych, ale nie pamiętam nazwy (tą stronkę miałam w zakładkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika dobrze, że zarezerwowałaś sobie 500 stronkę bo 499 niechcąco wpadła na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nike-M ja nie znam tego produktu nigdy też nie słyszałam o czymś takim, więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że nie pogniewacie się na mnie jak podstępęm ją zgarnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA wiem, że Wy teraz specjalnie nic nie piszecie, żebym ja mogła zgarnąć tę 500-setną stronkę :) Ja to wiem :) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłysmy z Natka z sanek...było super...mała sie wymęczyła wiec podejrzewam ze po obiadku padnie jak mops....Ja juz w domku a Natka bawi sie jeszcze na placu...szkoda tylko ze snieg suchy i nawed bałwanka nie mozna ulepic. :) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to nie przeszkadza w końcu zarezerwowałaś ją sobie :P Co do tego produktu to ja też nie znam...poprostu znalazłam kiedyś w necie no i jak tak poczytałam to wydało mi się sensowne....(tylko ta cena). Skoro producent daje gwarancje zaciążenia w rok, a jak nie, to zwraca koszty, to chyba jest bardzo pewny skuteczności (chyba, że są jakieś haczyki których nie doczytałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu spraw, żebym ja zgarnęła tę 500-stronkę. Ja bardzo kofam swoje dziewczyny z forum ale one się nie pogniewają, one mnie bardzo dobrze rozumieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaaaaaaa
Witamy! Bardzo, bardzo, bardzo prosimy o oddanie głosu na wirtualny pokój naszej córeczki Nikoli. Prosimy wejdź na poniższy link i zagłosuj! To zajmie Ci tylko 7 sekund, a dla nas Twój głos jest bardzo ważny! Pomóżcie każdy głos jest bardzo WAŻNY! Wszystkie razem pozwolą nam osiągnąć wysokie miejsce w rankingu! Prosimy zagłosuj! http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs /pokoj/10098 Dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×