Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

claudia608

Zrzucamy oponki z brzucha !!!!

Polecane posty

Gość halatla 21
to przecie nie byly tylko brzuszki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo! a co to się dzieje? nikt już nie ćwiczy? Claudio, gdzie się podziewasz? ja przyznam ćwiczę w kratkę, czasmi więcej czasami mniej, ale staram się mobilizować jak najczęściej, no i muszę nowych filmików poszukać bo niektóre już mi sie troszke znudziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Haltakla21 Nie było mnie przez jakis czas bo skupilam sie na obronie :). Juz jestem z wami dziewczyny jako mgr :P hehe. Tak jak pisalam zapisze sie na silownie najlepsza w miescie. W poniedziałek moze pojade na zakupy kupie buty nowe dresy i stroj kompielowy :) i do dzieła i cwiczen. Planuje tez nowa diete zaczac. Haltakla to co pisałas o fast foodach prawda w 100% ja jestem wogle uzalezniona do jedzenia, i nawet moj chlopak powiedzial ze jestem najszczesliwsza jak mam w reku cos do jedzenia :) hehe a najczesciej to pizza :) ale juz z tym koncze obiecuje, bede robila sobie cos do jedzenia w domu zeby w ciagu dnia nie bylo pokusy na niezdrowe jedzenie. Dziewczyny zaczynam od poczatku walke z oponka :) obiecuje :) Haltakla21 gratuluje widocznych efektów super ze ci sie udaje :) Comok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a już myslałam że zacznę tu drugą Wielką Improwizację wygłaszać ;) Claudia gratualcję udanej obrony :) miniony tydzień magłabym nazwać \"tygodniem dobroci dla tłuszczyku\" ;) ale konic z tym! nowy miesiąc - nowy zapał mam :) narqa! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllaaaaaaaaaaa
no pani magister ale ortograficzne bledy nie zniknely po dyplomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, żeby zrzucić oponki z brzucha nie wystarczą same ćwiczenia, trzeba się ruszać ponad 30 min np jogging, jazda na rowerze, pływanie. To musi być umiarkowany trening, tętno 130-150 czyli wysiłek beztlenowy i po 30 min zaczynają spalać się tłuszcze. Sama wypróbowałam, 3 razy w tyg biegam + ćwiczenia brzucha = brzuszek marzenie. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Zapisałam sie dzis na basen :) Wiec w piatki bedzie basenik do tego dojdzie jeszcze silownia :) Wiec napewno bedzie tez wysilek fizyczny, no i mam nadzieje ze po jakims czasie brzuszek jak marzenie :) Jak wam idzie??? piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołeQ
dołączam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Blues a próbowałyście Twistera?;>" ja wczoraj kupiłam twister - pokręciłam się na nim chwilę (trzymając się, nie na samym twisterze) - masakra, dziś ledwo się ruszam :P będę cwiczyć na tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że mam... No za 1 razem też miała zakwasy... Teraz próbuję ćwiczyć,ale jednorazowo wytrzymuję 5 min tylko:/ Myślisz ,że jak będę ćwiczyła 3,4 razy dziennie po 5 min to będzie tak samo jakbym 15 bez przerwy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokręciłam. Chodziło mi o to,że mam,ale dopiero teraz wracam do niego, i tez za 1 razem byly zakwasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Miłlo ze dołaczyłyscie do nas :) Ja staram sie krecic hula-hop, moja kolezanka ma twistera i mowila ze rewalecja. Ja zapisalam sie na basen i mam nadzieje ze to tez pomoze, Pozdrawiam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blues - próbuj wydłużać stopniowo czas, dziś 5 min, pojutrze powiedzmy 6, po dwóch dniach o minutę więcej itd. 3 razy po pięc minut to nie to samo co raz piętnaście niestety.. ;) ja mogę na tym kręcić i kręcić, gorzej następnego dnia :P obciążenie sobie dokładam jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzymasz sie czegos? nogi ugiete czy proste? nie jestem pewna czy dobrze to robie,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam się - orbitreka ;) trzymasz się tak (można ściany na przykład) że cała górna część ciała (od klatki piersiowej powiedzmy) stoi nieruchomo a kręcisz tylko dolną częścią ciała - mieśniami skośnymi brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
Witam wlaśnie włączylam kompa i szukałam jakichś ćwiczeń na boczki i co znalazłam WAS. Superrr. Dziewczyny jestem z Wami zapisuje sie :-) Ja ćwiczę namiętnie już 2 tygodnie od pon do piątku robie 120 brzuszków 4 serie po 30, 4 serie na uda 20 powtorzen, 4 serie na pośladki i kręcę sie na twisterze 2000 razy (mam liczydlo w twisterze) i trochę się rozciągam troche skaczę zajmuje mi to 40min. Poza tym ostatni posilek zjadam obiad o 16tej. Nie jem slodyczy, nie uzywam cukru chleba ziemniaków makaranow. No jak na razie trochę zrzuciłam 6cm w tali. Cwiczyc postanowilam po ciązy kiedy nie mogłam zgubić kilogramow ktore nabrałam w ciązy. Dzidzia ma juz 5 miesiecy a ja 12 kg wiecej jak przed ciążą a przytyłam ok32kg takze 20 juz zgubiłam hehe. Fajnie że nie jestem sama. Pozdrawiam i sie dołączam. Damy rade!!! Na wakacje bedziemy fit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
Hej dziewczyny, jestście Cwiczycie czy tylko ja??? Dziś po 2 tygodniach ćwiczeń zwiększylam sobie z 4 seri po 30 brzuszków na 4 serie po 50. Ja już na dzisiaj jestem po ćwiczeniach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam jakis licznik na twisterze ale nie umiem tego ustawic;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka2285
Hej dziewczyny!! Znalazłam przez przypadek ten temat i chętnie się przyłącze, tyle , ze ja nie mam oponki tylko oponę:-)Mój brzuch wygląda jakbym była w ciąży:-( Jakie diety stosujecie i jakie ćwiczenia proponujecie, u mnie z kondycją jest kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
No wkońcu ktoś sie odezwał. Ja stosuję diete taką jaką sobie sama wymyśliłam, jem tylko małe śniadanie a czasami wcale i tylko obiad najpóźniej o 16tej i nic wiecej do nastepnego dnia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeśli chudniemy to z całego ciała a nie z talii, dlatego brzuch jest bardzo problemowy. Ja staram się codziennie trochę pokręcić na twisterze, porobić trochę skłonów i brzuszków,ale marnie mi to idzie. Ale coś tam robię. Jeśli chodzi o dietę to zmagamy się tu - http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3894101 poza tym jeszcze masaż gąbką antycellulitową- zwłaszcza tzw\' boczki\' i wklepywanie kremu wyszczuplającego np eveline, dwa razy dziennie. Coś zaczyna się dziać.Ale jeszcze długa droga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halkatla 21
hej! fajnie że forum jeszcze całkiem nie umarło :) mi za to zdechł laptop i przepadły wszytskie filmiki i areobiki do ćwiczeń, które miałam, dlatego ćwiczę sama, z głowy, ale mam jakiś mały zapał :( do neta też dostępu nie mam, a dziś to tylko faretma pozdrawiam wszytski ćwiczące wytrwale i mniej wytrwale! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie zmagające sie z oponkami :) ciesze sie ze jest nas coraz wiecej. Zaczełam odnowa zmagania z moja oponką na poczatku tego tygodnia zapisalam sie na silownie i arerobik. Staram sie cwiczyc co drugi dzien,ehh narazie ciezko bo zakwasy chwyciły ale mysle ze to dobrze tak czuć własne miescie :) Dzis juz jestem po basenie. Wiec dziewczyny do roboty walczymy dalej bo lato 2009 juz nie tak dlugo hehe :) Fajnie bedzie wbić sie w wymarzony strój kompielowy. :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TULEK
Hey! dolanczam sie do Was :D tzreba sie jakos zmobilizowac :P w najblizszym czasie wykupuje karnet na basen. ciekawe ile dam rady zrobic dzis wieczorem brzuszkow. porobie tez grzbiety na ladne plecki :] jakis czas temu robilam polpompki na ramiona no i wyszlo nie tak jak chcialam bo uwidocznil sie mi triceps :D moze jakas z Was tez zna cwiczenia na ramiona ale zeby raczej ich przednia czesc sie umienila bo mam takie nieladne faldki koło pach;/ no a wieczorem brzuszki brzuszki brzuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciala dolaczyc......ale....czy te brzuszki cos daja wogole????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszki oczywiście, że coś dają, ale potrzeba więcej ruchu by efekt był na prawdę zadowalajacy, ja osiagnęłam naprawdę widoczny efekt w przeciagu jakichś dwóch miesięcy bardzo systematycznych ćwiczeń, niestety ostanie dwa tygodnie nie robiłam nic :( ale w zwiazku z rozpoczęciem nowego miesiaca zaczynam od nowa, od dziś :) najgorsze jest to, ze straciłam wszytskie filmiki z ćwiczeniami na mięśnie, treningami areobowymi itd., ale to nie jest przeszkoda nie do przeskoczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULEK robiłaś normalne pompki tzn. w poziomie? Czy może jakaś kombinacja była? Np. ręce na podwyższeniu, albo nogi wyżej? Bo mając ręce na podwyższeniu jest lżej, czyli można zrobić więcej powtórzeń- czyli teoretycznie lepiej dla Ciebie. Spróbuj oprzeć dłonie o tapczanik, czy jakieś inne stabilne podwyższenie. Tylko takie, żeby się nie przesunęło, bo chyba domyślasz się czym to grozi? ;) Poza tym to pompki są bardziej na klatkę. Owszem ramiona też pracują, a raczej sam triceps i troszeczkę barki. Zależy od techniki. Jeśli ręce masz rozstawione dość wąsko to i opuszczając się w dól będziesz trzymać ramiona wzdłuż ciała, zamiast nieco rozkładać na boki to będzie pracował tylko triceps. Popróbuj z różnym ustawieniem i powiedz które mięśnie czułaś przy jakim ustawieniu. Wbrew pozorom ułożenie ciała może zupełnie zmienić efekt konkretnego ćwiczenia. I ogólnie na ujędrnienie najlepiej robić szybsze, dynamiczniejsze ruchy zamiast powolnych. A wogule to kobieta ładniej się prezentuje jak ma lekko zarysowane mięśnie :) oczywiście bez przesady... Ale tak jak mówisz, że triceps lekko się zarysował to zdaje się pożądany efekt, prawda? Tym bardziej, że jeśli nie dostarczasz więcej kalori niż masz dzienne zapotrzebowanie to on nie urusł, tylko właśnie zarysował się. Tzn. uwidocznił się, że wogóle jest. A basen, na ujędrnienie i utwardzenie sylwetki bardzo dobry. Tylko oczywiście pływanie, a nie chlapanie się, nie ma z niczym lekko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×