Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

claudia608

Zrzucamy oponki z brzucha !!!!

Polecane posty

Halkatla moze ćwiczenie na dolną czesc brzucha to spróbuj unosić nogi leżąc... może to coś da ;) (w a6w jest podobne cwiczenie, chyba piąte) i co do tego rowerka to też w a6w jest takie ćwiczenie podobne do tego rowerka, tylko że lżejsze :P (chyba czwarte) a huula hoOop? ojj mi się nigdy nie udawało kręcić nim.. zawsze mi spadało więc nie che mi sie tachać tyłka z zabawkowego z tym wielkim plastikiem ;) po cóż jak ja kręcić nie umiem :P pomyślałam, że moze zamiast hh sobie sama pokręce biodrami/tyłkiem ;) jak myślicie, będą podobne efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona_kokardka-> jak robiłam a6w to na dolne partie brzuch też niewiele działało (tzn. nie odczuwałam, żeby działało, ale może to miało być nieodczuwalne:p) po za tym co do kręcenia biodrami bez hula hop: czytałam gdzieś,kiedyś że rytmiczne poruszanie biodrami (czyli po prostu taniec) przy dźwiękach żywej muzyki przez min.15 min dziennie też przynosi efekty, ale nie próbowałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. ja ostatnio to chyba odkryłam że lubię sport ;) te wszystkie ćwiczenia, wygibasy, rowerki.. :D kiedyś (no no calkiem niedawno) jak miałam wf to niecierpiałam go, te gry zespołowe.. fuuj :P a teraz normalnie nie moge sie doczekać jak zagram z dziewczynami w siatke, kosza na wfie ;) No więc własnie polecam do ćwiczeń diete białkową :) (sama sobie robie jadłospis, byle duzo białka a malo tłuszczy;)) bo jak się ćwiczy to wiadomo, potrzebne ;) ja od 4dni ja stosuje taka diete+ćwiczenia i po tak krótkim czasie widzę \"efekty\" (takie maluutkie ale są:)) i się lepiej czuje.. po 17 to już nie odczuwam głodu.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Dzisiaj szok staje rono na wage a tu 2 kg mniej jupiiii poprostu cala w skowronkach. co do hula hop to sie nie poddam bede krecic. Rok temu chodzilam na taniec brzucha tam sie dopiero kreci biodrami. Laska ktora prowadzila zajecia miala takie swietne wciecie w tali i zero boczków. Wiec proponuje czerwona_kokardko popatrz w necie jak te laski kreca i spróbuj tak :) halkatla21 co do rowerka to leze na plecach i staram sie napoczatek nogi w górze i krece nogam tak jakbym jechala na rowerze piotem coraz nizej i nizej opuszczam nogi tak az nie wyrzymuje, to powtarzam kilka razy, potem nogi wyprostowane nisko nad podloga i robie nozyce. Wazne aby cale plecy dotykaly ziemi wtedy kregoslupa nie obciazam. Teraz musze leciec ale napisze wam inne cwiczenia na brzuch ktore robie z jednej plytki DVD z cwiczeniami. Postaram sie zrobic to wieczorkiem Busiaki dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona_kokardka-> to już chyba nie długo ta siatka z dziewczynami będzie? ostatni tydzień wakacji,mam racje? i wiesz czego jestem jeszcze ciekawa? zdradź(jeśli możesz;) ) jak wygląda taki posiłek przy diecie wysokobiałkowej np. śniadanie tak z czystej ciekawości chciałabym wiedzieć claudia ->gratulacje! 🌻 dwa kilo na wadze mniej to dużo! :) i dzięki za opis rowerka, oczywiście o innych ćwiczeniach też chętnie poczytam a ja dziś zrobiłam 8 min abs, buns i arms i szok! przy absach zaczęłam (przy niektórych ćwiczeniach) zaczęłam czuć że pracują moje dolne partie brzucha :) po za tym bardzo podobają mi się ćwiczenia na ręce i zrobiłam je w zasadzie dla relaksu :) za to ćwiczenia na nogi mi się wczoraj nie podobały i dziś nie robiłam ich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Miałam wczoraj napisac wam ćwiczenia ale zrobie to teraz. Wczoraj siostra wyciagneła mnie na arerobik bo miala wejsciówke za darmo. Ehh fajnie było na stepie sobie poćwiczyć tylko widać było ze ja nowa bo czasami nie łaapałam ich ruchów. No ale przynajmniej pośmialam sie z siebie jak komicznie wyglądam gubiąc sie w tych wszystkich ruchach :) szkoda ze dopiero w [październiku bede mogła sie zapisac na jakies cwiczenia :) AAA sluchajcie pytałam instruktora co do tego bólu placow przy robieniu brzuszków powiedzial mi tak : Ze nie nalezy przyciagac brody do mostka trzeba wyobrazic sobie ze miedzy broda a mostkiem ma sie piłeczke tenisową. następnie trzeba sie starac podnosic głowe i ramiona miesniami brzucha a nie angazowac w to szyje i kregosłup. I co najwazniejsze cały kregoslup ma lezec na podlodze. Trzeba wypiac odcinek miedzy miednica a zebrami mocno do dolu aby plecy cale przylegaly do podłogi :) a to wymaga duzej koncentracji hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenia na brzuch :) 1. Lezymy na plecach. nogi podniesione zgiete w kolanach tworzą kat prosty. Rece wyprostowane leza za głową. Zaczynamy robic skłon wyprostowane ręce kierujemy do nog w tym samym czasie prostujac nogi w kolanach, wytrzymyjemy około 3 sek. Nastepnie uginamy nogi w kolanach rece wracają za głowe. Powtarzamy ćwiczenie 10 razy :) 2. Lezymy na podłodze nogi podniesione wyprostowane. Rece leza wzdluz ciala. Robimy nozyce. jedna noga wyprostowana wedruje ku podłodze ( zatrzymujemy ja nad podłoga nie kładziemy) w tym samym czasie druga noge zginamy w kolanie. Wracamy do pozycji wyjsciowej i na zmiane raz jedna noga raz druga do podlogi. Powtarzamy około 15 razy :) Stopy caly czas obciagniete :) 3. Lezymy na podłodze nogi wyprostowane na podlodze rece wyprostowane leza za glowa. Robimy skłon wyprostowane nogi ida do gory rece wedryja do nóg. chwile pulsujemy w takiej pozycji. nastepnie rece i nogi wedruja ku pozycji wejsciowej ale nie kladziemy ich na podlodze chwile trzymamy nad podloga i wracamy do sklonu. pulsujemy 3 sek. poszym nogi i rece wracaja do pozycji wyjsciowej, Powtarzamy okolo 15 razy :) 4. Lezymy na podlodze rece zgiete za glowa, nogi podniesione zgiete w kolanach twoza kat prosty. Zaczynamy skłony lewe kolano przyciagamy do prawego lokcia. W tym samym czasie prostujemy ta druga noge. Nastepnie zmiana prawe kolano lewy lokiec. No i znowu okolo 15 razy :) Spróbujcie tych ćwiczonek, mam nadzieje ze w miare logicznie to poisalam :) Jesli macie jakies pytania piszcie to bede próbowala inaczje opisac je ;) POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudia faaajne te ćwiczonka, jeszcze dzisiaj je wypróbuje ;) a ta dieta \'wysokobiałkowa\' to przede wszystkim posiłki które zawierają dużo białka a mało węgli (tłuszczy też przyokazji), czyli np ser biały, serek drobnoziarnisty odtłuszczony, pierś z kurczaka, ryby (polecam tuńczyka:D - w wodzie-sosie własnym zero tłuszczu a duuzo białka;) ) wszyyyystkie warzywa (+soki warzywne), jogurt naturalny.. no to podam np mój wczorajszy jadłospis ;) **śniadanie- sałatka(wg mnie bardzo sycąca;) -sałata, papryka czerw. (lub pomidorki), cebula, 0,5 puszki tuńczyka (mozna tez serek ziarnisty), polać jogurtem naturalnym ;) (ja nie używam soli, tyle co pieprz) ** 2 śniadanie szklanka soku warzywnego, i taki sobie wymyśliłam jogurtowy mix ;) - 0,5 marchewki + jabłko zetrzeć na drobnej tarce + jogurt naturalny. Pyycha ;) dla mnie słodziachne a ile witamin ;) (jesli niie pasi mozna dodac łyżeczke miodu, jest zdrowy;) ) **obiadek pierś z kurczaka + \'warzywa na patelnię\' lub fasolka szparagowa (ma duzo białka) ja akurat robie tak, że gotuje sobie mrożonki i fasolkę na 0,5 kostki bulionu z kury i pozniej wrzucam pierś z kurczaka i mi sie robi taka pseudo zupa ;) wystarczy na 2-3 posiłki :) a nie jest najgorsza :D **kolacja jogurt naturalny, czasami moze jakieś otręby/suszone śliwki dorzucę na wypróżnienie ;) i jak sobie stosuje tą dietke to ważne jest aby zjeść przynajmniej raz dziennie jaki owoc do śniadania albo 2 sniadania ;) w moim przypadku akurat t.j jabłko starte z jogurtem ;) Unikam pieczywa,makaronów, ziemniaków bo maja sporo węgli mimo ze są zdrowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Halkatla można urozmaicać ten jadłospis, tylko że w moim przypadku ja już sobie tak rozregulowałam metabolizm że po 1500kCal tyje o.O :/ a to co podałam to ma ok 1000kCa pS: orzechy są też dobre ;) najbardziej włoskie ;) i wgl. rośliny strączkowe maja dużo białka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia-> niezła \"fucha\" z tym aerobikiem Ci się trafiła :) a dla czytelniczek forum też fajnie, bo się podzieliłaś radami od instruktora heh ja właśnie staram się ćwiczyć z plecami przylegającymi do podłogi, ale jakoś nie we wszystkich ćwiczeniach jest to możliwe, i nie wiem czy to kwestia wprawy czy mam tak z powodu za dużego tyłka :P ćwiczenia dziś wypróbuję, ale deczko później, a na razie relaksuję się bo miałam zabiegane popołudnie, u mnie deszcz pada i w taki deszcz jeździłam rowerem po błotnistych drogach i to jeszcze pod wiatr( co prawda, to prawda, ale robiłam to nie z własnej woli), ale mam nadzieję, za mój wysiłek podziękują mi ładnym wyglądem moje nóżki :P czerwona_kokardka -> rygorystyczna Twoja dieta jest, nie ma co mówić :) jak dla mnie to trochę babrania z obiadem, ale patent z owocowym mixem na drugie śniadanie może wypróbuję, bo lubię marchew nawet samą, a szczególnie to sok z marchwi wyciśnięty przez sokowirówkę, pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Czerwona_kokardka fajna dieta cos moze wypróbuje z tych propozycji. Ja tez lubie tuńczyka i gotowaną pierś z kurczaka :) no i ten Twój jogurtowy mix świetna propozycja wypróbuje :) Szkoda tylko ze czasowo nie wyrobie sie z 4 pisiłkami dziennie. Ja zazwyczaj jem rano śniadanko, później jakaś niskotłuszczową przekąske o godz 12 a o 18 większy obiad i też sie udaje :) Halkatla21 ciesze sie ze spodobaly ci sie moje ćwiczenia, Moim zdaniem są bardzo skuteczne, zresztą opracowane przez fachowców. Jak bede miala wiecej czasu to opisze kolejne:) bart1980 Gratuluje kaloryferka na brzuchu My też będziemy mieć :) za jakis czas. A w wakacjie 2009 będziemy królowac na plażach w skąpych strojach kąpielowych. POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejka! nawet nie wiesz jak mi się spodoba to (uwaga cytuję): A w wakacjie 2009 będziemy królowac na plażach w skąpych strojach kąpielowych. :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej halkatla21 Bo tak będzie piękne ciała opalone na plażach :) hehe Trzeba tylko ćwiczyć ćwiczyc i jeszcze raz ćwiczyć No i oczywiscie nie szaleć z jedzeniem hehe. Jesc dobrze ale przemyślane posilki :) i bedziemy jak modelki :) POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam po 18.00 trochę ciasta :( a tera wylewam żale na forum :P w sumie dobre było :P to teraz idę je spalić przy ćwiczeniach 🖐️ (na prawdę dobre było:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy niedzieli to i pusto tutaj :) nie wiem jak Wam, ale mi to w dodatku trudniej było się zmobilizować... ale nie poddałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewdzyny :) halkatla21 gratuluje mobilizacji do cwiczen naprawde jestes swietna :) Oby tak dalej :) Ja mialam przerwe w ćwiczeniach. W sobote uleglam wielkiej pizzy z duza ilościa sera :( Wiem wiem te moje uzależnienie od fast fodow jest ochydne i okropne buu. Mialam za to kare :( Przez cały wekeend zatrucie pokarmowe dopiero dzis powoli do siebie dochodze :P Dlatego wszystkim fast foodom mówie zdecydowane NIE NIE NIE :P Od jutra zaczynam znowu ćwiczyc. Dziewczyny Wy też nie poddawajmy sie i piszcie piszcie jak wasze walki z tymi okropnymi oponkami sie toczą :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudia->wątpię aby zatrucie było zemstą fast-foodów :P to był jakiś niefart po prostu że zjadłaś tą pizzę ;) sama z fast foodami nie mam problemów,ale za to czekolada....to moja zmora... dziś też za dużo jej zjadłam:P choć może udało mi się spalić ją w ćwiczeniach, starałam się bardzo. Mam ebooka z callanetics i dziś zawzięcie wykonywałam wszystkie ćwiczenia po kolei, oczywiście absy i inne też.ale przyznaję szczerze, ze niektóre ćwiczenia z samych opisów to jakoś nie najlepiej mi wychodziły. Jutro wypróbuję chyba ćwiczenia na talię,linka znalazłam w sieci. Chyba są dobre, także wklejam, może ktoś jeszcze się skusi:) http://slodzineczka.blox.pl/2006/08/CWICZENIA-NA-TALIE-SKUTECZNE.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halkatla21 Witaj :) No co do czekolady to tez duzy klopot masz wiem jak to dobrze smakuje :) Tylko ja słodycze jam raz na jakis czas a jak mi sie mocno chce to serek wiejski z miodem lub herbate ze słodzikiem :) Tego linka co podałas juz widzialam fajne tez czsami je ćwicze:) Ja to wogle dziewczyny miewam slomiany zapal dlatego staram sie codziennie wykonywac inne ćwiczenia polecane z róznych źrodeł :) Jak wykonam wszystkie jakie mam to wracam i odpoczatku zaczynam codziennie inne :) Wiec jak narazie to dziala :) Dzis dalej walka z hula-hopem hehe narazie przegrywam :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia 🖐️ jak idzie Ci ze skakanką, bo pisałaś, że kupiłaś... :) na co ona niby \"działa\"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguska_87
Hej dziewczyny :) Jeśli chcecie zrzucić trochę z brzuszka polecam a6w w prawdzie trudno dotrwać do końca, mało kto nawet dochodzi do połowy :P ale jeśli na prawde chcecie zrzucić trochę brzuszka i macie dużą motywację, to powiem Wam że 2-3 tyg i widoczne są efekty :) Osobiście polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daguska_87 miło że u nas zagościłaś :) a6w robiłam kiedyś(jeszcze w LO) i doszłam do 18 powtórzeń, faktycznie efekty są ostatnio też próbowałam robić "szóstkę", jednak trzeba swobodnie dysponować czasem żeby się udało 3 razy dziennie ćwiczyć... no i niestety zaniechałam tego, może od października znów się pokuszę... ;) zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc halkatla21 Co do skakanki to prawie codziennie na rozgrzewke około 10 minut jak mam dobry dzien to 15 minut, strasznie męczy ale to na plus :) daguska87 co do a6w to tez czasami to sie ćwiczy tylko nie codziennie, A wy dziewczyny co myslicie o tej a6w ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczątka! ;) wczoraj zrobiłam małe przemeblowanie w pokoju:) dzięki temu swobodniej mi ćwiczyć jest :) i chyba zaczynam widzieć pierwsze efekty ćwiczeń :D mój brzuch jest jakby bardziej płaski,oczywiście nie całkiem, tylko trochę, ale przecież i to mnie cieszy :D:D dziś rano miałam problem z połączeniem z Internetem, to mi uświadomiło że czas pomyśleć czy i jak można ściągnąć z Internetu filmiki przy których ćwiczę,one są na youtoube a nie wiem czy da się je jakoś pobrać na komp :( jakieś rady/sugestie w związku z tym? pozdrawiam [czesc}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam zdecydowanie słaby dzień :o brak mi motywacji,zrobiłam ćwiczenia,ale jakoś bez entuzjazmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj no no dziewczyny.. ;* też sie źle czuje.. bleee ;(( po 1sze- chora zazdrość o byłego chłopaka---> obżeranie się ;( po 2gie własnie brak motywacji do ćwiczeń.. za dużo nauki (początek roku a tu już full tego ;/) i wgl brak czasu na regularne posiłki.. tak się źle dzieje :(( jeszcze do tego mam szlaban na neta(teraz weszlam bo nie ma rodziców;p), telefon, wyjścia.. poprostu cuuudnie. :( nie wyrabiam psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co mi się jeszcze przypomniała reklama, chyba karty masterkard tam dziewczyna w czerwonej sukience na jakiejś imprezie była i tekst chyba taki: zobaczyć tęskne spojrzenie byłego - bezcenne tak więc znalazłam dla Ciebie motywację :) ćwicz, dbaj o sylwetkę itd by poczuć na sobie takie "tęskne spojrzenie" chłopaka, niech zobaczy co traci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Halkatla21 gratuluje pierwszysch efektów. Ciesze sie ze juz są widoczne :) oby tak dalej. :) Czerwona_kokardka nie przejmuj sie szlaban minie, w szkole napewno sobie poradzisz no i ćwicz ---> tęskne spojrzenie byłego - bezcenne hahaha. halkatla21 zgadzam sie z tobą. Co do mnie to tez sie objadłam ostatnio w czwartek niewybaczalnie zjadłam dwa obiady, Zmusili mnie ;( najpierw mały obiadek w domu a potem nieszczesna poszlam do babci i ta mi wcisneła zupke i cały talerz drugiwego dania no i wepchnelam to w siebie bo presja babci podziałała ehh. Wczoraj zrobilam sobie rajd ze znajomymi, biegalismy po lesie wiec mysle ze troche spaliłam tych obiadkow. Tylko najgorzej dzisiaj mama moja robi przyjecie i tak w domu pieknie pachnie ehh. No ale musze sie opanowac zeby nie jesc za duzo hehe:) Za chwile zaczynam ćwiczenia, najpierw skakanla potem brzuszki i moze cos na rozciaganie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×