Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fruktoza787

Marzenia się spełniają! 32 kg mniej w ciągu 8 miesięcy! Moja historia!!!

Polecane posty

Gość fruktoza787
Dziewczyny!!! Dziękuję Wam za wszystkie te miłe słowa!!! Trzymam za Was bardzo mocno kciuki i wiem,że jeśli będziecie,że tak powiem uparte,to wszystko się uda ;) maniulkaa: ta prośba o przepisy była do mnie??? Czy do kasiulak? Bo nie wiem czy wysyłać przepisiki ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...zjadłam mniej i czuję się już dzisiaj lepiej :) wiem ze efektów tak szybko nie będzie...ale wytrzymam,musi mi się wkońcu udać :) od jutra spróbuje z rana pić szklankę wody z cytrynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruktoza787
I tak trzymać grubaaa! Powolutku i do celu! Dasz radę! Trzymam za Ciebie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki ja sie do was z chęcią dołączę ale to dopiero po porodzie.. za 2 dni urodzę długo wyczekiwanego synka (czeka mnie cc)..niestety przybyło mi sporo kg w ciąży ale cóż trzeba przyznać ze przed tez nie należałam do szczupłych tak wiec mam do stracenia tak na początek 29kg.. obecnie ważę 99 wiec chce dojść do 70.. a potem kto wie może i do 60kg.. jak wroce ze szpitala odezwe sie i bedziemy działac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruktoza787
esab: Będziemy na Ciebie czekać!!! Na pewno dasz radę!!! Powodzenia w szpitalu!!! Trzymaj się i wracaj szybciutko ze zdrowym synkiem!!! Pozdrawiam! A co do amanta : Hehe ;) jeśli ktoś ma kasę,to może prawie wszystko ;) Ale to prawie jest baardzo ważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
data waga tłuszcz woda mięśnie kalorie masa kości 8.07 77,5 42,1 39,8 25,4 1922 3,1 17.08 72,0 37,6 42,9 27,2 1793 2,9 Bardzo cieszy mnie tłuszczyk (jego spadek)!!! Właśnie jem śniadanko: Jajecznica z 2 jajek z kiełkami i pomidorkiem:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agenka
Witaj Fruktoza! Tak sobie czytam ten Twój topik od początku do końca i jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twoich osiągnięć, jeszcze tylko spytam ile masz lat? Bo naprawdę rewelacyjnie wyglądasz...:)🌼 A te przepisy na deserki to byś mogła nam przesłać, bo ja chętnie bym skorzystała!:) Fajną dietkę ułożyła, tylko ja trochę węglowodanów dołączę, np. ryż brązowy, makaron pełnoziarnisty, wasa itp. ALe wiadomo mało:) Fajną masz budowę, jak oglądałam Twoje foty sprzed to ten tłuszczyk Ci się jakoś proporcjonalnie osadzał, a ja jestem prawdziwe jabłko, duży brzuch, brak wcięcia..beznadzieja! Ja mam 16lat, 160cm, i 82kg!:( Pozdrawiam serdecznie i trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agenka
Tak się rozpisałam a kluczowego pytania zadać nie mogłam..;) No właśnie, tu podałaś nam fajne jadłospisy, ale czy na śniadanie jadłaś tylko z jedną z opcji, czy kilka? No bo ja już niewiem, czy jadłaś i jogurt i omleta, mogłabyś mi to wytłumaczyć, i czy liczyłaś choć na oko kalorie, bo jak tak to ile Ci mniej więcej wyszło?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny...dziś zapowiada się lepsza pogoda niż wczoraj,narazie nie pada więc jest szansa na spacerek... grubaaa-fruktoza ma rację, cierpliwość jest najważniejsza, nie załamuj się jak po m-cu nie zauważysz kolosalnych efektów, rób swoje a na efekty nie bedziesz musiałam długo czekać...ja też chce spróbować pić wode z cytryną z samego rana, słyszałam że to super sprawa i bardzo pomaga...i pamietaj ciesz sie każdym dniem esab-ja tez miałam cc bo mały był ułożony pośladkowo, nie wiem czy jesteś nastawiona n karmienie piersią, w moim przypadku to zdziałało cuda, bo w 2 tyg zgubiłam 12 kg , w niecały m-c prawie 20 kg także wiem co mówię....czekamy na Ciebie i na synka....wracaj szybciutko agentka-witaj, faktycznie, każda z nas ma inną budowę, zdaża się 2 osoby mimo tegoa samego wzrostu i wagi wyglądają różnie...na budowę, masę kości nic nie poradzimy, ale zawsze można wyglądac lepiej, prawda? życze wszystim miłego dzionka, napewno sie jeszcze odezwę.... maniulkaa, właśnie się zastanawiałam od kogo chcesz te przepisy, ale już wszystko jasne... fruktoza-bedę wdzięczna jak mi tez jakieś prześlesz na śniadanie i na obiad, może coś zmienię, zawsze to coś nowego a nie ciągle to samo , z góry dziękuję (kpboruccy@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agenka i dziękuje za miłe słówka!! Na samym początku Cię pozdrawiam jak i wszystkie wytrwałe dziewczyny z topiku!!! I już zabieram się do odpowiadania na pytanka. A więc mam 18 lat ;) A co do śniadanka. To zazwyczaj wybierałam jedno z podanych ,że tak powiem dań ;) Czyli na przykład na jedno śniadanko wcinałam omleta,takiego sporego,bo aż z 4 jaj! Tzn. z 4 białek i 1 żółtka + do tego moczyłam sporo musli i na to jeszcze powidła cioci roboty + serek naturalny homogenizowany ;) (właśnie dziś tak zjadłam ;) ) Tylko zamiast mojego ulubionego i bardzo mało kalorycznego serka naturalnego HOMOGENIZOWANEGO(bo mi się akurat skończył:( ) dodałam zwykły jogurt naturalny.Jak już mówiłam lubię dużooo zjeść i tego co mi smakuje najbardziej;) I na śniadanko mogę pozwolić sobie na więcej kalorii. A na drugie zaś śniadanko (tzn. innego już dnia) zjadam np. 4 plastry szynki z indyka posmarowane dość grubą warstwą mojego ulubionego serka śmietankowego Delfico i na to ketchup xD I tak staram się co dzień jeść inaczej ;) A kalorii na samym początku diety W OGÓLE NIE liczyłam ;) Bo jadłam bardziej ubogo i wiedziałam,że to co jem na pewno dużo kalorii nie ma ;) Jednak teraz z biegiem czasu patrzę na kalorie ;) Ale tylko tak żeby wiedzieć ile co ma mniej więcej w 100g. I szukam jedzonka,które ma takowych kalorii najmniej ;) Teraz już wiem co mogę jeść spokojnie i w dużych ilościach ;) Ale nigdy nie liczę skrupulatnie ile kalorii zjadłam na śniadanie ile na obiad i w końcu ile przez cały dzień. Chociaż dziennie zjadam tak naprawdę na WIELKIE OKO ok od 1200-1700 kcal ;) Staram się robić wszystko z rozsądkiem,by nie popaść w jakąś paranoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do przepisów dziewczyny,to takie szczegółowe mam tylko na deserki ;) I zaraz je tu wszystkie wypiszę ;) A jeżeli chodzi o obiady itd,to przepisy mam w głowie i zazwyczaj robię na oko ;) Więc jeśli interesuje Was jakiś konkretny przepis,to piszcie,który a ja postaram się go jak najdokładniej opisać ;) A teraz zabieram się do pisania przepisików na te wszystkie wymienione przeze mnie pyszności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIETETYCZNY SERNIK NA ZIMNO (naprawdę super!) Składniki (12 porcji) : (ja zazwyczaj podwajam ilość składników we wszystkich przepisach ;) ) *200g białego chudego sera *2 galaretki w proszku *świeże owoce do przybrania *biszkopty *Etapy przygotowania: 1. Galaretki zalać w osobnych naczyniach (połową podanej w przepisie) gorącą wodą i mieszać aż się rozpuszczą. 2.Dokładnie utrzeć w misie ser,dodając po trochu rozpuszczoną galaretkę.Na koniec można zmiksować,by ser i galaretka dobrze się połączyły. 3. Tortownicę wyłożyć biszkoptami i zalać masą serową. Włożyć na ok 1/2 godz do lodówki. W tym czasie przygotować owoce(umyć,pokroić) 4. Na zastygającej masie serowej ułożyć owoce i zalać delikatnie drugą tężejącą galaretką. Wstawić do lodówki do całkowitego stężenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKSAMITNY KREM BANANOWO-ŚMIETANKOWY kaloryczność ok 380 kcal/porcja! Składniki (4 porcje): *torebka budyniu śmietankowego *1/2 l mleka *4 łyżki posypki czekoladowej *2 dojrzałe banany *4 łyżki cukru pudru *śmietanka kremówka *Etapy przygotowania: 1. Z mleka i proszku budyniowego ugotować budyń. Wystudzić i zmiksować z bananami. 2.Zimną kremówkę ubić z cukrem pudrem. Do pucharków nałożyć kolejno warstwy budyniu,posypki,kremówki,posypki i budyniu. 3.Wstawić na ok pół godz. do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GALARETKA Z PTASIM MLECZKIEM Składniki (na 4 porcje): *truskawkowa galaretka *puszka schłodzonego,skondensowanego mleka *łyżka cukru pudru *łyżka żelatyny *łyżka soku z cytryny *2 łyżki mleka *dowolna posypka (lub bez) Etapy przygotowania: 1.Galaretkę zrobić wg.przepisu.Wlać do płaskiego naczynia.Zostawić w lodówce do zastygnięcia. 2.Gdy galaretka dobrze zastygnie pokroić ją w kostki. Rozłożyć do wysokich pucharków (2 łyżki kostek galaretki odłożyć) 3.Mleko schłodzić.Mocno ubić razem z cukrem pudrem.Dodać żelatynę wymieszaną w mleku i sok z cytryny.Delikatnie wymieszać! 4.Masę rozłożyć do pucharków z galaretką. Wstawić do lodówki na ok. 2 godziny! Następnie udekorować odłożonymi kostkami galaretki i posypką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Chyba nie ma sensu pisać tu tych wszystkich przepisów. Jeśli zainteresuje Was coś ,to piszcie co to za przepis a ja go napiszę ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORBET Z KIWI & Składniki: ( 2 porcje ) * 500 g kiwi * 200 g cukru * 1 białko * 150 ml. wody & Etapy przygotowania: 1. Zmiksować kiwi. Cukier rozpuścić w wodzie, a białko bić na sztywną pianę. 2. Kiwi wymieszać z lukrem i pianą z białek. 3. Wstawić na około 3 godziny do zamrażalnika. Zamrożoną masę pokruszyć i utrzeć mikserem. 4. Formować kulki i podawać z dowolnym sosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, będę Was oczywiście podczytywać, bo widze, że z Wami moga byc efekty. Ja nadal na dietce takiej jak Ty Fruktoza i czuje sie świetnie. Waga ciągle stoi w miejscu, ale po ciuchach widze ogromna juz różnicę. Wczoraj przyszła do mnie koleżanka i od razu zauwazyła i spytała\" czy przypadkiem nie schudłaś\". Czyli efekty są. Dzisiaj na sniadanko zjadłam 4 plasterki polędwicy, łyżeczkę sosu czosnkowego i dwa malutkie pomidory. I mysle co zrobić na obiad, a właściwie na co mam ochotę. I juz nie wiem kiedy miałam coś słodkiego w ustach więc może właśnie zrobię sobie omleta z moimi powidłami ( kilka dni temu robiłam gruszkowe).A na kolację serek wiejski 3% , albo jogurt naturalny (ten malutki) z musli. Będę podglądac Twoje przepisy, ponieważ nie chcę zwariowac. Pozdrawiam. Na Mazurach cięzkie chmury, wczoraj był u nas koncert z radiem Zet, zdązył wystapić Kukiz a Maanam niestety nie, bo rozpetała się taka burza, że aż pod pietami sedziało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod pietami swędziało oczywiście. Aha - dzisiaj zrobiłam sobie fotki - w kostiumie dwyczęściowym ;) nastepne za miesiąc. Oj sporo mnie to kosztowalo żeby spojrzec na siebie tak jakby z boku, mając w pamięci jeszcze kilka lat temu całkiem niezłą laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie interesuje tez przepis na dietetyczne nalesniki :) Ostatnio odkrylam jak swietnie smakuja np z miesem mielonym i duszonymi warzywami. Zastanawiam sie jak by smakowaly, gdyby zastapic make pszenna razowa. Ktos probowal? :) U mnie dieta idzie dobrze, moze dlatego, ze jem to co lubie i nie mam ciagle zachcianek. Cwicze callanetics, wydalam wczoraj kupe kasy na zel wyszczuplajacy Elancyl, wiec efekty musza przyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie kupic tę mąkę razową ? Ktoś pisał o makaronie tym razowym , ciemnym ... kupiłam , jest okropny. Ale ryż ciemny jest spoko. Ale i tak póki co, żadnych mącznych rzeczy nie kupuję i nie spożywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Make razowa widzialam w delikatesach Bomi. Mi tez nie smakuje makaron razowy, ale mozna kupic pelnoziarnisty np Lubella lub w Tesco, w sensie pod ich znakiem, z maki z pelnego przemialu. Te sa naprawde pyszne, a zdrowsze od zwyklego. Ja jem czasem maczne rzeczy, ale glownie na obiad troche ryzu lub makaronu i nie codziennie. Mysle, ze kromka chleba na sniadanie tez nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze napisze Wam przepis na moja ukochana slakatke - nie mozna sie od niej oderwac. Jem ja czasem na obiad. Nie mam pojecia czy kuskus jest kaloryczny czy nie :) Skladniki: kuskus, jakies chude miesko, czerwona fasola, czerwona papryka, ogorek, rzodkiewka itp, sos - 2 male lyzeczki majonezu light, pol jogurtu naturalnego i mnostwo curry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winx: Masz rację. Można zjeść od czasu do czasu chlebek,ale ciemny,razowy byłby najlepszy ;) I na śniadanko ;) Wtedy przez cały dzień nasz organizm zdąży o nim zapomnieć ;) Zaraz dodam z chęcią przepis na te dietetyczne naleśniczki ;) Diarra: Trzymam za Ciebie kciuki!!! I masz świętą rację,że jedząc to,na co mamy ochotę a raczej może co nam smakuje(będzie lepiej pasować ;) )ale tak rozsądnie,to nie damy naszemu organizmowi powodów do tego,by upominał się o coś co dostawał wcześniej często lub tego do czego go przyzwyczailiśmy ;) I wtedy jest naprawdę znacznie lepiej i łatwiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winx, ta sałatka brzmi pysznie ;) Trzeba będzie wypróbować ;) A kuskus nie jest tak bardzo kaloryczny ;) A oto przepis na : DIETETYCZNE NALEŚNIKI: & Składniki: ( 5-6 sztuk ) * 150 g mąki z pełnego przemiału ( najlepiej typ 2000 ) * 200 g kefiru ( ewentualnie mleka 2 % ) * duże jabłko lub 2 małe * cynamon * kakao o obniżonej zawartości tłuszczu & Etapy przygotowania: 1. Mąkę i kefir miksujemy na gładką masę. Smażymy naleśniki na patelni teflonowej. 2. Jabłko tarkujemy na dużych oczkach, i podsmażamy ( także na patelni teflonowej! ). Dodajemy cynamon. Cały czas mieszamy, do uzyskania gładkiej, jednolitej masy. 3. Nakładamy na naleśniki farsz jabłkowy i zawijamy. Kładziemy dosłownie na chwilę na patelnie teflonową. 4. Podajemy polane jogurtem naturalnym i posypane kakaem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do sałatek,to uwielbiam sałatkę grecką!!! Robię ją zawsze z: ( wszystko na oko ile czego jak kto lubi ;) ) * ok 5 sporej wielkości pomidorów * 2 spore ogórki świeże * 1 duża kapusta pekińska * 2 opakowania sera feta Favita ( Mlekowita) w takim żółtym opakowaniu * i sos do sałatek (taki w proszku do zrobienia) Pomidory i ogórka obieram ze skóry i kroje na dość duże kawałki.Z Kapusty pekińskiej wykrawam te twarde środki a resztę także kroje na duże kawałki. Ser feta kroje w kosteczkę. Wszystko zalewam sosem do sałatek i WŁALA! Gotowe. Przepyszna,sycąca i bardzo niskokaloryczna ;) Wszyscy się tym u mnie zajadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agenka
Witajcie dziewczynki!:) Dzięki za odzew:) Fruktoza..szczery podziw dla Ciebie, bo niewiele jest osób które tak lubią pomagać:)🌼 ale szczerze Ci powiem, że sama jak kiedyś schudnę to założę taki topik i się pochwalę;) Aha no to teraz już wiem, i naprawdę dobrze że mi to wyjaśniłaś, bo aż złapałam się za głowę jak spojrzałam ile ty mogłaś zjeść na śniadanie np.:D HEHE:D A jutro przywiozą mi rowereki i będę mogła mykać i chudnąć przy okazji..;) No właśnie..pisałaś że w szkole CIę nie akceptowali za wygląd, wiele osób? Mnie też tak średnio w gimn.akceptowali, ale ja wiem z chlopakami to umialam sie dogadac..;) a teraz w s redniej jestem pelna optymizmu.. pozdrawiam wszystkie wytrwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×