Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

DZIEWCZYNY MISTRZOSTWO ŚWIATA.............................................................................................................................................................................................................................................................ALE JESTEM DUMNA :D PISAŁAM 3 WNIOSKI NA ROZPOCZECIE DZIAŁNOŚCI- WPŁYNĘŁO 1475, MOJE ZDOBYŁY 7 I 65 MIEJSCE .............W CAŁYM WOJEWÓDZTWIE :D STAWIAM SZAMPANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bardziej się ucieszyłam niż dziewczyna - rany 7 miejsce 99 punktów na 100 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Iza - gratuluje, jesteś wielka:) U mnie niemiłosierny stres. Mam dziś audyt z firmy zewnętrznej, właściwie to już jestem po:) I mogę odetchnąć z ulgą:) U mnie wszystko ok:))))))) Tak się ciesze:) Poza tym skręciłam kostkę, nawet nie wiem jak i gdzie i boli niemiłosiernie, boję się że gips mnie czeka:( Musze iść do lekarza ,ale ociągam się jak mogę:( Acha wczoraj dzwoniła od mnie mAAm, nadal ma problemy z internetem, a jej teściowa na dodatek złamała jeszcze rękę:( Kochan mAAm informuje o pilnym nabyciu dziś przez nas wszystkie Gazety Wyborczej:) Nie wiem czy mogę tu pisać ale jak kupicie gazetkę, obejrzycie wszystkie dodatki to same zobaczycie:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - nie wygłupiaj się tylko idź do lekarza ... Dobrze że już po audycie :) teraz pisz, pisz nadrabiaj... ale mnie zainteresowałaś hmmmmmmmm może projekt naszej maam jest w gazecie ? zgadłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczynki nie wiem czy uda mi się cosiek napisać bo mi internet kiepsko chodzi, ale spróbuję... Iza- nie wiem o co chodzi z tymi wnioskami, ale mimo to gratuluję :) Evika - do lekarza i to już!!!!!!!. Masz dzieci, musisz dbać o siebie :)Kuruj się, a raczej nogę :) Lu- Miłej pracy 👄 mAAm- zdrówka dla teściowej, i niech ten internet w końcu zacznie działać :) Powiem mojemu aby mi kupił Wyborczą :) Ale czego mam tam szukać??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć to Ja KIKIKI :) Czy ktoś mnie jeszcze pamięta hi hi :) U nas wsio oki ! Bartuś jutro kończy bedzie miał 3 miesiące :) Jest strasznie pogodnym dzieckiem :) cały czas sie śmieje :) Mamy lekki problem z obniżonym napięciem mięśniowym ale juz jesteśmy zapisani na rehabilitacje :) Jest na piersi i waży juz 7100 :) Natalka za to jutro kończy p-kole i od września maszeruje do szkoły echhh :) Ja mam sie dobrze...wziełam sie za siebie i juz 7 kilo mniej niż przed ciążą :) choc w sumie sie nie odchudzam bo karmie ale racjonalnie sie odżywiam i ćwicze :) Buziaki !! i bede teraz częściej wpadac :) PS. przynajmniej sie postaram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIki- gratuluje wagi :) pisz pisz ... Natalka chce iść do szkoły ? Bartuś napewno jest słodki ... rany jak ten czas leci mój misiu już niedługo 2 latka skończy :D Nike- dziękuje :) No Maam oddawaj 2 zł :P zakupiła i co.......... a może to miały być wysokie obcasy ? albo warszawski dodatek bo ja mam rzeszów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, matko to ja nie dopisałam to Wysokich Obcasach w dodatku:) Nie wiem czy mogę napisać więcej, boję się tu na forum:( Zobaczycie same jak obejrzycie, a jak będą problemy to napiszę priv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm napisała, że w sobotnim wydaniu w GW w Wysokich Obcasach:) Matko, tylko mnie nie bijcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki- gratuluję wagi :) Twojej i Bartusia A mój Oluś miał wczoraj już ostatnie szczepienie przeciw żółtaczce i ważyliśmy go to wyszło, że ma 9,9kg :) W sumie na żółtaczke szczepi się wcześniej, ale przez operację było u nas opóźnienie :) Za miesiąc chcemy go szczepić na pneumokoki, ale zobaczymy, czy nie za dwa bo szczepionka 300zł kosztuje a przecież mamy chrzciny i samochód w naprawie :P więc może będziemy musieli się odkuć zwlaszcza, że za miesiąc jedziemy na kontrolę do pani profesor z Olkiem a wizyta u niej też 200 zł kosztuje...jejku skąd to brać..ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Szybciorem melduje że mój kochany geniusz będzie miał wzorowego ucznia. Tylko 3 osoby w klasie mają na 24. Pękam z dumy ;) Evika pisz koniecznie na maila , bo jak nigdy przewertowałam całą wyborcza i nic nie znalazłam ;) Iza gratuluje , jak tak dobrze Ci idzie to zanim ja się kiedyś zdecyduje to nie będzie mnie stać na projekt u Ciebie ;) taka będziesz droga ;) Opalamy drzwi. Mój ma urlop to remontujemy powoli. Udało się nam też załatwić 100 dachówek takich jak nasze, na wymianę tych popękanych i miejsca bez dachówek ;) Całuski dla wszystkich. Maam ty łobuzico ciekawość mnie zżera .... Wracaj szybko. Pola już w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko mogłabyś jeszcze raz wysłać maila? Tylko na wp - nike_m@wp.pl bo nie wiem jak to możliwe, ale tutaj jakoś mi automatycznie wpisało tlen a ja nie korzystam z tamtej poczty :P Nawet nie przypominam sobie abym zakładała kiedykolwiek tam konto. Przepraszam, że zawracam tak Tobie główkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam evika jak dobrze doczytałam to dopiero w sobotniej wyborczej szukac? ja tez bym prosiła o maila u nas ok jest taka ładna pogoda ze całe dnie spedzamy na dworze czasu dla siebie niemam prawie wcale mała spac codzi o dwudziestej drugiej to ja juz tez padnieta jestem pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Info Wam wysłałam:))) U nas też ładna pogoda, nie ma na co narzekać:) Jak dobrze, że dzisiaj już piątek:) Za tydzień wyjeżdżam na kilka dni na targi więc przygotowania i mnóstwo pracy jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane - wreszczcie poruszenie :D Nuśka gratulacje dla syna - nie dziwię się że jesteś dumna - super ... Nike - wszystko teraz takie drogie.. i wszystko ważne ... aneta- korzystajmy z pogody ile się da u nas już w niedziele ma być ochłodzenie a ja tak uwielbiam słoneczko jak prawdziwy lew :P Evika - pracusiu... zaglądaj częsciej :D Twoja kawka poranna jest najlepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!! Pisałam wam jak bardzo nerwowy mam okres w pracy i nadal to trwa, rozchorowałam się troszkę ale pracowałam...zaliczyliśmy również tydzień temu jelitówkę, mąż do dziś jest na jogurtach bo nic innego nie może jeść, ja byłam ciągle zmęczona i nie miałam siły na nic więc zapisałam się do lekarza ale nie poszłam bo......było kilka dni po planowanej @ i nic ale tłumaczyłam to nerwami no ale kiedy doszły objawy....... KOCHANE MOJE SĄ DWIE KRESKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZROBIŁAM TEST!!!!PŁAKALIŚMY Z MĘŻEM!!!!!!!!!!!!!!!!!BOŻE JAK JA SIĘ BOJĘ!!!!!!!!!!! DZIEWCZYNY PROSZĘ WAS O MODLITWĘ ZA MOJĄ KRUSZYNKĘ!!!!!!!!!!!! Jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy, w poniedziałek mam wizytę na 20. ostatnia @ 5 maja więc liczę że serduszko już będzie widać, Kochane trudno mi się cieszyć boję się...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA ...............CUDOWNA WIADOMOŚĆ....................BĘDZIE KOCHANA DOBRZE........DBAJ O SIEBIE :D ALE SZCZĘSCIE.................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Kochana, tak to wielkie szczęście i całkowicie niespodziewane, nawet przytulanek było mało bo stresy, żadnego mierzenia temperatury... ja teraz tak cichutko czekam do poniedziałku, miałam napisać dopiero po wizycie ale nie wytrzymałam musiałam wam napisać!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama- co za wiadomość !!!!! GRATULACJE!!!!!!!!! Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze. Musi być dobrze i będzie. Nic się nie bój, tylko nie stresuj się w pracy, lepiej pójdź na zwolnienie, w końcu fasoleczka jest teraz najważniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama - cóż za wiadomość:) Jej jak wspaniale, gratuluję z całego serca:))))) Pola -o Tobie myślę bardzo cieplutko:) U nas leje deszcz:( Jak zwykle gdy przychodzi weekend to pogoda się psuje a jutro ma być podobno jeszcze gorzej:( NO nic, miłego weekendu kochane:) Buziaki dla Was wszystkich:) Acha wstawiła na NK zdjęcia swoich pociech:) Jak znajdę chwilkę to uzupełnię też na blogu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D kochane :D wróciłam do świata zywych :D:D:D radość rozpiera me ❤️ vektra poszła się jebać :) jak powertowałm przepisiki to sie okazało że zmieniac nie musimy :D więc jestem dalej w związku z moim UPC :D :D :D Kochane wertuje Was tera musze was nadrobic co do jednej literki :) KOCHANE TAK ,TAk MOJE CHŁOPAKI SĄ DZISIAJ W WYSOKICH OBCASACH :D MAMA- no kochana jak miło :) ok nadrabiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziękuję kochane za miłe słowa, ta cudowna niespodziewana wiadomość sprawiła że jestem w jakimś innym wymiarze.........z m nie robimy żadnych planów tak się obawiamy o to co dalej....ale ja tak czuję w środku że będzie wszystko dobrze.....musi być dobrze!!!!!!!!!! Czuję się dobrze troszkę tych objawów mało bo nie mam mdłości ale cyce bolą ogromnie i mogłabym spać i spać.... Wczoraj byli u nas znajomi i usłyszałam że bardzo schudłam i wyglądam niekorzystnie mam nadzieję że szybciutko mój wygląd ich zadowoli... Dziewczyny kochane postaram się dzielnie czekać.... Całuję mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, iza - gratuluję wspaniale napisanych wniosków! nuska - a Tobie wspaniałego synka! Dzielny chłopak. A tak się zamartwiałaś tymi chorobami itd. Super! mama - moje GRATULACJE!! Po prostu fantastyczna wiadomość!!!! Na pewno wszystko będzie dobrze! Napisz wszystko po wizycie co widziałaś, co mówił lekarz! mAAm - niestety dopiero teraz weszłam i przeczytałam o GW. Jak jak zwykle spóźniona :-( A z jakiej okazji Twoi chłopcy byli w gazecie?? I jak Twój mąż w nowej pracy? Zadowolony? poli coś nie widać. pola - co u Was??!! U mnie w pracy ok, roboty huk, więc coś co uwielbiam. Uwielbiam sie nie wyrabiać, całe 8 godzin na wysokich obrotach, nie wiem w co ręce włożyć. Nie ma czasu na pierdoły. Jedyny minus to to, że teraz już wiem na pewno, że mam ta pracę tylko do końca roku. Dziewczyna, którą zastępuję, na pewno wróci, a firma nie planuje zwiększenia zatrudnienia. W domu oczywiście mnóstwo problemów, ale nie bedę Was tu nimi zanudzać, bo wiem, że każda z nas ma swoje. Staram sie nie poddawać i jakoś to wszystko leci. W zasadzie jak wracam z pracy to w ogóle nie siadam do kompa i tak cały tydzień. Dzisiaj siadłam tylko ze względu na Was, moje kochane. Żebyście o mnie nie zapomniały :-) Buiaczki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama - czekaj czekaj :) A tym, że schudłaś to się nie przejmuj, bo na początku ciąży przecież wiele kobiet chudnie :) To normalne :) U mnie z Olim to w ogóle było tak, że zaskoczyłam jak schudłam i potem w ciąży jeszcze ze mnie zeszło, dopiero konkretnie przytyłam w czwartym miesiącu :) A ciąże było widać dopiero na początku szóstego, podczas gdy z Adasiem przytyłam od razu (myślałam, że to efekt jo-jo, bo też byłam świeżo po odchudzaniu :P) i było brzuszek widać już w trzecim miesiącu(nie było to fajne bo wtedy jeszcze studiowałam :P). mAAm- fajnych masz tych chłopaków. Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×