Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

oto jak powinna wygladac pradziwa kobieta

Polecane posty

Pewnie tak jak ja :D / Zartuje, chociaz nie mam co narzekac :D/ Przede wszystkim "rasowa kobitka" wg mnie powinna stawiac na elegancje (stroj, zadbana cera i paznokcie, odpowiednio dobrana fryzurka)...tyle jesli tyczy sie wygldu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,ten jest spoko'' wyglada jak zakoscielny tylko bardziej przypakowany ;D a tacy faxceci tez sa w PL, najczesciej OSP, remiza wieczor gabaryty podbne tylko te zachlane mordy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wujek1986ua --mam to gdzies kto gdzie i kogo szuka. Ja swojego mena znalazlam wiec ogladanie ofert tych facetow to dla mnie jedynie okazja do posmiania sie. a czy owy pan szuka w polsce czy w innych krajach to guzik mnie to obchodzi. Ja moja milosc juz mam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEZ MI SIE podoba ale w zyciu nie dalbym jej 35. max 28. ah tamte kobiety to sie trzymaja, mowie wam czystsze powietrze chyba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
b.Justyna " A co to za nowy stadion?" hiehie nowy to on moze bedzie niebawem :P "O proszę, już na 1szej stronie znalazł się w miare facet" taaa..ze niby w doktorka chce sie bawic :D No tak, babki ustawiaja sie przy basenach, na wieelkich skorzanych fotelach a faceci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
justyna zmniejsz wymagania ztwoja buzka to tylko ten drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i potwierdza ze wiekszosc kobiet moze byc piekna tylko musza wiedziec jak o siebie dbac ;P btw tak sobie mysle co robio teraz moja przyszla żona xD z jakiego obdowu w rosji, bialorusi lub ukrainie bedzie pochodzić Eh. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam - fajnych czyli w domysle ładnych po prostu. I co z tego ze pisza o sobie jak prawda moze byc zupelnie inna? Troche to przykre szukac w ten sposob milosci:O lepiej jest kogos poznac na zywo, pogadac, a nie nastawiac sie od razu na wyryw, bo dziewczyna jest ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA żywo ? na ulicy mam zagadywac od razu wezma czlowieka za dewianta, a do klubow rzadko chodze zreszta tam i tak same parki, w podrozach jakos kogos na dluzej tez sie nie udaje poznać.. zostaje necik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta z mojego profilu jest tak słodkla i kochana ze nie sposob jej nie kochać, i na pewno nie jest to zaden podszyw , ma sie to oko, tak mysle ile jest z polski do mińska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kurde tak nie powinno byc:O rozumiem cie wujek oczywiscie rob jak chcesz, ale ja bym tak nie mogla jednak. Chcialabym najpierw osobe poznac, widziec jak sie zachowuje w roznych sytuacjach, nie nastwiac sie od razu na potencjalknego partnera. Mnie to zraza nic na to nie poradze:O a Tobie zycze sukcesu, oby Ci sie udalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Justa -- ojjj no, ja musze wszytsko po swojemu Dobra, po 80 stronie nudne już te laski, przeczuce sie na facetów. Zobaczymy co mają w do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujku a pokaz sie nam
pokazesz nam siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujku a pokaz sie nam
niestety nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×