Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Aj moje kobietki kochane, ja jakaś padnięta jestem :( Nic mi się nie chce robić, pracy dużo a chęci praktycznie zero :( Magdalena super że doszłaś już z tą kartą o co chodzi :) To naprawdę jak sama widzisz jest prościutkie, tylko trzeba troszkę poćwiczyć :) Podobnie jak Twój synek moja córeczka za miesiąc również skończy 8 latek :) Ale ten czas leci. A pamiętam jak była jeszcze niedawno taka malutka :) Chociaż ona dla mnie do tej pory jest ciągle malutka :) Iza - te dwa dni w Warszawie napewno szybko zlecą, zanim się obejrzysz a będziesz już wracała do domku. Nie denerwuj się i nie stresuj, napewno wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie moja córcia za 2 tygodnie ma 7 urodziny- dzieci tak szybko rosną za szybko...chociaż moja to ciągle się lubi przytulać i tylko kompinuje jak spać z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowalam jak mały chodzil do przedszkola ale jak poszedl do szkoly to musialam zrezygnowac .w domciu troche pracuje robie paznokcie ,tylko teraz mialam cisze ruszy sie niedlugo bo robi sie cieplo i zawsze wiecej kolezanek przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak samo jak moj mały kombinuje zeby spac z nami , lubi jak sie go piesci , ale jak poszel do szkoly to zrobił sie taki meski ,buziaka daje po cichu zeby nikt nie widział , a ostatnio mi powiedział drogą do szkoły zebym mówiła konrad , a nie konradek , a w domu moge mowic konradek tylko nie drogą do szkoły i w szkole . tak ten czas leci dopiero to widac po dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Twój synek ma bardzo ładne imię - takie jak mój mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼H🌼E🌼J🌼 Dziewczynki juz was poczytałam :D wczoraj juz nie dałam rady kliknac wieczorkiem bo miałam gosci a potem no wiecie :D rikitikitak:DDzisiaj tez mam humorek lepsiejszy:) choć czekanie do 10 maja dłuzy sie jak by kazdy dzień był co najmiej 1 rokiem :O Powiem wam że przez tą tempkę to ranny ptaszek sie robię :D wczoraj wstałam 6.45 i tak ja mierzyłam a dzisiaj sie obudziłam o 6.23 i zmierzyłam temp tylko teraz nie wiem czy wynik jest wiarygodny bo jednak została zmierzona 22 minuty wczesniej jak myślicie ?????????? IZA- ja jeszcze nie wiem czy będe w wawie czy wyjadę w tych dniach jesli bede miała byc to oczywiscie chetnie na soczek sie z tobą spotkam :) BIGMAM- kochana słuchaj EVIKI ja też uwarzam że jeszcze nic nie jest przesądzone :D Nadal nie ma @ i już przez 9 miesiecy jej nie będzie :D zobaczysz:D POLA- bardzo ci dziekuje w imieniu mojej kol .poleciała rano do lekarza i ze skierowaniem do okulisty :) A jak tam jakas mała przerwa w pisanku bedzie dzisiaj ?!:D EVIKA-Oj nasz kochany ekspercie od tempki moz ei mi cos podpowiesz z tymi godzinkami ;) co mam myśleć o tym ;) A tak pozatym to ci powiem że w długo terminowej pogodzie zapowiadaja 26.05 pieknym dniem więc wie chłopinek kiedy sie ma urodzić :) Nie dosc z ema byc słonko to jeszcze dzień matki :D KISA- kotek co tam u ciebie jak Martusia :)????? MAGDALENA- fajnie że juz opanowałas karte ja jeszcze nie doszłam jak ustawic cykl 34 dc ale mysle ż ebedzie tak jak EVIKA mówiła z tym dopisywaniem dni ) Co do tempki to ja w 17dc miałam spadek do 36.2 i byłam tego dnia u ginki i mi powiedziała że mam okołoowulacyjny śluz i że jej zdaniem owulka powinna byc około 20dc u mnie tempka tak wygladała : @ skończyła mi sie 9dc ( mam zawsze długo 2 ostatnie dni plam) 10dc-36.4 11dc-36.4 12dc-36.4 13dc-36.5 14dc-36.7 15dc-36.7 16dc-36.5 17dc-36.2-wizyta u gin(sluz około owulacyjny) 18dc-36.5 19dc-36.6 Gin mi powiedziała że lepiej jest sie kochac przed owulka niz czekac na owulke bo wiadomo z ejajeczko zyje 12h a plemniory 72 h a czasem nawet i dłuzej ale to już zależy od środowiska w ciele kobiety :) WODNISIA- kotek klikaj co u ciebie :) MINIMONIA- no prezesowo prosze mi pisac czescie j bo normalnie list gończy wyślę :) JULY- jak kochana sie czujesz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj na te smutki wzięło mnie na poranek piękności .otóż piję zieloną herbatkę , mam maseczkę na twarzy i wymasowałam sobie kuloski balsamem antycell. bo istne wulkany mi sie zrobiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mAAm :) zapomniałam Ci napisac ze ja 2,5 roku temu tez miałam III stopień potem był II .teraz lekarz każe mi obserwowac co pól roku ale narazie wszystko jest o.k. wtedy ten zły wynik mógł byc spowodowany tym że byłam przed @ ( tak powiedział ) mAAm głowa do góry bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze ja dzisiaj tez mam humorem ,wczoraj były przytulanki , rano opanowałam karte a po południu wybieram sie z małym na zakupki do manufaktury a co mi tam cos sobie moze kupimy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tez nie opanowałam jeszcze cykle mialam zawsze co 30 dni , a tam jest na 28 takze nie wiem jak to bedzie a wy jak to robicie moze mi podpowiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- to my na tym samym wózku jedziemy hihihi:D ja tez w nocy miałam przytulańce hihihih:D A co do karty to spokojnie opanujemy :) technika czyni mistrza hihiiihiih:D BIGMAM- dzieki kochana 👄 mi ta II/III wyszła w tedy jak mi sie @ spóźniała 54 dni .po tem dostałam tabletki i juz normalnie po 21 dniach była @ i potem mi się zmieniła na 34 a nie 32 jak miałam zawsze. Mam nadzieje ż eani III-IV-V gr mi nie wyjdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo co miesiąc trzeba zalożyc nowa karte ,b o mi sie wydaje ze tam w ustawieniach nie ma zeby ustawic na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - to niedługo szykują się urodziny córeczki :) Super :) Duża już z niej panienka :) Magdalena - ale Twój synuś już męski. Moja córcia mimo iż jest w tym samym wieku co Twój synek, to jeszcze uwielbia się przytulać, dawać buziaczki itp. Pewnie dlatego że to dziewczynka. A wiadomo chłopak musi być bardziej męski, twardy :) Fajnie mieć takiego prawdziwego mężczyznę w domu :) MAAm - robaczku TY nasz kochany :) Według mnie to Ty miałaś owulkę 17 dc. wtedy tempka była najniżej a teraz się podnosi. A tempki masz śliczne i nic mi tu się nie martw. :) I nie denerwuj się że pewnie przegapiłaś tą chwilę itp. Napewno jest wszystko ok. A plemniczki czyhały gdzieś w rogu :) BIGmam - jak ja Ci zazdroszczę tego poranka piękności. Ja już 9 miesięcy maseczki na gębie nie miałam - po prostu boję się aby nie zaszkodzić maluszkowi. Tak marzę o tym, żeby zrobić sobie maseczkę i takie inne nasze babskie bajery :) Magdalena to życzę Ci kochana udanych zakupów. Ja też wczoraj byłam na zakupach. Kupiliśmy z mężem wanienkę dla maleństwa, no i w końcu kupiłam laktator. Dziadostwo takie drogie, że szok. Chcemy jeszcze kupić koniecznie dobry termometr do mierzenia ciepłoty ciała, bo jak wam ostatnio pisałam córcia pobiła rtęciowy termometr i narazie nie mamy żadnego. A wiadomo przy takim maleństwie jest to rzecz niezbędna. Magdalena długość cyklu zaznacz sobie na 28 a jakby co to potem wejdziesz w opcje i jak cykl będziesz miała dłuższy to możesz go wydłużyć i zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- ja tez lubie takie dni pieknosci ale czesto robie sobie wieczorki jak mezus w delegacji jest :) MAGDALENKA- tak co miesiac trzeba nowa kartę zakładac ale mozna w tedy fajnie wykresy porównywac bo nakładaja sie jeden na drugiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka jest gdzieś tam w ustawieniach na więcej dni cyklu niż 28. Kurcze nie pamiętam teraz gdzie to było a nie mam teraz zainstalowanego tego programu. Ale szukaj kochana bo na 100000% jest bo ja z tego korzystałam. Znajdziesz napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka - co miesiąc zakładasz nową kartę i potem masz naprawdę super porównania i wszystko dokładnie widzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA-👄 kochana ja własnie tez myslałam ż eto owulka ale ginka przy badaniu niestety bez USG stwierdziła że jej zdaniem owulka bedzie w 20dc i że czesto jest tak że tempka spada i własnie jak zaczyna wzrastac to wtedy jest ta owulka :o bo ponoc czesto spada na 2-3 dni przed dzisiaj cmi mnie podbrzusze i cycki mnie troche bola :oEviczka a powiedz mi moz ebyc duża nie scisłośc skoro dzisiaj zmierzyłam tempke 22 minuty wcześniej :O???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA - juz ustawiłam :D zaraz ci klikne jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie znalazlam ustawia sie na ile sie chce hurrrraaaaaa!!!! maam juz ci tlumacze bardzo proste jak otworzysz karte na gorze jest pasek i wciskasz ustawienia potem karta cyklu i wykresy i tam jest napisane maksymalna dlugość cuklu na wykresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- a więc wchodzisz na górnym pasku z lewej strony w utawienia ( wyskakuje ci okienko) i tam klikasz -KARTA CYKLU znów pokazuja się zakładki i klikasz WYKRES i otwiera sie okienko i tam juz jest łatwo masz ustawienie sobie cyklu mozesz sobie zmienić że np. skale tepek masz do np. 37.4 ( ja sobie zmieniłam ) mozesz sobie zmienic że na wykresie zamiast lini przerywanych masz linnie ciągłe fazy zaznaczone kolorkami :) Więc do dzieła kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kochaniutka to nie ma znaczenia że zmierzyłaś tempkę 20 minut później czy wcześniej. Godzina lub dwie naprawdę nie robią różnicy. Ważne aby było to przed wstaniem z łózka po nocnym spoczynku. Wiesz mAAm po prostu musisz teraz mierzyć tempkę i zobaczysz. Jeśli jeszcze w tym cyklu nie miałaś owulki to w ciągu kilku najbliższych dni tempka powinna Ci spać bardzo nisko. A jeśli teraz będzie tylko i wyłącznie wysoko tzn. że jednak owulka była w 17 dniu cyklu. . Musisz teraz codziennie mierzyć tempkę i dowiesz się kochana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- TO SIĘ ZGRAŁYŚMY NIE MA CO :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:IHIHIHIHIHIHIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- no bardzo jestem ciekawa :D bo wedle ginki powinnam miec jutro :) dzisiaj mam mieka szyję bardzo wyoko i otwarta :D sluz raczej chyba przezroczysty troszke jak by z białkiem ale nie wiem czy to nie pozostałosc mojego meża hihiii no i ciagnie sie jak cholera cycochy i sutki lekko napuchniete i kuje mnie z prawej strony normalnie juz sama nie wiem :O W tym miesiacu to sie nie nastawiam bo czekam na ta cytologie a jak wszystko bedzie ok to na monitoring i badanka :) EVIKA- czyli to nie ma znaczenia czy zmierze raz o np. 6.30 czy 7.oo jak ja mierze odrazu jak tylko oko otworze siegam po termometr lezac tak jak sie obudziłam i wtykam w pochwe ????( sorki że tak obrazowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - gdyby różnica w mierzeniu temperatur wyniosła kilka dobrych godzin to pewnie jakieś znaczenie ma, ale tak do godziny czy dwóch to spokojnie :) A co do Twego śluzu to super :) Masz śluz płodny, to tylko teraz mierz tempkę i obserwuj czy spadnie :) Jeśli tak to natychmiast działaj, tak jak mówiła ginka, lepiej przed owulką :) Większe prawdopodobieństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×