Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Gość zaciazona
dziewczyny ja polecam na problemy z plodnoscia preparat PANCHAJEERAKAGUAM. Ciezko go co prawda dostac bo znajoma przywiozla mi go z Indii ale jest mega skuteczny. Staralismy sie z mezem 8 mscy i nic. Po miesiacu kuracji tym preparatem zaszlam w ciaze! :) Z tego co wiem to czasem mozna to dostac na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiii
Gdzie te dziewczyny ??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiii
dziewczyny gdzie wy jesteście ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest tu kto
czy jest tu kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamisi
Witam wszystkie mamusie i "staraczki":) Starałam się was czytać od początku, ale tyle tego jest, że poprzestałam na 80 str. Ja również staram się o rodzeństwo dla trzy i pól letniej córeczki. Niestety mimo,że minęło już 20 miesięcy... nadal nic... Po półtora roku starań byłam oczywiście u lekarze- 3 miesiące duphaston i 2 następne clostilbegyt...również nic... Zaczynam się martwić czy wszystko jest w porządku, dodam,że mam 26 lat i pierwsza ciąża (planowana) wyszła nam po dwóch miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydzia78
Czy zaglada ktos jeszcze na te strone?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agag85
hej! ja również mam problem z zajściem w drugą ciążę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agag85
Ja zaglądam!!! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydzia78
Witaj, a to milo, ze ktos sie odezwal............. My staramy sie o dzidzie od 4 m-cy. Mamy juz 7-letnia coreczke. Jestem kompletnie zalamana, bo juz myslalam, ze moze ten cykl jest"moj", ale niestety.......dzisiaj dostalam @. Myslalam, ze jestem w ciazy, bo mam inne bole niz normalnie w trakcie @.............Juz mam powoli dosc tego wyczekiwania nastepnych dni plodnych itd : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny. Ja w zasadzie jestem tu pierwszy raz.Ale muszę z kimś porozmawiac.Z kimś kto mnie zrozumie. Historia jakich tu wiele.Mam 4-letniego synka.Od 3 miesięcy staramy się o drugiego dzidziusia i nic.Oczywiście z pierwsza ciążą nie było najmniejszego problemu.Można powiedziec,że wcale się nie staraliśmy,sama się pojawiła :-) A teraz...Mój mąż twierdzi,że źle się nastawiam.Że jak będzie to będzie.Facet...a przecież to on mnie namówił na starania.Ja nie potrafię nie czekac na dwie kreseczki.I tak się zastanawiam czemu mamy problem.Nie brałam tabletek,więc hormony chyba ok.Okres też regularny.Po pierwszym miesiącu zdarzyło się tylko coś dziwnego,okres spóźnił się 2 tygodnie,ale testy wychodziły negatywne.Teraz jest co do dnia.Ajj,jakie to życie bywa przewrotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj renik833 znam ten bol.............i bardzo dobrze Cie rozumie. Z tego co pisaly dziewczyny na tym topiku to niektore stosowaly testy owulacyjne, co pomoglo dokladniej okreslic dni plodne. Ja bylam tez u lekarza i sprawdzalam f-kcje hormonow, ale jest wszystko ok. Mimo wszystko zajsc nie moge....Ale wiesz co renik 833? glowa do gory, nastepny cykl bedzie nasz; ) Ten topik to ponoc zaczarowany i chyba tak naprawde jest, bo tu zachodzily dziewczyny w ciaze jedna po drugiej.Takze nam tez sie uda!!!!! Zycze powodzenia w starankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agag85- a Wasze pierwsze dziecko to dziewczynka, czy chlopiec? Ila ma lat i jak dlugo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka...chyba coraz rzadziej tu zaglądamy.Może wszyscy tak zajęci staraniami,hihi. Ja tez nie zaglądałam,bo starałam sobie ten miesiąc odpuścic.Bez oczekiwań,bez rozmyślań i bez stresu.No ale dziś mam 32 dzień cyklu i mnie już zżera :-) jeszcze dzień,dwa i się okaże. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renik833 Nie zalamuj sie. Wiem jak sie czujesz. Sama myslalm, ze tym razem sie udalo..........I tak ta @@@@@@@@@@@@@@@@@q sie spozniala pierwszy dzie, drugi , trzeci.....pozniej jakies plamienie.I tak w sercu juz myslalam, ze jestem, juz sie cieszylam i czwartego dnia duze rozczarowanie : ( Tym razem kupilam sobie testy owulacyjne, moze tym razem sie uda. Tak sie boje kolejnego rozczarowania, ze az gdzies odechciewa mi sie tych staran.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
hej dziewczyny ja mam córke ma juz 2 lata i wlasnie staram sie o jakies rodzenstwo dla niej ale jak narazie nic.Lekarz mi powiedzial ze dopoki karmie piersia mala to bende miala problem z zajsciem wiec jest 2 tyg co dopiero sie oduczylismy od cycy wiec zobaczymy czy w tym cyku sie uda.Ja juz wlasciwie to stracilam nadzije:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj shpirti. Moja siostra karmila jeszcze corkeczke jak zaszla w kolejna ciaze, dlatego mysle, ze to nie musi byc jakas regula. Nie poddawaj sie : ) Ten topik to jest "zaczarowany" i ja wierze, ze nam tez sie uda. Jak tak czytalam co przechodily dziewczyny i jedna po drugiej na tym topiku zachodzily. Dlatego wierze, ze my jestesmy nastepne ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Brydzia dzieki za pocieszenie.Ja wlasnie pije juz 3 dzien szałwie na zatrzymanie laktacji i powiem ze to chyba dziala bo zanim zaczelam pic to mleko lecialo jak wsciekle a teraz jak naciskam piers to tylko tyle co na brodawce.Nio i mam taka cicha nadzieje ze wkoncu moze zajde w ta druga ciaze.A mam takie pytanko robila ktoras z was takie testy plodnosci z apteki do robienia w domu zastanawiam sie czy one mowia prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej shpirti. Ja tez dlugo karmilam corke piersia, ale jeszcze nie slyszalam o tym, ze szalwia zatrzymuje laktacje.....ale skoro pomaga, to czemu nie pic. Ja w tym miesiacu zaczelam stosowac testy na owulacje.....Z tego co slyszalam to sa dobre, poniwaz wykrawaja poziom LH, tzn kiedy bedzie owulacja. Z tego co czytalam na tym topiku, to wiele dziewczyn tez je stosowalo i udalo im sie zajsc w ciaze. Shpirti glowa do gory my jestesmy nastepne w kolejce. Robilas jakies dodatkowe badania? hormony, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Hej brydzia Narazie nie robiłam żadnych badań bo lekarz mi mówił że karmiac piersia moga wyjsc fałszywe.A teraz musze sie wybrac myslam zeby on mi sprawdził czy mam owulacje ale to musiałam bym chodzic co pare dni na monitorowanie a ja nie zawsze mam auto do dyspozycji bo moj m czasami zabiera do roboty nio i musze tez ciagnac wszedzie tego mojego mami cycy czyli moja corke ale mysle ze moze sie zorganizuje bo z tego co wyliczam to owulacje powinnam miec na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Nio i trzymam za nas obydwie kciuki.Fajnie ze chociaż ty jeszcze tu zagladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej shpirti, moze faktycznie sproboj z tymi testami owulacyjnymi....... ponoc jest chlopak na alegro "wigo 154" ktory sprzedaje te testy po nizszej cenie.Dziewczyny z tego topiku tez u niego zamawialy i byly zadowolone. Ja kupilam w drogerii i wczoraj wyszedl pozytywny ; ) chociaz byl dopiero 14dc.Ja cykle mam dlugie i jak robilam monitoring to mi lekarka powiedziala, ze tak 16dc musialam miec owulke, w tym cyklu juz w 14 dniu. Jaskby nie bylo dwa dni wczesniej. Fajnie, ze tez tu zagladasz, zawsze mozna "pogadac"jakos sie wesprzec. To pewnie tym razem nam sie uda jak juz dwie kciuki trzymamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Hej brydzia.Ja zanim zaszłam w ciaze robiłam takie testy owulacyjne i jakos nigdy mi zaden nie wyszedl.A u mojego gina pamietam jak poszlam tylko raz to powiedzial mi ze jutro albo w ten dzien powinnam miec owulacje bo byl prawidlowy pecherzyk i wiesz nawet sie nie spodziewałam i zaszłam w ciaze.Tyle że ja miałam PCO i robiono mi laparoskopie i zaraz po niej na drugi mies bylam juz w ciazy.Teraz niby sie nie nawruciły ale juz zaczynam sie stresowac ze moze jestm bezplodna i znowu musialam bym isc na jaki zabieg zeby zajsc znowu w ciaze.A ty Brydzia masz juz bobaska czy to pierwsze starania???Mnie pewnie tydz nie bendzie na forum bo moj m ma wolne i nie bende miala jak sie docisnac do kompa.Zreszta ja siedze tylko jak moja mala spi bo przy niej to nie mam jak bo nie mozna z niej oczu spuscic takie ma pomysly co by nabroic.Ale kciuki napewno bende trzymac i jak co pisz bo fajnie jest naprawde z kims popisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×