Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

wcieło gdzie LU,KISA,EVIKA,ANETKA,NUSKA,MAMA,JULY,MAGDALENKA,POLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc i czołem !!! 🌼 Dziękuję dziewczynki za zyczenia 👄 A teraz dalej WAs czytam , piękny dialog :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem jestem tylko w pracy mały młynek. Miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) U mnie mały mega zakatarzony.Miałam go posyłać do szkoły jak mu przejdzie , ale dalej śpiczy to niech się kuruje w domu. W ogóle w jego klasie w piątek 7 dzieci się rozchorowało.W tym troje choruje na rumień zakaźny. To czekam czy nas dopadnie czy nie.... A tak to wszystko do dupy normalnie , ja już dłużej nie wytrzymam z tą naszą babką. Oprócz tekstów które znacie , że nikt mnie nie lubi itp. Doszło: tyle masz kosmetyków w łazience a z dnia na dzień jesteś coraz brzydsza.... Dzieci są męża nie moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama witaj Iza normlanie czuję się jak wezwana do tablicy :O hihii Włąśnie piję kawkę , masakra , jeść mi sie chce , ale w spodniach luźniej wiec motywacja dalej jest. Moze mi tak drastycznie nie lecą te kg , bo jak wczensiej mówiłam zmodyfikowałam troszkę te dietę, ale wazne ze jest luźniej. No i przyznaję "zgrzeszyłam "w weekend. Ale miałam urodziny jak wiecie no i głupio przy gosciach wyskoczyc z dietą hehehehhe. Prosze o usprawiedliwienie :D Maam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa spóźnione wszystkiego najlepszego ;) Iza to spoko jak dasz rady organizacyjnie z tymi frytkami to frytki są pyszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa usprawiedliwiona ;) Dziewczyny napiszcie mi z czego wy rezygnujecie może jak ja będę to jadła to przytyje ;0 Ale mnie to raczej stresy zjadają , niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza gratuluje podwyżki kochana. Z oknami to ja dzisiaj startuje , jeszcze dywan i w ogóle dużo pracy. Kupiłam małej mega miniaturowy koszyczek za 2,50 już nie mogę doczekać się jak z nim pójdzie. Pogoda super , wiadomo na sobotę i niedziele ma się ochłodzić i padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu monologiem jadę. Maam też oglądałam i nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dużo powodzenia życzę dla K. Wy już skończyliście z remontem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- gratuluję :Dluźniej w spodniach :D jak ja bym tak chciała :ozazdroszczę :p oczywiście pozytywnie bączku 👄 NUSKA- stres to niestety najlepszy z najlepszych odchudzacz :( ale jedz dużo tłustych rzeczy słodyczy to może co nieco ci zostanie :) a o co chodzi z tymi kosmetykami w łazience bo nie kapuje zbytnio :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam babka doburzyła do mnie że mimo ze mam tyle kosmetyków w łazience (to dodam ,że kosmetyków praktycznie nie kupuje tylko siora ma manie na punkcie kupowania i nieraz dziedzicze po nie niej jakieś balsamy itp) to z dnia na dzień jestem coraz brzydsza. Taki komplement po prostu. A o dzieci chodziło że jak dalej będzie mnie tak obrażać to zabronię w ogóle kontaktów z dziećmi , bo nie życzę sobie aby jeszcze w ich obecności ona do mnie takimi tekstami jechała. A ona ze dzieci nie moje tylko męża. To jest dziewczyny paranoja syn stoi a tu taki tekst trzeba było ścigać za wczasu , mogłeś sobie porządną dziewczynę znajść a nie taką. Co sobie o mnie mały pomyśli ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- nie jeszcze nie :) teraz święta więc chwilowo przerwaliśmy no i mój w nowej robocie więc troche musi tam wsystko ogarnąć:o więc reszte po świetach skończymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA_ o rany boskie ja to bym już chyba kontaktów zabroniła :o a spytałam się bo myślałm że to wychowawczyni takim tekstem pojechała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka przykre to ... Kisa kochana prosze więcej nie oszukiwać :P kiedy wesele macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane uciekam na godzinkę czas sprzatac bo dzisiaj mam jeszcze dzień otwarty i wypada się pokazać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka kurka przykro normlanie szok :( Iza wstyd mi no... bede sie pilnowac :P Wesele 05.06.2011, ale lecimy wcześniej 22.05 :) Kurcze Tuśka wczoraj wieczorem wyskoczyła z temperaturą 38,6 :( ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krop.a
witajcie, już sama nie wiem co miałam komu pisać kisa - super, że w spodenkach luxniej! a ja zas dietę zarzuciłam, bo zważyłam się po 2 tyg. diety i nic. wiem, że potem by poleciało ale miałam zły moment akurat i już. ale wrócę, może nawet dzisiaj. iza - gratuluję podwyżki! nuska - bardzo Ci współczuję tej sytuacji :-( mAAm - nie mogłam juz poprzednio otworzyć tej stronki z tego ostatniego występu dziewcząt i nie wiem o czym Wy piszecie.... Odpadła Twoja bratanica?? ale jak piszesz, że to dla niej lepiej to i tak życze jej wszystkiego najlepszego. na mnie zrobiła naprawdę dobre wrażenie! jesli kogos pominęłam to przepraszam ale same widzicie że nawet nieskładnie piszę. teraz starszy synek choruje. w czwartek bylismy na tym szczepieniu a w piątek wstał z gorączką i tak to sie ciągnie. ta gorączka to nie przez szczepienie, chory jest, złożyło się po prostu. malutki kończy antybiotyk i tez zobaczymy co będzie dalej. a u starszego podejrzewam szkarlatynę, no ale dzisiaj idziemy do lekarki to zobaczymy co ona powie. wogóle dziwnie choruje bo raz szaleje (bez leków), normalnie zdrowe dziecko a nagle sie pokłada bo go gorączka trawi :-o no i dobija mnie ten brak pracy i wogóle dużo rzeczy mnie przytłacza ostatnio. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropk.a
widzicie, nawet swojego loginu porządnie nie umiem napisać. to byłam ja oczywiście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilkę Iza dzięki za pomysł z pisankami, fajnie z tym fioletem w sypialni no i oczywiście gratuluję podwyżki!!! Kisa Wszystkiego naj naj naj...............spóźnione ale bardzo szczere życzenia przesyłam i gratulację że luźniej w ciuszkach. Maam Miłej pracy na tarasiku, cieszę się że z @ wszystko w normie bez lutki.co do bratanicy życzę jej powodzenia w tym "trudnym" środowisku. Nuska Kochana tulę mocno, jestem wściekła na tą twoją babcie no kurczę jak może tak mówić w obecności dzieci... Dużo zdrówka dla synka i niech ten mały koszyczek sprawi dużo radości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka Kochana dużo zdrówka dla chłopców, tulę mocno,dzielna kobieta jesteś i wszystko się ułoży tak jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas szyneczki zawiezione do wędzenia biała kiełbaska zamówiona, okna umyte, na parapetach stokrotki i hiacynty, jajeczka ozdobne rozwieszone po całym domu, pistolet na wodę kupiony więc czekamy na Święta które spędzimy u moich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tylko w przelocie chciałam się pochwalić że oponki już prawie wkopane ;) Jeszcze jutro i koniec. Tzn nie koniec bo muszę czekać na dostawę jeszcze kilku sztuk aby wszystko skończyć jak należy. A potem wykombinować kasę na farby i będziemy malować;) Najbardziej martwi mnie zakup piasku bo piasek niestety w drogi. Ale jakoś wykombinujemy. Najważniejsze że plac powolutku zaczyna wyglądać jak plac. Miłej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam to nie moja babcia tylko męża. Co nie zmienia faktu jakie to dla mnie przykre. Ale co tam święta się zbliżają i dla dzieciaków i mężusia jakoś optymistycznie muszę patrzeć na świat. Najważniejsze że mam ich i wszyscy się kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×