Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

IZA- u mnie to sałatka ze swieżym szpinakiem boczniakami kurczakiem się sprawdza i znika błyskawicznie na komuni tez była :)a jakie konkretnie przepisy bys chciała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam musiałam lecieć do szkoły na zebranie- jutro napiszę co9 ustaliłyśmy z kucharką może wtedy doradzicie kochane :D Kupiłam motylki na dekoracje stołu i róże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka na rozbudzenie :) dziewczyny obiad: - zupa krem pieczarkowa z groszkiem ptysiowym - filet z indyka ze szpinakiem i serem pleśniowym -schab ze śliwką - surówki, sosy -dania gorące: - schab z serem żółtym i szynką - taki dewolajt- jakoś nie mam przekonania :( do tego frytki i surówka - barszczyk czerwony z krokietem - szaszłyki z sosem czosnkowo-koperkowym sałatki: - z gyrosem warstwowa - z surowym kalafiorem - jadłyście ? dzień wczesniej zalewa się majonezem żeby zmiekł - z makaronem grube rurki, suszone pomidory, feta -galareta z drobiu i szynka w galarecie - wedlina - deser lodowy, ciacha i tort wypowiadajcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy problem z przystawką ... kucharka proponuje boczek zapiekany z daktylem po 4 sztuki - tylko dzieciaką ? nie wiem po kawałeczku pizzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Iza wszystko fajne tylko te frytki ???? Na tyle osób to raczej ciężko w tym samym czasie zrobić tyle porcji a frytki muszą być ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjęcie wystawne bardzo. Wy tak imprezujecie cały dzień ? Bo jedzenia masa? Ja to co do naszej komunii to widziałam to w ten sposób: Obiad : tu myślałam tradycyjne rosół , a na drugie jakieś trzy rodzaje mięs i surówki. Potem albo kulki śląskie z mięsem , albo jakiś gulasz. A co do trzeciego dania to nawet nie rozważałam bo nie wiem czy u nas komunia będzie tak długo trwała.... Wiadomo jakaś zimna płyta tez będzie. A co do tych frytek to Ty komunie robisz w domu?Jak w domu to zwróć jeszcze uwagę na zapach z pieczenia ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka- frytki gotowe kupię i do piekarnika albo półksiężyce z lidla - własnie żeby nie śmiedziało w całym domu olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ja robiłam ryz przysmażany w curry dzień wczesniej ugotowałam na wieczór przysmażyłam i tylko w mikrofali podgrzałam zupa to był chłodnik bo juz go rozlałm w talerze więc jak wszyscy jedli to w tym czasie drugie szykowałm pieczone piersi z sosem z manngo. ja bym tez nad tymi frytkami się zastanowiła :o dla dzieciaków były tez truskawki , brzoskwinie i inne owoce ponadziewane na patyczki szaszłykowe i maczały sobie w czekoladzie ( fontanna) można wypozyczyć.ja odradzam ci wszystkie GALARETY bo to poprostu z racji ciepła będzie ci płynąć :Oa przeciesz co godzine nie będziesz tego chowała do lodówki u mnie tez była sałatka z Arbuza którą MULAn polecała i zeszła błyskawicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do przystawki to może cos lekkiego bo obiadek im się nie zmiesci :) ja miałam jeszcze sledzie w cuury ( sledzie cebulka kwasne jabłko ogórek kiszony i wszystko zalewa się majonezem z cary i odrobina curkumy i pieprzem swierzym ) łososia wędzonego tez miałam wspomniane słatki gyrosa, z arbuzem, szpinakową , i z łososiem reszty juz nie pamiętam Lody możesz podac na goracych malinach szybciorem się robi ładnie wyglada a smakuje jeszcze lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam :) u nas nie lubią ryżu hmm za to galaretę wszyscy- nie bedzie leżec na stole tylko podamy na talerzykach kto chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- a chyba że tak z tą galaretką :) Tak ja kupuje maliny mrożone ale swiże tez już pewnie będą i chwilke je podgrzewasz i lejesz troche do pucharków i na to lody ale ja osobiście robie tak ż enakładam kulki i dopiero polewam malinami ( troche ) i na to kłade kilka swieżych jak mam i kilka borówek i jakis listek czekolady ( masz takie gotowe jak do dekoracji tortu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- 🌼❤️:D STO LAT❤️:D👄 STO LAT 🌼❤️:D STO LAT❤️:D👄 STO LAT 🌼❤️:D STO LAT❤️:D👄 STO LAT 🌼:D🌼:D🌼:D🌼❤️:D STO LAT❤️:D👄 STO LAT 🌼:D🌼❤️:D STO LAT❤️:D👄 STO LAT 🌼:D🌼❤️:D STO LAT❤️:D👄 STO LAT 🌼:D🌼❤️:D STO LAT❤️:D👄 STO LAT 🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa wszystkiego naj........... Maam bratanica wczoraj najlepsza- szkoda jednak że razem śpiewały ale sukces ogromny :) - gratulacje raz jeszcze ... Ale fajnie że święta tuż tuż... u nas kończymy malowanie sypialni - kolor bajka :) taki fiolet z szarym podoba mi się - chcemy na jesień zrobić tam jadalnie a sypialnie na górze. Wczoraj byłam zdzieciaczkami na kiermaszu wielkanocnym jakie piękne pisanki były :) jedna kobitka robiła pisanki z korowego wosku- topiła zwykłe kredki dziecięce i malowała szpilk a- pomysł prosty a piekne - pewnie z Paulinką takie zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ... Dostałam podwyżkę - moze nie za dużą ale bardzo się cieszę zwłaszcza ze prezes tylko mi podniósł wynagrodzenie :) Chyba zacznę lubić poniedziałki :D Stawiam kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja dzisiaj się za taras biorę :) IZA- dzieki to była bardziej zawiła hiostoria chyba nie bardzo moge tu pisać ,ale skrobne tylko że jak tam zajechały to ruda powiedziała że odchodzi więc jak już śpiewały we 3 to już wiedziały że nie przejdą produkcja żałowała że jej solo nie pusciły. ruda dostała zjeby i musiała z nim i zaspiewac ale powiedzieli że ich nie puszczą bo boja się z ew finale znów numer wytnie ...ale nie ma tego co by na dobre nie wyszło :D bo juz piosenke nagrała i 2 ts wpadły teraz demo chce nagrac . jak by była w finale to na 3 lata była by uzależniona od stacji i połowa zarobków by jej leciała a tak to ma wolną reke MS jej kontrakt proponowała ale też zrezygnował bo warunki ma takie że szkoda gadać.Teraz bedzie miała koncert więc do przodu się rusza :) ale zobacz jaki to konkurs dla amatorów jak te Dziewczyny maja płyte , teledyski w 2010 roku były do eurowizji nominowane , Gieniek tez juz płyte nagrał itd.ta gówniara z solistek ( co w żółtych tenisówkach spiewa) to ma wujka w stacji wiec to takie małe guwienko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- gratuluje :D tak to można poniedziałki zaczynać :D a kawka miodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :D Dziewczyny a wy gdzie- chyba okna wszyscy myją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ja w sobotę myłam :p a teraz z tobą kawką się raczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam zapomniałam napisać że w piatek wieczorem @ dostałam troche słaba ale bez luteiny więc mam nadzieję że może w końcu wszystko wróci do normy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- a jeszcze smiac mi się z tekstu MS chciało do nich że wy się chyba nie lubicie ...no kuxwa jak się maja lubic jak raz po godzinie tylko się widziały 2 przyjechały spelniac swoje marzenia a jedna ruda gwiazdorzyć i że już wiedziały że przez nia nie przejdą to jak miały byc zadowolony i miało być tego nie widać ...a ten dom to miejsce gdzie mój brat miał wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super to było do @ :P Ale powiem Ci że iskrzyło ale sama widzisz że nie ma tego złego ... a miejsce super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- oj iskrzyło ;) co Ruda im nie gadała .....jak by już mega gwiazda była taki sam numer wycieła przedmam talent....a tak wogle to lezba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×