Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

o rany, dziewczynki, łapie mnie gorączka.... nie wiem z czego bo w zasadzie nic mnie na tyle nie boli :-( trochę piersi, trochę gardło. sama nie wiem co to :-( trzymajcie kciuki coby sie rozeszło po kościach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :) Jejuu jaka Ja przejedzona jestem...poświetach to chyba jakąś głodówke zrobie...hi hi hi makabra :) Ale świeta mijają mi w milusiej atmosferze i Wam mam nadzieje tez :) :) Natalka juz śpi :) Zachwilke jade odwieźc chłopaka siostry do domu i wieczorek z mm....a obiecał mi że sie postara...zebym nie zapomniała tego swiątecznego wieczoru hi hi hi hi ;) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :) Jejuu jaka Ja przejedzona jestem...poświetach to chyba jakąś głodówke zrobie...hi hi hi makabra :) Ale świeta mijają mi w milusiej atmosferze i Wam mam nadzieje tez :) :) Natalka juz śpi :) Zachwilke jade odwieźc chłopaka siostry do domu i wieczorek z mm....a obiecał mi że sie postara...zebym nie zapomniała tego swiątecznego wieczoru hi hi hi hi ;) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho...ja po świętach bo jakoś wcześniej nie było okazji...ale mam nadzieję że u wszystkich Was minęły radośnie, spokojnie i rodzinnie :-)? U nas z butelką sukces na całej linii!! Jestem wniebowzięta i pełna podziwu jak ta mała bestyjka w końcu załapała o co kaman... A tak poza tym to jutro ostatni wolny tydzień :-( i tym smutnym dla mnie akcentem zakańczam na ten wieczór swoją wypowiedź...do juterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho, Ho ,ho :D Kochane witam w ten śnieżny dzionek :D ja kochane moje jestem jednym słowem przeżarta :( z fajerwerkami też różnie było bo i ja rosadzona jak balon ( no cóż kapucha z grzybami i pierogi) robią swoje :( i wczoraj mężusia brzucho z koleji bolało :o Dzisiaj idę do ginki po receptę na luteinke bo mam jej tylko na 3 dni i własnie chyba coś pokopsałam bo dzisiaj w sumie 12 dc i zaczełam ją brac ale ten dwunasty dzień to mi wypada tak ż esama nie wiem bo 17.12 zaczełam plamic i na wieczór juz mi leciało a 18.12 juz normalnia była @ i cholera nie wiem moż eja od 18.12 powinnam liczyc :( patrzec za wczesnie wziełam luteinkę :( ale tak wogle to i tak mi sie wydaje że dupa z tego będzie :( JULY- GRATULUJE SUKCESU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co u was dziewczynki klikac mi tu szybciorkiem :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i kochane dzisiaj ostatni poniedziałek 2009 roku ....czy juz plany na sylwka macie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. mAAm - tak, mamy plany na Sylwka hahaha. Kinder home party ;-) ja po świętach jak i przed... całe święta jadłam w zasadzie rybe w galarecie. ale najbardziej się cieszę że waga w reszcie ruszyła! powoli bo powoli ale ruszyła! i dopinam się już w jedną zimową kurtkę. bo tak to tragedia była... oby tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:D Hej mAAm:D Witaj po swietach:) ja od 2 dni piję ziołowe herbatki na wzdecia i trawienie:( wiesz kochana- luteina w 12 dniu cyklu to za wczesnie,tak mi sie wydaje. Przy cyklach 26-28 bierze sie od 15-16 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, no a my się dzisiaj werandujemy drugi dzień a jutro na 1-wszy spacerek! mój starszy synek dzisiaj w przedszkolu, można powiedzieć że pierwszy raz od dwóch miesięcy (po sanatorium był tylko kilka dni i się pochorował). no i oczywiście był płacz.... jutro może mi się uda go odebrać z małym braciszkiem. ale będzie dumny! no i ja się w końcu wyrwę z domu! Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kropka:) powoli powoli i dobijesz do swojej wagi,spoko;) a my na sylwka idziemy do mojej siostry,oni mają domek,duzo miejsca,zapraszają jeszcze parke znajomych i kazdy ma sie smiesznie przebrac hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-chyba ze masz cykl monitorowany i widac ze pecherzyk juz pękł i wtedy można zacząc luteine.Jesli zaczniesz brac przed pęknieciem to moze on w ogóle nie pęknąć,bo progesteron zachamuje jego pęknięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka-ale ci zazdroszcze z tymi spacerkami:) i maly skorzysta i ty,bo sobie pochodzisz,super:) Bardzo miło wspominam czas kiedy bralam malego i codziennie 1,5 godziny przez pol roku wedrowalam z wozkiem po lesie a maly spal jak zabity.ach..korzystaj puki mozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane! U mnie święta domowe! Moi rodzice chorzy na grypę, siostra z mężem też chora, wszyscy znajomi wyjechali, więc święta spędziliśmy w domu sami jak palec. Ale były też i plusy, ponieważ wybawiłam się z dzieciakami za wszystkie czasy, wolnego czasu miałam pod dostatkiem i dlatego napstrykałam dzieciakom mnóstwo zdjęć. To już taka choroba zawodowa, ale nie przejmujcie się mną, lepiej nie będzie :D A Bartunia zdjątko wstawiłam na NK więc możecie sobie pooglądać:) Kropeczko - super że przymierzasz się do I spacerku :) Aleks napewno będzie zachwycony:) Jest cudny, widziałam na NK. Kochana a wagą się nie przejmuj, bo napewno zrzucisz zbędne kilogramy, tylko spokojnie wszystko w swoim czasie.... mAAm - kochana a może na to obżarstwo długie spacerki coś pomogą? Ja jakoś mało jadłam, nie miałam w ogóle apetytu. July - gratuluję sukcesu:) Po-la witaj:) A my Sylwestra też spędzamy w tym roku w domku :) Może za rok sobie odbijemy:D kikikiki - jak Twój świąteczny niezapomniany wieczór zafundowany przez mężusia? Możemy już świętować???? Kochane a teraz najważniejsze: Moja siostra jest w ciąży!!!!!!!! W drugim miesiącu!!!!!!!! Tak się cieszę:) Wy kochane wiecie już dlaczego :) Najgorsze jest to, że zachorowała w Święta i musiała przyjmować antybiotyk, miała wysoką gorączkę, gardło czerwone itp. Na szczęście sytuacja jest już opanowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika gratulacje z powodu ciąży siostry - super że się udało! Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze....a to że brała antybiotyk - najważniejsze że już wiedziała o ciąży to i antybiotyk był odpowiednio dobrany... mAAm dobry pomysł z tym spacerem - na pewno pomoże a już na bank nie zaszkodzi - albo leć na sanki z młodym bo śnieg wciąż sypie i sypie. Kropeczko oj dobrze wiem jaki dumny będzie starszy synek jak po niego pójdziesz - chociaż powiem Ci że to w cale nie jest łatwe - ja pamiętam jak jeździłam z Zośką na początku to kiepsko było - w przedszkolu gorąc, ta się przegrzewała, małemu trzeba było pomóc się ubrać..teraz już łatwiej bo Zośkę więcej rzeczy zainteresuje..ale i tak jak tylko mogę to podrzucam ją w tym czasie do mamy i sama jadę do przedszkola. My już mamy dwa zębole - znaczy się moja córka ma :) A teraz leży i śpiewa na całe mieszkanie. A zaraz się szykujemy do wyjścia - także dam znać później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika,ale miłe zaskoczenie! rany, tyle czasu sie starali, o ile pamietam to jakies 2 lata a tu prosze,wreszcie jest!! naprawde niesamowite:D Bardzo sie ciesze, napisz jak zareagowała i w ogole cos wiecej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika lepiej poczekac na zeby dłuzej ponoc wtedy sa mocniejsze... mojej klusce idzie juz 4 zabek,i szczerze wolalabym zeby to było tak jak u misia na 10 miesiecy a nie na 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika lepiej poczekac na zeby dłuzej ponoc wtedy sa mocniejsze... mojej klusce idzie juz 4 zabek,i szczerze wolalabym zeby to było tak jak u misia na 10 miesiecy a nie na 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika lepiej poczekac na zeby dłuzej ponoc wtedy sa mocniejsze... mojej klusce idzie juz 4 zabek,i szczerze wolalabym zeby to było tak jak u misia na 10 miesiecy a nie na 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Kochane/ Przesyłam pozdrowienia..... Po świętach jak to po świętach. Objedzeni.... Z lżejszym portfelem.... I rozleniwieni strasznie. Normalnie dzisiaj o 10.30 z łózka dopiero wstaliśmy. Ospa już ostatki ;))) Donia sama przewraca się na brzuszek i w ogóle dużo nowych umiejętności posiada. Plany sylwestrowe jak na razie kinderbal he he.... Evika gratki dla siostry !!!a foty super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la siostra była w szoku po prostu, nie wierzyła, to był szok. Tyle się starali, leczyli, rzeczywiście, masz rację Pola - dwa lata to trwało i nagle leczenie przynosi skutek, upragniony skutek, są dwie kreski :) Są przeszczęśliwi, choć siostra bardzo się boi, bo to dopiero sam początek i bardzo się boi o kruszynkę :) Koteczek A co do ząbków, to mojej córce pierwszy ząbek wyrósł dopiero, gdy skończyła 8 miesięcy. podobno jest to troszkę uwarunkowane genetycznie, więc spokojnie mamy jeszcze miesiąc :) Ale widzę, że Bartusiowi swędzą bardzo dziąsła i są lekko nabrzmiałe więc może już niedługo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuksa- cieszę się, że zdjęcia Ci się podobają. Super, że u Was to już końcówka ospy, Nareszcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak miło Was się czyta moje KOCHANE DZIEWCZYNKI ❤️ Co do Sylwka to ja jeszcze nie wiem bo w sumie mam żałobe po babci co prawda babcia zawsze mówiła ż ena czarno mamy nie chodzic i nie chodzimy ż ew czerni mamy jej nie chowac i jest pochowana w pieknej habrowej kiecce którą sama sobie uszyła na zamówie no i że mamy się nie smucic itd. więc pewnie polecimy sobie do znajomych :) tańców nie będzie w moim przypadku z wiadomych powodów ale przynajmiej posiedzimy razem :)Dzisiaj po 16.00 ide do ginki po recepte na luteine bo zwiekszyła mi dawkę na 2x po 2 tabletki więc mam za mało w tym miesiącu nici z podgladanka były bo te dni wypadały w święta :( POLA- tak kotek wiem o tym ale ja miałam w tamtym miesiacu monitoring i w 7dc miałam pecherzyki i 1 miał 23,6 a 2 nastepne 13mm i 17 mm o ile dobrze pamietam a w 11dc już był pękniety :) więc ginka kazała mi brac od 12dc luteinkę bo ja mam teraz cykle 21-23 dc po luteinie :) tylko własnie troche się zakręciłam z tymi datami bo nie zapisałam sobie i wiem ż etak jak pisałam zaczełam plamić 17.12 po tem wieczorem juz troche leciałao a 18.12 to już niagara więc policzyłam że pierwszy dzień to 17.12 i w związku z tym 12 dc przypadł dzisiaj i wystartowałam z luteina ale cholera może powinnam poczekać do jutra no ale cóż teraz to juz po jabłkach :O EVIKA- strasznie sie cieszę że siostrze się udało :D TO SUPER WIADOMOŚĆ :D Teraz to juz wiem że jak jej się udało to i nam wszystkim staraczką tez się uda :D Pogratuluj jej odemnie i pogłaszcz bo brzuchalku :D A Bartunio miodzio :D KIKI- ty mi się tu nie odchudzaj bo 2 razy tyle w ciązy przytyjesz hihih:D ja mam nadawage 10 kg lekko wrecz kochana jestem otyła i ginka powiedziała z emam się nie odchudzac bo i to staranką nie pomaga i powiem ci ż emam pare koleżanek które były otyłe i zaszły w ciaze utyły może 6 kg a po ciązy straciły 16kg i slicznie wygladaja teraz :D JULY- rany Zosia juz ma zębolki :D rany jak ten czas leci :D Super gratuluje i czekam normalnie na foteczkę :D KROPKA- no to ja juz widze dume na buziulce straszego brata jak z Aleksem go odbierzesz :D KOTECZEK- Majeczce też gratuluje zębolków :D NUSKA-????????????? KISA ???????????????? MADZIOREK ???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA -ale się zgrałysmy hihihi:D super ze już Dawidkowi ospa sie kończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam a dziekujemy za zebole:))) evika widzisz u mnie synek na 10 miesiecy miał pierwsze a maja na 3 wiec niewien czy jest reguła:))) ja za godzinke ide z dzieciakami do lekarza, dla siebie antybiotyk juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam a dziekujemy za zebole:))) evika widzisz u mnie synek na 10 miesiecy miał pierwsze a maja na 3 wiec niewien czy jest reguła:))) ja za godzinke ide z dzieciakami do lekarza, dla siebie antybiotyk juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tymi ząbkami to faktycznie u Ciebie wyszło zupełnie inaczej, więc sama już nie wiem. No cóż, poczekamy, zobaczymy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×