Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hejja-ho! Widzę,że rozbujał się temacik,no i mamy sukcesy... Beta -gratuluję!! ja też starałam się o drugie dziecko dokładnie 4 miesiące... Teraz już kawał chłopa z niego ;-) Ktoś kiedyś pytał skąd jestem - mieszkam na Dolnym Śląsku przy niemieckiej granicy. Dziś i jutro mamy imprezki miesjkie :-) mam karuzelę pod oknami :D Pozdrawiam w ten chłodny poranek i będę Was jeszcze podglądać ;-) i Wasze radości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak po weekendzie, jak sprawy @? Mojej @ nie widać na horyzoncie i wcale za nią nie tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Evika może Ty będziesz następna z całego serca Ci tego życzę :)...Ależ pogoda u mnie wredna ...zimno, mokro wrrr wczoraj bylismy w lesie :) grzybów-zero :( za zimno...ale spacer przyjemny pozdrawiam ...beta pisz jak się czujesz, kiedy do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 @ spóźnia mi się dopiero 1 dzień więc nie robię sobie zbytnich nadziei, poza tym ginekolog w ubiegłym tygodniu mówił że widzi zbliżającą się @ więc wolę potem się nie rozczarować. Myślę że w środę zrobię test jeśli do tego czasu @ się nie pojawi. Najgorsze jest te czekanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, Evika ja bym nie wytrzymała i już zrobiła. Trzymam kciuki i czekam, aż któraś do mnie dołączy;) Sama robiłam w piątek rano i w piątek miałam dostać @, a test wyszedł juz pozytywnie, choć ta druga kreseczka była słabiutka, a w sobotę powtórzyłam, (bo ja z tych niedowiarków jestem) i wyszły juz dwie śliczne krechy. Także zrób rano teścik i bedzie wszystko jasne. Iza do lekarza idę w czwartek, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, a co do samopoczucia czuję się super, jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) U mnie 3ci dzien spóźnienia @. Test brzydko mówić \"zwaliłam\"czekam do srody mysle i kupie nowy. Pobolewa mnie czasami brzuch , sama nie wiem co myslec.... :) Zimno jak szlak dzisiaj brrrrr. Wczoraj tak zmarzałm , ze wieczorem nerki czułam :( Iza przyjedz do nas , jeszce grzyby są, no przynajmniej były ;) ale faktycznie po tym zimnie to......:( beta na pewno wszytsko bedzie dobrze u lekarza , trzymam dalej kciuki. Evika77 wytrzymaj do srody trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Dziękuję że jesteście ze mną. Poczekam z tym testem do środy, boję się rozczarowania. Mam nadzieję że @ do tej pory nie przyjdzie. W końcu razem z Betą32 ją zaklinałyśmy na tym topiku prawda????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika777
Dziewczyny! Nie wytrzymam do środy!!! Jutro rano robię test! Postanowione! Nie wytrzymam ani dnia dłużej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 WITAM🌼🌼🌼 DZIEWUSZKI TO JA WYSYŁAM OGROM MOCY ABY TA CHOLERA DO ZADNEJ Z WAS NIE PRZYSZŁA @@@@@@@@@@@@@@@@:D:D:D a co u mnie ...zimno i szro pogoda do d..y:o w sobote sie dowiedziałam że mam w czerwcu 2 wesela a w wrzesniu 1 i jak tu se w łep nie pyknac :o i juz sama nie wiem działac czy poczekac do grudnia aby na weselach nie był to 9 miesiac tylko jakis 6-7 :o sama nie wiem a wy jak myslicie ???? u mnie @ jutro pewnie sie skończy :) I jak by tylko skończyc na tym :o tez w sobote dowiedziłam się że żona mojego ciotecznego brata ( ma 37 lat ) własnie jest 3 raz w ciązy :) A jak wy się czujecie ANIA_B- gdzies znikła??????????????????? BETA- Jak tam mamusiu ???? mdłosci juz sa albo zachcianki :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM jeśli mogę Tobie coś poradzić to ja bym nie czekała ze starankami. Kto wie, a może nawet przegapisz ten jedyny zaczarowany miesiąc? Ja bym nie czekała, dzidziuś jest ważniejszy! Takie jest moje zdanie,ale kochana zrób jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........................A WY GDZIE KOBITY................................. .........................................PISAĆ.............................................................................................SZYBCIOREM................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :D Postanowiłam się przyłączyć do Was - jeśli pozwolicie :) Mam 36 latek, jedno dziecko i staramy się o drugie, ale to nie takie proste, jak się wydawało.. Mam za sobą piąte podejście i czekam na \"efekt\" ,choć już teraz bez takiego nastawienia, jak na początku starań. Postanowiłam podejść na luzie i poddać się losowi, jak ma być dzidzia, to będzie. Staram się więc nie liczyć już dni, nie wsłuchiwać się w siebie i nie szukać objawów jajeczkowania, ciąży czy miesiączki. To nie takie proste.. niestety. :D Mam już w głowie zakodowany jakiś \"licznik\" i niełatwo się go pozbyć, a chciałabym, bo oszczędziłoby mi to wielu bolesnych rozczarowań.. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA77- Ja własnie myślę tak jak ty , a raczej sie przełamuję :D tylko to jedno wesele to rodzonego brata :o i stąt te wachania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wodnisia! Cieszę się ze postanowiłaś dołączyć do nas. Powiedz ile latem ma Twoje pierwsze dziecko? Moja córeczka ma 7 lat i chcialaby bardzo mieć rodzeństwo. Kiedyś jej to obiecałam, tylko dlaczego nic z tego nie wychodzi? Powiedz ile dni jeszcze czekasz do @, poczekamy razem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki trzymam kciuki za Was, Evika zaklinanie u mnie przyniosło efekt więc i u Ciebie pewnie też:) Maam ja na Twoim miejscu chyba bym nie czekała tylko działała, zawsze coś wyskoczy i termnin się bedzie przesuwał. Ja mam w maju komunię i zapewne będę na niej z wielkim brzusiem, ale nie myślę o tym dzidzia dla mnie ważniejsza;) A tak ogólnie to poza lataniem do kibelka co chwila, czuję się świetnie i oby tak było. Z moich obliczeń zaczynam 5 tydzień;) w czwartek będę wszystko wiedzieć, najchetniej to dzisiaj już bym pędziła do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maam ja bym działała :), Wodnisia zapraszamy , jaką masz pociechę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beta32, jutro, najpóźniej pojutrze sprawdzę czy nasze wspólne zaklinanie @ dało wspólny efekt :) Zaklinałyśmy bardzo mocno więc.... Swietnie że Tobie się udało. Ja zaklinam dalej@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Nie przychodź durna @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ przez cały najbliższy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm .... nie przekładaj starań, działaj , działaj , a na weselu i z brzuchem mozesz posiedziec , pojesz sobie :P Wodnisia witaj ! ciesze sie ze dołaczyłas do nas , skad jestes? beta caluski dla Ciebie i dzidzi :* A iza co taka zapracowana ? Jofika macham CI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synuś ma 15 lat. Miał być jedynakiem, ale tak od około 2 lat myślimy z mężem o drugim dziecku, no i zaczęliśmy staranka, a tu nic.. a my coraz bardziej \"napaleni\" :D na dzidziusia, no i czas już goni.. :D Do okresu to jeszcze ze 2 tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WODNISIA🌼 czym nas wiecej do kibicowania i zaklinania @ tym lepiej :D bardzo podoba mi się twoje podejscie ( na luz) bo wtedy najłatwiej o dzidziusia czego ci życzę z całego ❤️ KISA❤️EVIKA77❤️IZA33❤️BETA❤️ TO DZIAŁAM!!! BETA32- jak chcesz to zobacz sobie stronkę www.edziecko.pl i tm w kalendarz ciąży i będziesz miała wszystko fajnie opisane dzien po dniu co sie dzieje z tobą i z dzidzią :) Wogle polecam wam wszytkim stronkę www.edziecko.pl kazda cos tam znajdzie dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo zapomniałam :D taki gapci ze mnie :D EVIKA77- co ty marzysz o @@@@@@@@@@@ przeciesz jest tak zakleta że nic z tego przez najblisze 9 miesiecy :D👄 WODNISIA- tobie terz tego zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Maam za info,kochana jesteś. Witaj Wodnisia, pewnie już czytałaś, że jak my wyluzowaliśmy i byłam pewna, że w tym miesiącu nic z tego nie bedzie, okzało się co innego, także luzik i zobazysz, że się uda. Jesteście kochane - WSZYSTKIE!!!!!!!!!! i ja też zaklinam ponownie Wasze @@@@@@@@@@@ aby nie przylazły przez najbliższe 9 miesięcy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA-kochana nie zrozumiałysmy sie :D miałam na mysli że mozesz robic tesciora bo i tak @ nie bedzie przez najblisze 9 miesiecy :D MAMUSIU :) BETA32- nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy moge do Was dolaczyc? Jestem po 30 i zaczęlismy się starac o drugie dziecko. Na razie tylko 2 cykle nieudane ale poniewaz mialam wcześniej problemy przy pierwszym ze wzgledu na endometriozę to teraz też moze tak byc :O niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, chciałabym aby to co teraz napisałaś zamieniło się w realistyczną rzeczywistość. Ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beami! Miło nam Cię poznać. Razem będzie nam raźniej. Napewno nam się uda. Musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika77 jak długo się starasz? Trzymam kciuki! Beta32 gratuluję Ci dwóch kreseczek! iza33 dziękuję za miłe przyjęcie :D kisa jestem z Kołobrzegu i również się cieszę, że dołączyłam do Was. mAAm no.. nie zawsze miałam takie podejście, właściwie to zasługa mojego męża. Dałam Mu się przekonać, że powinnam wyluzować w tym temacie i .. staram się :D Przyłączam się do ZAKLINANIA tej wstrętnej @@@@@@@@!!!!!!! Nie przychodź @!! KYSZ!! A KYSZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×