Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

no dziewczynki po kolejnej wizycie i .... kolejnym badaniu. Zrobili tacie w związku z tymi przerzutami biopsję i zaś kolejna wizyta za tydzień. Ciągnie się to jak flaki w oleju. Coś strasznego. No nic, czekamy nadal, nerwówki ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj jestem od rana okropnie głodna, chodzę i szukam co by tu przekąsić :-) i śpiąca jak nie pamiętam kiedy. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka okropnie mi przykro...ale musicie mieć nadzieję i być silnym przy tacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyleciałam ze szkoły od młodego:)Zmarzłam jak cholera nie mam pojecia co te JANIOŁY tam w niebie robią sprzątaja sobie i te resztki sniegu nam zrzucają my juz mamy dosć sniegu bokami juz wychodzi a zimno jak cholera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz ja samiutka zostałam 😭😭😭 i wogle co tu dzisiaj taka cisza że aż w uszach dzwoni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ja dzisiaj uczciwie pracuję :) Ale skończyłam..zamknęłam rok i jestem zadowolona :) No i puściłam przelewy z wypłatą a to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy zołzy jesteście :( tak mnie tu samiutką zostawić :( A ja mam teraz dylemat ;) czy ja mam testować 27 .03??? czynie????jak nie dostanę @ hihihii:) .....ok wiem że testowac to se moge ale i tak dupa blada bedzie bo same widzicie że u mni eta temka mówi sama za siebie i brzucho kuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- kochana :) odwołuję zołzę :) A jak syncio sie ma ??I powiedziałas wogle mężowi czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, masz rację, to najwazniejsze, hahaha :-) dzięki kobietki, staramy sie wszyscy jakoś trzymać i nie tracić nadziei :-) wogóle nie mam nadziei że się w tym m-cu udało, za duże stresy były teraz ostatnio :-( dzisiaj całe podbrzusze mnie bardzo bolało - to tez pewnie ze stresu, dlatego się nie nastawiam, i poza tym tak jak pisałam, wydaje mi się że u nas to nie będzie tak hop siup, pewnie będziemy musieli się jeszcze troszkę poprzykładać... z resztą lekarz mi sam powiedział że po cesarce to nie jest tak od razu, że zazwyczaj są problemy z zajściem w kolejną ciążę. nawet nie wiedziałam. on jest widzę wrogiem cesarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka moja koleżanka zaliczyla dwie wpadki po cesarce - więc chyba tak nie do końca :) maam nie powiedziałam jak mu powiedziałam że bedziemy mieli córcię w pierwszej ciąży to powiedział że zepsułam mu całą niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - 27. może być za wcześnie. Zawsze możesz test zrobić ale jak wyjdzie negat. to bym się za bardzo tym nie przejęła na twoim miejscu :-). a nuż juz pokaże tą maleńką osóbkę którą masz juz w brzuszku?? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA-to ja jestem w szoku!!!!!!!!!!!! bo ja miałam CC i mi gin mówiła że dobrze jest się wstrzymać 2 lata aby te wszystkie powłoki dobrze się zabliźniły > Ale że jest jakis proplem z zajsciem w ciążę to pierwsze słyszę ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, iza, jak ja zazdroszczę tej twojej koleżance! hihihi, no, może nie dwóch wpadek ale choćby tej jednej :-) ja jadę dzisiaj do tej koleżanki o której wam pisałam że jest po drugiej inseminacji i nie chca się z nikim spotykać oboje. ona jest kosmetyczka i jadę do niej służbowo. ciekawe jak będzie. to już w końcu ze trzy tyg. po teście więc chyba już troszkę doszli do siebie... sama nie wiem jak się zachować. oni nie chcą współczucia ani rady, ani nawet spotkać choćby po to żeby się wyluzować. strasznie to przeżyli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm no mój lekarz mówi że robią się jakieś złogi i wogóle. może jak będziesz u gin to spytaj. mój ma takie zdanie. i znów mi powiedział że jak do lata się nie uda to mnie bierze na badanie drożności jajowodów bo mówi że to częste powikłanie po cesarce. tzn. że po cesarce jajowody się zapychają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- obie wiemy że u mnie IIkrechy w tym miesiącu to mogą być na 0,5% więc 99,5% przemawia za tym że nie :) A z tym 27 chodziło mi o to że ostatnią @ miałam wcześniej bo cykl trwał 26dc a nie 34 jak zawsze i nie wiem czy dostane tak jak zawsze czy tak jak ostatnio hihiihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- jak będę to sie spytam :) A miałas jakies usg jajników???? bo ja miałam i jajniki mam ładne jak u nastolatki smiała się gin bo jak miałam opóźnienie 44 dni raz to mi wszystko sprawdzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka jak nie chcą o tym rozmawiac to myśle że lepiej nie zaczynać tematu... Maam a kiedy ten 27 dzień Ci wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu piszesz że obie wiemy? mAAm jak tam wierzę w te twoje dwie krechy jak nic! a jak dodasz do teminu prawdopodobnej owulki (co ci evika pisała) 14 dni to ile ci wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - no monitoring to jest usg jajników. miałam ostatnio co 2 dni. sprawdzał czy sa pecherzyki czy rosną i czy owulka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- to ja ciemna masa jestem :(i nie wiedziałam :( bo mi patrzyła jajniki pod kontem czy jakiejs torbielki nie mam a po tem dała mi anty i już po 21 dnia był a@ IZA- dzisiaj mam 25dc jutro jest 26 dc więc jak się nie pojawi@ to może powinnam sprawdzić 27.03.2009???? Choć nadzieji nie mam wogle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - i zaczynac rozmowę wogóle nawet ani nie zamierzam, wiadomo. tylko sie tak dziwnie czuję. kidys spotykalismy sie, bylismy naprawdę "blisko" a teraz ona tylko służbowo. ja ją naprawdę b. lubię a tu natrafiam na taki mur. no ale może trzeba to po prostu przyjąć pogodzić się z tym i już. wiecie, z jej strony taka uprzejmość zawodowa.... :-( np. na mój ślub ona mnie całą szykowała, malowała, paznokcie, zabiegi przed ślubem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- to jest trudna sytuacja i ja bym to chyba pozostawiła czasowi niech się toczy własnym torem myślę że jak minie trochę czasu ,a koleżanka będzie miała w tobie "dyskretne oparcie" choc by to że jesteś pamietasz o niej nie zadajesz głupich nie potrzebnych pytań będzie dla niej na 100% oparciem i myślę że wasze stosunki szybko będa takie jak kiedys nawet się sama nie zorientujesz jak to szybko nastąpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- dzięki ❤️ ale nie ma za co trzymać bo brzuszek juz mnie kuje z prawej strony i dzisiaj ta tempka mi spadła o 1 stopień bo pokazała 36.4,5 a wczoraj było 36.5,5 więc to swiadczy że dupa blada no chyba że @ mnie nawiedzi 5.03 tak jak powinnam miec po 34dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba dokładnie tak zrobię tylko tak sie głupio czuję za każdym razem jak się widzimy. mAAm - trzymam kciukasy! iza - dzięki bardzo :-D i mAAm też oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem że dzisiaj nie wytrzymałam i po mimoże nie lubie szyjki badac to włozyłam rękawiczke i zbadałam i jest bardzo wysoko i mięka :O a powinna byc nisko i zamknięta i twarda :O I na palcu miałam coś jak by sluz bo się ciągneło ale wydaje mi sie że to ( sorki) pozostałosci wczorajszego sxiku hiiiih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×