Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Gość shpirti
Brydzia nie było mnie troche na kompie bo ładna pogoda nareszcie i korzystałyśmy z niej.Narazie te moje dwie kreseczki nie sa potwierdzone przez gina a na wizyte sie wybiore za 2 tyg bo nie ma sensu wczesniej.To dzis pon to pewnie twoja ciocia już pakuje manele.A ja narazie nikomu nie powiedziałam z rodziny tylko wie mój m i moja mama.Dopiero jak bendzie wszystko wiadomo to i wszystkich uswiadomie.Ja tez bym chciała żebyś ty też wkoncu ujrzała te swoje dwie II i trzymam za to mocno kciuki. Valerie ładne imię takie niespotykane. Wogule to za was wsztskie dziewczyny trzyma kciuki zeby wkoncu i wam sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Shpirti. Tak u mnie @@@@@spakowala walizki....Fajnie,ze slonko czesciej wychodzi,to az wyjsc z domu sie chce. W niedziele moja corcia miala wystep z innymi dziecmi,ktore ucza sie gry na instrumencie-moja uczy sie gry na skrzypcach. Biedni sasiedzi ;-) ha,ha,ha Valerie to po polsku Waleria,ale to prawda,ze niespotykane imie-jak moja corcia z reszta ;-) Shpirti,a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Fajnie że twoja córcia taka zdolna i ma zainteresowania muzykalne.A sasiedzi pewnie sie juz przyzwyczaili a jak nie to maja pecha haha.A ja czuje sie dobrze wogule nie mam zadnych objawów nawet brzuch mnie nie boli jak na @.Wczoraj mnie tylko bolały krzyże ale maja mała zarzyczyła sobie zeby ja nosic na rekach i zaraz mi przeszło.Zrobiłam dzis bete ale puzno i wyniki bende miec dopiero w czwartek rano nie wiem czy nie zwariuje do tego czasu z niecierpliwosci.A u ciebie brydzia co słychac?? Tak fajnie ze jest pogoda przynajmniej dzien jakos szybciej leci bo tak to w domu nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta bete to gdzie robilas? Robilas drugi raz test? Chociaz mysle,ze to nie potrzebne,tersz to odczekaj troszke i napewno u gina zobaczysz malutka fasolke ;-) Wiesz Shpirti tak sie ucieszylam,ze Tobie sie udalo....tak szczerze z serca,a przeciez czlowiek w sumie to sie nie zna. Ja tak czasami to sie zastanawiam czy nie dac sobie spokoju.... Tak sie czasami obawiam jak to bedzie z drugim dzieckiem. Valerie b.chce miec rodzenstwo,ze nawet oststnio sie pytala czy nie moglibysmy wziasc dziewczynki z domu dziecka;albo z jakiejs biednej rodziny. Jakis czas temu to nawet ucieszyla sie,ze mija siostra " wpadla"z ostatnia ciaze,bo myslala,ze przeciez ciocia moze nam dzidzie oddac skoro juz ma mala Amelke :-) Ach te dzieci.... A teraz mam juz odchowana dziewczynke,ktora super rsdzi sobie w szkole i w ogole. A znam duzo malzenstw gdzie drugie dziecko tak im daje popalic,ze padaja z braku sil. Sa wykonczeni psychicznie....... Kurcze,zeby czlowiek wiedzial..... Tak poza tym jakos leci.. Liczymy dni do wakacji....jak kazdy chyba z reszta. Shpirti,Ty tu szybko pozytywne fluidy przesylaj ;-) Daj koniecznie znac jak tam wynik. Cos dziewczyny sie nie odzywaja......moze u nich stsranka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Jak wszystkie - zagladam czesto, ale malo czasu na pisanie... Dzisiaj do mnie przyszla (spodziewana) @, zaczynam nowe odliczanie! Shpirti, koniecznie daj znac, jak tam test. Pozdrowienia dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Leo,oby ta nieproszona zniknela w nsstepnym cyklu.Trzymam mocno kciuki Shpirti co u Ciebie? U nas csly dzien pada. Co za lato?!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Hej brydzia ta twoja dziewczynka strasznie fajna.Chrześnica mojego m jak była mniejsza to powiedziała swojej mamie że jak tata nie chce dzidzi to niech wojek czyli moj m da krewke żeby była dzidzia a jej mama to siostra mojego.Tak dzieci naprawde nieraz fajne pomysly maja.A ty brydzia co sie przejmujesz na zapas skoro Waleria chce rodzenstwo to działajcie dalej napewno sie uda.Ona jest już duża i zawsze pomoże ci choćby pobawic dzidziusia.Takze trzymam kciuki zeby i tobie sie udalo tak naprawde z całego serca.A ja bete dopiero jutro bende miec wynik rano chyba z nerwow nie przespie cala noc bo bende ciagle o tym myslec jak ona wyszła.U nas słoneczko ciagle grzeje padalo tylko w nocy. Leo to przeganiaj ta swoja @ i do roboty tobie tez zycze tych upragnionych dwuch II.A leo ty pracujesz czy jestes na wychowawczym ??Bo ja jestem na wychowawczym i siedze sobie z mala w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Kochane mam wynik bety 2762 wiec mieszcze sie w 6 tyg.Bardzo sie ciesze.A wam tez zycze z całego serca żebyscie i wy zobaczyły swoje dwie II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SHPIRTI--GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo sie ciesze Shpirti. Trzymaj sie cieplutko i uwazaj na siebie i malenstwo. Ja tez bylam z niunia w domu i nigdy nie zalowalam tej decyzji. Gdxbxm miala ja podjac drugi raz,zrobilabym taj samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze przyznac, ze ciaza Shpirti podzialala na mnie mobilizujaco :D Moja @ jest bardzo slaba i wydaje mi sie, ze cykl byl raczej bezowulacyjny. Tym razem zaczelam mierzyc temperature. Coz, zeby bylo sprawiedliwie, Brydzia, nastepny cykl jest Twoj, czekamy na fasolke, a potem moja kolej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Brydzia wiesz jak to przy małej ciagle cos wymysla.Najgorsze jest to ze ostatnio ciagle chce zeby ja nosic na rekach ale nawet mnie po niej brzuch nie boli bo to takie chucherko jest.Teraz bendzie twoja kolej zobaczysz ja ciagle trzymam kciuki. Leo fajnie ze cie zmobilizowałam ;-) a ty tempke zapisujesz na jakims wykresie??? Tobie też zycze tych dwuch II.Ja sobie tez mowiłąm ze jak nie zajde w tym roku to juz na nastepny nie chce byc nio i sie udało z toba tez tak bendzie.A jak twoja martynka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Martyska dokladnie tak, jak jej immienniczka, jak tylko mnie widzi, nasze ciala scalaja sie w jedno, z tym, ze gwaltownie rpzesuwa mi sie srodek ciezkosci ;) Innymi slowy sposobu na to, zeby ja odkleic ode mnie nie ma! Swoja droga, podoba mi sie, jak ja sila probuje dac w ramiona mezowi, on ja probuje przejac, a dziecko "trzyma sie nogami" :D Kochana Malenka! Hm, a Ty Shpirti, to pewnie znajdziesz sobie niedlugo inne fajne forum, pt "Gdzie rodzic" itp... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.... To prawda,ze kazdy pozytywny test mobilizuje do dzialania...;-) U mnie dzisiaj 13dc....2dni i bede robila test na owulke... Wczoraj bylam z corcia na truskawkach,to wrocilysmy objedzone jak"baki" ;-) Dzisiaj zrobilam pare sloiczkow dzemu,bo taki swoj zawsze lepszy. Maz pracuje dlugo takze rece pelne roboty..... Leo-Ty nic tu nie kombinuj tylko jsk nic ten cykl bedzie Twoj;Nasz... Shpirti,a Ty to chyba zostaniesz z nami,co??????! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
hej dziewczyny. Leo moja Martynka to straszny mami cycy nie wiem jak to bendzie jak urodzi sie drugie.Ona nawet jest zazdrosna o tatusia.Może jak bendzie wieksza to z tego wyrośnie chociarz watpię.A co do forum to nigdzie nie zamierzam isc ja zostaje z wami i zamierzam wam kibicowac a rodzic bende tam gdzie Martynke czyli u nas w szpitalu. Brydzia truskawki mniam u nas też rosna koło domu ale jeszcze sa zielone mysle ze juz na nastepny tydz benda dobre.Nio i ciagle zagladam na twoj wykresik na skarbie mamy i ci kibicuje.Bardzo bym chciała zeby tobie i leo sie udało. Buziaki dziewczyny dla waszych pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
hej dziewczyny. Leo moja Martynka to straszny mami cycy nie wiem jak to bendzie jak urodzi sie drugie.Ona nawet jest zazdrosna o tatusia.Może jak bendzie wieksza to z tego wyrośnie chociarz watpię.A co do forum to nigdzie nie zamierzam isc ja zostaje z wami i zamierzam wam kibicowac a rodzic bende tam gdzie Martynke czyli u nas w szpitalu. Brydzia truskawki mniam u nas też rosna koło domu ale jeszcze sa zielone mysle ze juz na nastepny tydz benda dobre.Nio i ciagle zagladam na twoj wykresik na skarbie mamy i ci kibicuje.Bardzo bym chciała zeby tobie i leo sie udało. Buziaki dziewczyny dla waszych pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... Wlasnie skaczylam popijac kawke... Zaraz zabieram sie za prasowanie... U nas pogoda bez zmaian jak w tej piosence"ciagle pada.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wasze dzieciaczki jak tam,zdrowe? Shpirti fajnie,ze zostajesz z nami. Bedziemy kibicowaly sobie nawzajem. Ty nam przy kolejnych starankach,a my Tobie przy ciazy i porodzie ;-) Informuj na bierzaco co i jak..... My "topikowe ciocie"czekamy ha,ha,ha Kiedy masz termin u gina? To juz bedzie wiadomo na kiedy masz termin... Ale sie ciesze.... Siostrzenica;jak siostra urodzila malenstwo to zabierala jrj smoka i czym predzej wdrspywala sie do wozka jak siostra karmila dzidzie,bo ona tez tak jeszcze chiala...Ach te male szkraby;takie pocieszne... Leo , co tam u Ciebie? Wybieracie sir gdzies na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Hej brydzia u nas też pogoda nie za fajna troche lało a teraz juz nie ale jakos tak dalej jest pochmurno.Wiec siedzimy w domu.Zaraz ide robic jaki obiad.Tak to Martynka zdrowa choc to jest straszny żarłok lodów haha.A do gina wybieram sie 2 lipca wiec jeszcze tydz i zobaczymy co powie.pewnie termin bende miała tak pod koniec lutego bo miałam długie cykle ale zobaczymy.Nio i pewnie zleci zrobic badania zobaczymy jak wyjda jak tylko mies było przerwy bez cycy bo w drugim mies to juz zaszłam.A my nigdzie nie jedziemy na wakacje szkoda to chociarz moze odbije sobie tym ze poodwiedzam stare kolezanki bo tak to nigdy nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Moja kochana Martynka chodzi coraz pozniej spac... teraz wyciagnela meza do usypiania ;) Niestety nie idzie to w parze z pozniejszym wstawaniem, bezlitosnie sciagnie mnie (i tylko mnie) przed 6:00. Coz, oddam jej za pare lat ;) Taka zaborczosc to chyba cecha dwulatkow, od kilku tygodni nie moge sama isc do toalety, bo mala idzie ze mna. I jest podobnie, jak u Was Shpirti. Pewnie za kilka tygodni minie i przejdzie do wspomnien :D Tak sobie mysle i mysle i naprawde czuje, ze Tym razem sie uda... Tak bardzo tego chce. Martynka uwielbia inne dzieci, ciagle stoi na balkonie i nawoluje dzieci sasiadow. Zmykam spac... 3majcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pamietam te wspolne "wyjscia do toalety"Wtedy to bylo meczace,ale dzisiaj jak o tym mysle,to z usmiechem na twarzy..... Cieszcie sie kazdym dniem, bo ten czas tak szybko ucieka..... Moja niunia tez juz w lipcu bedzie miala 8 lat!!!!!! Gdzie podziaky sie te lata????!!!!! Leo- Ty kobitko to nawet innej mysli nie dopuszczaj,bo napewni sie uda! :-) Shpirti ,a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Leo a twoja Martynka spi jeszcze w dzień czy juz nie?? Bo moja Martynka to bardzo żadko chce spac w dzien a jak znowu spi to potem jest problem z zaśnieciem wieczór i nieraz o 22 lub puźniej ona jeszcze nie chce spac.A tak jak nie spi to o 19 ja kapie kolacja i do spania nieraz o 20 albo 20.30 juz spi.A rano to ona jest takim spiochem jak mama bo spimy do 9 nieraz i 10 ale najwczesniej wstaje o 8.Miałam tylko pare dni pobudki o 6 jak nauczyla sie w nocy spac bez pampersa i temu tak rano wstawała zeby sie wysikac.A co do dzieci to Martynka tez uwielbia dzieci zwłaszcza takie małe.Bo chce je wozic we wózku i daje im smoczek mysle że była by z niej dobra siostra a zazdrosc o mame chyba by mineła. Brydzia tak po dzieciach najbardziej widac jak lata leca.To twoja Waleria jest juz duża dziewczynka.Ja mam siostre co jest miedzy nami 9 lat różnicy. A tak to znowu taka pogoda do bani i siedzimy w domu.Juz nie moge sie doczekac tej wizyty u gina w pon. Brydzia ciagle ogladam twoj wykres i jak narazie to ładnie ci tam idzie trzymam kciuki za twoje dwie II.Leo ty tez nic nie wymyslaj tylko zabieraj sie bo czekamy i na twoje dwie II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na twarz-ta pogoda mnie wykancza!!! Niby mialy byc dzisiaj 21 ,ale nie wiemjaj oni to wymysleli. Shpirti tak narazie wykres ladby,ale wiesz jak to jest na poczatku ...... Staram sie byc dobrej mysli ;-) Ciekawe jak tam Sylwanaaa?! Nic sie nie odzywa.... A Wy kobietki to same przez tydzien urzedujecie? To chociaz z gotowaniem nie macie problemu ;-)ha,ha,ha Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shpirti, z moja martynka to jest tak, ze ona wogole od poczatku nie spala w dzien. Tzn moze kilka pierwszych tygodni, ale odkad zaczela zwracac uwage na otoczenie - w dzien nie spi. Zdarza sie, ze jak wyjdziemy na hustawke zaraz po 6:00 i caly czas potem jest w "duzym ruchu", to padnie ok. 14:00. najczesciej w samochodzie. Inaczej niestety nie :( Ale za to od zakonczenia karmienia piersia przesypia cala noc. I chwala jej za to :D Jak Ty sie czujesz kochana? Masz juz jakies objawy poza brakiem @? Kiedy wybierasz sie do lekarza? Brydzia, corka 8 lat, to juz calkiem duza kobietka :D Musi byc fajnie miec taka w domu!! Ja z ogromna ciekawoscia obserwuje rozwoj Martynki, jak staje sie coraz bardziej podobna do mnie i meza. Nie tylko fizycznie, ale tez zachowania... A w przyszlym roku dziewczyny, polaczy nas wspolny rytm roku szkolnego :D, chyba, ze Ty Shpirti bedac i tak w domu z malenstwem, nie wyslesz Martynki do przedszkola... Pozdrawiam Was goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Och tak moja corcia jest juz taka duza,i nsprawde czasami jak cos powie to ho,ho. Pomaga mi w domu, sama sie soba zajmnie. Zawsze zartuje,ze to jest czas dgzie die oplscs corke miec ;-)ha,ha. Jest bardzo kochana...... Leo-Ty to masz szczescie,ze mala noc przesypia. Ja Valerie karmilam tez dwa lata piersia i juz sie smialysmy z mama,ze ona to w kazdej pozycji tego cyca ciagnie....Tez probowalam ja odzwyczaic,az sobie dalam spokoj....i ona sama pozniej juz nie wolsla;tsk jak z pampersem.... Leo ,a Ty chyba tez juz owulke bedziesz miala,co?Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Hej brydzia tak my przez cały tydzien same jestesmy z Martynka nio i nie ma problemu z gotowaniem choc martynka to jest straszny niejadek i żadko jej co podchodzi choc nieraz jest taki dzien ze nadziwic sie nie moge ze tak ładnie i duzo zjadla.Zreszta ja jej nie naganiam do jedzenia jak chce to je a jak nie to nie.Ja tez mam nieraz dni ze wogule przez cały dzien nie jestem głodna. Leo moja martynka tez przesypia cała noc i tez zawsze jak jedziemy w aucie to wtedy jej sie zasypia.A ty jak chodzisz juz o 6 na huśtawki to wczesnie my to jeszcze o tej godz to spimy bo my z martynka wstajemy dopiero o 8 albo 9.A tak co do objawów to nie mam żadnych oprócz tego że nie mam @.Nic mnie nie boli a dzisiaj to taka miałam werwe że umyłam okna zrobiłam obiad i pranie i nawet musiałam sobie wytachać butle gazowa bo nie miałam kogo poprosic i potem jeszcze poszłam na długi spacer z Martynka.No i tak ja bidulke domeczyłam dzis bo pomagała mi myc rano okna a potem pomagała przy obiedzie i podlewała ze mna kwiatki w ogrodzie ze potem jak nigdy chciała jezdzic we wózku i zasneła.Nio i ja przynioslam taka spiaca do domu na rekach.A na wizyte ide juz w pon i zobaczymy co mi powie,troszke sie boje. Leo a ja napewno nie bende dawac martynki do przedszkola bo musiała bym ja dowozic codziennie 16 km to duzo wyjdzie na paliwo a zreszta ja bende w domu siedziec to po co ma chodzic. Brydzia to ty tyle karmiłas piersia co ja bo ja tez martynke karmiłam dwa lata to jest drugi moj cykl co ja odstawiłam i chyba przez to zaszłam.Moja martynka tez potrafiła ciagnac cycy w kazdej pozycji nawet jakby trzeba było to i na stojaco haha. To dziewczyny kiedy macie miec owulacje ?? Czekam z niecierpliwoscia na wasze dwie II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Shpirti,widzialam na msmyskarbie,ze dzisiaj to chyba spac nie moglas ;-) U mnie owulka juz byla chyba w poniedzialek(jak na wykres xspojrze. Bo to jest chyba nsjpirrw spadek temp.,a poznirj lekki wzrost,nie? Czlowiek to sie juz tyle nsczytal,ze sam juz nie pamieta ;-) Ale czuje sie jak zawsze przed @@@@ . Ja tak msm,ze po owulce to juz zsczynam die czuc jsk ns wstreciuche....tzn bole w dole brzucha,obolale piersi..... Czas pokarze,a Wy to kciuki trzymajcie.To jest zaczarowany topik to kazdej z nas sie uda :-) Leo za Ciebie trzymam obowiazkowo kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Co tam u Was?Jak tam Wasze Martynki ;-) ? Ja dzisiaj popadlam w jakis szslenczy wir pracy.....upieklam dwa ciasta,zrobilam dzemu,ugotowalam kompotu,bobu......Ach napracowalam sie co niemiara,ale jak patrze ns efekty to,az milo... U Was pewnie tez taki upal,co? Milego weekendu :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×