Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Wodnisiu staram się może już z rok, ale z przerwami. Mam nadzieję że kiedyś nam się uda.... Pozdrawiam i trzymaj się. A jeśli dołączyłaś się do zaklinania @@@@@@@@@@@@, to będziesz kolejną szczęściarą po Beta32. Musi tak być!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro rano robię test już nie wytrzymam ani dnia dłużej! Miałam zaczekać co najmniej do środy, ale to nie na moje nerwy! Jutro robię test, jeśli oczywiście ta wstrętna @ mnie nie wyprzedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) Trzymam za Was kciuki i za starające i az testujace no i gratulację wszystkim dwóch kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEAMI- witaj 🌼 czym nas tu wiecej tym lepiej :) Do ciebie pewnie też nie przyjdzie bo juz ja zaklinam @@@@@a kysz :) EVIKA77- Kochana zaklinam z całej siły @@@@@@@@@@ policz ile miesiecy hihihiihi:D Ja mam jakies takie przeczucie że ci się udało :D 👄 a tak wogle to trzaśnij dzisiaj jeden strumieniowy bobo test wykrywa juz przy 10 ml/hcg a i rano wal jeszcze raz , a jak by cos nie teges CHOĆ JA TAKIEJ OBCJI NIE DOPUSZCZAM !!!!! to ponownie za 5 dni i jeszcze bete sprawdz :) 👄 Dla mni to ty juz MAMUSKA jesteś👄👄👄 WODNICZKA- ja też sie czasem zastanawiam że moze na luz trzeba wrzucic i nie myslec że tak trzeba :) ja robie tak w tym miesiacu :)👄 DZIEWCZYNY TO JA DAJE NA LUZ CO MA BYC TO BĘDZIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm no u mnie to pewnie nici i w tym miesiacu bo malo bylo staranek bo dziecko chore mialam i ledwo dychalam i nie mialam sily na cokolwiek innego oprócz snu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, może ja i mamuśka jestem bo mam jedno dziecko. ALe gdzie jest te upragnione drugie? Kochan zaczekam do jutra rana, po prostu boję się mocno rozczarowania. Boję się tego jak nie wiem co i dlatego wolę być pewniejsza. Teścik już dzisiaj zakupiłam, leży spokojnie w torebce i czeka. Oby tylko ta wredna @ mnie nie wyprzedziła bo będzie mi smutno :( mAAm, dziękuję że masz takie miłe i dobre przeczucia, mam nadzieję że się sprawdzą. Trzymajcie się dziewczyny, buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta32, powiedz kiedy i w jaki sposób chcesz powiedzieć swojemu dziecku o tym że będzie miał rodzeństwo? Myślałaś o tym? Zastanawiałaś się jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Strasznie miałam zapracowany tydzień dziewczyny a przy okazji i wekend więc nie mogłam sie udzielać 👄 nawet nie zdążyłam przeczytac tego co napisałyście, wszystko przeleciałam tak w skrócie :):):) Tym oczekującym @ nie życzę jej i śle wirtualne, pozytywne fluidki dla was 🌼 mAAM no ja też miałam taką lichą tą @ no ale już koniec wiec teraz wciskam na luz i niech sie dzieje co chce o:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a pogode mam okropną bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEAMI- czasem jeden strzał ;) zdziała wszystko więc głowa do góry :)👄 EVIKA77- ja tam trzymam piachy :D👄 BETA- no własnie jak powiesz że bocian przyleci jescze raz :)👄 Kochane uciekam po dziecie :) do szkoły i jeszcze do plastyka musze skoczyc zajrze wieczorkiem tylko bądzcie a nie tylko rankami gadacie :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszczcie do domku ależ ja nie lubię poniedziałków wrrrr...przynajmniej z Wami dziewczyny jest weselej :) do jutra papapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm wiem wiem poczekamy zobaczymy:) Dziękuję za mile slowa dziewczyny Spadam do domu za chwile moze uda mi się później wpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jescze na sekundę - NIECH SIE DZIEJE WOLA NIEBA NAM DZIECINKI W BRZUCHU POTRZEBA HIHIIIIHI ANIA_B- własnie mi sie jutro chyba konczy i działamy działamy :) ja bede wieczorkiem bo musze uciekac po syna do szkoly i jeszcze kupic sobie płutno bo mam znajomym obraz namalowac :)👄 ciesze sie ze sie znalazłas hihii bo już miałam list gończy wysłac za tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co do pytanka to wybraliśmy się razem w niedzielę na pizzę i powiedzieliśmy synusiowi, że będzie miał brata lub siostę:). Młody oczywiście opcji siostry nie bierze pod uwagę, tylko brata. Ja już wczesniej z nim rozmawiałam więc on wiedział, że taka opcja może być, ale najbardziej się ucieczył, że będzie miał większy pokój w którym obecnie mamy sypialnię, hm...;) Evika trzymam kciuki. do jutra dziewczynki, czas do domku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Zrobiłam dziś rano test! Wynik: dwie kreseczki! Normalnie nie wierzę własnym oczom!!!!!!!!!!!!!! Hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Udało się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika gratulacje....:) cudowna wiadomość :) same cuda na naszym topicu ależ się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki;) Evika to cudownie kochana, jeny super, że się udało. Widzisz zaklinanie przyniosło efekt. Tak się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście gratuluje z całego serducha, a jak mężuś mówiłaś mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny z całego serca. Zobaczycie wszystkim się uda. Ten topik przynosi szczęście. Mężuś szczęśliwy jak nie wiem co. Mam nadzieję że będę mogła z Wami tutaj zostać i trzymać kciuki za pozostałe staraczki, bo ja wiem i wierzę w to, żer niedługo wszystkim nam się uda. jesteście kochane. Dziękuję. Wiecie co jest z tego wszystkiego najpiękniejsze????? Otóż wczoraj wieczorem zapytałam swoją córkę jakie jest jej największe marzenie. A córeczka odpowiedziała mi że chciałaby mieć rodzeństwo. Zapytałam córkę, kiedy by chciała aby to dziecko się urodziło. Córka odpowiedziała: w moje urodziny! Uśmiechnęłam się w duchu! Moja córka będzie miała siostrzyczkę lub braciszka dokładnie w swoje urodziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak właśnie się stanie. Dokładnie w 8-me urodziny mojej córki!!!!!!!!!!Czyż to nie piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika łza się w oku kręci...dzieci to największy skarb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny aż mi ciarki przeszły takie to piękne. Iza zaklinaj koniecznie jak widzisz przyniosło efekt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaklinajcie to przynosi efekty naprawdę!!!!!!!!!!!!!! Ja też mam łzy w oczach gdy pomyślę teraz co powiedziała wczoraj moja córka. Po prostu jej marzenie spełni się w stu procentach! Dokładnie w jej urodziny. Tak jak chciała! Płakać mi się chce.... ze szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery świece płonęły powoli. Było tak cicho, że prawie usłyszałbyś ich rozmowę. Pierwsza rzekła: -Ja jestem pokój! Jednak nikt nie troszczy się o to, abym płonęła. Dlatego odchodzę. Płomień stawał się coraz mniejszy, aż w końcu zupełnie zgasł… Druga rzekła: -Ja jestem wiara! Najmniej z nas wszystkich czuję się potrzebna,dlatego nie widzę sensu dłużej płonąć. Gdy skończyła mówić, lekki podmuch wiatru zgasił płomień… Trzecia ze świec zwróciła się ku nim i ze smutkiem rzekła: -Ja jestem miłość! Nie mam siły dłużej świecić. Ludzie odsunęli mnie na bok, nie rozumiejąc mojego znaczenia. Zapominają kochać nawet tych, którzy są im najbliżsi. Inie czekając ani chwili zgasła… Nagle dziecko otworzyło drzwi i zobaczyło, że trzy świece przestały płonąć. -Dlaczego zgasłyście? Świece powinny płonąć aż do końca. To powiedziawszy dziecko rozpłakało się. Wtedy odezwała się czwarta świeca: -Nie smuć się. Dopóki ja płonę, od mojego płomienia możemy zapalić pozostałe świece. Ja jestem nadzieja! Błyszczącymi od łez oczyma, dziecko wzięło w dłoń świecę nadziei i od jej płomienia zapaliło pozostałe świece.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, trzymam za Was kciuki! Uda się zobaczycie! Musi się udać! Jesteście kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne to jest, a jakie prawdziwe i dajace do myślenia, przecież wiadomo, że nadzieja umiera ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj Iza33, trzeba mieć nadzieję, bo ona może zdziałać cuda. Teraz to wiem. Trzymaj się kochana! I zaklinaj! Ile tylko się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyy! Ale tu same cuda się dzieją. Evika gratuluje z całego serca. Mnie @ spóźnia sie juz 4 dzien, chyba jutro odwaze sie zrobic test. Trzymajcie za mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×