Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

To ja zmieniam sobie datę porodu, bo gin nastawia mnie i podaję datę porodu na Dzień Matki :) ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie KOTECZEK..............13.08.2009.........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27........... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................18.04.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa BIGmam.................01.04.2009..........35........... ...ŁÓDZKIE mAAm....................09.05.2009..........29.......... . ....W-wa.. PROPOZYCJE IMION DZIECI ( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************** ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ******************************* No no kisa - jesteś na prowadzeniu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko a gdzie Ty się biedaczynko podziewasz? Zajrzyj do nas na chwilkę, może przejdą te mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIHIHIHI:D fakt KISA ciebie pierwszą bedziemy opijac :) JULY - halo a co u ciebie ???Klikaj bo widze cie na NK :p szybciorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede bede laseczki,jak tylko bede mogła:D bez was byłoby mi smutno:) Evika- ja bym jeszcze podjęła ostatnią próbę i napisałabym do niej list,skoro ona nie chce słuchac i na ciebie patrzec to moze opisz swe uczucia w liscie i jej wyslij. Mozeszto zrobic po porodzie by teraz nie przeżywac juz zbyt silnych emocji.Jesli to nie pomoze to trudno..mozesz jej tylko unikac.Szkoda tylko ze ona psuje stosunki w całej rodzinie..swoją drogą ,człowiek w depresji izoluje sie,nie wychodzi z domu a laska żyje swoim zyciem,chodzi sobie po miescie z mamusią a kiedy cie widzi to zaczyna cierpiec ,dziwne to..Nie przejmuj się,ciesz sie swoim szcesciem ,masz do tego prawo a siostra nie ma pawa ci tego odbierac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- świetny pomysł :) z tym listem :) EVIKA- posłuchaj POLI to dobry pomysł a ty faktycznie na całego ciesz sie córcia i syneczkiem i kochanym mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kobietki, jesteście kochane :) Narazie poczekam spokojnie bez stresu i niepotrzebnych nerwów do porodu, a jeśli później nic się nie zmieni to pewnie skorzystam z Waszej pomocy. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - ja znowu mam takie braki na topiku że aż mi wstyd coś pisać...rzadko siedzę przy kompie :-( A co u mnie - mam mega anemie i muszę brać leki :-( Poza tym od świąt jestem przeziębiona (już czwarty raz w tej ciąży). 22 idziemy na usg na kolejne spotkanie z naszą malutką! Już nie mogę się doczekać jak będzie z nami po tej stronie - daje mi nie źle w kość - kopie z całych sił szczególnie jak mama chce odpocząć i się położyć albo iść spać...z powodu anemii i kiepskich wyników mam coraz mniej siły ale staram się normalnie funkcjonować więc rano szykuje obiad, potem spacer z młodym - na szczęście ładnie bawi się na placu zabaw i w piaskownicy (ale to siedzenie na tych niskich ławeczkach :-) ), po południu już nie daję rady z nim wyjść drugi raz i lenimy się w domu.. P.S. mAAm nie zły szpieg z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY:D bo ja córa policjanta jestem hihihihih:D fajnie że sie odezwałas bo juz cię na Nk miałam scigac :) Kochana no i gratuluje bo z tego co piszesz bedzie córa :D bo łobuziaku nic nam wczesniej nie pisałas I dbaj o siebie pyśku i nie daj sie anemi i wypoczywaj jak najwiecej NO I PISZ CZĘŚCIEJ CO U CIEBIE!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja nie pisałam że będziemy mieć dziewczynkę?! Myślałam że podzieliłam się z Wami tą wiadomością już jakiś czas temu...widocznie mi się coś pomerdało - tak czy siak będziemy mieć parkę w domu - Antoś już nie może się doczekać siostrzyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny po całym tygodniu to ja mam dość :( ledwie siedzę już chcę do domku- dobrze, że jeszcze chwilka :) W niedzielę planuję basen bo od razu lepiej się czuję i córcia też chcę popływać :) Ciągle się uczy ale coraz lepiej jej wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika jak po wizycie ? Zajrzałam jeszcze co u Was ale widzę, że wszyscy mają weekend :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...ja dzisiaj po pierwszym grillu - sezon otwarty ;) Wprawdzie troszkę zimno ale wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! czuję się okropnie, wyglądam jak śmierć, cały dzień leżę bo każdy ruch żołądka wywołuje wymioty. Wszystko mi śmierdzi, na nic nie mam ochoty, wciskam w siebie chrupki kukurydz. i biszkopty, mam też problemy z piciem. mialam nadzieję że ta ciąża będzie łagodniejsza a tu d u p a. Ale mam jeszcze nadzieję że będzie to trwało tym razem krócej jeśli nie łagodniej. Normalnie zwaliło mnie z nóg z dnia na dzień. Gin wg USG wyliczył mi termin na 14.12, widać na razie pęcherzyk i tworzy się cialko żółte?? jeśli dobrze zrozumialam, zarodka nie było jeszcze widać ale powiedzial że wszystkko zmierza w dobrym kierunku i mam sie do niego zglosić za 2 tygodnie. poprzednio też tak mialam że długo zarodka nie było widać. Idę do gina jutro po L4. Trudno, nie dam rady inaczej a od tego leżenia już mnie wszystko boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼W🌼I🌼T🌼A🌼M🌼 Więc ja wczoraj miałam wyrywanko 6 i nic mnie nie bolało , tylko takie głupie uczucie przy znieczuleniu czułam :o no ale to wiadomo :)Dostałam środki przeciw bólowe i noc cała przespałam :) dzisiaj lekko ćmi i troche mnie gardło boli ale daję radę :) Kozystam że moi faceciki skacza koło mnie :D A co chwila lenistwa mamusi tez sie nalezy :Dhihihihi:D Buziaki👄 EVIKA- pisz kobitko jak po wizycie !!!Jak synek!!! KROPKA- zaklinam bidulko twoje mdłosci &&&&&&&&&&&&&&&już zobaczysz znikną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Jak po weekendzie? U nas było słonecznie choć bardzo zimno. Wiał normalnie mroźny wiatr, pojechaliśmy w sobotę nad jeziorko ale nawet nosa z samochodu nie wystawiliśmy tak wiało :( Dzisiaj też rano mróz -5 stopni, normalnie można się załamać :( Dobrze że chociaż słoneczko świeci. A jak moja wizyta u ginekologa? Otóż wszystko jest w porządku, chociaż jest jedno małe \"ale\". Mam wysokie ciśnienie 140/80. Ginekolog powiedział że to już górna granica, dlatego muszę teraz codziennie mierzyć ciśnienie 2 razy dziennie i jak będzie wyższe niż te 140/80 to mam koniecznie do niego dzwonić. Kazał mi przystopować, wyluzować się, niczym nie denerwować się itp. Wczoraj wieczorem miałam 130/90 i zgłupiałam nie wiedziałam czy mam do niego dzwonić czy nie. Postanowiłam przeczekać noc i dzisiaj rano było już 120/80 więc sama nie wiem czy to było tylko chwilowe???? Nie znam się na tym cholernym mierzeniu ciśnienia, zwłaszcza że mamy taki zwykły ciśnieniomierz mechaniczny - zegarowy czy jakiś taki - taki, jak mają lekarze i pielęgniarki. I mąż dopiero uczy się mierzyć mi to ciśnienie i sama nie wiem czy dobrze zmierzył czy nie. I tym też strasznie się denerwuję :( Może wy kobietki wiecie jak mierzy się tym ciśnieniomierzem te ciśnienie, może PO-la ....... bo ja już się gubię normalnie. kropka - biedaczynko Ty nasza mam nadzieję że minął CI te mdłości, że to tylko chwilowe, bo rzeczywiście męczysz się bardzo. Pomyśl że to wszystko dzieje się z powodu tej kruszynki, której tak pragniesz. Będzie dobrze, zobaczysz. Trzymaj się i zaglądaj do nas. mAAm - to byłaś bardzo dzielna u tego dentysty. Jak dzisiaj się czujesz? Bierzesz jeszcze jakieś leki przeciwbólowe czy już dajesz sobie radę bez? Odpoczywaj ile się da, a Twoi faceci niech troszkę pochodzą koło Ciebie. A co.... czasem kobiecie się należy prawda? Iza jak Twoje samopoczucie? Jak po grillowym weekendzie? Kisa, POla, July, BIGmam co u Was nowego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.... Kropka odpoczywaj ..mam nadzieję że szybko dolegliwości Ci miną :) Evika u mnie tez przymrozek ale słoneczko świeci :) Może nerwy spowodowały u Ciebie skok ciśnienia ...ale nie ma żartów - kontroluj ciśnienie. Maam no to masz już spokój :) Dziewczyny działajcie ...ciekawe, która następna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj IZa! Niczym się nie zdenerwowałam więc to raczej nie nerwy. Poza tym takie ciśnienie 140/80 mam już kilka wizyt z rzędu. Gin mówi że to górna granica i wzrost chociaż nieznaczny od tego jest już niebezpieczny, bo maleństwo dostanie za mało tlenu do swego organizmu a to już jest niebezpieczne :( Martwię się, bo nawet nie wiem czy mój mąż dobrze mierzy to ciśnienie tym wstrętnym ciśnieniomierzem. Zastanawiałam się nawet nad kupnem automatycznego, elektronicznego ciśnieniomierza, ale na taki porządny trzeba wydać ponad 250 zł a teraz gdy oczekuję maleństwa jest tyle pilnych wydatków, że trochę szkoda mi tej kasy. Dlatego męczę się z tym zwykłym ciśnieniomierzem i denerwuję się :( Sama nie wiem co robić. Pola może Ty potrafisz pomóc i powiedzieć jak mierzy się dokładnie tym zwykłym ciśnieniomierzem ciśnienie? Bo z tej instrukcji to naprawdę nie można nic zrozumieć :( A jeśli już Pola mi nie pomoże to chyba jednak zdecyduję się na zakup tego drogiego sprzętu, zdrowie dzidzi jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja mam do was prośbe mozecie mi napisac jak to jest z tym mierzeniem temperatury ile musi byc jak jest owulacja . a ile jak nie ma bo ja nie mam zielonego pojecia . niewiem czy to wogole sie uda bo przed zabiegiem jak sie jeszcze staralismy to byla ale bardzo slabiutka i dlatego dostałam clo . wiec niewiem czy to wogole cos da ale spróbuje tylko własnie nie wiem jak , jak mozecie to napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) u mnie też zimno brrrrrr... a co do fasolkowych spraw to mam dziś 21 dc. temp. 37,4 od kilku dni ,pobolewania takie jak na @ więc tak jak co miesiąc :( Evika zrelaksuj się i zwolnij trochę tempo życia .będze dobrze.a może jest u Ciebie apteka gdzie można za darmo zmierzyć ciśnienie takim elektronicznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedziałek. Ja cały weekend spędziłam z małżem i młodym u mojej mamy bo bardzo źle się czuła a tata musiał wyjechać więc trzeba było się zająć mamuśką. Pojechaliśmy z nią na ostry dyżur, dostała leki i na szczęście wszystko się normuje - a problem też właśnie w ciśnieniu - mama od lat choruje na nadciśnienie. A co do takiego w ciąży o jakim piszesz Evika to ja tak miałam z Antkiem i niestety na dwa tygodnie przed terminem trafiłam do szpitala gdzie mi podawali leki na zbicie ciśnienia. I też od razu po wizycie u gina, kiedy myśleliśmy jeszcze że się unormuje od razu polecieliśmy kupić ciśnieniomierz - mam nadzieję że teraz mi się nie przyda i obędzie się bez szpitala - chociaż jak sama widzisz u mnie to raczej genetyczne - i babcia i mama.... W każdym bądź razie nie denerwuj się i bądź dobrej myśli. Nie wiem jak u Was ale u nas w niektórych aptekach są bezpłatne pomiary ciśnienia - może dowiedz się gdzie w pobliżu i będziesz miała pewność że jest dobrze mierzone! No i nie denerwuj się na zapas bo to najgorsze co może być przy ciśnieniu!! Główka do góry. Zmykam na balkon pranie wywiesić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka temp. powinno mierzyc się codziennie rano o tej samej porze przed wstaniem z łóżka kiedy spadnie w połowie cyklu to znaczy że jest owulka jak podskoczy to już jest po ale to jest bardzo indywidualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Niestety w moim mieście bezpłatnie ciśnienia w aptece nikt nie zmierzy. Chyba będę zmuszona kupić ten ciśnieniomierz, patrzyłam już u nas w aptekach. Taki lepszy kosztuje około 300 zł, a nie chciałabym wydawać za bardzo teraz kasy :( Może jeszcze popróbuję z tym zwykłym mechanicznym. Najgorzej że nie bardzo wiem jak go się obsługuje. Wczoraj niby mąż zmierzył mi te ciśnienie, miałam wysokie i denerwowałam się dodatkowo, bo nie wiedziałam czy mąż zmierzył dobrze czy źle. Tylko niepotrzebny stres. On też biedny nie wiedział czy umie nim mierzyć czy nie :( Ech, kobietki, same problemy :( BIGmam - trzymam kciuki aby ta Twoja @ nie przyszła i oby udało się Tobie :) July - Mam nadzieję że Twojej mamie już jest lepiej. Mierz kochana i Ty często ciśnienie, skoro u Was to rodzinne, bo jest to bardzo niebezpieczne dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi kobita ciśnienie podniosła ....dzwoniłam do dostawcy...wrrrrr Szkoda słów... Evika a może byś do przychodni chodziła rano mierzyć ciśnienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do evika
wez swoj cisnieniomierz i idz do przychodni, niech zmierza ci swoim i twoim, bedziesz wiedziala czy dobrze mierzy i przy okazji zobaczysz jak sie mierzy. pozdrawia was wasza fanka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼W❤️I🌼T❤️A🌼M❤️!🌼 Dziewczynki a wiec zębol mnie nie boli :) może leciuteńko zacmi od czasu do czasu bo te szwy mi sie rozpuszczają :) dzisiaj juz zjadłam normalne jedzonko co prawda starałam sie gryść druga stroną :)Ale nawet sobie nie wyobrażacie jaka to radośc zjesc spageti :) A nie zupke przetartą :)Dzisiaj mam 16dc i nad ranem około 4 naszło nas na bara bara :D dzisiaj troszke pobolewa mnie podbrzusze :o Jutro mam wizyte u gina więc ciekawa jestem co mi powie może zrobi mi ten cholerny monitoring to będe wiedziec czy ja mam wogle owulke czy nie :o bo już sama nie wiem :o co mam myśleć:O BIGMAM- ja zaklinam @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ nie bedzie dziadówy :D EVIKA- mój tata mierzył takim zwykłym z papka co samemu trzeba pąpowac i słuchawki w uszach miec , jesli chodzi ci o taki to jak wkłada sie ta opaske na rekę to stetoskop powinien byc nad zgięciem( łokcia) i pompujesz , Jak maz zaczyna popuszczać powietrze to słychac bicie w słuchawkach gdzie sie zaczyna i kończy i tak jest górnae i dolne cholera nie wiem jak ci wytłumaczyc bo to troche trudno opisac :) Ręka ma lezeć prosto lekko nie napieta :) JULY- zdróweczka dla mamy :) KISA- jak tam kochana?? POLA- skrobniesz chociaz słówko do nas ??? IZA-Spokojnie bez nerwów :) Mysl o dzidzi :) i jakas zołza sie nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - nie denerwuj się za mocno bo ciśnienie skoczy :) A nie ma prawa:) Dziękuję kobietki, ja też myślałam o tym żeby pójść nawet do apteki, czy do przychodni i poprosić farmaceutki czy pielęgniarki, bym mogła zmierzyć ciśnienie np. elektronicznym ciśnieniomierzem, a później po chwili zmierzyć ciśnienie moim domowym, mechanicznym, zwykłym ciśnieniomierzem i wtedy zobaczymy, czy mój mąż radzi sobie z obsługą tego zwykłego ciśnieniomierza i dobrze odczytuje wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - kochana dziękuję muszę coś pokombinować bo to poważna sprawa. Mąż biedny też się stresuje że może źle odczytuje wynik, a ja potem denerwuję się podwójnie i tak w kółko. Dzisiaj po południu mam zamiar rozwiązać tą sprawę, odwiedzę albo przychodnię albo aptekę bo nie mogę dłużej czekać. mAAm - super że rana po wyrwanym ząbku już Cię nie boli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×