Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

kisa-poza tym ceny bardzo poszły w dół,nie opłaca sie sprzedawac, trzeba przeczekac kryzys, twoj mąż ma rację. Poza tym,jesli chcesz dla dziecka zostawic to ono za ten czas i tak przebuduje i wyremontuje na nowo i po swojemu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Ja dzisiaj robiułam badania ponad 2 h siedziałam w przychodni wrrrr - a u nas na topiku taki ruch- bardzo się cieszę :) Lecę trochę popracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane:) zrobiłam 30 km w 55 min,normalnie dumna z siebie jestem!!:D Czesc Iza:) Wyniczki beda super:):) Kropka-my ne mamy konkretnych planow. Rodzinka ma mieszkanko w Swinoujsciu wiec na zmianę tam bedziemy jezdzic:) Młodego na obóz na tydzien gdzieswyslemy i moze na tydzien wyrwiemy sie nad jakes ciepłe wody:):) A ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WŁASNIE JA DOPIERO ZACZĘŁAM PLANOWAĆ WIĘC ZOBACZYMY CO Z TYCH PLANÓW WYNIKNIE. W KAŻDYM RAZIE NA TYDZIEŃ CHCEMY JECHAC NA WEGRY NAD BALATON, BO MÓJ MĄŻ JEST FANEM F1. A DRUGI TYDZIEŃ ALBO ZOSTANIEMY NA WĘGRZECH - MOŻE PRZENIESIEMY SIĘ GDZIEŚ NAD CIEPŁE ŹRÓDŁA, BASENY - ALBO POJEDZIEMY DALEJ, DO WŁOCH - ZALEZY OD POGODY BO TO BĘDZIE PRZEŁOM SIERPNIA/WRZEŚNIA. TAK NA RAZIE WSTĘPNIE ZAPLANOWAŁAM A CO Z TEGO WYJDZIE TO ZOBACZYMY. NIE MAMY JESZCZE NIC ZAKLEPANEGO ALE SŁYSZAŁAM, ŻE NIE MA PROBLEMU ŻEBY JECHAĆ W CIEMNO I COŚ NA MIEJSCU ZAJĄĆ. NO I TAK NAJTANIEJ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO_LA - JESTEŚ NIESAMOWITA, WIDAĆ ŻE MASZ FORMĘ. JA MIESZKAM NA WSI, MAM ROWER I ZERO CHĘCI, HMMM. TRZEBABY TO ZMIENIĆ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no jak to zaciązonych nie pytasz :P Krop.ka:) Ja tez mam plany wakacyjne w sierpniu na tydzien zmykamy w góry. Głownie ze wzgledu na maja pierwszą małą nie bedzie mi w miesicie miedzy blokami siedziec. Wiadomo nie daleko bo to chyba nie dało by rady ale klimat trzeba zmienic:) Jak nie do rodzinki pod Zakopanem( tam tez 3 małych dzieci)to w nasz Beskid Slaski przynajmniej. Oczywiscie ja zakładam ze bedzie wszystko dobrze i ze wszyscy bedziemy zdrowi :D dlatego planuje normalne wakacje. To sie wymądrzyłam hehehhe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki!!!! To i ja pozwólcie że się wymądrzę he he :) Planuję w sierpniu pojechać na5 - 6 dni nad morze. Głównie chcę zrobić to dla córki. oczywiście to nie jest jeszcze przesądzone, bo zależy od tego czy maleństwo będzie zdrowe, czy nie będzie miało kolek, czy będą pieniążki na to wszystko itp. Po-la - to trochę rzeczywiście pojeździłaś sobie tym rowerkiem, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEPRASZAM WSZYSTKIE ZACIĄŻONE DZIEWCZYNKI :-)))) WYBACZCIE MI PROSZĘ ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ale ty kobieto masz zaparcie.ja tak jak krop.ka mieszkam na wsi rower stoi a ja wszedzie autkiem bo tak wygodniej.jestem pełna podziwu :) a co do planów to narazie mam zaplanowany urlop na pierwszą połowe sierpnia ale jeszcze nie wiem gdzie wyjedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka, zawsze ten problem z kaską. a dzisiaj się dowiedziałam, że nawet wczasów pod gruszą nie wypłacą w tym roku, ech.... zero oddechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... i zaś sama zostałam, mówię Wam że latem to tu jedno wielkie echo będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja idę dzisiaj na zebranie do szkoły.mam nadzieję że wszystko jest o.k. i nie będę musiała się denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latem będziemy opisywac sobie kształty naszych brzuszków.ale byłoby super gdybyśmy wszystkie razem zaciążyły tzn.my krop.ka Pola i mAAm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,j tez bym na dwor chyba nie wyszła na rower i ojechała 30 km,hihi. Mamy stacjonarny, otwieram balkon,włączam filmik w tv biorę wodę i jadę do 7 potów:):) Kiedys chodziłam na speening ,podobało mi się to, ale nie zawsze mi pasowało,bo kiedy ja miałam trening to wypadał mi dyzur albo małemu basen i dupa z tego była,poza tym 120 zł miesięcznie, to kupując rower w 1,5 roku nam się zwraca i kiedy chcę mogę sobie cwiczyc:):):) polecam wam kochane:) rowery mają programy,można sobie ustawic pod gorke i z gorki i tak w kółko,strome górki i łagodne pogórki,rewelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dotarłam :) Barszczyk czerwony z botwinka sie pichci , schabowczaki gotowe i leczo z cukini :)no i ziemniaczki młode oczywiscie :) POLA- co do @ to nie ma :D i juz mnie przestały napindalac jajniki tak sobie mysle czy to aby owulecja nie była bo 11dc a ja dostałam 26dc wiec moze wczesniej bo wkoncu owul. jest zazwyczaj 14 dni od końca cyklu to by tak wypadałao :)szkoda tylko ze ślubny w sobotę wraca :( KISA- witam słonko :) ja ci powiem że też podobnie jak twój mąż jestem za wynajmem zawsze możesz wziasc kałcję akonto zniszczenia i zawsze jest to stały zysk i dodatkowy grosz a dzieci ..jak nie beda chciały to sprzedadza :) Co do moich wakacji to...sa jeszcze w toku planowania :) marzy mi się dominikana no ale jak zaskocze to nici z Dominikany bo taki lot samolotem bała bym sie syncio na pewno leci z dziatkami do grecji i z nami nad nasze mmorze ( mamy fajny pensjonacik w gdańsku przy samiutkim sopocie 50m od plazy jak chcecie namiar to wam podam ) na pewno bedziemy tam juz w maju :)bo nawet jak pogoda do kitu to jest gdzie pojechac i co zwiedzic no i z wawy mam 5.5h :)na 100% bede tez na mazurkach i na rzie to chyba tyle co do wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy siak na dworzu czy w domu to jestem pełna podziwu.mnie się nic nie chce .chyba mam przsilenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja tez pedałuję na stacjonarnym zima a latem , wiosna jesienia zasówam po lesie :) i uważam że to swietna sprawa co do fotek to jak chcesz to ci na meila przeslę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmam- ja byłam na zebraniu we wtorek,nasłuchałam się, młody rozleniwił sie po feriach na max, śrubkę dokręcamy;) A tam na dole laski wydzwaniają i go ciągną na dwor a ja nie pozwalam bo ma lekcje najpierw zrobic....no i niedobra matka jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- nie strasz bo u mnie od 1h nie pada ale pioruńsko zimno sie zrobiło wRWRWRWRWRRWR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ten mój jak mu sie poluzuje to też nie może zaskoczyc .materiału do nauki coraz więcej a chęci coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jestesmy na etapie dzielenia pod kreską i troche mu sie kiełbi w głowie bo 2 dni temu zaczeli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak z jednego przedmiotu jest o.k. to inny zawala. potem porawia i tak aby do lata :) do wakacji.mam wrażenie że kiedy on ma wakacje to i ja mam wakacjie od jego szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigmam- i tak jest z nim juz lepiej,w 1 kl nie chciał lekcji odrabiac,ryczał, teraz wie ze musi i troche pobuczy ale robi.Trzeba na siłę wpoic obowiązki od małego,nie odpuszczac za nic w swiecie, pozniej automatycznie juz to robi i zaczyna rozumiec co jest na 1 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- aniaka8@tlen.pl, chętnie popatrzę na twoj domek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×