Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

claudia608

Zrzucamy oponki z brzucha !!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny :) i nie tylko :) Troche sie nie odzywalam. Ale juz jestem z wami. Nie mialam kompa przez dlugi dlugi czas. Motywacji do cwiczen tez nie mialam. Dzis ogladalam zdjecia z wakacji jejku masakra. Zostalo jeszcze pol roku do sezonu letniego. I obiecuje schudne i bede swietnie sie prezentowac w seksownym skompym stroju kompielowym. Zaczynam jeszcze raz od jutra. Obiecuje :) Jutro ide zapisac sie na silownie obiecalam soebie ze maje minimum to jest 3 razy w tygodniu na silce do tego raz w tygodniu basen. Bede wam pisac co sie dzieje :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za was i za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Coś widze ze topik chyba umarł ehh ale jak obiecałam pisze dalej :). Na silownie zapuisałam sie jakies 2 tygodnie temu :) W sumie byłam tam 7 razy. Staram sie byc co drugi dzien, instruktorzy na silce polecają ćwiczyć codziennie mi narazie codziennie nie wychodzi. Kazda wizyta zajmuje mi około 2 godzin (wczoraj bylam 4 godziny wyjątek hehe :) zawsze robie godzinne ćwuiczenia zrzucenie kilogramów, biegam jerzdze na rowerze lub na innych sprzetach wysilkowych, kolejna godzinna to jakies zajecia grupowe: joga, spinning, aquaarerobik lub cos w tym stylu, dwa razy w tygodniu cwicze też na maszynach na różne partie miesni. I wiecie co naprawde swietnie sie czuje. Co prawda troche mam zakwasów ale motywacja wkoncu jest i to najwazniejsze. Juz niemoge sie doczekac jutra, bo jutro tez bede ćwiczyc. Jeszcze raz kto zemna????? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) tak jak obiecałam tak i robie :) ćwicze co drugi dzień :) i czuje sie owiele lepiej, efektów jeszcze nie ma ale mam super samopoczucie :) wiec kto podrjmie walke razem zemna??? Cały czas tu jestem i czekam na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł 5 posiłków ale czy to coś da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodycze i wyroby cukiernicze żegnajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatynka
a ja kocham moją oponkę jak mam sie pozbyć czegoś co kocham ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia----> zaglądasz tu jeszcze? przez długi czas nie mogłam znaleźć topiku, a dziś przez przypadek :) jak tam Twoja forma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie Panie, gdy czytam jak się niektóre z was licytują, że robią po 200 brzuszków i więcej to nie wiem czy śmiać się, czy płakać. Jestem facetem w miarę wysportowanym - tak mi się przynajmniej wydawało bo potrafiłem zrobić 60-70 brzuszków na serie itp. itd. Jednakże jakiś czas temu znajomy pokazał mi, jak POPRAWNIE wykonuje się brzuszki - za pierwszym razem zrobiłem ich 23.. Tak więc wnioskuję, że albo niektóre z Was są zawodowymi sportsmenkami, albo po prostu wykonują te brzuszki niepoprawnie. Teraz, gdy wykonuję je poprawnie, wystarcza mi 40 na serie (3 serie dziennie) i brzuch jest w bdb kondycji.. Zapewne większość z Was nie zaznajomiła się z literaturą, no bo jak można nie umieć robić brzuszków.. Ja sam się przekonałem na własnej skórze, że można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatryczka89
Dziewczyny bardzo fajnym sposobem i skutecznym,alby zrzucic oponke z brzucha jest zestaw ćwiczeń-płaski brzuch. Jest to zestaw ćwiczeń skutecznie spalający tkankę tłuszczową i wzmacniający mięśnie brzucha. Polecamy kobietom po porodzie oraz osobom, które w krótkim czasie pragną osiągnąć idealna sylwetkę. polecam http://www.jestem.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Na „oponki widoczne na brzuchu narzekają zarówno panowie, jak i kobiety (szczególnie te, które urodziły dziecko). Dlatego warto zająć się swym brzuszkiem i odchudzić go. W jaki sposób to przeprowadzić? O tym możesz się dowiedzieć ze strony http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2010/07/26/jak-odchudzic-brzuch/ Dzięki zawartym tam poradom uda Ci się pozbyć się wałeczków z brzucha. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zestaw na płaski brzuch
No właśnie potrzebny jest zestaw na płaski brzuch. Same brzuszki tylko was wymęczą a efekty będą nijakie. Same brzuszki ćwiczą tylko JEDNĄ z części brzucha a co z pozostałymi ? Tu macie cały zestaw :-) http://plaskibrzuch24.blogspot.com/2010/05/8-minut-dziennie-na-paski-brzuch.html Przetestowany :-) A co do spalaczy tłuszczu to ja jestem przeciw. Lepiej naturalnie spalić tłuszczyk i nabrać kondycji niż szprycować się chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki. mam nadzieje ze topik nie umarł bo dopiero go znalazlam:( tez mam problem z ta oponka;/ od dzis zaczynam. rowerek stacjonarny raz w tyg godzina biegania i mniej żarcia;p na wiecej cwiczen czasu mi nie starcza taka praca. no i brzuszki wieczorem. to podstawa. musze sie z 6v zaprzyjaznić :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chchebatra
a co to za pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjk
Same brzuszki nie zlikwidują oponki na brzuchu. Pomocne okazać się mogą także i skłony. Najlepiej wykonywać je w lekkim rozkroku pilnując, by stopy sztywno przylegały do podłoża zapewniając nam stabilność, a jednocześnie nie zachęcając nas do tego, abyśmy ułatwili sobie wykonywania wspomnianego ćwiczenia. Skłony warto powtarzać równie systematycznie równie często jak brzuszki. Wówczas uzyskamy dobre efekty. Ale brzuszki i skłony to nie jedyny sposób na zlikwidowanie oponek. O innych przydatnych formach aktywności poprawiających wygląd brzucha znajdziesz na stronie http://hgh.edu.pl/2011/03/22/proste-cwiczenia-na-plaski-brzuch/ Ale musisz pamiętać, by do aktywności dodać też zmienione nawyki żywieniowe. Zrezygnować trzeba głównie ze słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samymi ćwiczeniami na brzuch możemy nie zgubić opony, zaleca się aeroby które spalają tłuszcz z całego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena27061988
polecam www.sport-marcel.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, moge sie przyłączyc??? mam 20 lat i moim najslabszym punktem ciala jest wlasnie brzuch. moze to co powiem Was troche załamie- otóż od listopada chodze raz w tyg na silownie i 3 razy na aerobik, oprocz tego czasami biegam w weekend. schudlam na calym ciele, brzuch tez jest bardziej plaski, ale tluszczyk zostal... w liceum schudlam 15 kg, rece mam jak patyki, nogi i tylek tez, biust zerowy, a na brzuchu i bokach fałdki. ehh, nie mam juz sily za bardzo... staram sie zdrowo odzywiac, ciemny chleb, otreby, brązowy ryz, ziemniaki 3 razy w miesiacu... jedyne do czego moge sie przyznac to slodycze. zdarza mi sie zjesc bez problemu calą czekolade na raz, lub np pol paczki wafelkow familijnych... waze ok 60-61 kg i mam 170 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzuć brzuch
Zapraszam na bloga na którym opisuję swoją przygodę z odchudzaniem , nie stosuje jakiś diet cud , po prostu staram się zdrowo odżywiać. Znajdziecie tu moje porady, zdjęcia moich efektów odchudzania , przepisy potraw oraz opisy ćwiczeń. Naprawdę polecam czasami wystarczy zmienić tylko parę rzeczy w życiu , a nie katować się jakimiś dietami by dobrze wyglądać. Bloga znajdziecie pod adresem http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ polecam każdemu kto chce pozbyć się zbędnych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno kazdy sposób jest dobry na to zeby schudnąc. Ale też musimy wiedziec na co sie zdecydowac. Dlatego ja szczerze mowiąc polecam tez taki program do którego sama dołączyłam http://getslimclub.com/pakiety/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malikow23
Zawsze polecam oryginalne http://nplink.net/xbtMEpgw zrzuciłam 12 kg i 6 cm w udach!!! od pół roku brak efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę pochwalić Slimunox za jego skuteczność i szybkość działania.Wiem że same tabletki to nie wszystko ale w połączeniu z odrobiną ruchu efekty są naprawdę znakomite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Zawaadzaka

proszę was slimunox u mnie nic a nic nie działal. 3 miesiące zmarnowałam waga jeszcze wzrosła o 2kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolloren

Chciałabym polecić środek na odchudzanie Biphasic Slim od Zuzii z forum. Na serio jest to środek godny uwagi, nie jakieś ziołowe suplementy placebo. Biphasic Slim przyspiesza metabolizm, ogranicza uczucie głodu i ogólnie apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. W moim przypadku efekty przyszły bardzo szybko, 5 kg w niecały miesiąc daje nadzieje na upragnioną i wymarzoną syletkę tego lata. Chcecie dowiedziec coś więcej? Piszcie: Zuzia - 881 354 456. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selli

Ja to mam oponkę razem z felgą 🙂 tak przytylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiola

to zaczynaj ćwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×