Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

claudia608

Zrzucamy oponki z brzucha !!!!

Polecane posty

Gość Toyota Avensis
hej dziewczyny wczoraj przesadziłam chyba z ćwiczeniami bo w pracy miałam straszne zakwasy :( ale dziś zrobiłam 125 brzuszków trochę takich brzuszków w miejscu:) kilka skłonów ale mało bo strasznie bolały mnie nogi i kilka innych wybibasów:) ostatni posiłek zjadłam ok 19(wcześniej nie mogłam niestety) zero słodyczy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toyota Avensis TAK TRZYMAJ Brawo dla ciebie!!! Z tymi zakwasami to rzeczywiscie kłopot ale to tylko na początek potem juz bedzie tylko dobre samopoczucie. Ja niestety musze sie przyznac :( bylam wczoraj na imprezie ze znajomymi wypiłam jedno piwo i zjadłam pół tortilli i dzisiaj mam taki wydęty brzuch ehh. Ta moja słabość do fast foodów ;( Dzisiaj zamierzam zainwestować w skakanke i wypocić z siebie to co wczoraj nabroiłam :) Dziewczyny trzeba byc twardym nie ulegajmy pokusom :) Trzymam za Was wszystkie kciuki :) i za siebie tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej iga.mod wiem wiem przesadzilam z tym jedzeniem wczoraj. Obiecuje poprawe. Dzis kupiłam sobie skakanke skakałam 10 minut i tak sie zmachałam potem 100 brzuchów i ćwiczenia rozciagajace :) i znowu 100 brzuchów. Wiec moze jestem rozgrzeszona :) jak myslicie. Piszcie dziewczyny o swoich zmaganiach z oponkami :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Hej.Dziewczyny mam pytanie,wy te brzuszki robicie cale czy takie do polowy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli się brzuszki robi dobrze, można i do 1/3 robić, nie trzeba całkiem do pionu, bo wtedy najczęściej pracuje kręgosłup, zamiast mięśni brzucha. Proste plecy, sztywny kark, dolna cześć kręgosłupa przylega do podłogi, i podnosimy się leciutko, wydychając powietrze. Wystarczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Jak tam wasze zmagania z oponkami ??? Ja właśnie wstałam i mam taki leniwy dzień :) Nic mi sie nie chce. No ale trzeba sie poruszac wiec za chwile skakanka w ruch :) i oczywiscie brzuszki dzis ćwicze 8 min ABS :) POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) jak ida wasze ćwiczenia?? ja staram sie codziennie cwiczyc. nawet z hula hopem lepiej mi juz idzie a jak u was piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj dziewczynki gdzie jestescie???? Nikt juz nie walczy z oponką?? Słuchajcie musze sie wam pochwalic :) Przemyslane jedzenie do 18 i ćwiczenia maja sens, Dzis moja mama powiedziala mi ze chyba troche schudłam hehe :):):) Jaka moja radość wielka była :) wkoncu ktos zauwazyl a jak u was ?? Piszcie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Czy można się do Was przyłączyć? jakiś czas ćwiczyłam a6w, były efekty, ale nie mogłam ćwiczyć tak regularnie jak trzeba wiec musiałam przerwę zrobić, teraz (wczoraj) zaczęłam ćwiczyć pilates i mam po tym zakwasy, ale to dość miłe uczucie :) nie jem po 18,biegam trochę, interesuje mnie nie tylko zgubienie oponki, ale także ujędrnienie ud i pośladków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_kokardkaa
i ja się dołączam! ;) od jutra (ciekawee..:P) postanawiam przed sniadaniem robić jakies ćwiczonka na brzuch z taśmą 'band' (podobno efekty sa 3razy lepsze), i skakanie(nie mam skakanki xD) i kręcenie biodrami; tyłkiem.. do tego dieta 'białkowa'.. sometimes rowerek i aeroby ;) ojjj.. ten moj brzuch.. fuj fuj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_kokardkaa
claudia a te cwiczenia 8min abs to masz moze jakies filmiki w necie albo cuś? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam 8min absy i buns od abs bolała mnie szyja i przez to ciężko mi było - dziwne nie? drugi zestaw był nieco łatwiejszy, jednakże teraz słaniam się na moich nogach hehe może jutro będzie lepiej, terasz prysznic i spać zastanawia mnie tylko czy nie jest to zbyt późna pora na ćwiczenia, na wszelki wypadek jutro postaram się wcześniej zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie HALKATLA 21 i CZERWONA KOKARDKA Dziewczyny ciesze sie ze ktos sie dolączył przez moment myslalam ze pisze sama do siebie :) Słuchajcie ja kupilam skakanke za 14 zł i hula hop zwykle za 5 zł w sklepie sportowym. Hulahopem musze nauczyc sie krecic bo jeszcze mi spada :) Co do 8 min ABS ( dzieki za wlkejenie linka ) to mnie od tego tez troche boli szyja dlatego robie te cwiczenia raz w tygodniu a tak to nozyce, macham nogami typu rowerek, i róznego rodzaju skłony w pozycji leżacej z podniesionymi nogami :) Wiecie co mi dzisiaj odbilo tak siedzialam z moim chłopakiem w domu i nam sie strasznie nudziło a kolejnego filmu juz nie mialam sily ogladac hehe. Znalazlam piłke do kosza i na podwórko rozegrac meczyk z małolatami hehe. Normalnie tak mi sie smiac chialo my po 24 latka szalejemy z dzieciakami. skubane niezle byly bo sie ostro nabiegalam za nimi :) Dodam tylko ze ostatni raz w kosza gralam w podstawówce jakies 10 lat temu :) Ale efekt byl wspanialy zmachana, znmeczona i spocona doczlapalam sie pod prysznic hehe :) To jest chyba prawdziwa walka :) z oponką :):):) POZDRAWIAM i TRZYMAM KCIUKI ZA WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_kokardkaa
Hih no fajnie fajnie ;) to pewnie zaskoczyłaś swojego faceta :D ja tez czasami mam ochote na taki malutki meczyk w kosza (no to jeden plus szkoły- wf :P) a teraz? ojoj dzisiaj to tylko ten abs (popieram to z tą szyją..) jakies rozciąganko, skakanie... jeszcze po śniadanku sobie po wariuje ;) Więc Drogie Dziewczynki(i nie tylko;>) powodzenia ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, witajcie! mam już dziś za sobą ćwiczenia pilatesu :) a 8 minute będzie jakoś po południu, uda mi się na pewno bo mam dziś wolne od pracy :) a tak z innej beczki: wiecie co? nie lubię umierających topików, parę razy dopisałam się do takich, gdzie autorka sobie odpuściła i reszta też, szkoda, bo zawsze miałam trochę zapału a tu klapa :( także claudio608 masz na sobie sporą odpowiedzialność :) bo w gruncie rzeczy najbardziej od Ciebie zależy ile czasu topik będzie żył :) ja jednak myślę, ze masz dużo zapału i dobrze (dobrze nie tylko dla Ciebie ale i dla mnie i dla czerwonej_kokardki myślę że też) :) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny hej
moze sie przylacze ale jak myslicie same cwiczenia bez diety cos dadza? nie chce chudnac tylko ta oponka...mam ladne nozki i pupe, jak schudne to bedzie szkielet a piersi tez zmaleja co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny hej-> żaden ze mnie ekspert, ale wydaje mi się, ze same ćwiczenia też mogą dużo dać, wzmocni Ci się mięsień brzucha :) jednak taka mała-trudna rzecz jak ograniczenie słodyczy przy jednoczesnym regularnym ćwiczeniu może dać jeszcze lepszy efekt to moje zdanie, zobaczymy co powiedzą inne bywalczynie topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny hej
dzieki no ale miesnie sie wzmocnia a co z ta oponka???? claudia a jak ten pas? co do kremow to wiem ze dobry naprawde dobry i tani ok 12 zl jest eveline-ladnie sobie nim nozki wyszczuplilam, mozna sie posmarowac i owinac na noc folia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mięsień się wzmacnia a w moim rozumieniu oznacza to także przyrost masy mięśnia wykorzystując do tego tkankę tłuszczową z "oponki" ->to takie obrazowe ujęcie, efekt widoczny powinien być po 3 miesiącach regularnych ćwiczeni (min.4 razy w tygodniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pasa to się na tym nie znam, nigdy nie stosowałam, ani nie słyszałam opinii, z tego co tam piszą to nie zła rzecz, ale nie wiem czy nie ściemniają trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny hej
no wlasnie, nie wiadomo czy to nie sciemna z tym pasem ale na allegro sa juz za 9 zl wiec nawet jak sciema to w koncu tylko 9 zl, wyprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_kokardkaa
halkatla masz racje co do claudii, też podziwiam ją za to ;) nie spodziewałam się że tak szybko mi odp na to pytanie (yhy.. trzeba było ruszyć tyłek i poszukać samemu..) a ona taka miła, nawet mnie nie 'zbeształa' ;) uczynna kobieta :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_kokardkaa
hm.. a ten pas? coś tanio tanio.. no ale cóż, można wypróbowac ;) też chętnie bym sama spróbowała ale mieszkam pod jednym dachem z rodzicami (ojj niepełnoletnia jestem :p) i troche się boje ich reakcji jakby zobaczyli ten pas o.O ale ciekawe.. wkońcu jakby to były "pieniądze wyrzucone' w błoto to nie taka duża kasa.. :p a wg mnie te pasy z telezakupów to pewnie nie lepsze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny hej
ale czego sie boisz? przeciez w tym pasie nie ma nic nieprzyzwoitego ;) ja tez mieszkam z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Jejku jak ja sie ciesze ze ten topik zacza zyc :) Słuchajcie co do tego pasa to dostałam go w poniedzialek nie bede mowic ani nazwy ani firmy. żeby nie było ze reklamuje. Zaplacilam za niego 180 zł razem z przesyłką ekspresowa. i nie wiem czy jest skuteczny za krótki czas uzywania. Ale bardzo miło masuje, jakos narazie nie poczułam aby mnie miesnie po nim bolaly. Wogle nie czuje aby dochodzily te wibracje do miesni. Poprostu trzesie tłuszczykiem hehe. Są takie zabawki które sie pociagnie za sznurek i one tak wibruja ( o maskotki mi chodzi nie myscie sobie :P :P :P ) wiec ten pas wibruje podobnie. Halkatla 21 i czerwona_kokardka Dziekuje za miłe słówka az mi sie miło zrobiło i usmiech mam taki duzy hehe :):):) hej dziewczyny hej - co do pytania :) Słuchajcie moim zdaniem jak sie ćwiczy i sie duzo je to efekty moga byc znikome. Dlatego polecam jesc do 18 :) ja tak robie a około 22 wypijam jakas herbatę zielona, białą lub owocową, do tych co lubie dodaje słodzik i jesc mi sie nie chce ani nic slodkiego :) Pozatym dzis walczylam z hula-hop jejku nic mi nie wychodzi tak krece i krece a one caly czas babach na ziemie hehe. Mam panele w pokoju wiec trzask niezly jest ciekawe co na to moi sasiedzi :) hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia608-> niezłe wyzwanie masz z hula-hopem, jeszcze trochę się wprawisz i napiszesz nam o efektach za jakiś czas :) ja dziś zrobiłam 8 min. abs, buns, legs i arms - zaszalałam trochę:classic_cool: zastanawia mnie tylko taka rzecz: jak robię te absy (i wcześniej a6w) to odczuwa wyraźnie pracę mięśnia w okolicach mostka, natomiast oponkę mam tak mniej więcej poniżej pępka i mam wrażenie, że tamten mięsień w ogóle się nie rusz:P jak to jest u Was? czy mam szukać ćwiczeń innych na te partie brzucha czy tylko źle wykonuję ćwiczenia? i jeszcze jedno przez cały dzień największe zakwasy miałam w okolicy...szyi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halkatla21 Uważaj na szyje bo jak ona boli no to cos nie tak jest. moze za mocno wysuwasz głowe do przodu przy cwiczeniach i w ten sposób nadwyrężasz szyjee, co do brzuszkow to ja uważam ze napoczatku obowiazkowa rozgrzewka 20 minut, potem zwykle brzuszki 50 razy. a na koniec tak jak juz pisalam wczesniej rożnego rodzaju brzuszki z nogami prostymi w gorze, nożyce, i tzw. rowerek jak najniżej podłogi. To jest ciezkeie na poczatek ale pozniej podobno są efekty :) POWODZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś już nie boli mnie szyja :) claudia608-> muszę spróbować Twojego rowerka, tylko proszę napisz mi jeszcze czy nogi maja być jak najniżej, przy podłodze, czy kąt rozwarty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×