Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

HEj Kobitki to ja słonko rozsyłam :D Dzisiaj temka mierzona o 7.30 i powiem wam że ja juz jestem spokojna bo wyniosła 36.3 więc czekam juz na @ a potem sławetny już monitorink :) Dzisiaj powinna się pojawić@ ( jeśli miała by przyjść po 26dc ) i jeszcze na razie jej nie ma:( Co do tipsów to ja teraz ich nie będę robić wole nie ryzykowac ,ale kiedys od czasu do czasu robiłam jak mi się paznokietki połamały a weselicho jakies miałam :) BIGMAM- to co kochana za 5 dni przełamujesz tabu na naszym topiku:) KROPKA- to ty teraz kocica jesteś z tymi tipsikami :D IZA- witam kochana:) EVIKA- mi to zaklinaj w przyszłym miesiącu :D bo teraz to ja jej już nie mogę doczekac :) bo tempka mówi u mnie sama za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, ja też bym w ciąży nie robiła tipsów po co niepotrzebnie narażać dziecko :-) ale że nie jestem to mam, hahaha. trzeba korzystać. BIGmam - luteina nic nie znaczy, ja biorę drugi dzień a tempka w dalszym ciągu 36,3 :-( tzn. chodziło mi że chyba nie ma na to wpływu no albo na mnie nie działa... ale fuj, co za świństwo. następnym razem biorę dowcipnie. Koleżance to samo lekarz mówił co pola pisała że strasznie obciąża żołądek. Może przez to byłam taka głodna wczoraj? Zobaczymy dzisiaj. Evika, Iza, jak się czujecie??U nas pogoda ponura ale nie pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- to my dzisiaj mamy taką samą tempke hiiiihi:D na jednym wózku jedziemy hihihihii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mAAm - to masz tak z tą tempką jak ja. Mi też Eviczka pozaklina dopiero w przyszłym m-cu jeśli już :-(. Czemu ta cholera nie chce się nic a nic podnieść??!!!!!!! wygląda jakby ta luteina nie działała.... buuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______._______e$$$$$$$$$____ ____e$$$$e____$$$$$$$$$$$$___ ___$$$$$$$u__u$$$$$$$$$$$$___ __e$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$___ __$$$$$$$$$__$$$$$$ .$$$$$___ __$$$$$$$$”__$$$$$ . $$$$$____ __$$$ .$$$____$$$$$$$$$$”____ __$$$. $$_____$$$$$$$$$______ ___$$$$*_______*$$$$*”_______ _$___________________________ _$e__________________________ _”$$______________________e$_ __”$$u_________________.e$$__ ___”$$$e.___________.e$$$*___ _____*$$$$$eeeeee$$$$$$$”____ _______”$$$$$$$$$$$$$*_______ ___________”"***”"”________ To ja wam dzisiaj takiego humorku życzę kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj lenia :( Wczoraj się przepracowałam a dzisiaj nic mi się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ja zawsze tak raniutko wstaje tylko zazwyczaj robię jakis projekt i nie mogę klikać:o ale to co miałam na dzisiaj zrobiłam sobie wczoraj wieczorem więc mam dzisiaj luzik tyle co młodego do szkoły odstawić i obiadek zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- to leniuchuj na całego :DWkońcu ci wolno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przedszkolu wczoraj były zapisy na wyjazd na dzień mamy do muzeum lalek ...hmm zapisałam się ...ale to za 2 miesiące bedę wyglądać jak słon ciekawe czy dam radę pojechać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - to kiedy będziesz kochana leniuchować jak nie teraz?? hihi odpoczywaj :-) mAAm - dzięki i Tobie też życzę takiego humorku dzisiaj. Ja mam już dzisiaj nieco lepszy niż wczoraj ale ta tempka.... mnie rano dzisiaj bolało podbrzusze jak jechałam do pracy a teraz mnie zaś pobolewa jak na @. już chyba sie przestanę wsłuchiwać w mój organizm to zgłupieć mozna. Może mam jakieś kłopoty żołądkowe, hahaha dziewczynki nie wiem czy Wam pisałam, że ja też zakupiłam już wiesiołek i od następnego cyklu zaczynamy razem mAAm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ja uważam że jak się kobieta w ciąży czuje dobrze to ja nie widzę że by nie mogła jeździci na wycieczki :) A ponad to pomyśl o tych wszystkich mamach które są grube a nie są w ciąży :) Ty masz wytłumaczenie a one nie :) I bardzo prosze mi tu z SŁONICĄ nie wyjezdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - zobaczysz jak się będziesz czuła. przecież nikt cię nie zmusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka tak ale mała chce jechać ...zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam nadzieję że się będziesz dobrze czuła i że pojedziesz!! A raczej jestem pewna bo niby dlaczego byś miała się źle czuć hihihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten czas leci dziewczyny ...dzisiaj już czwartek doktor Haous i koniec tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tylko z pytaniem czy faktycznie jest tak ze jak sie ciagle mysli to nie zachodzi sie w ciaze???? czy wy tak mialyscie ze dopiero jak przestałyscie myslec to zaszlyscie w ciaze???? czy sa tu jakies moze dziewczyny ktore zaszly w ciaze mimo ze myslaly o tym caly czas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna boleć mnie kręgosłup...mam nadzieję że w niedzielę pojedziemy na basen i troszkę przejdzie :) szukam jakiś ćwiczeń dla kobiet w ciązy w necie ale nie widzę nic ciekawego...na jakimś topiku widziałam tylko jak teraz znależć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka do końca nie można zapomniec że chcę się mieć dzidziusia ...ale stres, nerwy, seks tylko żeby mieć dzidziusia to nie sprzyja zapłodnieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika widziałas to :) Hmm nie chcę nic mówić ale.... a teraz z innej beczki.... Dziś nad ranem moja znajoma , która miała termin porodu na koniec kwietnia/poczatek maja , urodziła zdrowiutkiego i ślicznego chłopczyka kubus waży 3500 i ma 53cm wzrostu Dostał 9 pkt i ogólnie rewelacja Już go karmiła kilka razy, ssie podobno az miło Jeśli wszystko pójdzie dobrze, w piontek pójdą do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza a o której godzienie jest dr house i na jakim programie dzisiaj? pumka - ja jestemz tych co nie myśleli ale znam dziewczynę która z mężem "robiła dziecko" i zaszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeeeej, ale super! słyszałam że czasem zdarza się że jak jest większe dziecko to może się szybciej urodzić. tak np ma moja szwagierka - pierwszy termin miała ustalony na 05. czerwca a po ostatniej przedwczorajszej wizycie ma na 25. maj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza a co pisałaś że nie chcesz nic mówić, ale..?? cos przeoczyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka na 2 zaraz po barwach szczęscia- 20:40 tylko nie wiem czy 1 czy 2 odcinki :) Ależ mi się podoba ten jego humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- Ja ci powiem że to i te termometry pokichane są ja zauważyłam że rteciowy ( 5 minut trzymany) zawsze pokazuje 2 stopnie więcej a elektroniczny o 2 mniej :O ja mierzę elektronicznym bo 1 minuta i juz mam wynik tamtym mi się nie chce:)Ja też mam dosyć wsłuchiwania się w swoje ciało bo tylko myślenie mnie dopada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka do naszych majowych mam...bo majówki już rodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam chyba najlepiej mierzyć tem. jednym termometrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×