Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Lu - JESZCZE RAZ GRATULUJĘ!!!! SZOK!! JAK SIE DOWIEDZIAŁAŚ? ZROBIŁAŚ TEST?? PRZECZUWAŁAŚ COŚ?? TO DLATEGO TAK CHOROWAŁAŚ. SUPER!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic zadnego testu nie robilam , jakos wogole sie kiepsko czulam taka oslabiona i wkoncu poszlam na ogolne badania , babka mowi ze mam test zrobic no to zrobilam wyszedl ale z taka blada kreska wiec myslamam ze to przez chorobe organizm tak reaguje i umowilam sie na wizyte no i moj gin potwierdzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny az miejsca nie moge znalezc mowie do szefa czy wolne moge wziasc a on do mnie a co sie stalo w ciazy jestes a ja na to no wlasnie szefie jestem udalo nam sie a on do mnie to jedz zaraz do meza i powiedz albo nie nie mozesz jechac ja cie zawioze nie mozesz sie przemeczac i takie tam a ja do niego ze nie jestem chora tylko w ciazy a on na to a no tak masz racje ja niewiem jak to jest wiec do konca tyg dal mi wolne kochany czlowiek z niego musze sie ogarnac i jechac do mojego heheh dzisiaj na miejscu wiec super tylko tam jego wszyscy koledzy nie wiem jak mam to zrobic a nie umiem juz geby tzrymac za zebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LU- 🌼GRATULUJĘ 🌼 a co do @ to moja mama miała do 5 miesiąca jak była z moim bratem w ciaży i wogle nie podejrzewała że zaskoczyła tylko ja sennosc łapała :D więc ciesz się i napisz jak mężuś zareagował :) NO I STWIERDZAM ŻE DOBRO KTÓRE UCZYNIŁAS DLA TYCH DZIECIACZKÓW ODPŁACIŁO CI WŁASNYM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LU- GRATULACJE :D No kochane czekamy na kolejne dwie kreseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LU - GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Daj znać co mąż na to:)))))))))))))) Ale super:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko -trzymam kciuki za efekty rozmowy:)) Anetko - podaj maila jesli możesz na jaki mam wysłać link do bloga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo jacie!!!!!! Ale wiadomosc!!! LU serdeczne gratulacje!!!!!!!! ❤️ Ale czad , super !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak się cieszycie moje miłe
a tak wspieracie a jak jedna ma inną odwiedzić to wymigujecie się jak tylko można.I okłamujecie nawzajem i niewygodne rzeczy przemilczacie.Tak ino jest z internetowymi niby przyjaźniami.Sztuczne zachwyty.Kłamstwa na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) No więc może zacznę od was bo sporo się tutaj dzieje!!!! Lu - gratuluję :) A to Ci niespodzianka z tą @. Zrobiła Ci psikusa, ale za to większa radość Cię spotkała :) Fajnie jest zajrzeć na forum po dość długiej przerwie i na starcie przeczytać taaaaką nowinę :) mAAm- kuruj się kochana :) zdróweczka życzę. A kciuki trzymam od jakiejś 500-tnej strony i nigdy nie puściłam :P Może Ty się poddałaś, ale ja ciągle wierzę, że Ci się uda :) krop.ka- dawaj znać jak poszło..Trzymam kciuki A tak w ogóle to strasznie miło tutaj wrócić i poczytać o was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kryzys częściowo zażegnany. Oluś już po operacji. Chociaż 20-go maja mamy kontrolę w Instytucie Matki i Dziecka i wtedy dowiemy się czy na tym jednym zabiegu się zakończy. Mam nadzieję, że tak, bo nie wiem jak wytrzymam po raz kolejny to czekanie pod drzwiami oddziału pooperacyjnego a potem widok swojego niunia napuchniętego wymiotującego krwią i z cieknącą krwią z nosa (taki prezent ofiarowałam swojemu dziecku z okazji ukończenia 7-miu miesięcy). Ogólnie teraz wszyscy dochodzimy do siebie. Mamy trochę ciężko bo dopóki się szwy nie rozpuszczą, Olusiowi nie wolno smoczka ani wkładać rączek do buzi, ale wszystko da się wytrzymać gdy chodzi o dziecko. Zresztą wiecie o co chodzi :) Każda z nas decydując się na dziecko została skazana na pewne poświęcenia czasami większe, czasami mniejsze, ale jednak :) W końcu to nasze kochane dożywocia, prawda???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kawka i długgggggggggggggi wekend przed nami :D Nike dobrze że Oluś juz po operacji - pisz co u Was ... Lu jak mąż ? pisz jaka reakacja pewnie dzisiaj śitujecie ... Pola ... trzymamy poslady ... Maam ja też chcę się wybrać nad nasze morze- daj namiary na Twoje miejsce :D Nuśka - plac zabaw skończony ? Mama już niedługo bedzieice działać .. Kropka ja praca ? trzymamy poślady :P Kisa masz już kreację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja u nas wszystko oki Tosia juz zdrowa jestesmy na etapie marchewki i soczku i jabłuszka dzisiaj chce jej podac2 łyzeczki na początek lu bardzo sie ciesze i gratuluje tej małej fasolki którą nosisz :) pola :):):):)❤️❤️ mysle o tobie maam to kiedy u mnie zawitasz :) kropka jak rozmowa:) nuska jak dzieciaczki:) evika jak bartus i olenka iza :) july:) mama:) kisa:) anetka ale szybko zleciało mała już roczek ma :)buziaki dla niej :) pomaranczowa szkoda słów po pierwsze sie nie odwiedzamy wiec jak mozemy sie wymigać Smieszne widać ze chyba zostałaś skrzywdzona albo ktoś cie zrobił w maliny przez net kłamstw nie ma niestety mylisz sie ale my takie jak ty ignorujemy wiec sie nie sil z odpisywaniem :) dziewczynki wrzuce zdjecia na nk tosienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie słoneczko świeci ;)Az miło. Lju gratuluje. Wczoraj to miałam niezły maraton. Czekałam i czekałam na ten zwrot , posucha w portfelu.... I zadzwoniłam do US czy może nasz PIT został rozliczony? A tu się okazało że tak. To drugi telefon do księgowości czy jest szansa o wypłacenie ich bezpośrednio w kasie. I udało się!!!Pani mówi kasa do 14. Była 12.10 a ja na wariata akcja szukania niani.Na szczęście kumpela przyjechała. To ja szybciorem na busa bo jeszcze do Wadowic jakoś dojechać trzeba. Przed 14 byłam na miejscu , a tam patrze kolejka za drzwi ale spoko do kasy pustki. I w końcu mam kasę. Dziura budżetowa załatana ;) W drodze powrotnej tak się wkurzyłam , bo spieszę się do domu już po 14 i jechał bus pks , i nie uwierzycie facet mnie nie zabrał powiedział że jest pośpieszny. Ja jaki pośpieszny jak ma zwykła czarna tabliczkę , a ona że taka ma i mnie nie weźmie. Na szczęście jechał drugi zwykły bus i jeszcze tego buca wyprzedziłam i co widzę on stawał w mojej wiosce na przystanku. Co za chamstwo , normalnie rozważam złożenie skargi bo jak bym jechała np do pracy jakim prawem on mi odmówił.? Iza plac nie gotowy opony prawie wkopane wszystkie , jeszcze malowanie , piaskownica, ale u syna był kuzyn i kolega z klasy dwa razy i mówię wam jak na nim szaleją. Skaczą , wspinają się po nich. Jeszcze słowa kolegi że u nas jest tak super na polu i że nigdy sie u nas nie nudzi ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No normalnie sama ;) Zaraz pakuje mojego smyka , bardzo się cieszy z wycieczki ;) Ja z jednej strony cieszę się z spokoju a z drugiej jeszcze nie pojechał a już tęsknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pieknym slonecznym cieplutkim porankiem u nas od rana 23 stopnie pieknie no to wam opowiem teraz jak maz zareagowal pojechalam do niego do pracy akurat trafilam na przerwe wiec wszyscy razem siedzieli wzielam ze soba male buciczki po Emmie zapakowalam w kartonik i pojechalam przywitalam sie i dalam mezowi prezencik , od odpakowuje i mowie ale dla Emmy to za male co ty ona ma duza stopke a ja sie usmiecham i pokazuje na brzuch dziewczyny moj jako silny facet glowa rodziny rozplakal sie jak dziecko zaczola mnie calowac i na rekach nosic pozniej wszyscy pogratulowali bo wiedzieli ze sie staramy na koniec szef mojego meza dal mu wolne i powiedzial ze ma sie mna dobrze nacieszyc # wieczorkiem zabral mnie na kolacje bylo pieknie dzis rano budze go do pracy a on nie ja nie jade zostane , no ale wkoncu pojechal a ja mam wolne od szefa i siedze w domku dziewczyny calo noc moj Mezus po brzuchu mnie smyral spac nie moglam heheheeh a dzisiaj ja to robilam heheeh ja chyba oszalalam , ale po takim czasie staran chyba to normalne Emma tez do przedszkola nie chciala isc bo mowi ze musi mnie pilnowac zeby dzidzius nie ucuiekl nigdzie hehe:) mamie zadzwonilam i powiedzialam to i tato lepiej sie poczul 21 lipca przylatuja ponownie teraz tylko odliczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska ja bym zlozyla skarge jak tak mozna ludzi traktowac szok gratulacje zalatania dziury to teraz poszalejesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika77 mam nadzieje ze po bliskim udlawieniu sie nic wiecej sie nie stalo kochana dziekuje za wsparcie anetka 310 dziekuje nie dziwie sie na twoje plecy ale musisz przejsc ten okres jeszcze troszke i za mala nie nadazysz tak bedzie zasowala moja akurat w swoj roczek sama zaczela chodzic mAAm jak sie czujesz katar odszedl czy nadal cie meczy? kisa dziekuje takze nike m takze dziekuje za mile slowa, i zdrowka dla twojego malenstwa magdalena 28 super ze corcia zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do tej pomaranczki z poprzedniej strony po twoim wpisie czuc zazdrosc na odleglosc i to iz ktos cie musial niezle oszukac nie widze tu klamstwa a co do odwiedzin hmmm kazda z nas ma rodziny i jesli nam czas pozwoli byc moze kiedys zrobimy spotkanko wszystkich razem a jesli ten temat i wpisy tak cie denerwuja to nie zagladaj tu i sie nie pusz po ci piora wypadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :D Ja tylko łapką macham bopo wczorajszych zabiegach kulfon odpuścił i zatoki przestały boleć ale za to z nocha leje się jak z kranu i klikac nie mogę więc sle Wam wszystkim buziaki 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Jestem,żyję,dziękuję ze pamietacie o mnie. Ja tez pamiętam:D Najpierw pogratuluję Lu bo super wieści:)!! Kochana bardzo się cieszę i dbaj o siebie,nie lataj tak;) 🌻🌻❤️❤️ :):):):):):D My juz po calej procedurze. Lekko nie bylo,przez 2 tyg codziennie hormony w zastrzykach,bole brzucha,potem punkcja jajników w znieczuleniu ogolnym.Po punkci tez ciekawie sie nie czułam.. We wtorek podano mi 2 piękne zarodeczki i modlę sie by się zagniezdziły.. Jesli doczekam do testu to za tydzien robię. Czuję sie jak w ciąży(psychicznie) bo mam swiadomosc ze mam w brzuchu 2 kruszynki ale czy zechcą ze mną zostac??? tego nie wie nikt.. Trzymajcie za mnie jeszcze troszkę,proszę. Nie puszczajcie tych posladów:) Całuję was wszystkie i pozdrowionka serdeczne👄 Nuska- pamiętam,kochana, napisz mi na nk jeszcze raz tytul podrecznikow bo juz mozna kupic,a ja z milą chęcią to zrobię. Dawaj tez nr konta- ciocia i wujek troszkę na trampolinę diłożą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ... trzymamy poślady...kochana uda się :) Maam zdrówka :D Dziewczyny widziałyście ślub ... ale suknia śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Lu - to wspaniale, że tak rodzinka zareagowała:)))) Super:) Jeszcze raz serdecznie gratuluję:))) Pola - jesteś wspaniałą, szlachetną i bardzo dobrą osóbką:) Musiałam to napisać, bo tak czuję, bo tak wiem i bardzo cieplutko myślę o Tobie i trzymam poślady z całych swoich sil:)))) Nuska- super, że dziura załatana:) Iza - nie widziałam sukni, jestem w pracy i jakoś czasu brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! w pracy młynek muszę gonić żeby mieć wolny poniedziałek, dla wszystkich całuski!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×