Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

Gość OmG hyhy
izka i tak co to nic nie da..dalej sie domyslajcie kto was jedzie:)jestescie zalosne i za tepe...hyhyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, po co ta inwigilacja???? nawet spokojnie nie mozna sobie popisac.....trzeba byc zjebem do kwadratu i strasznie sie nudzic, zeby nas sledzic.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
nie sądziłam że jesteścia aż tak puste i żałosne... a najbardziej się zawiodłam na Czeko przeczytałam wsz cały wspaniały nowy topik i Twój wpis o mnie czeko też ... szkoda bo do Ciebie nigdy nic nie miałam .... jak i do inych też...bawcie się dobrze bez obaw zrozumiałam..ja się w chamstwo sama nie pcham i z chamstwem an własne życzenia nie zadaje także luzik .... salamandra jak mi przykro ze Twoja opinia to było odereagowanie Twoich dfrustrtacji dzisiaj mam umówione spotkanie z profesjonalnym fotografem ... obejrzał moje zdjęcia i zaniemówił na mój widok..chce się spotkać i robić mi zdjęcia... bo mam piekne oczy i świetny wygląd... jak tylko bede miec fotki to z dziką przyjemnościa i ograzmem podwójnym sie pochwale....nie pozdrawiam jak mawiał mój były gdy kogoś nie lubił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dupie mam kim jestes pomaranczu, jestes psychiczny/a i zajmij sie wkoncu swoim zyciem bo je marnujesz sledzac nas i nasze poczynania na kafe. to byl moj ostatni post do Ciebie, jestes tak zalosny/a ze rzygac sie chce.. bursztyn chcialysmy miec spokoj, ale nigdzie go widac miec nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalukrecja
Domyslilam sie,ze zmienilyscie topik,ale nie bylam pewna.Ktos wkleil adres do nowego na poprzednim zanim zdazylam podac Ci maila Czeko.Widze,ze i tu grasuja 'dogadywacze'.Jeszcze miesiac temu na tym forum bylo tak spokojnie.U mnie wczorajszy dzien byl bardzo nerwowy.Przyjdzie czy nie przyjdzie.Wkurzony czy zrozumial przeslanie.Efekt-przyszedl i NIE ZROZUMIAL!!!!Jak sie zegnalismy mial niewyrazna mine,chociaz wszystko wytlumaczylam jak malemu dziecku.Bolalo cholernie,ale dzis jest nowy dzien i mam zamiar trzymac sie swoich postanowien.To tak w skrocie.Jestem szczesliwa,ze poprzedni dzien juz za mna a przede mna nowe zajebiste.No dobra,nie wszystkie takie beda ale kto powiedzial,ze w zyciu same sukcesy sie odnosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym bursztyn co ja o Tobie niby napisalam chamskiego, tylko tyle ze chcemy mic spokoj a z Toba zawsze jazdy byly? to nie bylo moje zdanie ale zdanie wiekszosci, wiec zejdz ze mnie łaskawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jalukrecja proponuje, zebys zmienila nicka i zaczernila sie-tak jak my wszystkie tutaj...bedzie wiadomo, ze tutaj przynalezysz i nikt sie pod Ciebie nie podszyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange jak mam skasowac posty ze starego topiku???? i trzeba cos zrobic, bo tam ktos wkleil link do naszego obecnego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enjo wejdz w dział "Redakcja kafeterii" w temat "śmietnik" i podaj linka do tamtego topiku i powiedz zeby wykasowali wszystkie posty Twojego starego nicka (najlepiej napisz do nich pod swoim starym nickiem wlasnie) i po sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
czeko jesli myslisz ze co oswieje bo jakies rozkapryszone dwudziestoletnie panienki uważają się za coś lepszego ... to sie grubo mylisz..ale bawcie się dalej w swoim wspaniłym pustym świecie... a na Tobie Czeko zawiodłam się najbardziej wydawałas mi sie jedyną normlaniejsza, bardziej życiowa z nich ... cóż człowiek uczy się własnych błedach.. że towarzystwo małolat nie dla mnie ... nie pozdrawiam i znikam bawcie sie dalej dobrze... co złe to zawsze bursztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge podac mojego nicka
burszytyn ma racje na forum bylo spokojnie...dopoki jecha na nia nie zaczelyscie...jak widac dalo sie z nia fajnie gadac normalnie...i powiem wam cos dziewczyny piszecie tu ze mna na nowym forum nie powiem kim jestem..ale tez nie raz zostalam pojechana i wiem jaka to reakcje obronna wywuluje.ja sie jej nie dziwie...bo sama wiele razy tak sie czulam,dopoki pisze z wami nie mam jazd jest wszystko ok..a jesli tylko zaczynam byc slabsza odrazu miliony wykrzyknikow...i tez sie zastanawiam sama czy zwyczajnie nie przestac tu pisac...wpadlas czeko na pomysl z tym topikiem wdl mnie to chore...a czemu pisze pod pomarancza bo gdybym pisala pod swoim nowym nickiem to zaraz zostalabym zjechana... to nie jest kolo wzajemnego wsparcia rozpieprzylyscie stary topik a glownie czeko...zmieniajac go na inny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza z nosa 111
BURSZTYN WYPIERDALAJ Z FORUM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chciałam zmienić topic więc to nie jest wina czeko a tamten topic rozpierdoliły pomarańcze może my chcemy miec kółko wzajemnej aderacji i nawzajem się adorować w ciszy i spokoju bez chamstwa i wulgaryzmów to kurwa nie mozna w czym my wam przeszkadzamy pojebani jesteście czy jak swojego życia nie macie ciekawe kto był taki kurwa madry i tamtego linka wstawił na stray topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie był moj pomysl i prosze nie przypisywac mi "zaslug" ktorych nie mam :o a Ty pomaranczowy tchorzu pokazujesz wlasnie swoja nature, gratulacje za tchorzostwo i branie odpowiedzialnosci za wlasne slowa. no ujawnij sie, az tak sie mnie boisz? gryze? bije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zreszta nie zauważyłyście że tam się nie dało normalnie pisać na jedna nasza wypowiedx przypadało 4 posty pomarańcz wyzywające nas od dziwek i innych daj sobie luz i kurwa obawiam sie że wiem kim jesteś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange i hot tea nic juz nie piszcie, nie odzywajcie sie, nie tlumaczcie i tyle. bo znow sie nakreci dziwna gadka. olewamy to i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpien22
Wywalcie ze swojego grona bursztyna.Budzi skrajne emocje,rozpoczyna awantury,stara ekipa miala racje piszac ze jest chora i beda problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
hej dziewczyny. nie przejmowac sie- ignorowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosimy nie pisac tutaj pod pomaranczowymi nickami!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
ehm, ale ja nie wiem, jak zalozyc... to ja, wasza dzaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tą osobe co i Ty ale nie chce nikogo oskarżać bo możliwe że znowu się ktos pod kogoś podszywa i ściemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×