Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fruktoza787

Marzenia się spełniają! 32 kg mniej w ciągu 8 miesięcy! Moja historia!!!

Polecane posty

Gość cecylia23
Fruktoza, dlaczego nie przyznasz się że korzystałaś z jeszcze jednej,bardzo dobrej metody.... - wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Cecylia23-skąd to przypuszczenie? Czy chciało Ci się przeczytać cały topik? Czy uwazasz że uczestniczki topiku którym udało sie schudnąć wymiotowały? Wreszcie czy masz aż tak niską samoocenę??? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylia23
znam fruktozę i widziałam jej zęby po odchudzaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie zaglądam codziennie to i odpowiedzi nieco spóźnione :) Ja widziałam zdjęcia Fruktozy i nic złego na nich nie zauważyłam. Nie chcę wierzyć że oparła się o wymioty w swojej walce z nadwagą. Za dużo mądrych rad,dobrych przepisów,żeby miała ściemniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloł
podnosze topik bo bardzo fajny!. Przeciez mozna go reaktywowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djiuupa w gore
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Owszem można reaktywować,tylko jakby nie ma komu..... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej barbla
ja jstem bardzo chetna na reaktywacje topiku;) odpisz jesli mozesz, moze jak go rozkrecimy, znajda sie nowe chetne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej barbla
ja jestem chetna na reaktywacje topiku!;) moze jak rozkrecimy go znajda sie nowe chetne odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech aa granulowana as

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajjjajajjaj
Ta diewczyna pozwoliła uwierzyc w pewne rzeczy Dzięki Fruktoza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa:)
Hej, niedawno przeczytalam Twoją hisotrię. mam podobną wagę jak Ty przed odchudzaniem, i identyczny wzrost, chciałabym schudnąć do wakacji 30 kg, ale zastanawiam się , czy przy dobrej diecie- taka jak twoja- ćwiczeniach i kremach będę mogła pochwalić się ładnym ciałem na wakacje-tj bez cellulitu , z miarę płaskim brzuchem itp... jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy autorka sie odzyw
nie wiem czy autorka sie odzywa? czy watek jest ciagniety? a szkooooooda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo niech ktos rektywuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruktoza 222
Witam wszystkich!To ja fruktoza 787 ;) Nie pamiętam starego hasła,w końcu to już ponad 2 lata... Musicie mi wybaczyć,że tyle się nie odzywałam ;( Jest mi bardzo wstyd i przykro ;( Czasem zaglądałam na topik,ale nie wiedziałam co Wam napisać ;( Jednak mam nadzieję,że dzięki mojemu topikowi,mimo,iż nie pisałam tyle czasu komuś udało się osiągnąć swój cel. A co u mnie? Otóż jestem szczęśliwą mamą 14-sto miesięcznej Zosi i narzeczoną ;) A co tam u Was kochane dziewczyny? Jak wasza "walka"? Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję,że ktoś się odezwie ;* Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja właśnie w tym roku zaczęłam odchudzanie, zastanawiałam się nad dietami aż w końcu zdecydowałam się jeść mniej ilościowo i mniej kalorycznie. Twoja historia bardzo mnie zmotywowała, naprawdę szczerze Ci gratuluję, gratuluję również dzidzi :) Mój wzrost 162cm, waga75kg, chciałabym tak schudnąć aby mieć 5 z przodu i nigdy wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruktozo gdzie jestes
Maju odezwij sie prosze!!! moze znowu zazniemy tu pisac? bylas moja inspiracja, schudlam sporo bo ponad 20kg, teraz urodzilam dzieko i znowu postanowilam sie odchudzac. Moze bedziemy sie wspierac. Napisz jak tam u Ciebie, jak mala Zosia? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruktozo Maju Hop Hop
dziewczyny!!! moze macie ochote na reaktywacje watku? Jakby co zapraszam. Musze jak Maja - autorka watku zgubic kg i to sporo, bo az 30kg. Dolaczycie? plisss wpisujcie sie i jedziemy z koksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczkowazuzia
no ja bym sie przylaczyla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakaja
hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakaja
kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge ja
dziewczyny, waze prawie 100 kilo, czy mam szanse? czy taka dieta poskutkuje? co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimkie12345
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka_Moni
Taka dieta to nie wiem, ale moja mama schudła z rok temu na specjalnej diecie ponad 30 kg w pół roku. Ta dieta nazywa się Multaben, może Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruktoza 222
Pewnie,że można rozpocząć na nowo wątek ;) Jestem jk najbardziej za,bo sama chciałabym schudnąć jeszcze z 4-5 kg, no i trochę się ujędrnić po ciąży ;) Jednak nie mam już tak silnej woli jak kiedyś no i kilka kilo ciężej zrzucić niżeli kilkanaście,więc wsparcie mnie także się przyda ;) Wieć jak dziewczyny? Zaczynamy?!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska co nie nosi paska
były piekne płocienne spodnie niby mój rozmiar....niestety nóżki mam za grube:( ze dwa razy w życiu się odchudzałam tylko, może i to dobrze bo diety cud często rozwalają metabolizm i jak już to najlepiej stosować MŻ i więcej się ruszać albo po prostu zmniejszać porcje bądź nawyki żywieniowe:( kiedyś przy wzroście 170 (jakieś 4-5 lat temu)byłam zestresowana pracą i nosiłam rozmiar 34 czasem nawet ze mnie leciało , tryb życia się uspokoił i czasem obiadki u mamy i tym sposobem noszę 42 ciut za dużo , dobrze się czuję jak mam 38 ;) jak z 8 kg schudnę będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska co nie nosi paska
tak się zastanawiam czy nie zacząć pilnować IG na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×