Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej dziewczyny! przepraszam , nie odzywalam sie ... ale jestem juz od tygonia w Stanach Zjedn. dopiero dorwalam sie do kompa. Nawet sie przed wyjazdem nie pozegnalam z Wami... :( wstyd mi ale tyle sptaw bylo na glowie. Teraz nie poczytalam Was nawet wybaczcie. U mnie super, jestem Stanami zachwycona no New York i NEW Jersey bo to narzaie poznalam . Manhattan cudowny mmmmmm. Wesele w niedzile wiec jest mega przygotowan. pozdrawiam Was bardzo serdecznie i sciskam kazda z osobna ;) Pa Kochane , mysle ze do spisania sie w kraju bo chyba nie bedzie kiedy mi tu juz dorwac komp. Buzka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka :) Kisa czekamy na zdjęcia i relację po powrocie :) baw się dobrze :D Nike i jak po wycieczce ? Nuska jak trampolina, dzieciaki zachwycone ? Wstawać kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a ja na L4 kurde wczoraj po pracy przyjechalam do domu i do polnocy wymmiotowalam glowa mnie bolala szok co zjem to oddam zaraz okropnosc niedosc ze szczupla jestem to jeszcze mnie tak przeczyszcza pozatym jak to wczoraj chlopaki szaleli i swietowali dzien bez stanika hehehe moj po powrocie z pracy dostal swieto w nadwyzce hehehee stawiam kawusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu- kuruj się ... Dziewczyny jakie macie pomysły na dzień dziecka ? jakie prezenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Lu- dziękuję za kawkę i wracaj do zdrowia kochana:) kisa- dawaj znać jak wrócisz :) iza- my zamierzamy kupić Adasiowi lody i zrobić mu mega deser z bitą śmietaną (chcieliśmy go gdzieś zabrać, ale nie mamy jak), oprócz tego kupiliśmy w promocji trzy opakowania lego hero factory, mój mały ma już 3 i teraz będzie miał kolejne modele. Mam nadzieję, że mu się spodoba :) Adaś wczoraj na wycieczce nie wymiotował więc jest super przedstawienie mu się podobało, nawet opowiadał o nim, co się rzadko zdarza. Jakoś tak chaotycznie opowiadał, że nie wiem o czym było, ale ogólnie dziecko zadowolone a ja tym bardziej :) Może lokomotiv w tabletkach do ssania coś pomaga, bo w syropie niestety nie... No i co dziewczynki robimy dzisiaj naszym mężczyznom dzień w stringach???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...dziewczyny odzywajcie się evika, pola, mAAm, kropka.... gdzie jesteście???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lu- tak sobie pomyślałam, że może bym się wzięła za tą dietkę na której tak schudlaś :) Mogłabyś mi powiedzieć co mniej więcej jadłaś??? Mam na myśli konkretne dania lub taki przykładowy jadłospis. A w ogóle to jak miałaś jakieś w międzyczasie okazje (za tydzień mam wesele potem chcialabym ochrzcić w końcu Olinka, a na początku lipca mam kolejne weselicho) to co wtedy robiłaś??? Qrcze ale Ci zazdroszczę efektu...15kg mniej -marzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikem pomylilas sie ja nie jestem na diecie to iza o ile dobrze pamietam dziekuje kochane za zyczenia powrotu do zdrowka ze mnie leci jak niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dnia dziecka my mala zabieramy do oceanarium , pozniej na lody dostanie nowy rowerek i wozek z lalka jak niemowlw ktore placze sika wsumie jak prawdziwe niemowle mysle ze prezenty jej sie spodobaja a na koniec wszyscy idziemy nad ocean na spacerek oczywiscie jak dam rade , mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane tesciowa jakis czas temu przyslala mi przepisy na dziczyzne wyprobowalam i pychota przesle wam to moze sprobojecie dziczyzna w ciescie francuskim potrzebujecie -12 dkg mrozonego ciasta francuskiego Farsz: - gotowane mieso z dziczyzny - 3 lyzki smietany - 1 jajko - 1 lyzeczka masla - 1 lyzeczka tartego parmezanu -sol, pieprz Sposob przyrzadzania: Mieso zmielic w maszynce, dodac pozostałe skladniki, dokladnie wymieszac. Rozmrozone ciasto francuskie pokroic w paski o szerokosci 10 cm. Na kazdy pasek miesa nakladac przygotowany farsz, nakryc drugim paskiem ciasta, skleic dokladnie, pokroic w poprzek na kawalki 2, 3 cm. Upiec posmarowane maslem w piekarniku nagrzanym do temperatury 180 stopni C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieso z dzika w winie 800 g miesa z dzika 200 ml czerwonego wytrawnego wina 3 cebule 1 lyzka slodkiej papryki w proszku 2 lyzki pasty paprykowej 1 lyzka pasty pomidorowej 4 zabki czosnku sol pieprz Sposob wykonania: Mieso pokroic w kostke a cebule w plastry po czym ukladac na zmiane w kociolku lub brytfannie przesypujac papryka w proszku. Nastepnie dusic około 1 godzine pod przykryciem. W trackie potrzasajac kociolkiem aby mieso nie przywarlo do dna. Gdy plyn z miesa wyparuje, odkryc kociolek i dodac paste paprykowa i pomidorowa oraz sol i pieprz do smaku. Delikatnie wymieszac i dusic już bez przykrycia okolo 1,5 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogut z sarniny z pieczarkami Skladniki: 80 dag sarniny 2 cebule 13 dag pieczarek 3 pomidory 2 lyzki masla 2 lyzki maki l bulionu 200 ml czerwonego wina slodka papryka w proszku 20 dag kwasniej smietany liscie salaty borowki sol pieprz Sposob wykonania: Mieso pokroic w kostke, ktore obsmazyc na rozgrzanym masle, wowczas wrzucic do niego posiekana cebule i smazyc az cebula zmieni kolor. Nastepnie dodac pokrojone w plasterki pieczarki, lekko poddusic i wrzucic obrane i pokrojone pomidory. Delikatnie wymieszac i doprawic do smaku sola oraz pieprzem. Nastepnie oproszyc całosc maka, zalac bulionem oraz winem. Trzymac na ogniu pod przykryciem okolo 60 minut do miekkosci miesa. Na koniec wymieszac ze smietana i doprawic papryka w proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lu, iza- przepraszam was...ja zakręcona jestem, więc wybaczcie bo pewnie jeszcze nie raz coś pokręcę... Iza oczywiscie to co pisałam do Lu było skierowane do Ciebie...jeszcze raz przepraszam, zwykła pomyłka, nie gniewajcie się na mnie dziewczynki :) Qrcze, ale mi teraz głupio :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lu super...mój M od kilku lat jest członkiem koła łowieckiego, więc napewno się przyda. Narazie tylko raz sarnę do domu przyniósł i ze dwa czy trzy razy dzika. Dzik jeszcze jako tako, ale sarnina mi nie podeszła. Gumowata i śmierdząca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike - :D Lu mała będzie zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nike nic nie szkodzi na co tu sie zloscic a co do przepisow to ja czesto w domu mam dziczyzne bo moj poluje dosc czesto i zawsze cos przywlecze wiec u nas dziczyzna podchodzi i ja i Emma i moj uwielbiamy wiec tylko wymyslam co nowe przepisy i eksperymentuje no i jak ostatnio tesciowa cos podesle bo tesc tez mysliwy, wiec w rodzinie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lu- to dawaj przepisy, to może i mi podejdzie :) Jak narazie to dla najlepsza na świecie jest dziczyzna duszona z cebulą. Jeszcze żaden przepis nie zdołał tego przebić :) Bo wszystko co robiliśmy wychodziło jakieś suche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w rodzinie nikt nie poluje, tylko tak się złożyło, że mój wujek był prezesem koła więc swojego namówiłam aby się przyłączył i jakoś tak leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie poluje z najbliższych...miałam na myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kawka i ciacho :) dzisiaj dzień dziecka można zaszaleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane wszystkiego jnajlepszego dla waszych dzieciaczkow my mamy piekny cieplutki i sloneczny dzien zarazwyruszamy w droge do oceanarium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Iza kawka i ciacho pycha :) Dziewczynki jako, że w każdej z nas jest trochę z dziecka wszystkim wam życzę szczęścia i miłości, a także dużo beztroskiej dziecięcej radości :) Lu-przyjemnego zwiedzania oceanarium A u nas Adaś w nocy tak kaszlał, że siedzimy w domku...I z mega deseru lodowego nic nie wyjdzie :( Ale Hero Factory ucieszyło malucha więc chociaż tyle :) Zobaczę może wybiorę się z nim do lekarza bo ten kaszel ciągnie się z przerwami już kilka miesięcy...Jak wygrzaliśmy go lub natarliśmy spirytusem kaszel ustawał a po jakimś niedługim czasie wracał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tylko na chwilkę, bo mam sporo pracy. Piszę ważny wniosek o dotację i normalnie mam niezłego stresa, bo kasa duża........ Przede wszystkich wszystkiego dobrego życzę Waszym dzieciaczkom, dużo zdrówka, słoneczka, zabawek, uśmiechu na buźkach i słodyczy:)))) U nas wszystko dobrze, wczoraj moja nastolatka miała swoje dziesiąte urodziny! Dziś dzień dziecka a za dwa dni obchodzimy urodzinki Bartusia, więc u mnie rodzinnie imprezowo:)))))) W piątek zapraszam Was na dwa urodzinowe torty:) Acha i trzeci torcik też będzie, wszak tego samego dnia, co urodził się Bartuś obchodzimy już w tym roku 11 rocznicę ślubu:))) Zapraszam Was wobec tego na trzy imprezy!!!!!!!!!!!!!!!!! Na swoim blogu zamieściłam nowe zdjęcia Bartuśka, zapraszam Was do komentowania tych na blogu:) Bardzo mi na tym zależy:))))) Nike_m - może Adaś kaszle na tle alergicznym? Lu - ja w dziczyźnie nie gustuję, jakoś tak psychicznie nie mogę się przekonać.... kisa - miłego urlopu i odezwij się jak będziesz wolniejsza:))) Nuska - jak trampolina? Iza - co u Ciebie? mama - jak problemy w pracy, czy juz jest lepiej? mAAm - a jak u Ciebie? klikaj jak będziesz wolniejsza. Pola - kliknij do nas:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- też mam takie podejrzenia, tylko ciągle Adaś dostaje zyrtec, albo elofen w zależności od okoliczności, oprócz tego ma inhalacje pulmikortem i dalej jest problem... Robiliśmy mu testy, odstawiliśmy wszystkie leki i nawet próba histaminowa nie wyszła. Przymierzamy się, aby powtórzyć, ale niech sezon pyłkowy minie, bo przecież trzeba będzie odstawić zyrtec i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny PISAĆ .............. KOBITKI ...................... Ja na początek dnia stawiam kawkę :) Paulinka jutro ma rajd a mój m dzisiaj w nocy jedzie na wycieczkę z pracy :( wraca dopiero w sobote w nocy już mi go brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Widzę że kobitki dzielnie walczycie o przetrwanie topiku ;) U mnie powolutku leci. Trampolina rewelacja.;) Nawet Dośka daje czadu. I nawet uciecha dla dorosłych;) Skoki na niej pokazują jak człowiek ma zastane mięsnie , mój cały dzień jęczał jka go wszystko boli. Syn miał test kompetencji .Byłam w szoku bo Pani tego ani nie zapowiedziała na wywiadówce. Test był 2 x po 45 min. 8 kartek , praca na podstawie tekstu i odpowiedzi. Moje kochane zdolne dziecko na 40 pkt. uzyskało 39 i piątaczka ;) Nie wszystkie dzieci sobie poradziły bo były tez i -3. Mimo tej piątki i dumy to jednak dla mnie to przesada takie duże sprawdziany jeszcze w 1 klasie. Następny jest w 3 klasie. A może z drugiej strony to dobrze że taki sprawdzian , przygotowuje ich na przyszłość. Mam mieszane uczucia. Mam tez problem z zębami syna . Jedynka górna nie wyszła a wyrasta nowy ząb. W poniedziałek idziemy usunąć jak nie wykiwie. Do tego dolna dwójka rośnie zamiast poziomo to wyrasta pionowo czyli do języka na ukos. Umówiłam już wizytę u ortodonty ale dopiero na 14 października mamy termin. A tak to odliczmy dni do 23 czerwca bo u nas dzień wyjątkowo świąteczny. - Boże Ciało - nasza rocznica ślubu - dzień ojca - pierwszy dzień wakacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika u Was też imprezowo ;) Wszystkiego naj dla dzieciaczków. Iza przetrwasz to tylko jedna noc ;) Pola??? Maam normalnie podziwiam Cię za takie dobre układy z teściowa.;) Wracaj szybko. Całusy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×