Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Iza:) spodobał mi się twoj sen:D:D super czadowy hihihih Evika- ty to masz smaki! pepsi,lody,no extra:D:D najwazniejsze ze brzucho juz nie swędzi. Gdyby zaczął znow (odpukac:)) to na szczescie robi sie cieplutko i mozesz z gołym latac by nic nie drażniło skory;);) nuśka:) nie żałuj czułości małemu,toż to jeszcze maluszek,nalezy mu sie twa czułosc jak powietrze do oddychania,tm bardzie ze po porodzie bedzie musiał sie tobą dzielic z dzidzią bigmam,kisa👄🌻dla wszystkch🌻.lece pod prysznic i cos na obiad na 13 sklecic musze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- aj lawiu :)❤️ zreszta ja was wszystkie ajlawi❤️ POLA- ja samej III gr. nigdy nie miałam a ta ginka mi powiedziała że było to zaniedbanie ze strony mijej Już byłej GIN. że nie kazała mi robic cyto przez pół roku co miesiąc :o bo po mimo że po miesięcznej kuracji była gr. druga to powinna mi to zlecić bo to jest normalna procedura :o Pobrała mi ta cytologie bardzo głeboko bo lekko plamiłam i cały czas po pobraniu czułam kucie w brzuchu ale powiedziała że tak ma być bo zalezy jej by była z głebi potem mi wsadała paluchy i powiedziała cyt. szyjka wyglada bardzo ładnie sluz jest okołoowulacyjny więc nie wiem czy miała na myśli szyjke przed owulka czy jejwygląd :o jak narazie nie zabroniła staranek wrecz można powiedzieć że mnie zachęcała do tego tylko upzedziła że jesli się wynik powtózy to jeszcze raz da mi leki i ewentualnie zleci wycinek co brzmi dla mnie jak wyrok normalnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Po-la fajnie że jesteś! mAAm nas nie słucha i wmawia sobie różne wstrętne choróbska. Dobrze że napisałaś, bo Ciebie to już napewno musi posłuchać :) Pola ja też czuję ogromną ulgę że brzuszek już nie swędzi, a gołego to i tak raczej go nie wystawię, bo porobiły mi się rozstępy i ludzie na ulicy by pouciekali gdyby mnie zobaczyli z takim brzucholem :) A do tego synek kopie się niesamowicie, córcia była jakaś spokojniejsza i delikatniejsza. Wczoraj po nocy wstałam z obolałymi żebrami - chyba synek zostanie piłkarzem. :) Smaki rzeczywiście mam przeciwne, ale zauważyłam że zaczyna boleć mi żołądek. Brzuszek uciska pewnie i jest coraz gorzej. Boli mocno a do tego ciąga mnie na wymioty. Pewnie będę musiała pomęczyć się jeszcze troszkę, potem jak brzuszek opadnie może będzie łatwiej. Mam taką nadzieję. mAAm- jak humorek? Już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- humorek chyba troche lepiej pocieszam się tym co mówicie że jak by cos było to by było widać :O ale jakas mysl jest cały czas w głowie :o wydaje mi sie ż etak juzbedzie do 10.05 w tedy co mi wyszła taka głupia grupa cyt. to byłam u starej ginki bo mi sie przez54 dc spóźniał i sprawdzała mi jajniki bo myslała z emoz ejest torbiel ale miałam jajniki jak unastolatki :o i nic nie widział a wynik wylazł mi II/III więc może i stat ta moja obawa :o Wydaje mi się z ekazda kobitka na moim miejscu by to przezywała :o Jak narazie z tej Gin jestem bardzo zadowolona powiedziała bym z eto taka gin kumpela :) ma bardzo fajne podejscie do pacjęta i wogle o wszystko sie wypytałam sama tez tlumaczyła mi wszystko bardzo dogłebnie i rozrysowała wyliczyla itd. KOCHANA mam pytanko poniewaz mam mierzyc tempkę to sciagnełam sobie tez ten program KARTA co go mi podawałas dla kupeli ale tam moge tylko ustawic ta kartę do 30dc a jak to ustawic bym miała na 34 dc może wierz????? A i nie pisałam wm dzisiaj jak mierzyłam temp. to jakos glupio mi było przy starym i włozyłam tep do buzi i pokazało 36.3 a stary do mnie ale miałas mierzyc w pochwie jak chesz to ja ci włoże temp. :d normlnie mnie rozłozyl na łopatki wiec chwyciłam odrazu 2 ter. ( mam 2 elektroniczne Jeden do buziuli a drugi no wiecie bo tak miałam jakmiwrzyłam kiedys ) no i se wetkłam przy chłopinie a tam 36.5 a mój M kartak i notuje skubany :D normalnie mnie rozluźnił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie tak sobie patrzeże mamy na TOPIKU dwie dziewunie i 2 chłopaczków ciekawe co urodzi kropeczka :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - super że już odrobinkę lepiej :) Jeśli chodzi otem program KARTA to nie pamiętam dokładnie gdzie to było, ale gdzieś w ustawieniach. Musisz popatrzeć na górze w tych opcjach i tam to jest na 100 procent. Ja teraz jestem w pracy i nie mam tego programu. A w domu, tydzień temu miałam przeinstalowywany komp i też jeszcze tego programu od nowa nie instalowałam. Napewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- dzięki👄 będę kombinowac w tych opcjach :) !!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA !!!!!!!!!!!TO ŻE DOŁECZEK MNIE DOPADL TO NIE ZNACZY ŻE OPIERDOLIC NIE MOGĘ :D CO TO ZA PUSTKI NA TOPIKU :O PISAC MI ALE TO JUŻ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo siedzę...zawiało mnie wczoraj i tak mnie boli pod łopatką że szok....na dodatek mój mąz nie chcę mnie pomasować bo się boi...kobiet w ciąży nie można masować bo ciśnienie wzrasta i może źle to się skończyć a ja ledwo siedzę ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie gość przed chwilką przez telefon wkurzył. Nie dość że dyskutował chyba z godzinę, to sto razy w kółko powtarzał to samo. Normalnie aż podniosłam głos na niego. Jak poskarży się dla Prezesa to będzie afera. Ale tak mnie zdenerwował, że aż normalnie brzuch zaczął mi boleć. Wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam nie krzycz tak !!! :P:P Az mi naleśnik z patelni ze strachu zleciał ! :P No włąsnie smaze sobie naleśniki a co! Byłam dzisiaj na zakupach aptecznych i w zasadzie do szpitala mam wszystko , mogłabym sie juz opakowac, no ale nie bede jeszcze czas mam nadzieje. Zobacze w piatek jak tam moja szyja. Mam wizyte u gina.:) Jutro robie pranko malutkich ciuszków i bedzie układanko w szafce dla małej :) Ach jak ja to lubie:) Kurcze byłam w banku i znowu usłyszałam: czy aby na pewno to bedzie dziewczynka , bo tak cos na chłopaka pani wyglada. Raju wciąz to słysze:) Niby fajnie, ale to tak jakby przy dziewczyce nie mozna było ładnie wygladac. No cóz dbam , dbam i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :D:D:D:D:D::D:D:D:D:D KOCHANE:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D HUMOREK MAM JUŻ LEPSZY :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc rozmawiałam z cioteczna szwagierka która jeszcze sie toczy i okazało sie że ona miała gr.III a teraz jak zaszła w ciążę to była I i że mam sie nie przejmowac :D i chyba troche mnie podniosła na duszku i czeka aż ja zaskoczę aby niunia miala towarzystwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie teraz zajrzałam bo byla u mnie kolezanka , a pozniej po malego i nie było kiedy takze jestem juz obecna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie o co chodzi z tą kartą bo ja nie wiem , czy to dotyczy mierzenia temki bo mysle ze od jutra zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak trzymac mAAm- tylko nie krzycz już na nas bo się w sobie zamkniemy;);):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam to dobrze...Kisa ja wczoraj miałam taką zachciankę na gofry że szok...skończyło się na tym, ze naleśniki amerykańskie usmażyłam i zajadałam się z córcią :) I Twoje naleśniki też bym dzisiaj chętnie zjadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz mAAm:):) ja miałam nadżerkę kiedy miałam jakies 23 lata,była wypalana a teraz gin mowi ze mam szyjkę gładziutką a po tamtym ani sladu. U ciebie tez bedzie ok :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza zapraszam:) Nasmażyłam cała górę! Ide sobie wsunąc ze dwa, no albo trzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- ta karta to taki program do obserwacji cyklu i miwrzenia tempki coś jak 28 dni tyle że na 28 dniach trzeba płacić i tylko pierwszy wykres jest darmowy a tu mozna sciągnac za fri i nic sie nie płaci i powiem ci że jak dla mnie jest lepszy niz 28 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- a ja mam inne pytanko co robic jak 12miesieczne dziecko ma zapalenie spojówki bo przedchwilka z kumpela gadłam i nie wie czy mascia smarowac czy co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×