Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Lu Jak ja się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pola Pod sercem tak kochanej kobiety kruszynką będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja poślady zaciskam by te 2 kruszynki z tobą zostały :D i szykuj drugi pokoik dla dzieciaczka :D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poluś ❤️❤️ tulę cie mocno niech te fasolki trzymają sie tak mocno przez 9 miesięcy :) to byla inseminacja czy in vitro bo nie wiem moze cos ominełam jesteś dobrą dziewczyną i zostaniesz wynagrodzxona :) świetny pomysł dla nuski nuska napisz mi numer konta na nk ja tez cos ci dorzuce bedziesz miala od ciotek a synus nie bedzie musiał długo czekać :) lu poprostu bajka:) pięknie maam kiedy bedziesz w łodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle na szarym końcu, pewnie już zwiałyście na weekend. a ja dopiero do domu dotarłam. Mam pracę!!!! Zaczynam od środy, ponoć pracy mnóstwo więc pewnie nie będzie czasu na neta. No ale zobaczymy. Lu - jeszcze raz moje gratulacje! Zdawaj nam teraz relacje z samopoczucia :-) pola - super, że się odezwałaś, cały czas o tobie myslałam. to sie wycierpisz, ale jest po co!! z całego serca wierzę, że sie udało i dalej zaciskam poslady! iza - o jakim ślubie i sukni pisałaś? Nie skumałam wogóle! Że gdzie miałyśmy widzieć? magdalena - napisz jak tosia reaguje na nowości. mAAm - o jakich zabiegach piszesz? mama - udało sie? masz wolny poniedziałek?? nuska - super, że się tak udało z tą kaską. ja sobie na razie wogóle nie wyobrażam wyjazdów mojego dziecka samego... teraz mi sie wydaje że bym zawału dostała ;-) resztę dziewczynek całuję, musze uciekać do moich chłopców, to nasze ostatnie wspólne dni :-( poza tym malutkiemu sie przebijają kolejne ząbki i ma przerwy w spaniu i ja tez. strasznie jestem śpiąca. buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ciotki i wujkowie topikowi oszaleli normalnie ;) Kochani jesteście ;) W ogóle to dla mnie takie zaskoczenie i w ogóle nie wiem co mam Wam odpisać. Po osiemnastej wróciliśmy z Ustronia , zlało nas strasznie. Poszliśmy z ośrodka do miasta piechotą dwie godziny. W połowie drogi jak głuchło deszczem to mój m musiał wracać na górę po samochód a my biegiem do centrum. Ale ogólnie super , gdyby nie ten deszcz . Syn zadowolony, jest tam najmłodszy wszyscy go rozpieszczają. Bardzo mu się podoba i w ogóle ta wycieczka to strzał w dziesiątkę. Wraca jutro wieczorem. A tak to od piątku działanie na ogródku. Wieczorami to normalnie palce miałam popuchnięte od wyrywania trawy, ręce posznitowane od róż i malin. A po 22 padam jak kłoda;) Plac zabaw czeka jeszcze na malowanie, oponki wszystkie wkopane , piaskownica zrobiona. Dośka już testowała ;), kosztowało nas tylko sporo pracy ale warto było. Jeszcze jakby udało się nam tych stempli kilka załatwić było by miodzie i wiadomo najważniejsze trampolina.;) Mam nadzieje że w końcu będę mogła chociaż jeden dzień siąść i byczyć się na ogrodzie. A tak to cały dzień gonie , to piorę to gotuje i oczywiście gonie za moimi strzałami. Szczerze jak chodziłam do pracy to miałam więcej czasu . albo byłam bardziej zorganizowana. W ogóle to mała to takie żywe srebro , poszliśmy tam kupić dzieciakom coś ciepłego do jedzenia to nie dało się bo mała nie usiedzi na miejscu trochu zjadła rosołu i m musiał wyjść z nią na pole a ja czekałam aż syn zje do końca. Zresztą to była chyba pierwsza wizyta małej w restauracji. W domu to samo , jak nie skacze to biega , krzyczy . Taka paskuda nawet nie ma jak się na nią złościć , bo rozbraja uśmiechem. Syn znowu jest na etapie odpowiadania na wszystko : no to co z tego ;0 Tak wesoło mam w skrócie. Lju tylko pozazdrościć takiego podejścia pracodawców, jeszcze wolne dają) Dbaj o siebie i nie ganiaj tak.;) A co do mojego szalenia to tylko pomarzyć ;) W szmateksie zaszalałam , małej kilka super ciuszków po złotówce wygrzebałam ;) Maam kuruj się kochana. Masę zdrówka posyłam. Iza jak tam ? Pewnie przygotowania pełną parą. A ty jaką kreacje masz dla siebie? I koniecznie jak dasz radę wrzuć fotki jak to wszystko przystroisz. I w ogóle nie wiem czy nie doczytałam , ale na jakie menu się zdecydowałaś? Evika jak pracy? Fotki śliczne ;) I co tam nowego u Twojego geniusza słychać? Kropeczko jak się cieszę że masz pracę.;) Napisz coś więcej ;) I życzę szybkiego wychodzenia zęboli. Nike jesteś dzielna kobieta ;) Kisa w czym idziesz? Magdalenka;) Anetka już pisałam będzie dobrze;) Pola kochana ściskam poślady jak tylko mogę. Z całego serducha życzę powodzenia ;) Napisz jak w ogóle Twój m w tym wszystkim Ci pomaga i jak synek? W ogóle nie wiedziałam że to wszystko takie skomplikowane. Ale najważniejsze żeby wszystko zakończyło się sukcesem;) Teraz budowa pewno na boku .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pstryknę fotki placu to pooglądacie ;) Teraz zmykam do kąpieli, ostatni wieczór bez małego to trzeba zaszaleć z mężusiem ;) Bo jak nie ciotka to sił nam brakowało ostatnio. Miłego wieczorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja dzisiaj w domku na urlopie, więc witam się z wami troszkę pózniej. Ech, pogoda się popsuła, zimno, wietrznie i deszczowo:( A było już tak przyjemnie:) U nas wszystko w porządku:) Miło jest spędzać tyle czasu w domku z dzieciaczkami. Jutro mamy powtórkę córki I Komunii Świętej:) Nuska - dziękuję, cieszę się, że zdjęcia na NK Ci się podobają:) Wybrałam kilka, bo już dawno nic nie wstawiałam:)) u nas wszystko dobrze:) czekam z niecierpliwością na zdjęcia placu:))) Kropeczko - kochana GRATULUJĘ! Tobie z całego serca:) daj nam znać troszkę co to za praca no i w ogóle..:) Super, bardzo się cieszę:)) Lu - jak Ty się czujesz mamusiu? :)))) Pola - myślę o Tobie:))))))) Acha, dziewczyny, mam do Was ogromną prośbę, każdej z was wysyłam właśnie maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Evika głosy moje masz już :) 👄 Ja wychodze z choróbska , dostałam antybiotyk , który niestety dzisiaj przerywam tak mnie po nich boli zoładek ze hohoho :( Ale co tam bedzie dobrze , teraz zyję juz tylko wylotem do USA :) Słyszałyście że Bin laden nie zyje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa - dziękuję za pomoc:)))) No i kuruj się kochana, musisz wyzdrowieć. A ile dni bierzesz antybiotyk? Dobrze by było, abyś chociaż 5 dni pobrała ten lek. Bierzesz coś osłonowego na żołądek? Nuska - robi się bardzo ciekawy, przestrzenny i przytulny plac zabaw:))) Super pomysł:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to kochane wygląda. Myślę że jak będzie pomalowany to będzie lepiej. Po oponach to dzieciaki tam śmigają skaczą , chodzą , siedzą ja nawet nie wiedziałam że taki z nich użytek może być. Teraz tylko czekać na pogodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) U nas dzis tez zimno,leje deszcz,po prostu brrr. Evika-powodzenia w konkursie, głos oddany:D mAAm- jak się czujesz? z zatokami juz lepiej? mAAm-tak czytam twoje posty i czuję ze odpuszczasz...:( Z jednej strony moze to dobrze bo jak przestaniecie myślec to z nienacka może się okazac ze jestes w ciąży:D czego ci z calego serducha zyczę. Masz jeszcze zapas czasu wiec bez paniki,masz racje. Z drugiej strony walcz o swe marzenia, teraz wyluzujesz,odpoczniesz psychicznie a potem z powrotem do walki. :) Z własnego doswiadczenia wiem ze leczenie sie w malych prywatnych gabinecikach albo przez nfz jest stratą czasu. Oni nie mają pojęcia o nieplodnosci. Trzeba uderzac do specjalistów w tej dziedzinie. I wcale nie musi sie to skonczyc od razu iv,jest wiele innych możliwosci. Wszystko zalezy od wyników badan. Trzymam za was poslady mocno,z całych sił:) Lu- mamusiu:) jak samopoczucie? spokojnych i milych 9 miesięcy:) nuśka- plac zabaw cudny,cudny,cudny, marzenie wielu dzieci,pewnie pól miasteczka będzie sie do was schodzic pobawic się,bilety bedziesz sprzedawac:D Gratuluję determinacji i pomyslowosci by niskim kosztem finansowym zrobic takie cudo. :) Jestescie dowodem na to ze pieniądze nie są koniecznoscią,najwazniejsze są chęci:) Super ze Dawidowi udala się wycieczka,no i wam przy okazji;) magdalena- to nie była inseminacja.Pelne in vitro.Inseminacja u nas miala nikle szanse powodzenia,bo ok 5 %,podczas gdy iv 30. kropka- gratuluję nowej pracy:) wreszcie się udalo,super:) Pierwszą wyplatę trzeba przepic ,wiesz,nie?;) co będziesz robic? Spokojnego ząbkowania i wyśpij się porządnie:) nike:) anetka:) Kisa- fajnie masz:) ,ale przygoda wam się szykuje:) super:D Dziada zatlukli więc spokojnie mozecie leciec:D Iza:)- komunia będzie dopieszczona na max, byle pogoda wam dopisala,za co mocno zaciskam poslady:)! Kochane -dziękuję za dobre fluidki i kciukasy:) nuska-pytałas jak tam moj m z tym wszystkim. Powiem ci ze jest wspaniały,dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. -Robi wszystko by nam się udalo i wspiera mnie na każdym kroku:) Byl ze mną podczas transferu:) Pięć razy w sumie oddawał nasienie bez mrugnięcia okiem;)On wierzy ze się nam uda i ze nasze kruszynki się własnie meblują w brzuszku;) A budowa jakos powoli do przodu,za 2 miesiące przeprowadzka bo mieszkanie juz sprzedane heheheh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki kochane U nas dzisiaj pochmurnie i ciągle chce mi się spać...Oluś wczoraj tak mi dokuczał, że nie wiedziałam jak się nazywam a mój M wrócił z pracy i jeszcze rzucał mi aluzje, że tu czy tam coś nie zrobiłam...no myślalam, że wezmę i go uduszę..wkurzył mnie, że nie wiem. Ale potem sam zobaczył bo zaralam się do pracy a on musiał zająć się dzieckiem. Dobrze, że Adaś u dziadków bo chyba już całkiem bym oszalała. Zobaczymy jak dzisiaj, znowu jest senny dzień więc z mężulkiem i Olinkiem wylegujemy się. A co ..weekend majowy -trzeba odpocząć :P kropka- gratuluję pracy :) Zaciskam poślady, aby okazała się ona naprawdę fajna i w miłej atmosferze :) Pola - wszystko będzie dobrze, wkrótce zapomnisz tych bólach przez które musisz teraz przechodzić i będziesz się cieszyła ślicznym dzidziusiem (a może dzidziusiami?) :) Wszystkie was dziewczynki całuję i ściskam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, wszystkim Wam dziewczynki ogromnie dziękuję za wsparcie. jeden fakt tylko mi psuje humor w tym momencie, że to jest praca na zastepstwo. No ale trudno. Firma porządna a praca... to się jutro dowiem ;-) ależ stres! Teściowa mi mówi, że mam wogóle o tym nie mysleć, że na zastępstwo, że przez ten czas wszystko się może zdarzyć. Wczoraj robiłam badania wstępne. No i przyznam Wam się, że dzisiaj są moje urodzinki. No i: odkąd żyję w moje urodziny snieg nie padał (przynajmniej nie pamiętam) a mamy normalnie biało na podwórku; no i chyba nigdy nie miałam takich napiętych, stresujących urodzin (z powodu jutrzejszego pierwszego dnia w pracy...) pola - kiedy robisz teścik? Wspaniałego masz męża. Ja nadal bardzo Wam kibicuję. Pewnie nie piszesz nam wszystkiego, skoro szanse przy inseminacji mieliście tylko 5% a tu 30. Hmmm nike - ja wogóle nie czułam sie doceniana będąc w domu. dopiero teraz zobaczy mąż i teściowa jak zacznę pracować. ja sama az sie boję jak dom będzie wyglądał.... nuska - dokładnie zgadzam sie z tym co napisała pola o Waszej pracy, o placu zabaw! Lu - odezwij się, jak się czujesz? a jak tata? No i muszę Ci zdać relację. Więc wprowadziłam Twój pomysł z pinezkami na koty, tylko że przykleiłam je nie do deski a do takiej materiałowej wycieraczki, położyłam na parapet no i.... dla naszego kota jest to super legowisko, hahaha!! wogóle koty się pinezkami nie przejęły. No i mamy kota-fakira :-D No to ja kończe, stresuję się bardzo, nie wiem jak ja usnę dzisiaj. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, miałam Wam jeszcze napisac, że moi chłopcy własnie się poprzeziębiali i dokładnie w trójkę maja mega katar... No bez komentarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle sie napisałam i mi zjadło napisze potem bo mała marudzi kawke stawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jestem dziś pierwsza to serwuję wam pyszną kawkę:)) Dziękuję Wam kochani za pomoc, za oddane głosiki:) Jesteście wspaniali:))) Muszę zdobyć ponad 60 głosów a mam 33, nie liczę na żadną wygraną ale jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc:) Wstaję dziś rano do pracy, patrzę a za oknem pełno śniegu, no szok po prostu, zima znowu wróciła:(((( Kropeczko - dużo zdrówka przesyłam Twoim chłopakom:) No i życzę Ci dzisiaj owocnego i ciekawego dnia:) Mówisz praca na zastępstwo - nie martw się, jeśli zachwycisz pracodawców swoim podejściem do pracy, zaangażowaniem, to kto wie....... No i kochana wszystkiego najlepszego z okazji Twoich wczorajszych urodzin!!!!!!!!!!!!!!! Pola - ja bardzo ale to bardzo trzymam za Ciebie kciuki:))))) Masz wspaniałe oparcie w mężu:) Super:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika jak ja lubię Twoją poranna kawkę :) Moje głosy tez masz hmm spróbuje na innych komputerach w pracy otworzyć pocztę może uda się tak głosy zebrać ? Nuśka plac zabaw suuuper :D Kisa zdrowiej kochana :) i rób się na bóstwo :) Kropka nie myśl że to praca na zastępstwo - z wąłsnego doswiadczenia wiem że dużo łatwiej zmienia się prace pracując - powodzenia :) Pola ... kochana uda się :) A u mnie przygotowania pełną parą... dzisiaj fryzjer, wywiadówka i próbna fryzura Paulinki a Norbert chory :( juz wczoraj marudził a w nocy dostał goraczki mam nadzieję że misiowi przejdize - pogoda do d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka 100 lat wszystkiego naj najlepszego co do kotow material jest za miekki i dlatego deska pomoze usztywnic wszystko i bedzie calkiem inaczej funkcjonowala co do mnie nie czuje sie za dobrze mam ciagle bole brucha bylam u lekarza z tym i powiedzial , ze dodatkowo mam wielka torbiel wielkosci pilki tenisowej ciaza spowodowala jej rozrost i teraz mnie wszystko martwi bo tydzien czasu mam na odczekanie jak bedzie sie powiekszala to beda musieli ja usunac, i lekarz powiedzial ze moze sie zdarzyc iz poronie dziewczyny mam totalna zalamke na raz 1 dobra wiadomosc radosc a teraz placz i strach niewiem jak mam sobie ze soba poradzic nie mam ochoty na nic jestem na zwolnieniu i sama w domu niestety maz musi do pracy chodzic , malenka w przedszkolu a ja sama i w dodatku w takim stresie jak nic kochane napisze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :) Anetko :) ach te posty , ale czekamy :) Evika kawke gorącą prosze bo tu tak zimno ze brrrr. Antybiotyk przerwałam , niestety nawet połowy nie wziełam , osłony brałam. No trudno jakos musze sie sama wyleczyc :( Iza no na bostwo to dopiero na miejscu bede sie robic , bo do samolotu to raczej luzne gacie :D Kiedy Ty masz Komunie sw. Paulinki ? za tydzień? czy juz była? Kropeczko 100 lat 100 lat. Samych ZDROWYCH i słonecznych dni , niech spełniająsię Twoje marzenia! Bądź szczęśliwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu Kochana nie denerwuj sie tak , musi byc dobrze i bedzie Jesteśmy tu z Tobą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja puki co szybciorem bo kochane lecę na basen :D:D:D może nie wypłoszę wszystkich z wody jak jej poziom gwałtownie wzrosnie pod moim ciężarem :p :DCo do zatok to juz ok :) to alergiczne bo przez tak ciepły kwiecień sporo rzeczy pyliło w jednym czasie ( a zazwyczaj się to rosciaga w miesiącach ) ale były specjalne krople do nocha i inhalacje i jest ok :D KROPKA- kochana ❤️🌼 100 lat kochana słonka każdego ranka, usmiechu radosci z męża i cudnych chłopaków ,wygranej w lotka,szcześcia i zdrowia bo tego nie kupimy za żadne pieniadze ❤️🌼👄 POLA- kochana ja za ciebie zaciskam wszystko mozliwę :D wierzę mocno że kruszynki zamieszkają obie :D pod twoim serduchem :D i kliknij kiedy testujesz :) a co do mnie to masz rację :) LU- trzymam poslady by wszystko było ok tule cię mocno ❤️ IZA- a jaka fryzurkę Paulinie robisz? NUSKA- plac BOMBASTYCZNY :D cos czuję że od dzieci sasiadów też się nieopedzicie ;) może jeszcze domek na drzewie zróbcie :) albo linę miedzy drzewami po której mozna jeździc na karabinczyku :) i kochana jak u ciebie pieknie zielono :D EVIKA- foteczki MIODZIO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- no własnie kochana jaka kreację szykujesz na slub siorki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska przepiekny plac zabaw, nas budowa placu czeka w tym roku kropka bedzie dobrze nie denerwuj sie poczatki zawsze sa stresujace zdrowka dla chlopakow co do twojej pogody to wow my mamy 25 stopni ciepla zima oposcila nas juz na dobre Evika kawusia przepyszna ale ja pic nie moge hehe pola pisz co u ciebie jak tam? mAAm udanego plywanka i nie gadaj glupot ze poziom wody sie podniesie jak to sie mowi kochanego cialka nigdy nie zawiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a ja rycze jak bobr, brzuch ciagle bioli jak cholera leze ale i to nie pomaga, jak nic sie nie zmieni pojade do lekarza poczekam jeszcze pol godziny a nadodtaek mam malutkie plamki krwi i juz jestem roztrzesiona, oh tak mi smutno dlaczego ja staram sie byc dobrym czlowiekiem i takie sorki gooowno mnie spotyka za co ? ah kochane przepraszam ale jakos tak moge wam sie wyzalic i wiem ze mnie zrozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LU LU LU LU LU LU nie czekaj od razu jedz do lekarza tylko sie nie denerwuj spokojnie wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×