Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej dziewczyny. Co tam u Was?Jak tam Wasze Martynki ;-) ? Ja dzisiaj popadlam w jakis szslenczy wir pracy.....upieklam dwa ciasta,zrobilam dzemu,ugotowalam kompotu,bobu......Ach napracowalam sie co niemiara,ale jak patrze ns efekty to,az milo... U Was pewnie tez taki upal,co? Milego weekendu :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Hej dziewczyny ja dopiero dzis siadłam na kompa.Byłam u gina i maleństwo ma 7,5 milimetra i juz bije serduszko.To moj 6 tydz.Tak poza tym zaczeły sie u mnie mdłości rano to nawet nie moge zjesc sniadania bo odrazu mnie mdli.Dzis znowu mnie wzieło na ogórki kiszone.A ten upał mnie po prostu wykańcza i jeszcze bardziej przez niego chce mi sie wymiotowac masakra.A tak poza tm to jest dobrze tylko martynka chyba tez na te upały jest bardziej taka płaczliwa i nic jej nie pasuje i o wszystko sie zlosci. A ty brydzia widziałąm masz super tempke narazie jak od linijki ale 37 .Cos czuje ze ty bendziesz nastepna i tego ci zycze z całego serca. A leo co tam u ciebie jak martynka . Trzymam za wasze dwie kreseczki i uciekam spac bo juz mi jest znowu niedobrze i juz padam wogule z nóg przez ten skwar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Shpirti. Super,ze sie zameldowalas:-) Bardzo mnie to cieszy,ze z kruszynka wszystko w porzadku,ale za to Ty bidulko tersz sie nacierpisz :-(Miejmy nadzieje,ze mdlosci szybko przejda!!! A faktycznie ten uoal to niedowyttzymania dla doroslegi,a co dopiero dla takiej malej Martynki. Ostatnio jak rozmawialam z siostra;ona tez ma dwuletnia coreczke,to mowila,ze ta jej malutka tez caly czas marzdna jest,placze......co tam sie dziwic dziecku... U mnie nie wiem jak to bedzie,bo czuje sie tak jakby @@@@@@ miala przyjsc juz dzis;chociaz mam jeszcze tydzien czasu......Pocieszam sie Twoim wykresem;ze Ty tez mualas taki bol brzucha ;-)Co ma byc to bedzie!!!!!! Leo,a co tam u Was?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale noc mialam-koszmar!!!!!! W ogole spac nie moglam..... Brzucho mnie boli jak na @@@@@@ i mam takie dziwne uczucie jskbym cos "w srodku miala".O dziwo nie jedtem jeszcze ,az tak nerwowa jak przewaznie przed @@@@ i piersi mam nabrzmiale,ale nie bola o dziwo.Normalnie to nawet dotknac nie moge...... Chyba za duzo sie naczytalam ........ze juz u siebie cudze objawy widze ;-) Shpirti,a Ty jak sie masz? Leo co u Ciebie? Nic nie piszesz? Jak sie czujesz? Juz pewnie po owulce? Jak coreczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No tak, jestem po owulce, ale nie wiem, co z tego bedzie, bo maz byl w domu dzien przed, a potem wyjechal :( wroci jutro, a to bedzie juz "tylko" dla przyjemnosci :D strasznie jestem zapracowana, dlatego nie mam czasu pisac... a mojej Martynce rozwiazal sie rog obfitosci mowienia, caly czas pyta o cos i powtarza nowe wyrazy, wspaniale przezycie!! dobrze, ze ja mam!! Brydzia, moze po prostu sie udalo? Nie zadreczaj sie, za kilka dni sie okaze :) Pozdrawiam Was Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Leo. To wspaniale przezycie jak taka mala istotka uczy sie coraz wiecej :-) Wiesz Leo,Ty to sie nie przejmuj,ze staraliscie sie przed owulka,bo to nie jest zawczesnie......Zobaczysz,ze wlasnie w txm cyklu Wam sie uda. Przewaznie jest tak,kiedy czlowiek najmniej na to liczy.... Masz racje,nie ma co sie przejmowac,bo to i tak niczego nie zmieni.... A co Ty w ogole taka zapracowana????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Hej dziewczyny ja dopiero teraz sie melduje jakos ostatnio nie mam siły i checi siedziec na kompie bo tylko spac mi sie chce i najlepiej to bym przespała cały dzien.A wogule te upały to przez nie wogule nie moge jesc bo mnie odrazu chce sie wymiotowac i wogule ciagle mnie mdli nawet na pole mi sie nie chce chodzic z mała.Taka zrobiłam sie leniwa i wogule. Brydzia tak patrzyłam na twoj wykresik to jest super nie chce zapeszac ale kiedy zrobisz tescik??Ja tez tak czułam jakbym cos miala w srodku i brzuch tylko pare dni mnie bolał jak na @ a potem juz wogule nie miałam zadnych objawów.Tak wiec trzymam kciuki mam nadzieje ze jak nastepnym razem zagladne to juz bendzie cos wiadomo. Leo moja martynka tez teraz sie rozgadala i wszystko powtarza nawet umie juz skarżyć i kłamać haha.A ty własnie co taka zapracowana jestes??A tobie tez moze sie uda skoro o tym nie myslisz bo widzisz ja mam chłopa tylko na sobote i niedziele i juz tak drugi raz sie udało wiec pamietaj ty tez masz szanse. Ja uciekam sie kapac i pujde z mala spac bo znowu tylko ziewam i znowu mi jest niedobrze mam nadzieje ze to szybko minie bo naprawde juz nie wytrzymuje. To trzymam kciuki i naprawde nie wiem kiedy tu zagladne znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie dzisiaj temp.spadla. Brzuch mnie boli :-( Jutro @@@@@na bank przyjdzie. :'( Leo trzymam za Ciebie kciuki Shpirti kochana. Tobie zycze,zeby mdlosci szybko przeszly.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, i jak? Przyszla? Nie przyszla? Jak sie czujesz? Ja odliczam dni i chociaz proby byly raczej mizerne, mam nadzieje :) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Jestem na urlopie i nie mialam dojscia do internetu..... Leo niestety do mnie przyszla,chociaz czulsm sie zupelnie inaczej niz zwykle..... Leo,a jsktam u Ciebie? Shpirti jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D U mnie 8dc, wiec beda znow proby :) Moze po wakacjach le[piej pojdzie? Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Leo. Miejmy nadzieje,ze po wakacjach bedzie lepiej.... Ty masz 8dc? To jak dlugie masz cykle? Jak tam Martysia? Shpirti kochana daj jakis znak zycia. Pozdrawiam Was serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Leo. Miejmy nadzieje,ze po wakacjach bedzie lepiej.... Ty masz 8dc? To jak dlugie masz cykle? Jak tam Martysia? Shpirti kochana daj jakis znak zycia. Pozdrawiam Was serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brydzia, u mnie to ostatnio jak w zegarku - cykl 26 dni. Ale jak za pierwszym razem probowalismy, to cykl mi sie wydluzyl do 32 dni. Juz mi sie wydawalo, ze sie udalo, a tu niespodzianka. Moj gin twierdzi, ze tak bywa, gdy sie czlowiek za baardzo stara ;) Coz, nowe cykle - nowe nadzieje. Przystepuje do prob i Tobie zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten bol ;-). W ktoryms m-cu tez mi sie cykl orzedluzyl i tez juz myslalam,ze sie udalo....a tu po paru dniach @@@@@ przyszla. Trzymam kciuki,zeby ten cykl byl Twoj. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzisiaj wrocilismy z urlopu. Jestem taka zmeczona,ze zaraz uciekam do wyrka. Co tam u Was? Shpirti jak sie czujesz? Mdlosci minely? Jak tam Wasze coreczki? Leo jak tam u Ciebie? Sa dwie kreski? Pozdrawiam Was serdecznie. Dajcie jakis znak zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzuewczyny. Jakos nikt nie zaglada na te strone :-( Shpirti co tam u Ciebie? Jak sie czujesz? Leo jak tam? Udalo sie? Dajcie jakis znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Hej Brydzia ja jakoś ostatnio nie miałam chęci wogule na nic ani na to żeby siedzieć na kompie.A tak to ogulnie jest dobrze mdłości chyba pomału zaczyna przechodzić.Maleństwo jak byłam 13 sierpnia na kontroli to miało 7,5mil i wierzgało swoimi nózkami i raczkami.Martynka też zrobiła się z niej straszna gaduła i strasznie taka rozdarta sie zrobiła ciągle krzyczy i rozkazuje i kłuci się o wszystko.Dziś u nas leje więc dla mnie fajnie bo te upały to mnie wykańczają i tylko mi spac sie chce. A u was dziewczynki co tam Brydzia gdzie twoje dwie II i jak tam mała zadowolona że już niedługo rok szkolny się zacznie?? A Leo co tam u ciebie jak Martynka?? Buziaki dziewczyny i postaram sie juz czesciej tu zagladac ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Shpirti. Jak milo,ze zajrzalas. U mnie narazie 2kresek nie widac. Zaczelam kolejny wykres na skarbiemamy,ale pozniej wyjechalam na pare dni,takze nie mialam zabardzo jak tej tempki mierzyc. Valerie nie miala zbytnio ochoty pojsc do szkoly,tym bardziej ,ze wakacje spedzilysmy dosc intensywnie tzn.duzo wypraw,atrakcji,wspolnie spedzony czas. Ale xo zrobic,takie zycie. Nie martw sie zachowaniem Martynki,bo to napewno tylko taka faza,ktora niebawem przejdzie. Super,ze lepiej sie czujesz i ze malenstwo tez dobrze sie ma. Ciekawe co tam u Leo ?! Tez dlugo jej nie bylo,a moze ma mdlosci?!;-) Pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Witajcie Dziewczyny podczytuje was i nie mogłam się powstrzymać żeby do was napisać:) Ja o pierwsze dziecko starałam się 6lat i któregoś dnia cud się zdarzył teraz mam 22m-c synka , bardzo bym chciała dla niego rodzeństwo bo on tak kocha dzieci ale niestety od porodu się nie zabezpieczam i efektów nie widać :( a to ju kilka m-c , Ja mam 27l w chwili obecnej biorę duphaston na wyregulowanie @ , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️:D POZDRAWIAM NOWE DZIEWCZYNY :D STARA BYWALCZYNI TOPIKU ( OD POCZĄTKU ZAŁOŻENIA ) PRZYZNAJĘ ŻE JESTEM W SZOKU ŻE KTOŚ TU JESZCZE PISZE :D TRZYMAM POŚLADY ZA WSZYSTKIE STARACZKI 🌼❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1978rr
witajcie,mam 33 lata.staramy się z mężem o rodzeństwo dla naszego 9 letniego synka,ale narazie bez rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też bez skutku,
2 cykl. O pierwsze staraliśmy się przeszło rok, po badaniach wyszło że mam nieco za wysoką prolaktynę. Brałam castagnus i wiesiołek (na śluz) i pomogło - po 3 m-cach byłam w ciąży. Teraz drugie podejście, więc bez castagnusa i wiesiołka nawet nie zaczynałam, ale widzę że tym razem też nie będzie łatwo :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Witajcie dziewczyny :) zajrzałam do Was na chwilkę bo mój mały łobuz w końcu zasnął , właśnie sobie tak myślałam co ja takiego zrobiłam ze po 6latach udało mi się zajść w ciążę ? ! i tak sobie teraz przypomniałam ze przez 2cykle brałam duphaston na wyregulowanie miesiączki a potem po podstawieniu 4m-c później okazało się ze jestem w ciąży , chyba jednak coś w tym jest że jak ten lek sie odstawi to można zaraz zajść gdzieś to słyszałam , teraz też aktualnie go biorę bo @ mam co 2-3m-c ale dopiero pierwszy cykl zaczęłam i po 3m-c dostałam @ 13 sierpnia a 18skończyłam teraz, czekam na efekty , dziś miałam potworne boleści jakby ktoś igły we mnie wbijał w jajniki :( najgorsze jest to że nie wiem kiedy mam owulację gdyż temperaturę mam zawsze 36,5...miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo..... Jakie szalenstwo na tym topiku....;-) Im wiecej nas tym lepiej. Agus24- ja nigdy nie bralam tego typu lekow,dlatego Ci nie pomoge. Czytalam na tym topiku,ze dziewczyny braly rozne leki i zachodzoly w ciaze. Glowa do gory i Tobie sie uda. Maam-witaj. Co tam u Ciebie? Kiedys postanowilam przeczytac wszystkie komentarze i w koncu sie udalo,a szarlotka Twojej babci jest rewelacyjna:-). Shpirti a co u Ciebie? Jak Martynka? Pozdrawiam wszystkie nowe staraczki. Dzirwczyny ten topik jest szczesliwy i pewniekazdej z nas sie uda. Leo,gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRYDZIA- cieszę się że szarlotka mojej już św.pamięci babci smakowała :)a co do topiku to kupa fajnych wspomnień i przyjaźni które zostały do dzisiaj :) Co do LUTEINY i innych DUPASTONÓW to nie ufajcie aż tak lekarzom :o w moim przypadku się to nie sprawdziło a spowodowało przestymulowanie janików , nadwagę i zablokowanie owulacji :( cykle co 60 dni itd. teraz kiedy jestem juz prawie 2 lata po odstawieniu leków wszystko wróciło do normy i właściwie mogła bym się zacząć starac ale juz mi sił brak i w sumie przeszło jak to mówią jak będzie to będę się cieszyć ale nic na silę :) TRZYMAM ZA STARACZKI POSLADY :D I FAJNIE ŻE JESZCZE KTOŚ TU PISZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam masz moze jakis fajny przepis na dobra przekaske? Za dwa tyg.mam gosci i nie mam pojecia co im ugotowac.?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×