Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

oj mAAm- ja o tych 12 godz nic nie wiem, a nie 24-36 godzin??hmm. Zdążycie spokojnie..do dzieła, teraz prosze przezkilka dni z wyrka nie wychodzic tylko dzałac,działac i jeszcze raz działac!! U mnie brzuch ciagle czuję,to lewa,to prawa str, cycki powiekszone, poza tym nic,komlpetnie nic. Ciekawe co to bedzie..;) Pewnie co zawsze:) Tak sobie myslę,że to już nasz 9 cykl starankowy.Jescze 3 miechy i rok nam stuknie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK POLA- bede działac :) zmecze nieboraczka choc by padniety po drodze był hihihiih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila przerwy w sprzątaniu na małą czarną :-)) mąż z małym pojechali na.... tramwaj. to teraz dla małego wieeeelkie przeżycie: przejażdżka tramwajem i pociągiem, hahaha!! jesli chodzi o luteinę to pojęcia nie miałam jakie ona ma działanie, cieszyłam się tylko że mam regularne cykle - więc myślałam, że wszystko w jak najlepszym porządu i że to lekarstwo w sam raz dla mnie. ten lekarz \"wylał na mnie wiadro zimnej wody\". ja brałam od 14. dc więc najprawdopodobniej owulki nie miewałam. chociaż sama nie wiem, bo jeśli cykle miałam jak z zegarkiem w ręku co 28 dni to może... tamten lekarz przepisał mi luteinę totalnie w ciemno, nie robiłam u niego żadnych badań. dlatego podoba mi się podejście tego lekarza, słucham go, ufam mu bo wszystko mi wyjaśnia, i nie każe czekać tylko radzi już konkretne działania :-) Po_la - dopóki @ nie ma to jest nadzieja. Ja miałam w poprzedniej ciąży dokładnie takie same objawy co na @. dlatego tym większym szokiem dla mnie były te 2 krechy. Och, jakie upragnione teraz!!!!!!!!!!!!!! mAAm - też myślę że owulka dopiero przed Tobą. Wszystko na to wskazuje. Więc do dzieła, hahaha, też trzymam kciuki za powodzenie działań :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lecę obiadek pichcić, nie wiem czy mi się uda tu dzisiaj do was jeszcze wstąpić, bo imprezeczka przede mną. mój braciszek ma urodzinki, 28 a za 3 miesiące zostanie tatuniem. ojej ale ten czas leciiiii, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobiety ! z tym bólem brzucha to chyba jakaś epidemia, bo mnie od rana również pobolewa a dodam że dziś jest 10 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka zgadzam się z tym co pisała Pola o luteinie.mnie lekarz kazał brac od 16 dc. a cykle mam 28-30 dniowe (chyba wie co robi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Ja w pracy jestem, dzis mój wyjechał więc laptopa sobie wzięłam i podłączyłam się tu do neta :D hihihi mAAm,Bigmam-wy to przynajmniej bol brzuszka na owulkę macie i trza sie z tego cieszyc:) ja mam bol na @ i mnie nie jest juz tak wesoło. Ale...czekajcie...chyba mi juz przeszło;) Jeszcze 6-7 dni i wszystko będzie jasne;)A potem jakies 4-5 dni i znow sie bedzie mozna starac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola a może to nie jest ból na @ tylko zagnieżanie jajeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzisiaj w pracy ( synek w górach) .zaś mężuś ma nockę więc się mijamy i nici z przytulania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigmam-chciałabym zeby było tak jak piszesz. Przez dwa dn bolał mnie ten brzuch, dzis po południu przeszło..Bolą mnie piersi,ale one zawsze mnie bolą w 2 fazie cyklu,temp dzis miałam 37,2 wiec wysoko,ale taką mam tez zawsze w 2 fazie, jak widzisz,nie pozostaje nic innego jak tylko cierpliwie czekac:) A u was wszysko przed wami:) zaczniecie od jutra i tez bedzie dobrze:)nie ma sie co martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola dopóki nie ma @ to nie ma się co zamartwiać.jak czytam to my podobnie 9 m-cy staranek,podobne leki i podobny wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzisiaj temp.opadła z 37 na 36,6 ale może dlatego że skończyło mi się przeziębienie.zobaczę co będzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi zrywa połączenie,no i wolniej chodzi niż w domu:).Ja w tamtym cyklu temp miałam 37,dzis jak mi wyskoczyło 37,2 to sie zdziwiłam,oby to był dobry znak:).poki co to na niczym konkretnym nie moge sie juz skupic tylko @ wypatruje:( Tak bigmam:) podobne przypadki jestesmy i mam nadzieję,ze podobnie zaskoczymy i to bardzo szybko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mogę się przyłączyć do Was? Mam już dwoje dzieci 16 i 12 lat ale staramy się o nasze wspólne teraz dziecko bo te starsze są z mojego poprzedniego związku. Teraz wzięliśmy ślub a staramy się od 4 miesięcy. I na razie niestety nic :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem że niedługo ale poprzednie to były strzały za pierwszym razem ia dlatego teraz te 4 miesiące to dla mnie wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wiem że mój termin jest na 2.04 ale więcej nie liczę kiedy powinniśmy bo zbyt się nakręcam w tych dniach.Po prostu jak przytulanko będzie to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z wiekiem płodnosc spada i trzeba sie bardziej postarac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak mnie boli brzuch,okropnie,strasznie, ciągnie mnie,boli mnie cała miednica, @@ tuż tuż(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! I znowu mamy poniedziałek. A weekend był u mnie jednym wielkim koszmarem :( Otóż wczoraj rano córka rozbiła termometr z rtęcią, zauważyliśmy to dopiero po kilku godzinach. Mąż zebrał te kuleczki odkurzaczem. Wieczorem na forum przeczytałam że nie można absolutnie zbierać tego odkurzaczem, bo wtedy rozsiewa się opary na całe mieszkanie. Jestem przerażona, słyszałam o tym jaka to rtęć jest szkodliwa. Najgorsze jest to, że boję się o moją kruszynkę a czytałam że dla płodu jest to szczególnie niebezpieczne i grozi różnymi strasznymi chorobami , zwłaszcza te opary rtęci są bardzo niebezpieczne . A przecież ja to wdychałam przez dobre 5 - 6 godzin. :( Potem dopiero gdy się zorientowaliśmy wywietrzyliśmy mieszkanie. Szczerze mówiąc panicznie teraz się boję. Całą noc prawie nie spałam, strasznie się boję :( Nie wiem co mam teraz zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ....nie martw się ...Twoje maleństwo to już duży chłopiec.. a najlepiej zadzwoń do gin...uspokoi Cię ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! witam nową staraczkę. Evika - nic się nie bój, pewnie to co czytałas dotyczy jakichś wiekszych dawek, poza tym tak na zdrowy rozsądek wszystko: lekarstwa, niebezpieczne rzeczy itp. tak są teraz szeroko opisywane przez media, prasę jako niebezpieczne, wręcz najlepiej wogóle zabójcze dla płodu - a ile jest prawdziwych przypadków że są one powodem jakichś chorób u dzieci? myślę że to co teraz robią naukowcy, to co piszą to gruuuuba przesada!!!! dotyczy jakichś szczególnycvh przypadków. Jakaś teraz nastała moda mam wrażenie na straszenie przyszłych matek. Najlepiej żeby się odizolowały od reszty świata na okres ciąży. Paranoja jakaś. Nic nie wolno. Tak że nic się nie bój, dziecku na pewno nic się nie stało! Po_la - dziwne sa dla mnie te twoje bóle brzucha, ja poza owulką i @ nie mam żadnych bóli brzucha. Ale współczuję Ci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×