Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

claudia608

Zrzucamy oponki z brzucha !!!!

Polecane posty

Gość daguska_87
Hej :) Sorki, że się wczesniej nie odezwałam, ale komp mi się zepsuł i musiałam dokupic ową cześć ;/ no ale nic... halkatla21 "jednak trzeba swobodnie dysponować czasem żeby się udało 3 razy dziennie ćwiczyc" Widzę, że chyba źle przeczytałaś...to się robi raz dziennie... powiem szczerze, że warto ;) ale najgorsze co to trzeba się zmierzyc z motywacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem!;)🖐️ humor mi się poprawił i motywacja do ćwiczeń wróciła,nawet wczoraj wieczorem myślałam, żeby sobie \"odpuścić\" ten jeden raz (bo wybierałam się na koncert Formacji Nieżywych Schabów, fajnie było:) )ale jakoś nie mogłam i poćwiczyłam, trochę krócej niż zawsze, i się wyszykowałam i wszędzie zdążyłam :) claudia->babcie chyba lubią karmić swoje wnuki,moja ma zupełnie tak samo:) daguska-> przyznam szczerze nie czytałam za wiele o a6w, robiłam te ćwiczenia jeszcze w LO, razem z koleżanką z internatu, a ona się dowiedziała o tych ćwiczeniach od koleżanki innej swojej, która akurat to ćwiczyła itd.. więc moje informacje w tym temacie są z poczty pantoflowej i wyszło tak ze ćwiczy sie 3 razy dziennie... he he :) a więcj ak poprawnie trzeba to robić? 3 serie za jednym zamachem z krótkimi przerwami? muszę gdzie śo tym poczytać więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Jak tam u was ja juz po porannych ćwiczeniach :) No i postanowilam jesc 5 posiłków dziennie co 3 godzinny moze skonczy cie to moje objadanie :) Mam nadzieje ze uda mi sie wpleść te posiłki w moj grafik dnia :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem!;)🖐️ humor mi się poprawił i motywacja do ćwiczeń wróciła,nawet wczoraj wieczorem myślałam, żeby sobie \"odpuścić\" ten jeden raz (bo wybierałam się na koncert Formacji Nieżywych Schabów, fajnie było:) )ale jakoś nie mogłam i poćwiczyłam, trochę krócej niż zawsze, i się wyszykowałam i wszędzie zdążyłam :) claudia->babcie chyba lubią karmić swoje wnuki,moja ma zupełnie tak samo:) daguska-> przyznam szczerze nie czytałam za wiele o a6w, robiłam te ćwiczenia jeszcze w LO, razem z koleżanką z internatu, a ona się dowiedziała o tych ćwiczeniach od koleżanki innej swojej, która akurat to ćwiczyła itd.. więc moje informacje w tym temacie są z poczty pantoflowej i wyszło tak ze ćwiczy sie 3 razy dziennie... he he :) a więcj ak poprawnie trzeba to robić? 3 serie za jednym zamachem z krótkimi przerwami? muszę gdzie śo tym poczytać więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia:) pomysł na 5 posiłków dziennie jest bardzo dobry i ja go stosuje...ale nie zawsze, jak jestem w domu to mi się to raczej nie udaje, ale jak pracuje to udaje się świetnie :) tyle że teraz miałam tydzień wolnego.... hehe ale jak wrócę na studia i będę sama gotować żarełko to nie będę miała z tym problemu (dotychczas nie miałam) mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny jak idzie wasza walka z tłuszczykiem?? Ćwicenia dzisiejsze zrobione juz??? Ja za chwile zabieram sie za przygotowanie kolacji aby zjeść ostatni piaty posiłek :) a wieczorkiem umówiłam sie z koleżanką ze będziemy biegać. Mam nadzieje ze deszcz nie spadnie bo cos sie chmurzy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) moja walka z tłuszczykiem nie ustaje, dziś zrobiłam ćwiczenia callnetics, umęczyłam się okropnie i pewnie jutro będe cierpieć z powodu zakwasów, ale co tam ;) była taka część tych ćwiczeń, że myślałam,że zwątpię, ale jakoś przebrnęłam i następnym razem może lepiej mi się udadzą już claudia jak się bieganie udało? deszczyk nie padał?;) ja z przykrością stwierdzam, ze na razie już nie biegam od września w zasadzie, niby do szkoły nie chodzę a i tak nie mam czasu na to.. aby biegać wstawałam o 6.00 (wolę rano) a teraz żeby się wyrobić to musiałabym chyba jeszcze wcześniej, ale bez przesady...chyba normalne że mi się nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej halkatla21 gratuluje wytrzymałosci w ćwiczeniach :) Jak jutro będziesz miała zakwasy to znaczy ze dobrze ćwiczyłas i pobudziłaś odpowiednio mięśnie. Szczerze u mnie co do zakwasow mam mieszane uczucia z jednej strony wszystko boli, a z drugiej taka radość i satysfakcja że dałam sobie wycisk :) AAAA ja codziennie obiecuje sobie ze wstane o 5 30 rano i pojde biegać z psem :) konczy sie na tym ze wyłanczam budzik i dalej śpie i o bieganiu śnie hehe :) poszlam biegac wieczorem :P ale jak sie rozpadało po 10 minutach to biegiem do domu bo taki zimny juz chyba jesienny deszcz :P W cieplym bym dalej biegła :) Skonczyło sie na skakance dalszej walce z hula-hopem i wielkim śmiechu gdy sie okazało ze moja kolezanka ( która wczesniej zalewała sie z mojego krecenia hula-hopem ) tez nie umie :) a mówiła mi : ,,, jak ty mozesz nie potrafic krecic przeciez to takie proste\" No dotego doszly jeszcze ćwiczenia brzuszków te co wam kiedyś opisywałam :) Trzymajcie sie Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hih a ja nadal nie kupiłam sobie hh choć zamierzałam, ale to nic xD w zamian tańczę \"taniec brzucha\" :D tzn w zakresie własnym, sama przed lustrem ;) No no Dziewczyny i ja nareszcie po załamce się wziełam do roboty :) Rano zawsze przed szkolą 15min. gimnastyka,rozciąganie, w szkole pokochałam wf xD (ojj narazie gramy w siate wiec mało ruchu;p) przed kolacją sobie skaczę/tańcze przed lustrem a przed snem a6w i i inne ćwiczenia na brzuch + dietka białkowa, no no czuje że żyje ;)) :D Aa co do biegania to ja próbowałam w wakacje. Jakies 3razy sobie przed śniadaniem pobiegałam w lesie (no no 300m mam do lasu xD) ale stwierdziłam że się boje sama w lesie być więc skończyłam, a przy ludziach się wstydzę :P Na początku wakacje jeszcze sporo schudłam na rowerku.. mm.. te 25km dziennie xD ale niestety później pojechałam na kolonie \'zdrowie i uroda\"... haha takie zdrowie że na codziennych kanapkach z serem przytyłam 3kg a od chlorowanej wody zrobiły mi się pryszcze o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny i jak wam idzie?? Musze sie pochwalic stanelam dzis przed lustrem, popatrzylam na siebie i wiecie co wyglada na to ze brzuszka troche mniej JUPIII :) Poprostu niesamowite jakby troche sie zmniejszył SUKCES :) Waga tez mniejsza w sumie schudałam 4 kilo :) Naprawde współpraca z wami sie oplaca hehe :) czerwona_kokardka Podoba mi sie twoja walka z oponkami:) Ja kiedys chodziłam na taniec brzucha i bylo fajnie :) Co do rowerka chcialam jeździc półki jeszcze ciepło. No i przebilam opone naprawiac narazie nie próbuje bo i tak zima bedzie hehe:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) bardzo się cieszę że tak sprawnie Wam (nam?) idzie walka z tłuszczykiem, jak to było w filmie jakimś \\\"w kupie raźniej\\\":P (jak już to zauważyłaś claudio) ja ani wczoraj ani dziś nie miałam łatwo, wczoraj w pracy od 9 do 20 prawie, dziś też poza domem caluśki dzień, no i dziś wróciłam o 18 i zjadłam kolację już prze 19 było.. przyznaję się bez bicia;) ale ćwiczenia zrobiłam i wczoraj i dziś dość intensywnie :) co do tańca brzucha który Wam obu tak się spodobał, to pewnie fajna sprawa, bo i callanetics który ćwiczyłam ma zaczerpnięte parę ćwiczeń \\\"ze wschodu\\\", ale nie jest to taniec brzucha hehe mój brzuch nie lubi tańcować:P dlatego męczę go ćwiczeniami od claudi :) czerwona_kokardka pytanie do Ciebie: czy jak ćwiczysz przed spaniem tonie czujesz się bardziej pobudzona? ja jak ćwiczę późno to odechciewa mi się spać :) narqa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia 608
hej dziewczyny co słychac u was :) Ja juz jestem po dzisiejszych ćwiczeniach. Tak sie zastanawialam na temat tych balsamów do ciala. Wiecie tyle teog jest teraz w sklepach ze sie pogubilam. dlatego tez postanowiłam poradzić sie fachowca. Byłam u dematologa i ten polecił mi jako jeden z lepszych emulsje ujędrniajacą do ciala St. Ivest podobno mozna ją kupić w rossmanie. Kupie i przetestuje na sobie :) nie ma jak to rada fachowca :) Wiecie co, staram sie jesc najpóźniej o 18 i zauwayłam ze jak zjem ten posiłek o 18 to juz mi sie nie chce jesc w nocy. Przedtem zdarzalo mi sie podjadać nocami :) łakomczuch ze mnie :P naszczęście teraz juz nie czuje głodu hehe, I wstaje wczśniej aby śniadanie zawsze zjesc. :) wiec walka z oponkami dostarcza mi samych pozytywnych zachowań :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ćwiczenia co ja robie na noc w sumie nie są tak \"na noc\" :P w sumie jak chodzę spać ok 22;30 (pff szkoła o.O) to te ćwiczenia na brzuch robię ok 21...-> później prysznic...-> jakas ksiązka i dopieroo lecę spaciu ;) Claudia gratuluję:) ;* 4kg to naprawde dużo :) ojj też chcę! :D a u mnie kolacja to raz bywa przed 18 a raz jem o 17 a pózniej o 19, o i tak bywa :P no no.. i wszamałam przedchwila cieplutką szarlotkę :( yhhh ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy u Was też tak zimno za oknem? Nawet nie chce mi się na spacer wychodzić:(, a przecież ruch to zdrowie.. no ale są i plusy mojego siedzenia przed kompem, znalazłam taką oto stronę a tam dużo filmów do ściągnięcia, więc na nudę czy rutynę nie będę narzekać:) http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Mirra może i którejś z Was coś się spodoba :) miłego popołudnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo.. fajna ta stronka :D mm.. dział \"fitness\" - cudo po prostu :) a wiecie co ;> ja tak ostatnio czytałam o papryczce chili, że ona przyspiesza spalanie kalorii(bo jest ostra) i hamuje apetyt na słodkie (wiadomo, ze troche tylko) to ostatnio zaczełam się w nią \"zabawiać\" :D . Do każdej sałatki, mięsa dodaje troche poszatkowanej.. mmm.. uwielbiam pikantne rzeczy ;> i polecam bo przyspiesza metabolizm! :) \" ..w badaniach naukowych udowodniono, iż dodanie chili do posiłku, przyspiesza spalanie kalorii. Organizm spala nawet do 45 kcal więcej niż w przypadku jedzenia łagodnych potraw.\" :) Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ale się dziś zmęczyłam przy ćwiczeniach, aż jestem w szoku normalnie bo po serii callaneticsu nogi mi się nie chciały zginać żeby zejść ze schodów ;) a "aż" trzeci raz ćwiczyłam to, he he a w ogóle to zaczynam mieć jakieś schizy, wiecie co mi się dziś śniło? WY śniłyście się mi! nie pamiętam dokładnie w jakiej scenerii, ale z całą pewności byłyście obie :D:D czerwona kokardka-> czy jesteś blondynką o kręconych włosach ;) a ta papryczka chili to z torebki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Niestety mialam kilka dni przerwy w ćwiczeniach wrrr choroba dopadła i cały wekeend przelazełam w łóżku. Dziś juz sie lepiej czuje i mylse ze jutro będę mogła zacząć ćwiczyc :) Planuje od października zapisac sie na siłka i basen, oby mnie tylko znowu chorubsko nie dopadło :) Co do chyli hmm moze sie przestawie na ostrzejsze potrawy :) halkatla21 hehe bardzo miło słychaszeć ze komus sie sniłam :) Widać ze traktujesz to poważnie skoro w sanach ci sie pojawiamy :) Dziewczyny mi sie nie śnilyscie ale wciagna mnie ten topik i myślę często jak tam wam idzie :) i z checia tu zagladam :) POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ^^ only natural ;) w supermarkecie za 2 takie malutkie zapłaciłam 38gr :D (na wagę) a gdzies tak, jak dodaje jej troche do 2-3 posiłków to mi jedna dziennie wystarczy więc nie zbankrutujemy ;) aa Halkatla :D hih jestem brunetką o prostych włosach :) taka malutka do tego.. w porywach na 160cm ;) Caludia-> basenik jest świetny! ;) ja w wakacje sobie jeździłam 2-3 razy w tyg. przez 2tygodnie i mi się taki fajny brzuszek zrobił (ale to nic że nadal wystający:P) i wogóle ramiona się zrobiły takie bardziej \"sprężyste\" :) jeszcze do tego jeździłam troche rowerkiem ale basen dobrze \"wyciąga\" a później tak się piiić chce aż fajnie i lekko ! :) Mi też się (narazie- a kto wie?) nie śniłyście ale lubie wchodzić na to forum ;) nawet nie ze względu na mój \'problem\' (wkońcu to forum tematyczne) ale żeby sobie pogadać z Wami, wymienić radami ;) tak na luzie :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już wiemy, że mój sen nie był żaden proroczy czy coś, no bo blondynka i brunetka to duża różnica;) papryczkę chili może spróbuję jak zaczną się studia bo na wsi nie ma supermarketów;) swoją drogą nie spodziewałam się że jest tak tania a wczoraj oglądnęłam serial i..kurcze zaczęli promować sport! W M jak m... Marta biegała ze swoim nowym sąsiadem,który nie wiem jak się nazywa a w kulisach pokazywali scenę jak Marysia z Arturem jeżdżą rowerami (nawiasem mówiąc szkoda,że nie tandemem:) ) a wnioski z tego takie wysnułam: 1. sport jest modny co raz bardziej 2. jesteśmy na topie bo uprawiamy sport (bo kto jak nie my od czasu do czasu wsiada na rowery? I wcale nie liczy się to że masz zepsuty rower Claudio;) ) 3. nie dość że jesteśmy na topie to jeszcze dzięki temu piękniejemy z dnia na dzień :):) Trzymajcie się dziewczynki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. no tak, jadę jutro na zjazd, w sumie się bardzo cieszę :) ale ćwiczeń to raczej żadnych nie zrobię tam:o jutro wypada mi ćwiczyć callanetics, ale chyba dziś znajdę na to trochę czasu a Wam życzę udanego weekendu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poltora miesiaca temu wazylam 64 kg, dzis 58 jupiii i to dzieki cwiczeniom i nie jedzeniem po godz 18 Czuje sie swietnie i polecam to innym!! Warto ryszyc swoj tyleczek i poswiecic choziaz 40 minut codziennie na cwiczenia, bo to dobre dla naszego ciala i ducha:) Zycze wszystkim powodzenia w pozbywaniu sie oponeczek, wielkich ud, boczkow itp. Na weekend jade w koncu na basen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuuunia88__
Hej! Szukalam jakies stronki odnosnie zrzucenia "oponki" i trafilam na Wasze forum z czego jestem bardzo zadowolona :) przeczytalam caly topic i zamierzam od jutra sie przylaczyc do cwiczen :) ehh te oponki sa straszne dla kobiet ale mam nadzieje ze damy rade :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny ! Wkońcu wróciłam do moich ćwiczeń po 5 dniowej przerwie, Nawet udało mi sie dzis hula-hopem troche dłuzej pokręcić hehe sukces :) Wiecie co ogladałam oferty basenowe w moim miescie i wybrałam sobie kilka aby od października sie zapisać, Bede chodzić wieczorem i tu jest problem bo ja po basenie zawsze jestem strasznie głodna :) Będe musiała pomyslec co z tym zrobić :) Moze jakies rady ??? I zgadam sie z Wami ze sport coraz bardziej staje sie modny w prawie wszystkich serialach go pokazują. Ostatnio miałam takie same wrazenie jak ty halkatla ogladajac Teraz albo nigdy ( chyba taki byłe tytuł tego serialu :P ) Witajcie zetka.84 i Kasiuuunia88_ piszcie jak wam idzie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_wie
a może ktoś chciałby kupić ORBITREK , mam do sprzedania , stan b.db. cena do negocjacji, jestem z Warszawy. przeprowadziłam się i nie mieści mi się w pokoju, ale byłam z niego bardzo zadowolona. mój mail kasia_wie@wp.pl Kacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuuunia88__
Chcialam wspomniec cos odnosnie pasow wyszczuplajacych o ktorych wczesniej byla mowa, mam taki i uzywalam go z pol roku temu ale nieststey nie zauwazylam aby moja oponka od niego zmalala :( jedyne co zauwazylam to ze moj brzuch byl twardzy ale nic poza tym :) od dzis bede stosowala produkt garnier plaski brzuch z takim waleczkiem, na opakowaniu pisze ze po 8 dniach faldki maja byc mniej widoczne, ciekawe czy pomoze ;) dam znac oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasiuuunia88_ Ja własnie mam ten pas no i hmm tak jak wczesniej pisalam dobry relaks, ale słabo spala tłuszczyk. Moze to jest skuteczne jak ktos ma same miescie hehe. Koniecznie napisz jak dzialaja te produkty z linni garniel, No i cwiczyc trzeba :) bo cudów nie ma. Ide własnie zaczerpnąć trochę ruchu na świezym powietrzu. Poszaleje troche z psiakiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoSia_201
Hej dziewczynki chciałabym schudnąć... mam 167 cm i waże 64 kg :/ tylko ze jest mały problem... mam CUKRZYCE i nie wiem jakie ćwiczenia bedą dla mnie odpowiednie... poradźcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! wróciłam ze zjazdu (bardzo zadowolona hehe :) ) ale się rozleniwiłam :o wczoraj mi się nic już nie chciało ćwiczyć, ale jakoś się przemogłam i tak z 20 min się porozciągałam trochę, dziś to samo.... a wypadało że mam ćwiczyć callanetics:( oczywiście poćwiczę to jutro, ale naprawdę tak mi się nie chce... niewyobrażalnie caludia-> fajnie że się zapisałaś na basen :) ja to nawet pływać nie umiem, a nawet jakby to i tak nie ma basenu w mieście w którym studiuję (przynajmniej nie słyszałam żeby był), basen ponoć świetnie wpływa nie tylko na brzuch :) ponoć- bo przecież nie próbowałam natomiast jeśli chodzi o poczucie głodu to możesz spróbować czegoś miętowego, mi często odechciewało się jeść po miętowej gumie, albo tic-takach, miętówki też możesz wypróbować, ale po nich chyba może mdlić trochę, oczywiście nie gwarantuję,ze zadziała, ale może jak raz... GoSia-> ja nie umiem Ci nic poradzić z wyjątkiem "skonsultuj się z lekarzem" a tu znalazłam "mądry" artykuł, może z niego dowiesz się coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×